Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εισαι fan του Μεσογειακου bro !!!!!

Θα το εχω υποψιν μου mc !!!!!!

Μπα,κυριως ειμαι φαν του να ειναι ησυχο το κεφαλι μου....οχι του μεσογειακου...απλα πιστευω πλεον οτι στη μεσογειο βρισκεις σιγουρα ταμπεραμεντο/προσωπικοτητα/χαρακτηρα κ με ψαξιμο ωραιο κωλο + προσωπο...ενω στα βορεια βρισκεις σχεδον ευκολα κωλους,προσωπα,χαρακτηρες,προσωπικοτητες...αλλα ΠΟΤΕ ΤΑΜΠΕΡΑΜΕΝΤΟ Κ ΤΡΕΛΑ για τη ζωη... ;) ;) ;) ;)

Παντως δε νομιζω να υπαρχει λογος να εχεις κατι υποψιν σου...εσυ εισαι διαφορετικος ανθρωπος...
Εγω εχω την τρελα μου...τη ζωη μου...τα ετσι κ τ'αλλιως μου...εσυ εισαι κατι αλλο...
Μπορει ή μαλλον σιγουρα σου ταιριαζει κατι αλλο... ;) ;) ;) ;)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
οχι βεβαια ο υπουργος ολο μαλακιες γραφει για να θεωρειται παλιος αλλα αλλη βαρυτητα εχουν τα 760 post ενος DIKY..

ποιος ειστε εσεις κ.DIKY ?????

vase = η κοπελα που εχεις στο αβαταρ ειναι η Μπριτνευ Σπιαρς - πιτουρομη,πορνιφη ......
 

Επισκέπτης
vase = η κοπελα που εχεις στο αβαταρ ειναι η Μπριτνευ Σπιαρς - πιτουρομη,πορνιφη ......

συγνωμη ειναι ο βασος η η βασος γιατι εγω ειδα την αγγελια κ εστελνα πμ για να με κερασει καφε...αλλ ζηταγε κατι Ε9 κ φορολογικη δηλωση κ επειδη ηταν χαμηλα με εκλασε...τελικα με δουλευε η βασος κ ειναι ο βασος?πτουυυυυ ρε πουστη μου :uglystupid:
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγνωμη ειναι ο βασος η η βασος γιατι εγω ειδα την αγγελια κ εστελνα πμ για να με κερασει καφε...αλλ ζηταγε κατι Ε9 κ φορολογικη δηλωση κ επειδη ηταν χαμηλα με εκλασε...τελικα με δουλευε η βασος κ ειναι ο βασος?πτουυυυυ ρε πουστη μου :uglystupid:

εχεις ξεφυγει εσυ...εισαι σε αλλη σφαιρα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
απαιτω να αφαιρεθουν αμεσα δυο αστερια του υπουργου της πιτζαμας!!δεν ειναι συμπεριφορα αυτη..
Εχεις πολύ δρόμο να φτάσεις τους παππούδες των ποστ........
Η πολλή πιτζάμα του έκανε κάπου καλό....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Εχεις πολύ δρόμο να φτάσεις τους παππούδες των ποστ........
Η πολλή πιτζάμα του έκανε κάπου καλό....

ναι δεν βλεπεις προσπαθω να τον φτασω!  :2funny: :2funny:

δεν φοραω πιτζαμες / κοιμαμαι τσιτσιδος ....
[/quote]
ο υπουργος ειναι η lolita του site.
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
κοιμαμαι τσιτσιδος γιατι κοιμαμαι και κωλοτριβομαι στον τοιχο γιατι βλεπω Ρωσσιδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom