Νέα

Καθηγήτρια και μαθητής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Όχι δεν έχω...είναι στο χέρι των γονιών να μάθουν υγιή πρότυπα στα παιδιά τους.
Το ότι τα παιδιά έχουν αποβλακωθει με τα κινητά είναι μια αποτυχία συλλογική ολόκληρης γενιάς γονιών.
Να σου πω εγώ που έχω. Μια χαρα υγιή πρότυπα μπορείς να μάθεις στο παιδί σου. Και δεν έχει σχέση με το αν έχει κινητό ή λάπτοπ. Η εποχή μας δε συγχωρεί ψηφιακά αναλφάβητα άτομα. Μπορείς λοιπόν να τους μάθεις τη σωστή χρήση του μέσου. Η απαγόρευση και ο αποκλεισμός δεν είναι λύση και έχει καταστροφικά αποτελέσματα. Κι η γενιά αυτή είναι όπως κάθε γενιά στην εποχή της.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Να σου πω εγώ που έχω. Μια χαρα υγιή πρότυπα μπορείς να μάθεις στο παιδί σου. Και δεν έχει σχέση με το αν έχει κινητό ή λάπτοπ. Η εποχή μας δε συγχωρεί ψηφιακά αναλφάβητα άτομα. Μπορείς λοιπόν να τους μάθεις τη σωστή χρήση του μέσου. Η απαγόρευση και ο αποκλεισμός δεν είναι λύση και έχει καταστροφικά αποτελέσματα. Κι η γενιά αυτή είναι όπως κάθε γενιά στην εποχή της.
Υπάρχει η δικαιολογία της τηλε-εκπσιδευσης...
Όμως δεν υπάρχει τίποτα υγιές βλέποντας πεντάχρονα να έχουν λαπ τοπ η κινητό.Δεν το σώζει κανένας γονιός...
Και σε περιπτώσεις που κολλάει ένας μαντραχαλος σε 13χρονο κορίτσι πρέπει να παραπέμπονται και οι γονείς του κοριτσιού για παραμέληση εποπτείας ανηλίκου.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.047
Κριτικές
128
Like
22.247
Πόντοι
28.900
Είπες τον φίλο σου να ρίξει έναν στην κόρη και για εσένα;
Εσύ κατάφερες να κάνεις κάτι με την κόρη η ησασταν σε διαφορετικές σχολές και παρέες και δεν προέκυψε κάτι;
Ήμασταν σε διαφορετικές σχολές, αλλά σε κοινές παρέες, αλλά την γαμουσε ο φίλος μου, δεν μπορούσα να κάνω κάτι, θα έκανα πουστια στον φίλο μου, που μετέπειτα έγινε και κουμπάρος μου,τον παντρεψα και του βαφτισα την κόρη.
Πάντως ο φίλος μου την ξεμουνιασε, την κράτησε για ένα χρόνο και κάτι και της άλλαξε τα φώτα, είχαν γίνει γερά περιστατικά γαμισιου!!!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.047
Κριτικές
128
Like
22.247
Πόντοι
28.900
Όταν ήμουν πρώτη λυκείου δίπλα μας έμενε μια καθηγήτρια όχι του σχολείου αλλά έκανε ιδιαίτερα. Έκανε και σε μένα και ήταν πολύ καλή γκόμενα (και πολύ καλή καθηγήτρια αν και αυτό δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν). Αυτή λοιπόν έφερνε γκόμενους συνέχεια και έκανε τρελά γαμήσια. Την άκουγε όλη η οικοδομή και το δωμάτιο μου ήταν ακριβώς δίπλα. Φυσικά φαντάζεστε τη μαλακία είχα τραβήξει. Κάθε φορά κοιτούσα από το ματάκι όταν έφευγε ο γαμιάς για να δω ποιος ήταν. Μια φορά λοιπόν είδα ένα παιδί από το σχολείο που πήγαινε 3 λυκείου. Πόσο τον ζήλεψα δεν μπορείτε να φανταστείτε. Αυτή ήταν καθηγήτρια! Τώρα την βλέπω έξω και την σέβομαι και κάθε φορά λέω από μέσα μου ‘’να ξέρες πόση μαλακία έχω ρίξει για πάρτη σου’’. Ακόμα θέλω να την γαμήσω και ας είναι πλέον 50+.
Απωθημένα είναι αυτά, σε όλους έχουν μείνει!!!
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Άσχετα με το πιστεύουν μερικοί και άσχετα με τα παραμύθια που μπορεί να λένε κάποιοι, σίγουρα αρκετοί που πήδηξαν μια καθηγήτρια τους αφού υπάρχουν και χιλιάδες καθηγητές που πήδηξαν μαθήτριες τους. Απλή στατιστική είναι
 

wavemaster69

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2011
Μηνύματα
345
Like
589
Πόντοι
81
Απο καθηγητριες στο σχολειο καμια δεν με καβλωνε, αντιθετως και τι δεν θα εδινα να εβλεπα τι μιλφ εξελιχθηκαν δυο γερες φαντασιωσεις απο φροντιστηρια.

Η μια ηταν απο τα αγγλικα, βαμμενη ξανθια βυζαρου γυρω στα 25, με μεσογειακη κωλαρα που την τονιζε με κολλητα τζιν. Την ειχα γαμησει στο κεφαλι μου με καθε τροπο και μια απο τις μερες που εσκασε με ενα ντεκολτε δεν κρατηθηκα, ζητησα να βγω εξω και τον βροντηξα αγριως στις τουαλετες του φροντιστηριου

Η αλλη ηταν μια φιλολογος, max 30αρα οχι καμια σουπερ γκομενα και δεν μου τραβηξε την προσοχη αμεσως, αλλα εκανε το "λαθος" να ερθει μια μερα φροντιστηριο με διαφανο ροζ παντελονι και απο μεσα ενα μπλε στρινγκακι που δεν αφηνε πολλα στην φαντασια. Αυτο ηταν, μετα απο καθε μαθημα της γυρνουσα σπιτι πυραυλος και εριχνα μια για παρτη της
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Πώς έγινε αυτό εσύ τι της είπες ??
Πώς ήταν εμφανισιακά ?
Δεν ήταν καμία τρελή μουναρα
Αλλά ήταν ωραίο γκομενάκι
Τότε μικρός πρωτάρης δεν είχαν δει πολλά τα μάτια μου
Οπότε καταλαβαίνεις
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.615
Πόντοι
2.816
Και μας οι περισσότερες δεν βλεπονταν.. αλλά υπήρχαν κ μερικές εξαιρέσεις με πρωτοδιορηστες.. πλέον η πλειοψηφία είναι νέες .. την τύχη μας...
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
38
Like
4.695
Πόντοι
5.646
Από τις κλασικές φαντασιώσεις μαζί με γιατρό ασθενή και διευθυντή γραμματέα :coffee:
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Όλοι γράφετε για σχολικές καταστάσεις. Η δική μου ήταν πανεπιστημιακή. Μαθημα: αγγλικά για μηχανικούς. Η καθηγήτρια, Θεσσαλονικιά, στα πρώτα 40, χωρισμένη, αλλά με πολύ καλό σώμα και υπέροχο προσωπο. Αποτυχημένο μάθημα παρά τη χρηστικότητά του - δε πατούσε κανείς εκτός από εμένα και σποραδικά 3-4 άλλα άτομα.
Δημιουργήσαμε μια οικειότητα, και πολλές φορές κατά το μάθημα ή και μετά καθόμασταν και μιλούσαμε. Στο τέλος του εξαμήνου, μου λεει μην κατεβεις να δώσεις, απλά πέρνα από το γραφείο μετά την εξέταση να μου θυμησεις να περάσω τον βαθμό.
Έτσι και έγινε. Για να μη πολυλογούμε, την πηδουσα στο γραφείο (και μόνο στο γραφείο-δε βρεθήκαμε ποτέ σε σπίτι/ξενοδοχειο) της για τα επόμενα 2 εξάμηνα, μέχρι που μετακόμισε στη Θεσσαλονίκη.
 

GEOMAN265

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
57
Like
352
Πόντοι
20
Μεγαλη φαντασιωση η γραμματεας στο φροντιστηριο των Ελληνικων.πιτσιρικα καμμια 20 χρονων κοντουλα κωλαρακι ολοστρογγυλο και μαλλι σγουρο αφανα και μελαχροινη.ενα ονειρο.......
Φευγω για σχολη γυρναω και περιπου μετα απο καμμια 7ετια,την βρισκω στο γηπεδο οπου εχω παει για τρεξιμο.........εχει πλεον φτασει σχεδον τα 30,ειχε παντρευτει εκανε ενα παιδακι χωρισε και φυσικα οπως ολες οι γυναικες που χωριζουν το εριξε στην γυμναστικη και εχει φτιαξει ενα κωλαρακι ΦΩΤΙΑ.10 φορες καλυτερη απο τοτε που ηταν 20.
Κανονιζουμε απευθειας για ποτο και την επομενη μερα εχουμε παρει σβαρνα ολα τα κλαμπ και τα μπουζουκια......εχουμε γινει πιτα και κανουμε ενα απο τα καλυτερα κρεββατια για περιπου 6 μηνες........
Δυστυχως καποια στιγμη αρχισαν κατι αλλα εργα για σχεση για συγκατοικηση οποτε λουης.........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom