Νέα

Καθηγήτρια και μαθητής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
... εμείς παντρευτήκαμε ...... Πριν 21 χρόνια
Εμμανουελ εσυ;;;;
Κάνε κάνα τηλέφωνο να μας στείλουν πυραύλους Scalp για να μυήσουμε τους απέναντι στις αρχές του Διεθνούς Δικαίου....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ στην πρώτη λυκείου τον έπαιζα για μια φιλόλογο, μουναρα η κυρία για την ηλικία της, χωρισμένη. Δυστυχώς δεν έγινε τίποτα, αλλά ένας φίλος μου 6 χρόνια αργότερα, γαμισε την κόρη της (ήταν 3 χρόνια μικρότερη μας) που ήμασταν φοιτητές στην Θεσσαλονίκη!!!
Οι εφαπτομενοι κύκλοι του πεπρωμένου...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Ποσο θελω να το πιστέψω ολο αυτο δεν φαντάζεσαι αλλα απο την αλλη εχω δει και πολλές τσόντες να ξεκινάνε ετσι...
Ευσεβείς πόθοι...εκτός αν ο συναγωνιστής ζει στο Αμέρικα.
 

panoslari

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
54
Like
41
Πόντοι
0
25 περίπου χρόνια πριν... σε ένα μικρό χωριό... 3η λυκείου μαθητής. 1.90 ύψος και γεροδεμένος από τις πολλές μπάλες άχυρο, τριφύλλι και γενικά από την δουλειά στα χωράφια. Μεγαλοέδειχνα καθότι ξυριζόμουνα από 2α γυμνασίου.

Μας έρχεται μια πρωτοδιοριζόμενη φιλόλογος, 26 χρονών, κοντά στο 1,65 - 1,68 ύψος, κοντό μαλλάκι μαύρο, δέρμα μελαψό με κάτι καταπράσινα ματάκια και κορμί... σκέτος θάνατος. Φορούσε και κάτι τζιν... μαθητές και καθηγητές χαζεύαμε την κωλάρα της.

Μια μέρα στην αίθουσα κατά την διάρκεια διδασκαλίας είχε ξεκουμπωθεί το πουκάμισό της και φαινόταν το σουτιέν. Της έκανα νόημα με τρόπο και το διόρθωσε. Μια άλλη φορά της είχε τρυπήσει η μπλούζα και πάλι της έκανα νόημα με τρόπο και φόρεσε μια ζακετούλα για να το κρύψει. Γίνανε κανά δυο ακόμα παρόμοια σκηνικά και άρχισε να το εκτιμά. Από τότε κάθε φορά που με έβλεπε μου χαμογελούσε και της το ανταπέδιδα.

Πήγαινα στην διπλανή πόλη για κάτι φροντιστήρια. Μια μέρα του έτυχε του καθηγητή του φροντιστηρίου κάτι απρόοπτο και δεν θα μας έκανε μάθημα, οπότε άρχισα τις βόλτες στην πόλη. Όπως έστριψα σε ένα στενό, πέφτω φάτσα με φάτσα με την καθηγήτρια από το σχολείο. Ήταν μαζί με μια φίλη της (εξίσου θεόμουνο) και χαιρετηθήκαμε. Με σύστησε και στη φίλη της και κάτσαμε 5 λεπτά και αερολογούσαμε. Η φίλη της είχε δουλειά οπότε και έφυγε και μείναμε οι δυό μας.
Με ρώτησε αν θέλω να πάμε για ένα καφεδάκι. Πήγαμε σε μια καφετέρια, καθίσαμε τελείως απόμερα... στο βάθος. Και εκεί που πίναμε καφέ ειλικρινά δεν θυμάμαι πώς βρέθηκε η γλώσσα της βαθιά στο στόμα μου. Ήμουν άπειρος τελείως (ντουγάνι λέμε). Για να μην τα πολυλογώ... από τις 5 μέρες που πήγαινα στην διπλανή πόλη για φροντιστήρια, τις 2 κατέληγα στης καθηγήτριας για... ιδιαίτερα!!! Μιλάμε για πολύ σεχ... Πάρα πολύ σεχ. Στο σχολείο βέβαια δεν είπα ΠΟΤΕ και ΤΙΠΟΤΑ σε ΚΑΝΕΝΑΝ. Δεν δώσαμε δικαίωμα να μας πάρει χαμπάρι κανείς. Με την παρέα μου πηγαίναμε στην πόλη κάθε Παρασκευή και Σάββατο βράδυ και όλως τυχαίως με χάνανε για κανα 2ωρο (οπότε 3-4 φορές την εβδομάδα βρισκόμασταν με την δασκάλα μου για ιδιαίτερα).

Μέχρι που ήρθε το τέλος της σχολικής χρονιάς. Συνεχίσαμε να βρισκόμαστε και το καλοκαίρι μέχρι που μια μέρα ήταν πολύ χάλια. Θα πήγαινε μετάθεση στην άλλη άκρη της Ελλάδας και έκλαιγε... Βέβαια της είπα πως κι εγώ τον άλλο μήνα θα έφευγα, όπως και έγινε, για τη σχολή πλοιάρχων και μετά στα καράβια. Εκείνη τη μέρα και νύχτα (18 χρονών και η τσουτσού ήταν συνέχεια ορθή) έκανα το καλύτερο σεχ της ζωής μου (τουλάχιστον έτσι θέλω να το θυμάμαι).

Έχουν περάσει πάνω 25 χρόνια και ούτε την έχω ψάξει στα σόσιαλ, ούτε έχω ρωτήσει για το πού βρίσκεται ή τι κάνει. Θέλω να μείνω με τις ωραιότερες από αυτήν αναμνήσεις. Ειλικρινά ελπίζω μόνο να είναι καλά και ευτυχισμένη με μεγάλη οικογένεια, όπως μου είχε πει ότι ήθελε.

Είχα πει στον εαυτό μου μου ότι δεν θα το έλεγα ποτέ και σε κανέναν. Αλλά... μεταξύ μας είμαστε... Μην πάει παραέξω, ε;

Χαχαχα

Ελπίζω να μην σας κούρασα.
μυθοπλασία ?
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Ποσο θελω να το πιστέψω ολο αυτο δεν φαντάζεσαι αλλα απο την αλλη εχω δει και πολλές τσόντες να ξεκινάνε ετσι...
Φιλε μου εγω ξερω πως 18 ειχα αυτη την εμπειρια και στο εξωτερικο πολλες ακομη. Τωρα το τι θα πιστεψεις μου ειναι αδιαφορο, εγω την παραθετω για οσους δεν εχουν το συνδρομο του ντεντεκτιβ φακτ τσεκερ. Τη διαβαζεις, σχολιαζεις, τη σκεφτεσαι και ολα καλα. Θες να μεινεις σε σημεια που μοιαζουν με σεναριο τσοντας; Δεκτο γιατι ικανοποιει την κατασκευη που εχεις για το τι δυναμικες μπορει να εχει ενας 18αρης στο σεξ. Σε κανει ναι νιωθεις ασφαλεια και το ανηκειν σε οσους δεν εκλπηρωσαν φαντασιωσεις. Οποτε στο τελος της ημερας και για τους δυο πιθανους αναγνωστες ηταν κατι θετικο :)
 
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
93
Like
131
Πόντοι
0
Φιλε μου εγω ξερω πως 18 ειχα αυτη την εμπειρια και στο εξωτερικο πολλες ακομη. Τωρα το τι θα πιστεψεις μου ειναι αδιαφορο, εγω την παραθετω για οσους δεν εχουν το συνδρομο του ντεντεκτιβ φακτ τσεκερ. Τη διαβαζεις, σχολιαζεις, τη σκεφτεσαι και ολα καλα. Θες να μεινεις σε σημεια που μοιαζουν με σεναριο τσοντας; Δεκτο γιατι ικανοποιει την κατασκευη που εχεις για το τι δυναμικες μπορει να εχει ενας 18αρης στο σεξ. Σε κανει ναι νιωθεις ασφαλεια και το ανηκειν σε οσους δεν εκλπηρωσαν φαντασιωσεις. Οποτε στο τελος της ημερας και για τους δυο πιθανους αναγνωστες ηταν κατι θετικο :)
Περάσατε καλά πάντως και πήρατε τις βασικές γνώσεις!!
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Έχω γίνει μάρτυρας σε "σκηνικό" καθηγητή - μαθήτριας. Αυτή 17χρονων γύρω στο 1.64 με λεπτό ωραίο σωματακι, και αυτός γύρω στα 40+ γυμνασμενος και πολύ εμφανίσιμος για την ηλικία του.
Είχα μάθει λοιπόν κουτσομπολιό, από έναν τότε φίλο μου, που γαμαγε την κολλητή της, ότι η τύπισσα γουστάρε τρέλα τον καθηγητή αλλά δεν το διατυμπανιζε μην διαρρεύσει σε όλο το σχολείο.
Φτάνουμε λοιπόν στις εξετάσεις, κι ενώ εγώ αραζα έξω απτή πόρτα του σχολείου. Βλέπω στο διάδρομο την τύπισσα μέσ' την τρελή χαρά επειδή τα πήγε καλά, να διασταυρώνεται τυχαία με τον καθηγητή. Αυτός της είπε "μπράβο κοριτσάρα, καλά αποτελέσματα τώρα", κι εκείνη πάει τρελαμενη να τον αγκαλιάσει. Ο καθηγητης την πιάνει γύρω απτή μέση, την σηκώνει, κι αυτή τυλίγει τα πόδια της γύρω του. Την κράτησε για λίγο, αυτή γελάσε και λίγο πριν την αφήσει της έριξε ένα χαστουκακι στον κώλο.
Κατι άλλο δεν έγινε ή δεν εμαθα. Αλλά αν κρίνω απτό σκηνικό είμαι σίγουρος ότι ο τυπάς θα της τον πέρασε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Ψιλοασχετο με το θεμα αλλά το να κάνουν σεξ ανήλικα ειτε μεταξύ τους είτε με ενήλικο είναι το ίδιο επικίνδυνο με το να βάζεις στο χέρι ενός μωρού μια χειροβομβίδα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Ψιλοασχετο με το θεμα αλλά το να κάνουν σεξ ανήλικα ειτε μεταξύ τους είτε με ενήλικο είναι το ίδιο επικίνδυνο με το να βάζεις στο χέρι ενός μωρού μια χειροβομβίδα....
Δεν συμφωνώ στο μεταξύ τους. Έχει να κάνει με την ετοιμότητα, την εκπαίδευση και σίγουρα την ηλικία (εγώ πχ ξεκίνησα στα 15-16). Το σεξ ήταν safe, ξεκίνησα από μικρός να αποκτώ εμπειριες και άνεση και μόνο επικίνδυνο δεν ήταν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Δεν συμφωνώ στο μεταξύ τους. Έχει να κάνει με την ετοιμότητα, την εκπαίδευση και σίγουρα την ηλικία (εγώ πχ ξεκίνησα στα 15-16). Το σεξ ήταν safe, ξεκίνησα από μικρός να αποκτώ εμπειριες και άνεση και μόνο επικίνδυνο δεν ήταν.
Αν δεν ήταν επικίνδυνο δεν θα γίνονταν χιλιάδες εκτρώσεις επειδή κάποια ηλίθια παιδιά βρήκαν να πειραματιστούν χωρίς να έχουν λεφτά για ένα προφυλακτικό....
Όσο πιο μικρή η ηλικία τόσο πιο μεγάλο το εγκεφαλικό κενό και τόσο πιο αδύναμη η τσέπη για στοιχειώδη προστασία...
Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Εγώ στην πρώτη λυκείου τον έπαιζα για μια φιλόλογο, μουναρα η κυρία για την ηλικία της, χωρισμένη. Δυστυχώς δεν έγινε τίποτα, αλλά ένας φίλος μου 6 χρόνια αργότερα, γαμισε την κόρη της (ήταν 3 χρόνια μικρότερη μας) που ήμασταν φοιτητές στην Θεσσαλονίκη!!!
Είπες τον φίλο σου να ρίξει έναν στην κόρη και για εσένα;
Εσύ κατάφερες να κάνεις κάτι με την κόρη η ησασταν σε διαφορετικές σχολές και παρέες και δεν προέκυψε κάτι;
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Αν δεν ήταν επικίνδυνο δεν θα γίνονταν χιλιάδες εκτρώσεις επειδή κάποια ηλίθια παιδιά βρήκαν να πειραματιστούν χωρίς να έχουν λεφτά για ένα προφυλακτικό....
Όσο πιο μικρή η ηλικία τόσο πιο μεγάλο το εγκεφαλικό κενό και τόσο πιο αδύναμη η τσέπη για στοιχειώδη προστασία...
Υπάρχουν και εξαιρέσεις βέβαια..
Υπάρχει παιδί που δεν έχει λεφτά για ενα προφυλακτικό;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Υπάρχει παιδί που δεν έχει λεφτά για ενα προφυλακτικό;
Τα ηλίθια που έλεγα πιο πάνω που γκαστρωνουν ηλίθια κοριτσάκια και μετά τρέχουν οι "γονείς" να σώσουν ο,τι σώζεται....διαλυμένα βασιλεια.
 

Silent D

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
20
Τα ηλίθια που έλεγα πιο πάνω που γκαστρωνουν ηλίθια κοριτσάκια και μετά τρέχουν οι "γονείς" να σώσουν ο,τι σώζεται....διαλυμένα βασιλεια.
Και οι γονείς έχουν μερίδιο ευθύνης. Δεν είναι δυνατόν να έχουμε 2022, και να μην μπορείς να μιλήσεις στον γιο ή την κόρη σου ανοιχτά για το σεξ
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Τα ηλίθια που έλεγα πιο πάνω που γκαστρωνουν ηλίθια κοριτσάκια και μετά τρέχουν οι "γονείς" να σώσουν ο,τι σώζεται....διαλυμένα βασιλεια.
2,5-3 ευρώ έχει το κουτί στο περίπτερο. Φθηνά είναι. Όλα μπορούν να αγοράσουν.
Το πρόβλημά τους είναι η άγνοια, καθώς δεν εχουν σεξουαλική διαπαιδαγώγηση.
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Γειτονισα που εμενε στο διπλανο διαμερισμα και καθηγητρια μου στο φροντηστηριο ξενης γλωσσας που ειχε.....και γειτονισσα και καθηγητρια 2 σε1 φαση.........απιστευτη κωλαρα.Βυζι μετριο οπως και φατσα αλλα εκεινος ο κωλος εχει στοιχιωσει τα ονειρα μου ακομα και τωρα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
Και οι γονείς έχουν μερίδιο ευθύνης. Δεν είναι δυνατόν να έχουμε 2022, και να μην μπορείς να μιλήσεις στον γιο ή την κόρη σου ανοιχτά για το σεξ
Αν οι γονείς νομίζουν ότι επειδή έμαθε το παιδί να παίζει με ένα κινητό από τα 5 μεγάλωσε και στα 15 είναι ψυχικά και σωματικά έτοιμο για σεξ είναι γελασμενοι και αποδεικνύεται στην πράξη αυτό...δεν ξέρουν από που βγαίνει ο ήλιος και θέλουν και σεξ τα χαζεμενα.
Μετά όταν γκαστρωνονται τα κοριτσάκια τρέχουν οι ..."γονείς".
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.438
Κριτικές
62
Like
45.145
Πόντοι
9.297
2,5-3 ευρώ έχει το κουτί στο περίπτερο. Φθηνά είναι. Όλα μπορούν να αγοράσουν.
Το πρόβλημά τους είναι η άγνοια, καθώς δεν εχουν σεξουαλική διαπαιδαγώγηση.
Έχουν λεφτά για να περνουν κάρτες για το κινητό αλλά δεν έχουν μυαλό να ξοδέψουν μερικά € για προφυλακτικά..
Βαράνε ακα όπως κάποια ναυάγια συναγωνιστές και μετά τρέχουν σε ουρολόγους γιαΣΜΝ και σε γυναικολόγους ....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.889
Πόντοι
5.006
Ψιλοασχετο με το θεμα αλλά το να κάνουν σεξ ανήλικα ειτε μεταξύ τους είτε με ενήλικο είναι το ίδιο επικίνδυνο με το να βάζεις στο χέρι ενός μωρού μια χειροβομβίδα....
τα ανηλικα γαμιουνται αβερτα πλεον μεταξυ τους....ειδικα τα κοριτσια απο 14-15 και μετα εχουν ξεφυγει πλεον...την κατασταση συγκρατουν τα αγορια που ειναι αρκετα μπουνταλαδες σε αυτες τις ηλικιες, αλλιως πιστευω θα παρτουζωνονταν και στο σχολειο καθε μερα.... :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom