Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
ZHTAΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠ ΟΛΟΥΣ.Δεν ηθελα να προσβαλω η να μειωσω κανεναν το μηνυμα προοριζοταν για προσωπικους φιλους που βλεπουν το σαιτ.Επανειλθα στα strip μετα απο 5ετη αποχη χρειαζομαι την βοηθεια σας για ομαλη
επανοδω.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ.   
 

Επισκέπτης
ZHTAΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠ ΟΛΟΥΣ.Δεν ηθελα να προσβαλω η να μειωσω κανεναν το μηνυμα προοριζοταν για προσωπικους φιλους που βλεπουν το σαιτ.Επανειλθα στα strip μετα απο 5ετη αποχη χρειαζομαι την βοηθεια σας για ομαλη
επανοδω.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΥΓΝΩΜΗ.   

Δεκτον...αφου καταλαβες το λαθος σου....

Θα δουμε τις φιλοτιμες προσπαθειες σου....κ θα σε βοηθησουμε αναλογως...:):):):):):):):)

Y/Γ---> Που πηγε το ποστ του παπαζογλου ?????(αυτο που ζητουσε το σμαιλι με τα γιαουρτια)...
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
μπορω να σε αγγιζω
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
την πεμπτη νεκρα και εδω απο τους βραζιλιανικους χορους του καφε και της σαμπας,ετσι για το REview της υποθεσης..περιμεναν μπατσικο φαινεται
 

ass4ever

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2006
Μηνύματα
292
Like
4
Πόντοι
1
Παρασκευή μια από τα ίδια..  :( άντε να δούμε ποιό μαγαζί της προκοπής μας έχει μείνει  :helpplea:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Χτεσινοβραδυνή επίσκεψη εργασίας στη Lolita. Όχι τρελλά πράγματα, λίγος λαός για Παρασκευή βράδυ (διακοπές;) και ανανεωμένο το προσωπικό. Πήρα την αγαπημένη μου Λοϊζα για πριβέ (έγινε μελαχρινή τώρα) και απλούς χουρούς με Έλενα (νέα είσοδος από Ρουμανία), Αλίς (επίσης νέα από Ρουμανία) και μια σχετικά ψηλή μαύρη με θανατηφόρο κορμί και πολλές υποσχέσεις που δεν επιβεβαίωσα. Αν θέλει το κοινό, ποστάρω και ρόστερ.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χτεσινοβραδυνή επίσκεψη εργασίας στη Lolita. Όχι τρελλά πράγματα, λίγος λαός για Παρασκευή βράδυ (διακοπές;) και ανανεωμένο το προσωπικό. Πήρα την αγαπημένη μου Λοϊζα για πριβέ (έγινε μελαχρινή τώρα) και απλούς χουρούς με Έλενα (νέα είσοδος από Ρουμανία), Αλίς (επίσης νέα από Ρουμανία) και μια σχετικά ψηλή μαύρη με θανατηφόρο κορμί και πολλές υποσχέσεις που δεν επιβεβαίωσα. Αν θέλει το κοινό, ποστάρω και ρόστερ.

το θελει....το θελει πολυ!οπως ο βεντουρας....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χτεσινοβραδυνή επίσκεψη εργασίας στη Lolita. Όχι τρελλά πράγματα, λίγος λαός για Παρασκευή βράδυ (διακοπές;) και ανανεωμένο το προσωπικό. Πήρα την αγαπημένη μου Λοϊζα για πριβέ (έγινε μελαχρινή τώρα) και απλούς χουρούς με Έλενα (νέα είσοδος από Ρουμανία), Αλίς (επίσης νέα από Ρουμανία) και μια σχετικά ψηλή μαύρη με θανατηφόρο κορμί και πολλές υποσχέσεις που δεν επιβεβαίωσα. Αν θέλει το κοινό, ποστάρω και ρόστερ.

επισης σε/σας ενημερωνω οτι η ελενα ειναι η πρωην εμμα του γκολντ οπου πηγε και βρηκε την αλλη ρουμανα μανταλινα απο γκολντ επισης η οποια ειναι απο το φθινοπωρο περιπου στο ιδρυμα λολιτα!Αλλα ολα τα λεφτα σε αυτο το ιδρυμα ειναι η τζεσσικα!Απλα απαικτη....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μου φαινεται cptn Μου οτι αργησες πολυ οποτε παλι πεφτει σε μενα ο κληρος του ροστερεισιον! :rockon:

Αν και πηγα μεσοβδομαδα και το προηγουμενο σ-κ πιστευω οτι δεν αλλαξαν και πολλα σε σχεση με χθες...για παμε λοιπον να σας φτιαξω παλι αποψε...

1)Τζεσικα(θεα-κορυφαιο νιμου στη συγγρου)
2)μονα λιζα(θεα νο2 με απιστευτα χαρακτηριστικα,ειναι απιστευτη γυναικα)
3)λουιζα(πολωνεζα μελαχροινη πανυψηλη και πολυ ερωτικα ατιθαση)
4)κριστυ(η γνωστη κοκκινομαλλα που ο rofolos δινει τα ρεστα του για τον πατο της)
5)τζουλια( ξανθο μιλφειγ)
6)μισελ(τσεχα μπαζολειτορ για τσεχια...κοντα και ψιλοχοντρα χερια,φαρδυς πατος,μεγαλο κουτελο)
7)βικυ(πολωνεζα νομιζω με απιστευτο πατο..συμμετοχη στα lesbian show με κριστυ-λαουρα)
8)ντιανα(πρωην αλινα αμαζον)
9)ζανετ(το κοντο κουκλι με το απιστευτα σεξυ χαμογελο και κορμι που αναβεις μονομιας!
10)βαλερια(λευκορωσις μελαχροινο ισιο μαλλι κουκλαρα)
11)φεραρι(ποτε θα παει για σερβις αυτο το μπαζο?)
12)ντορα(μαχεται με την βικτωρια του γκολντ για τα πιο μεγαλα βυζια στριπτητζους στα βραβεια "στριπτητζαβυζ-αριων" :2funny:
13)λουζη(αδιαφορη θα ελεγα)
14)καρμεν(πολυ πλαστικουρα στο τεμαχιο αυτο..μακρυα και αλαργα)
15)τατιανα(καλη...καλη...)
16)αλεξανδρα
17)αναστασια(νεο τεμαχιο ψηλο καστανο μαλλι....)
18)ειρηνη
19)αλινα
20)βαιλα( ψηλοληγνη ξανθια καλη)
21)μαρτα
22)καρινα
23)κασσανδρα
24)σονια(μακρυααααααααααααααα)
25)μαρα(μπαζολεητορ ξανθο)
26)βερονικα
27)αντριαννα
28)εκιτα(κολλητη ντενιζ)
29)σισσυ
30)γιουλια(απο αθενς ναμπερ ουαν.....60αρα σε στριπ πρωτη φορα βλεπει ο πλανητης "στριπ"
31)αρτζεντινα(γεια σου ρε λεντεσμα)
32)μανταλινα(ex gold)
33)ελενη(emma ex gold)
34)αλις(ρουμανα που μοπιαζει στη ζετα δουκα)
35)φραντσεσκα(τρελλος πατος...κοντη αλλα τρελλο βυζι και πατουρα...)
36)τζοανα(μαυρη)
37)δευτερη μαυρη
38)τριτη αφρικανα και κλεισαμε


go rosteration μαγκες..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Vaso σκίζεις από ενημέρωση, αυτές τις μέρες που είσουν εσύ είμουν και εγω εκεί όπως και χθές βράδυ και σήμερα μάλλον μπορεί να πάω. Για Τζέσικα(Τσέχα) συμφωνώ το γνωρίζω καλά το θέμα, η Βίκυ είναι Πολωνέζα και πάτος συμφωνώ,
Τατιάνα καλή αλλά πολύ τσιμπούρι, Αναστασία Πολωνέζα δουλεύει μόνο τα καλοκαίρια τον υπόλοιπο καιρό σπουδάζει στην πατρίδα της. Αυτά να είσαι καλά vaso και να έχεις πάντα όρεξη για ενημέρωση.
 

Touristas

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
117
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
1
vaso το νουμερο 21 μαρτα.. οχι η γνωστη τ βγκολντ ? ε
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso το νουμερο 21 μαρτα.. οχι η γνωστη τ βγκολντ ? ε

εννοειται...τελικα ειστε ολοι γνωστες αλλα ολοι απο εμενα περιμενετε.........τα ΝΕΑ της εβδομαδας!θα σας φτιαξω εγω.... :rockon: :rockon:
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
vaso vaso ειρθε πισω η anastasia?? καυλα με σκουλαρικι στη γλωσσα πολωνεζα που δεν μιλαει ελληνικα?? να ξερω να πεταχτω το βραδυ μια βολτα. η εκιτα ειναι εκει συχνα? πριν καιρο που πεταχτηκα μια βολτα δεν την ειχα πετυχει

υ.γ. η τζεσικα απο χωρο πως τα πει καλα?? δεντ ηνε χω παριε πτοε γιατι φοβαμαι τις πολυ ομορφες. μου βγαινουν μουφες στον χωρο
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso vaso ειρθε πισω η anastasia?? καυλα με σκουλαρικι στη γλωσσα πολωνεζα που δεν μιλαει ελληνικα?? να ξερω να πεταχτω το βραδυ μια βολτα. η εκιτα ειναι εκει συχνα? πριν καιρο που πεταχτηκα μια βολτα δεν την ειχα πετυχει

υ.γ. η τζεσικα απο χωρο πως τα πει καλα?? δεντ ηνε χω παριε πτοε γιατι φοβαμαι τις πολυ ομορφες. μου βγαινουν μουφες στον χωρο

δεν ξερω αν εχει σκουλαρικι στην γλωσσα παντως ειναι πανυψηλη με ωραιο κορμι,ισιο καστανομαυρο μαλλι και κλασσικη βορειοευρωπαικη(ανατολικη) φατσα....με ανοικτοχρωμα ματια,μεγαλο κουτελο κλπ.....

υ.γ. την τζεσικα μην την φοβασαι καθολου.....ειναι απαικτη!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
ξερουμε αν θα ειναι οι κυριες εκει σημερα? αξιζει για πριβε η τζεσικα η οχι? για αν ξερετε περυσι που ειχα παρει την αναστασια μερικα πριβε, αρχισε στην κορυφη αλλα σιγα σιγα η ποιοτητα επεφτε. ελπιζω να με εχει ξεχασει και να μου κανει παλι καλο πρωτο πριβε:P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom