Νέα

Καθηγήτρια και μαθητής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

greekm7530

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
20
Έχετε προσπαθήσει να κάνετε κάτι με καθηγήτρια σάς και μετά από το σχολείο είχατε μουναρες καθηγήτριες
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
742
Like
1.001
Πόντοι
86
Σαν εφηβος καυλωνα πολυ με μια καθηγητρια στο φροντιστηριο που πηγαινα τοτε ,αλλά αντε να βρεις το θάρρος να της πεις οτι την θες.Εδω που τα λέμε νομιζω οτι η πιθανότητα να σου κατσει μια καθηγητρια σου ειδικα οταν εισαι ανηλικος ακόμα και ειδικα στην Ελλαδίτσα ειναι γυρω στο 2%.Πολλες οι καυλες μου τοτε αλλά θαρροςνα κανω πέσιμο κολλουσα φυσικά και δεν εκανα ποτέ
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
974
Κριτικές
21
Like
6.214
Πόντοι
2.836
Δεν γάμησα την καθηγήτρια εννοείται....
Αλλά από το καμάκι που της έκανα με όσο θράσος είχα αντί για 12 πήρα 17 ,αλήθεια την γουσταρα, περιποιημένη πάντα στην τρίχα,και ωραία γυναικα- το άρωμα της ήταν η κόλαση μου τότε....την παρέα μου την είχε πετσοκοψει...:knuppel:μετα τις βαθμολογίες όλοι της την πεφταν :2funny:
 

Elapo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εγω σε ιδιαιτερο γερμανικα οταν ημουν μαθητης καθομαστε διπλα διπλα σπιτι της στο τραπεζι της κουζινας της φοραει γκρι τιραντε μπλουζακιγκαυλιαρικα γυαλια μυωπιας 25-30 χρονων, καστανι μαλλι. κ εχει βυζαρες ΒΥΖΕΡΕΣ κ γκαυλωνω. Να μου εξηγει χρονους κ γω καλοκαιρι τοτε φοροντας βαμβακεργ βερμουδα τον παιζω κατω απο το τραπεζι εχω την εντυπωση πως με καταλαβε αλλα συνεχιζε αυτη το μαθημα συνεχιζα κ γω τον επαιζα εχυσα μεσα απο τη βερμουδα κ ηταν απο τις καλυτερες μαλακιες εβερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom