Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προβλεπω ενα μικρο συνοστισμο με την συγκεκριμενη..

Ας κανουμε ενα προγραμματισμο γαι να μην συμπεσουμε ολοι μαζι πανω της..!

Εγω θα παρω το 4-6 ξημερωματα Δευτερας..Εσεις ?

 

Επισκέπτης
εγω δεν την ξερω καλα την κοπελα αλλα θα ελεγξω πεμπτη 3-5 ;)
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
εγω δεν την ξερω καλα την κοπελα αλλα θα ελεγξω πεμπτη 3-5 ;)

Καλα ολ'αυτα.Και στη δουλεια ποτε πατε ? Για πειτε και μενα γιατι εγω παω κατα τις 1 και στις 2 ειμαι ετοιμος για ξαπλα στον καναπε.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καλα ολ'αυτα.Και στη δουλεια ποτε πατε ? Για πειτε και μενα γιατι εγω παω κατα τις 1 και στις 2 ειμαι ετοιμος για ξαπλα στον καναπε.

και ποιος σου ειπε οτι δουλευουνε μπρε? :think: :think:
 

Επισκέπτης
δεν ηξερα οτι μιλας κ εκ μερους μου vasos.
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
γυρισεεεεεεεε σου λεω γυρισεεεεεεεεεεε :dancing:

[youtube=425,350]6PDmZnG8KsM[/youtube]
το τραγουδακι που παιζει οταν "χορευει" ο μουναρος ,για οσους ειναι ακουστικοι τυποι  :idiot:

επειδη η γκομενα που τραγουδαει ειναι τελειως φρικιο παρακατω ενα κοβερ του ιδιου τραγουδιου απο την διμετρη βελγιδα kate ryan
[youtube=425,350]WesXRSC1LWI&feature[/youtube]


 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα αυτη η Τζεσσικα ειναι ξανθια,ψηλη,με μακρυ πλουσιο μαλλι,ομορφη και γυρω στα 30-μιλφ ????

Οχι Υπουργέ αυτή η 30-μιλφ Τζέσσικα που λες ήταν στο Lido τώρα δεν ξέρω αν είναι
ακόμα εκεί τώρα ή έχει πάει αλλού.
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον επισκεψη στο μαγαζι μετα απο κανα 4μηνο λιγο μετα τις 03.00 , περιπου κατα τα 2/3 γεματο το μαγαζι (και λιγοτερο). Τραπεζι χαλια αλλα διπλα απο εκει που γινεται το πριβε  :grin: :grin:

τιμες οι ιδιες 11 ποτο , 12 χορος , 50 πριβε , ποτο γκομενας δεν ξερω (24 μαλον)

αντε να κανω και εναν καταλογο αν και δεν το κατεχω ιδιαιτερα το αθλημα

(με σειρα εμφανισης)

1.Τζοανα (μαυρη που η πρωτη της ατακα ηταν παμε για χορο και θα σου γλειψω τον *ουτσο)
2.Σαντρα (μαυρη και αυτη)
3.Ντορα (η βυζαρου με το ομορφο προσωπο και τα περιτα κιλα , τι σαβουρωνει ρε πουστη  :grin: γιατι με τον χορο που κανει πρεπει να καιει θερμιδες αρκετες)
4.η μελαχρινη η ψηλη που κανει το λεσβιακο( την ειχε ενας μπαρμπας στο τραπεζι επι 2+1/2 ωρες και δεν εκανε και τπτ)
5.η ξανθια που κανει το λεσβιακο ( και αυτη με τις ωρες στο ιδιο τραπεζι - μαλακες γεροι)
6.Βαλερια (νομιζω) μελαχρινο λευκορωσιδακι με υπεροχο προσωπο
7.ενα τρελο μπαζο ξανθια με σπαστο μαλι και μεγαλο κωλο
8.μια ξανθια που εφαγε και μια ωραια τουμπα
9.Βικυ τρελος ξανθος παιδαρος
10.μια ξανθια που την μπερδευα συνεχεια με την Βικυ , πολυ καλο νιμου και αυτη
11.μια πολωνη συμπαθητικη ξανθια
12.πολλες αδιαφορες μελαχρινες ρουμανοφατσες μαλον
13.Αρζεντινα μελαγχολικη ομορφη τσιγγανα(λογω ονοματος το λεω) απο Ρουμανια
14.Κριστυ η κοκκινομαλα απιστευτη καυλα - η καλυτερη κωλοτρυπιδα της συγγρου  :grin: που ομως δεν την γουσταρω κατα βαθος γιατι ξερω οτι καθεται πολυ λιγο στους χορους - 7 λεπτα πριβε και λιγοτερο - ελεος
15.Μονα Λιζα η γνωστη μουνα με το σεξυ ψιλοαλλήθωρο βλεμα - μου την σπαει που την βλεπω να κανει κατι ακροβατικα στον απλο χορο , δεν ξερω τι κανει στο πριβε

ελειπε η σταρ του μαγαζιου και καλυτερο εργαζομενο κοριτσι της συγγρου Τζεσικα η τσεχα

παντως χωρις τζεσικα (και αναστασια) το μαγαζι ειναι μια κλαση κατω  :P

 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον επισκεψη στο μαγαζι μετα απο κανα 4μηνο λιγο μετα τις 03.00 , περιπου κατα τα 2/3 γεματο το μαγαζι (και λιγοτερο). Τραπεζι χαλια αλλα διπλα απο εκει που γινεται το πριβε  :grin: :grin:

τιμες οι ιδιες 11 ποτο , 12 χορος , 50 πριβε , ποτο γκομενας δεν ξερω (24 μαλον)

αντε να κανω και εναν καταλογο αν και δεν το κατεχω ιδιαιτερα το αθλημα

(με σειρα εμφανισης)

1.Τζοανα (μαυρη που η πρωτη της ατακα ηταν παμε για χορο και θα σου γλειψω τον *ουτσο)
2.Σαντρα (μαυρη και αυτη)
3.Ντορα (η βυζαρου με το ομορφο προσωπο και τα περιτα κιλα , τι σαβουρωνει ρε πουστη  :grin: γιατι με τον χορο που κανει πρεπει να καιει θερμιδες αρκετες)
4.η μελαχρινη η ψηλη που κανει το λεσβιακο( την ειχε ενας μπαρμπας στο τραπεζι επι 2+1/2 ωρες και δεν εκανε και τπτ)
5.η ξανθια που κανει το λεσβιακο ( και αυτη με τις ωρες στο ιδιο τραπεζι - μαλακες γεροι)
6.Βαλερια (νομιζω) μελαχρινο λευκορωσιδακι με υπεροχο προσωπο
7.ενα τρελο μπαζο ξανθια με σπαστο μαλι και μεγαλο κωλο
8.μια ξανθια που εφαγε και μια ωραια τουμπα
9.Βικυ τρελος ξανθος παιδαρος
10.μια ξανθια που την μπερδευα συνεχεια με την Βικυ , πολυ καλο νιμου και αυτη
11.μια πολωνη συμπαθητικη ξανθια
12.πολλες αδιαφορες μελαχρινες ρουμανοφατσες μαλον
13.Αρζεντινα μελαγχολικη ομορφη τσιγγανα(λογω ονοματος το λεω) απο Ρουμανια
14.Κριστυ η κοκκινομαλα απιστευτη καυλα - η καλυτερη κωλοτρυπιδα της συγγρου  :grin: που ομως δεν την γουσταρω κατα βαθος γιατι ξερω οτι καθεται πολυ λιγο στους χορους - 7 λεπτα πριβε και λιγοτερο - ελεος
15.Μονα Λιζα η γνωστη μουνα με το σεξυ ψιλοαλλήθωρο βλεμα - μου την σπαει που την βλεπω να κανει κατι ακροβατικα στον απλο χορο , δεν ξερω τι κανει στο πριβε

ελειπε η σταρ του μαγαζιου και καλυτερο εργαζομενο κοριτσι της συγγρου Τζεσικα η τσεχα

παντως χωρις τζεσικα (και αναστασια) το μαγαζι ειναι μια κλαση κατω  :P

κασσανδρα,ντιανα ελειπαν?η μονα λιζα ειναι πολυ ομορφο πλασμα,αλλα κατα τα αλλα πρεπει να ειναι πολυ ξενερα εξω.....παντως το τριβει το πιπερι......τουλαχιστον απεξω απο το δοχειο...ενιοτε το τριβει και απο μεσα....flesh 2 flesh! :dancing:
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
αν μου τις περιγραψεις θα σου πω :cheesy:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Για τους συναγωιστές
 

Συνημμένα

  • Lolita Club.jpg
    Lolita Club.jpg
    158 KB · Εμφανίσεις: 31

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.451
Πόντοι
8.345
αναστασια ειναι μια πολωνεζα με σκουλαιρκι στη γλωσσα, κορμαρα και πολυ ωραιο προσωπο?? αυτη απο πριβε τι κανει? οταν την ειχα πρει περυσι που ειχε πρωτοερθει δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο.εχει αλλαξει?
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
αναστασια ειναι μια πολωνεζα με σκουλαιρκι στη γλωσσα, κορμαρα και πολυ ωραιο προσωπο?? αυτη απο πριβε τι κανει? οταν την ειχα πρει περυσι που ειχε πρωτοερθει δεν εκανε κατι το ιδιαιτερο.εχει αλλαξει?

Η Αναστασία είναι στην πατρίδα της τώρα για να συνεχίσει τις σπουδές της, αρχές καλοκαιριού μάλλον θα είναι πάλι Ελλάδα.


 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ολα τα λεφτα στο ιδρυμα αυτο ειναι αυτη η ντιανα...τί κορμαρα ειναι αυτη?ατσαλι ειναι η τυπισσα...και βαραει καλα την σκορδαλια. :rockon: :rockon:
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Strip.gr

Γενικα πεσμενο,
Από τον stripmaster

Συνολική αξιολόγηση (weighted)  6.6

Strippers Χορός  7.0

Strippers Εμφάνιση  8.0

Τιμές  6.0

Πρόσβαση/Parking  4.0

Αναλογία Πελατών/Strippers  7.0

Ποιότητα Ποτών  7.0

Χώρος  7.0

Εξυπηρέτηση  7.0

Μουσική  4.0


Επισκεψεις προσφατες τις προηγουμενες μερες, πεσμενο γενικα τελευταια. Καλα ποτα και καλο service, για να βρεις parking εκει γυρω πρεπει να κερδισεις το lotto και το στοιχημα μαζι εκτος και το αφησεις στον παρκαδορο τους. Μερικες κοπελες αξιζουν και με το παραπανω τα 50 ευρω του prive(Μονα Λιζα, Βικυ, Ανδριανα, Μαρα, Λουιζα, Καρμεν) και για αλλες ουτε να το σκεφτεσε, παραδειγμα προς αποφυγη η Τσεχα Τζεσικα, καμια σχεση με την επαγγελματια που ηταν προ λιγων μηνων, γενικα απαραδεκτη στοχευει στα πολλα ποτακια και στα ευρουλακια σου το prive της τωρα τυπικο καμια σχεση με πριν που σε εστελνε, και οπως λενε και αλλοι μαλλον ακομα επανω στο καλαμι ειναι και οταν τις περασει και η καψουρα που εχει μαλλον με τον dj του μαγαζιου, απο οτι μου ειπαν ατομα απο εκει μεσα, να επανελθει παλι και να γινει η πολυ καλη stripper και επαγγελματιας που ηταν, κριμα και παλι κριμα. Παντως μερικες απο εκει μεσα ειναι για να το εγκαταλειπουν το επαγγελμα.
Φοβερο ατομο για συζητηση και παρεα για μερικα ποτακια ειναι η Τσεχα Ντενιζ, τα ωραιοτερα ματια και βλεμμα που εχω δει.
Απο οτι μου ειπαν θα υπαρξει ανανεωση απο κοπελες στο μαγαζι θα ερθουν καινουργιες αρα μαλλον θα ανακαμψει το μαγαζι στο μελλον, το περιμενουμε με ανυπομονησια.


Ωπαααα της!!!! Κριτική Lolita απο άλλο site, αααα για αυτό η πρώτη diva του μαγαζιού δεν αποδίδει καλά τελευταία και λείπει συχνά με ρεπό? 

 

kazaul

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
η Τζεσικα δεν εχει καμια καψουρα με το dj του μαγαζιου αλλου ειναι ετσι εχω ακουσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom