Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 38 12,6%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    301

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
c35 μην ανυσυχεις οι κουβανες το δινουν ευκολα και παντου
και στη λαικη να ψωνισει μα πηγαινει μπορει να γαμηθι και μεσα στο φορτηγακι του παραγωγου
οποιος κανει καμακι σε κουβανη εχει ποσοστα επιτυχιας 150% εκτος κουβας
εντος κουβας τα ποσοστα επιτυχιας φτανουν στον 1000%
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
c35 σε διαφορα φορουμ το εψακσα πολυ τοθεμα και διαπιστωσα οτι πολλοι ευρωπαιοι/εες οι καναδοι/δες που παντρεφτηκαν κουβανους/νες αντιμετπισαν τα ιδια προβληματα σε συντομο διαστημα/φασαριες/να θελουν να ζουν οι κουβανοι/νες στην κουβα και αυτοι να στελνουν λεφτα/να ζητανε οτι βλεπουν και αμεσως και γενικα μια συμπεριφορα αχορταγων και απληστων ανθρωπων
αντι να κανουν και το σταυρο τους που εφυγαν απο την κουβα ζητανε και τα ρεστα
επισης ειναι θρασυτατοι διοτι δεν εχουν να χασουν και τιποτα
δηλαδη οι ευτιχισμενοι γαμοι ξενων με κουβανους/ες πρεπει να ειναι η εξαιρεση του κανονα
 

sonid

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
c35 σε διαφορα φορουμ το εψακσα πολυ τοθεμα και διαπιστωσα οτι πολλοι ευρωπαιοι/εες οι καναδοι/δες που παντρεφτηκαν κουβανους/νες αντιμετπισαν τα ιδια προβληματα σε συντομο διαστημα/φασαριες/να θελουν να ζουν οι κουβανοι/νες στην κουβα και αυτοι να στελνουν λεφτα/να ζητανε οτι βλεπουν και αμεσως και γενικα μια συμπεριφορα αχορταγων και απληστων ανθρωπων
αντι να κανουν και το σταυρο τους που εφυγαν απο την κουβα ζητανε και τα ρεστα
επισης ειναι θρασυτατοι διοτι δεν εχουν να χασουν και τιποτα
δηλαδη οι ευτιχισμενοι γαμοι ξενων με κουβανους/ες πρεπει να ειναι η εξαιρεση του κανονα
Να σου πω την αλήθεια; [size=13pt]ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.[/size]
Απλώς είναι αυτό που είχα πει από την αρχή:
Το πιθανότερο είναι ότι θα την παντρευτώ κιόλας.
Αλλά στην συμπεριφορά μου απέναντί της, σε ότι αφορά το χρήμα, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.
Μόνο έτσι, αλλιώς πέφτουν να σε φάνε...

και
Το θέμα είναι να μην παραδοθείς ποτέ και να το παλεύεις συνέχεια, αλλιώς...  :lheel:

Ναί, μπαίνεις σε εμπόλεμη ζώνη και έτσι πρέπει να το αντιμετωπίζεις.
Να την έχεις συνέχεια στο χέρι οικονομικά και ας πρέπει να ταλαιπωρείσαι παραπάνω για να τα φέρεις βόλτα.
Εγώ έτσι το έχω σκεφτεί, δεν υπάρχει περίπτωση να τη στείλω για δουλειά και να αποκτήσει δικά της χρήματα.
Θα προσπαθήσω να εξαρτάται οικονομικά πάντα από εμένα και ας γαμιέμαι λίγο παραπάνω στη δουλειά.
Εσύ τί πιστεύεις, καλύτερες είναι οι Ελληνίδες;
Εγώ πάντως από όσους φίλους ξέρω ΟΛΟΙ ΣΚΑΤΑ ΤΑ ΠΑΝΕ...
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Για να καταλαβω οτι το ηθικον διδαγμα ειναι>
ΑΜΑ ΣΕ ΤΡΩΕΙ Ο ΚΟΛΟΣ ΣΟΥ ΠΑΝΤΡΕΨΟΥ ΜΙΑ ΚΟΥΒΑΝΑ  :2funny: :s&m_1: :2funny:
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας υναγωνιστες!
προκειται να παω Κουβα το Δεκεμβριο μονος μου. Διαβασα σχεδον ολα τα σχολια εδω. Τρελαινομαι για μουλατες!! Θα ηθελα ομως να ρωτησω: ερχονται στο ξενοδοχειο ή οχι? και που τις ψωνιζεις? Ποιες περιπου ειναι οι τιμες?  Γιατι δε το βλεπω να τρεχω σε δωματιακια που αναφερουν αλλοι συναγωνιστες.

Ευχαριστω
οποιος θελει μπορει να στειλει και πμ

Γιαννης
Παπαρια μαντολες διαβασες Γιαννακη, δεκα φορες το λεμε οτι στην Κουβα μενουμ σε σπιτια ενοικιαζωμενα και οχι ξενοδοχεια
Τι διαβασες λοιπον δεν ξερω  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Σας κουραζω με τις φλυαριες μου αλλα το θεμα τρακα και αχαριστια ειναι για αναλυση. :rolleyes:

Ας βαλουμε τους εαυτους μας σαν τους Κουβανους. Πητε λοιπον οτι ειμαστε τσιρο/αλβανακια στην οδο Φυλης.
Αψιλια που παει συννεφο αλλα σε στεκι οπου περναν καθε τοσο, αγαμητοι με τα φραγκα στην τσεπη.
Εσεις τι θα κανατε??  :dancing: :dancing: :dancing:
Οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο κολος μας, δεν διαφερουν σε τιποτα απο εμας.
Και το βασικο σε γραφουν κιολας ειτε γιατι σε θεωρουν μαλακα αγαμητο ειτε και απο ζηλια γιατι εισαι φορτο. :s&m_2:

Το θεωρουν σαν εθνικο σπορ, φυσικα αυτοι που ασχολουνται και φυσικα η πηγη δεν στευρευει, μπαρκα ολοκληρα με μισοκαραφλους, αυτοι με το λαγνο μισοηλιθιο βλεμμα  :P :P :P ερχωνται για ξεψυρισμα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: (Πουσε Σπυρο)
Λοιπον μαγκες εσεις δεν θα την παταγατε εγω παντως ναι, το μονο που τους λεω
Μην κλεβεται πολλη γιατιμαστε μπατηρηδες  :2funny: :2funny: :2funny:


 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Σας κουραζω με τις φλυαριες μου αλλα το θεμα τρακα και αχαριστια ειναι για αναλυση. :rolleyes:

Ας βαλουμε τους εαυτους μας σαν τους Κουβανους. Πητε λοιπον οτι ειμαστε τσιρο/αλβανακια στην οδο Φυλης.
Αψιλια που παει συννεφο αλλα σε στεκι οπου περναν καθε τοσο, αγαμητοι με τα φραγκα στην τσεπη.
Εσεις τι θα κανατε??  :dancing: :dancing: :dancing:
Οτι φαμε οτι πιουμε και οτι αρπαξει ο κολος μας, δεν διαφερουν σε τιποτα απο εμας.
Και το βασικο σε γραφουν κιολας ειτε γιατι σε θεωρουν μαλακα αγαμητο ειτε και απο ζηλια γιατι εισαι φορτο. :s&m_2:

Το θεωρουν σαν εθνικο σπορ, φυσικα αυτοι που ασχολουνται και φυσικα η πηγη δεν στευρευει, μπαρκα ολοκληρα με μισοκαραφλους, αυτοι με το λαγνο μισοηλιθιο βλεμμα  :P :P :P ερχωνται για ξεψυρισμα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: (Πουσε Σπυρο)
Λοιπον μαγκες εσεις δεν θα την παταγατε εγω παντως ναι, το μονο που τους λεω
Μην κλεβεται πολλη γιατιμαστε μπατηρηδες  :2funny: :2funny: :2funny:
εισαι αρχηγος... :2funny: :2funny: :2funny:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
Και το βασικο σε γραφουν κιολας ειτε γιατι σε θεωρουν μαλακα αγαμητο ειτε και απο ζηλια γιατι εισαι φορτο. :s&m_2:
ειδατε που σας λεω οτι ειναι θρασυτατοι?
κολοχαρτο δεν εχουν στα σπιτια τους αλλα το θρασος ξεχειλιζει απο τα παραθυρα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
sonid και κατι αλλο πολυ σημαντικο
αμα η κουβανα που θα φερεις αρχισει τις επαφες με τισ κουβανες/νους που ειναι εδω περα και δουλευουν στα κουμπανιτα,παλενκε κτλ την εχασες απο χερι
ολοι αυτοι θα την παρασυρουν και το πιθανοτερο θα ειναι ενα απογευμα να γυρισεις σπιτι και να εχει φυγει με τους κουβανους που παρεδιμουν στην αθηνα(αφου φυσικα παρει την 5ετη καρτα παραμονης)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δυστιχως απεδειχθει οτι η εισαγωγη γυναικας απο το εξωτερικο τις περισοτερες φορες δεν σου βγαινει
οποτε ο ΚΑΝΟΝΑς ΕΙΝΑΙ ποτε πια ξενη στην ελλδα
πας εξω και σε εχουν βασιλια(λογω φτωχειας και συναγωνισμου με τις αλλεσ)
αμα τη φερεις εδω και παει μεχρι τη λαικη να ψωνισει πατατες θα της την πεσουν 500 καμακια οπτε μια δυο τρεις θα πεταξει το πουλι γιατ θα καταλαβει οτι στην ελλαδα το μουνι ειναι υπερτιμημενο και μπορει να το πουλησει ακριβα
ΟΠΟΤΕ μονο εξωτερικο πας ενα δυο μηνες και περνας βασιλιας
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
δυστιχως απεδειχθει οτι η εισαγωγη γυναικας απο το εξωτερικο τις περισοτερες φορες δεν σου βγαινει
οποτε ο ΚΑΝΟΝΑς ΕΙΝΑΙ ποτε πια ξενη στην ελλδα
πας εξω και σε εχουν βασιλια(λογω φτωχειας και συναγωνισμου με τις αλλεσ)
αμα τη φερεις εδω και παει μεχρι τη λαικη να ψωνισει πατατες θα της την πεσουν 500 καμακια οπτε μια δυο τρεις θα πεταξει το πουλι γιατ θα καταλαβει οτι στην ελλαδα το μουνι ειναι υπερτιμημενο και μπορει να το πουλησει ακριβα
ΟΠΟΤΕ μονο εξωτερικο πας ενα δυο μηνες και περνας βασιλιας

Εχεις εν μερη δικιο αγαπητε Σπυρακι.
Η αποσταση στον ξευγαρι οσο ποιο μεγαλη ειναι τοσο ποιο δυσκολη γινεται η μετακομιση.
Το μουνι ομως φιλαρακι ειναι υπερτιμημενο παντου γιατι η κατοχος τωχει για να τα κονομηση και οχι γιανα περναμε καλα οπως πολλη θα θελαμε :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Επειδη λοιπον η μανα μας μας κυνηγουσε να γινουμε Ροναλντος και δεν γιναμε  :2funny: :2funny: :2funny:
και τα βαπορια μας δεν χωραν στον Πειραια, το παιζουμε αγαδες με ψιχουλα και βγαζουμε το κομπλεξ μας στα ξενα
:dancing: :dancing: :dancing:
 

sonid

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
sonid και κατι αλλο πολυ σημαντικο
αμα η κουβανα που θα φερεις αρχισει τις επαφες με τισ κουβανες/νους που ειναι εδω περα και δουλευουν στα κουμπανιτα,παλενκε κτλ την εχασες απο χερι
ολοι αυτοι θα την παρασυρουν και το πιθανοτερο θα ειναι ενα απογευμα να γυρισεις σπιτι και να εχει φυγει με τους κουβανους που παρεδιμουν στην αθηνα(αφου φυσικα παρει την 5ετη καρτα παραμονης)

Κουμπανίτες και άλλα τέτοια δεν έχει.
Ευτυχώς δεν είναι και πολύ της εξόδου.
Ένα δυό φίλες γυναίκες γνωστών έχει εδώ και τις προηγούμενες φορές τα πέρναγε μια χαρά.
Ότι είναι ρίσκο τί να πω, ότι έχεις άδικο; Δίκιο έχεις.
Απλά πιστεύω ότι αξίζει τον κόπο (και το χρήμα έ, να μην ξεχνιώμαστε).
Ρίξε μια ματιά, εσύ τί λες;
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
sonid φυσικα και αξιζει ουτε λογος αλλωστε
ασε που εμενα ηταν μουλατα(μειονεκτημα και εντος και εκτος κουβας)γενικως οι λευκοι κουβανοι ειναι πιο σοβαροι και σωστοι
εγω και φυσικα σου ευχομαι καλη τυχη και οποια παρενεση γραφω εδω μεσα ειναι μονο για να εχεις τα ματια σου ανοικτα για παν ενδεχομενον
γιατι και εγω με τους καλυτερους οιονους ξεκινησα και κατεληξα 2 χρονια πισω παλι απο την αρχη(οπως στη μονοπολη που σε γυριζε πισω στην αρχη)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
σονιντ να ρωτησω που γνωρισες την κουβανα?
αβανα η επαρχια?
διοτι φυσικα θα συμφωνεις οτι οι λευκοι κουβανοι ειναι αλλου επιπεδου ανθρωποι και δεν ψαχνονται και τοσο πολυ με ξενους κτλ
οχι τοσο οσο οι μουλατες οι οι μαυρες εννοω
 

sonid

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
σονιντ να ρωτησω που γνωρισες την κουβανα?
αβανα η επαρχια?
διοτι φυσικα θα συμφωνεις οτι οι λευκοι κουβανοι ειναι αλλου επιπεδου ανθρωποι και δεν ψαχνονται και τοσο πολυ με ξενους κτλ
οχι τοσο οσο οι μουλατες οι οι μαυρες εννοω

Γενικά εκεί οι λευκοί έχουν τους μαύρους για τον πούτσο και τους αντιμετωπίζουν όπως βλέπαμε εμείς τους αλβανούς πριν 10 χρόνια.
Χαρακτηριστικά η κοπέλα μου μου έλεγε ότι ο πατέρας της θα τη σκότωνε αν τα έφτιαχνε με μαύρο.
Την κοπέλα την γνώρισα στο δρόμο, φορτωτική με το αυτοκίνητο.
Υπάρχουν μέρη που δεν πάει κανένας τουρίστας, λίγο πιο έξω από την Αβάνα.
Αν συνεχίσεις ευθεία στον δρόμο που πηγαίνει αεροδρόμιο φτάνεις σε μια περιοχή που είναι μόνο εργατικές πολυκατοικίες και λέγεται Mulgoba. Εκεί γίνονται οι απίστευτες φορτωτικές από κοπέλες που κάνουν οτοστόπ.
Πάντως από ότι έχω φορτώσει εκεί, να σου πω την αλήθεια ούτε μία στις τρεις δεν προχώρησε.
Το θέμα είναι ότι μια κοπέλα που δεν είναι πουταναριό ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ [size=12pt]ΜΟΝΗ[/size] ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
Το καλύτερο καμάκι γίνεται από δύο άτομα, της λες να φέρει το βράδυ και μια φίλη της για να βγείτε τετράδα και όλα καλά.
Μεγάλη προσοχή θέλει όταν θα την πας σπίτι για  :knockinb:, γιατί εκεί θα δει στο βιβλίο που υπογράφουν και όλες τις προηγούμενες επισκέψεις :boobies: που είχες πριν.
Όλα αυτά προϋποθέτουν στοιχειώδη γνώση της γλώσσας.
Ά, και η καλύτερη εποχή για καμάκι είναι όταν έχουν διακοπές, κυρίως καλοκαίρι από 10 Ιουλίου μέχρι τέλος Αυγούστου και Χριστούγεννα (δεν τα συνιστώ γιατί οι τιμές τότε τσούζουν σε όλα, ούτε αυτοκίνητο μπορείς να βρεις).
Και επαρχία έχω γνωρίσει αξιόλογες κοπέλες (λευκές πάντα, είμαι ρατσιστής τί να κάνω; )σε μια περιοχή που έχω φίλους και λέγεται 'αυστραλία', και άλλη στο Las Tunas, αλλά τι να κάνεις;
Δεν μπορείς να παίζεις ταυτόχρονα σε πολλά ταμπλό, κάποια στιγμή θα σε πιάσουν...

(p.s.Πάντως τα πιο τρελά γαμίσια τα έχω ρίξει με μουλάτες) 
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ρε τι θυμιθηκα τωρα και θα σας το γραψω να γελασετε/μια μερα την πρωτη φορα που ειχα παει κουβα το 2005 ειμουνα στο χαβαν λιμπρε το ξενοδοχειο στην πισινα για μπανιο
η πισινα του ξενοδοχειου ειναι υπερυψωμενη στο δευτρο οροφο ας πουμε οποτε απο την απεναντι πλευρα του δρομου εχεις οπτικη επαφη με ενα κτιριο με παραθυρα/ενα μεσημερι ειχαν βγει εκει 2-3 κουβανες και χαμογελαγαν απο το παραθυρο και καναν νοηματα/οποτε τις κατεβασα κατω στο δρομο απο την πισω μερια της πισινας που εχει ενα παγωτατζιδικο/ηταν 20-22 ετων φοιτητριες στην αβανα/το ενα το εβγαλα μετα φυσικα/
θελω να πω οτι οριστε για μπανιο στην πισινα ειχα παει και παλι καθησε ενα καμακι απο το πουθενα/δηλαδη και να θες να αγιασεις δεν σε αφηνουν σε χλωρο κλαρι,ποληορκεισαι απο παντου
 

pop24

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Νεότερα από Κούβα. Το κασα ντε λα μουζικα μιραμαρ παραμένει με μεγάλη ποικιλία και ωραία ατμόσφαιρα. Ντιαμπλο τουμ τουμ επίσης με ακόμα καλύτερη ατμόσφαιρα (πιο κλαμπίστικη/ παρείστικη). Ώρες "αιχμής": στο κάσα 23:30 - 02:00 και ντιαμπλο 02:00 - 05:00. Σίγουρα μαγαζιά. Το καλύτερο κριτήριο κατά τη γνώμη μου είναι να μην επικεντρωθείτε στην ομορφιά μόνο αλλά και στην εμπειρία που βγάζει η κοπέλα. Υπάρχουν πολλά νεούδια ειδικά στο ντιαμπλο τα οποία δεν θα σας χαρίσουν ιδιαίτερα πράγματα. Απογευματινές ώρες μόνο παστελαρία αλλά με αρκετά ρίσκα γιατί όπως παντού στην Κούβα η αστυνομία είναι παρούσα (ως τουρίστες δεν θα σας αγγίξουν απλώς θα σας σπαταλήσουν την ώρα σας μόλις τσιμπήσετε κάτι καλό). Στον πεζόδρομο που αρχίζει λίγο πιο πέρα από την παστελάρια κάνεις και εκεί παιχνίδι μόλις αρχίσει να βραδιάζει. Στο τέλος του συγκεκριμένου πεζόδρομου (γωνία με Μαλεκόν) προτείνω ανεπιφύλακτα να επίσκεψη σε ένα μικρό μπαρ που έχει εκεί. Θα βρείτε τον πιο ευγενικό και επαγγελματία μπαρμαν. Ζητήστε ό,τι κοκτέιλ θέλετε και θα είναι ό,τι το καλύτερο στην Αβάνα. Επίσης, πολύ περιποιημένο φαι και τιμές λογικότατες. Κασα ντε λα μουζικα στο κέντρο της πόλης έχει καλό επίπεδο αλλά τελείως τουριστική ατμόσφαιρα. Δίπλα από παστελέρια για αργά το βράδι υπάρχουν 1-2 μπαράκια τα οποία επίσης αν βρεθείτε μπορείτε να εξερευνήσετε. Επίπεδο και τιμές πιο χαμηλές από τους 2 πρώτα στέκια. Άλλη ενδιαφέρουσα περιοχή είναι το vedado ανάμεσα από το ξενοδοχείο αβανα λιμπρε και μαλεκόν. Στο δρόμο θα βρείτε καλό επίπεδο μια που είναι μεγάλο πέρασμα αλλά πιο δύσκολα θα συνεννοηθείς (εκτός και αν μιλάς τη γλώσσα). Συνολικά η Αβάνα παραμένει ένας τοπ προορισμός για ταξίδι. Ακόμα και να περπατάς μόνο και να χαζεύεις είναι μια εμπειρία. Παζάρια, ευ γένια, υπομονή στο πρήξιμο (συνέχεια σε πλαγιάζουν να σου πλασάρουν από πούρα μέχρι γυναίκες) είναι απαραίτητα. Μη διστάσετε να πείτε για οτιδήποτε το 1/3 της τιμής που σας λένε και αργά ή γρήγορα θα πετύχετε μια καλή τιμή. Οι ταξιτζήδες έχουν γίνει οι πιο σκληροί διαπραγματευτές εκεί πέρα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Diablo toom-toom,τι μου θύμισες συνάδελφε.Καταρχάς είναι σε ένα από τα ιστορικότερα παγκόσμια σημεία,στην πλατεία της Επανάστασης,εκεί που εκφωνούσε όταν μεσουρανούσε,τους λόγους του ο Φιντέλ,μπροστά από το άγλαμα του Χοσέ Μαρτί.

Για να περάσουμε στο ΄΄τυρί΄΄ της υπόθεσης,στο Diablo όταν είχα μπει,στο ένα λεπτό νόμιζα ότι ήμουν ο Ρουβάς.Πραγματικά,απίστευτο πρέσινγκ σε σημείο να σκας :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom