Νέα

Καθηγήτρια και μαθητής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα panoskam
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 124
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Γειτονισα που εμενε στο διπλανο διαμερισμα και καθηγητρια μου στο φροντηστηριο ξενης γλωσσας που ειχε.....και γειτονισσα και καθηγητρια 2 σε1 φαση.........απιστευτη κωλαρα.Βυζι μετριο οπως και φατσα αλλα εκεινος ο κωλος εχει στοιχιωσει τα ονειρα μου ακομα και τωρα....
Κακώς δεν έκανες μια κίνηση μάν...το πολύ πολύ να σε απέρριπτε...δεν θα είχες απωθημένα.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Έχουν λεφτά για να περνουν κάρτες για το κινητό αλλά δεν έχουν μυαλό να ξοδέψουν μερικά € για προφυλακτικά..
Βαράνε ακα όπως κάποια ναυάγια συναγωνιστές και μετά τρέχουν σε ουρολόγους γιαΣΜΝ και σε γυναικολόγους ....
Άλλο αυτό και άλλο το δεν έχουν να αγοράσουν, που εγραψες.
Και εξίσου συνυπευθυνα είναι τα κοριτσάκια που δέχονται ελεύθερο σεξ. Η μαλακία ξεκινά από το σχολείο και την οικογένεια, που αποφεύγει τέτοιες συζητήσεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
τα ανηλικα γαμιουνται αβερτα πλεον μεταξυ τους....ειδικα τα κοριτσια απο 14-15 και μετα εχουν ξεφυγει πλεον...την κατασταση συγκρατουν τα αγορια που ειναι αρκετα μπουνταλαδες σε αυτες τις ηλικιες, αλλιως πιστευω θα παρτουζωνονταν και στο σχολειο καθε μερα.... :confused: :confused: :confused:
Με καφρους συμμαθητές τους προφανως...αν πάει 18 χρόνος η 20χρονος με αυτά θα μπλέξει άσχημα.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.451
Like
21.804
Πόντοι
5.006
Με καφρους συμμαθητές τους προφανως...αν πάει 18 χρόνος η 20χρονος με αυτά θα μπλέξει άσχημα.
μπα...με 18χρονους και 20χρονους πηγαινουν αβερτα...κανεις τους δεν μπλεκεις...αφου γαμιουνται με την θεληση τους και κανεις δεν ασχολειται γιατι ειναι μικρη ηλικιακη διαφορα...
αυτοι που μπλεκουν ειναι οι παιδεραστες 30+
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Άλλο αυτό και άλλο το δεν έχουν να αγοράσουν, που εγραψες.
Και εξίσου συνυπευθυνα είναι τα κοριτσάκια που δέχονται ελεύθερο σεξ. Η μαλακία ξεκινά από το σχολείο και την οικογένεια, που αποφεύγει τέτοιες συζητήσεις.
Το θέμα είναι τι θα μείνει στο μυαλό των πιτσιρικιων αφού γίνει η κουβέντα...
Για να βγάλουν τα κορίτσια μια ιστορία διαδικτυακή θα κάτσουν σε κάποιον καγκουρα και μετά δεν θα μπορούν να διαχειριστούν ασχημα σχόλια...φαύλος κύκλος...πρέπει να παίρνουν κινητά μόνο αφού ενηλικιωθούν.Οσο συνεχίζεται αυτό το χάλι θα πηγαίνουμε χειρότερα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
μπα...με 18χρονους και 20χρονους πηγαινουν αβερτα...κανεις τους δεν μπλεκεις...αφου γαμιουνται με την θεληση τους και κανεις δεν ασχολειται γιατι ειναι μικρη ηλικιακη διαφορα...
αυτοι που μπλεκουν ειναι οι παιδεραστες 30+
Η πλάκα είναι ότι οι γονείς το θεωρούν φυσιολογικό ...όλα αλλάζουν αν αρχίσει να φουσκώνει η κορασις...περαστικά σε όλους μετά.
 

Chris_12

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Όταν ήμουν πρώτη λυκείου δίπλα μας έμενε μια καθηγήτρια όχι του σχολείου αλλά έκανε ιδιαίτερα. Έκανε και σε μένα και ήταν πολύ καλή γκόμενα (και πολύ καλή καθηγήτρια αν και αυτό δεν νομίζω ότι ενδιαφέρει κανέναν). Αυτή λοιπόν έφερνε γκόμενους συνέχεια και έκανε τρελά γαμήσια. Την άκουγε όλη η οικοδομή και το δωμάτιο μου ήταν ακριβώς δίπλα. Φυσικά φαντάζεστε τη μαλακία είχα τραβήξει. Κάθε φορά κοιτούσα από το ματάκι όταν έφευγε ο γαμιάς για να δω ποιος ήταν. Μια φορά λοιπόν είδα ένα παιδί από το σχολείο που πήγαινε 3 λυκείου. Πόσο τον ζήλεψα δεν μπορείτε να φανταστείτε. Αυτή ήταν καθηγήτρια! Τώρα την βλέπω έξω και την σέβομαι και κάθε φορά λέω από μέσα μου ‘’να ξέρες πόση μαλακία έχω ρίξει για πάρτη σου’’. Ακόμα θέλω να την γαμήσω και ας είναι πλέον 50+.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Το θέμα είναι τι θα μείνει στο μυαλό των πιτσιρικιων αφού γίνει η κουβέντα...
Για να βγάλουν τα κορίτσια μια ιστορία διαδικτυακή θα κάτσουν σε κάποιον καγκουρα και μετά δεν θα μπορούν να διαχειριστούν ασχημα σχόλια...φαύλος κύκλος...πρέπει να παίρνουν κινητά μόνο αφού ενηλικιωθούν.Οσο συνεχίζεται αυτό το χάλι θα πηγαίνουμε χειρότερα.
Άμα γίνει σωστά και κυρίως αν υπάρχει ουσιαστική σχέση γονιού παιδιού μένουν πολλά και ουσιαστικά Το κακό είναι πως από όσους φίλους εχουν κόρες, κανένας δε θέλει να κάνει τέτοιες κουβέντες με το παιδί του.
Ουτε έχει νόημα ο αποκλεισμός και η απαγορευση. Τι να πετύχεις απαγορεύοντας στο παιδί σου να έχει κινητο μέχρι τα 18; Θα το αφήνει κρυμμένο καπου πριν μπει σπίτι και θα το παίρνει οταν φεύγει. Όπως κάναμε εμείς με τα τσιγάρα, στην ηλικία τους.
Και σοσιαλ έχουν κι απο τάμπλετ ή λαπτοπ. Να τα απαγορευσουμε κι αυτά μέχρι τα 18 τους;
 

Don Corleone!

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2021
Μηνύματα
53
Like
138
Πόντοι
0
Φροντιστήριο μάθημα έκθεση, μας έκανε μάθημα καθηγήτρια, φορούσε κολάν συνήθως, δεν υπήρχε περίπτωση να φεύγουμε με σηκωμένη σημαία και να κάνουμε 'καταθέσεις' για πάρτη της!
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
11.836
Πολύ κλασσική ιστορία - φαντασίωση...
 

horatios

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2022
Μηνύματα
15
Like
23
Πόντοι
0
Φροντιστήριο μάθημα έκθεση, μας έκανε μάθημα καθηγήτρια, φορούσε κολάν συνήθως, δεν υπήρχε περίπτωση να φεύγουμε με σηκωμένη σημαία και να κάνουμε 'καταθέσεις' για πάρτη της!
Κι εδω καθηγητρια εκθεσης σε φροντιστηριο
Το μουνι τοτε
Μαλλον η φιλολογια καυλωνει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Άμα γίνει σωστά και κυρίως αν υπάρχει ουσιαστική σχέση γονιού παιδιού μένουν πολλά και ουσιαστικά Το κακό είναι πως από όσους φίλους εχουν κόρες, κανένας δε θέλει να κάνει τέτοιες κουβέντες με το παιδί του.
Ουτε έχει νόημα ο αποκλεισμός και η απαγορευση. Τι να πετύχεις απαγορεύοντας στο παιδί σου να έχει κινητο μέχρι τα 18; Θα το αφήνει κρυμμένο καπου πριν μπει σπίτι και θα το παίρνει οταν φεύγει. Όπως κάναμε εμείς με τα τσιγάρα, στην ηλικία τους.
Και σοσιαλ έχουν κι απο τάμπλετ ή λαπτοπ. Να τα απαγορευσουμε κι αυτά μέχρι τα 18 τους;
NΑΙ...γιατί τα παιδιά μιμούνται αφενός ο,τι βλέπουν ( οι "γονείς" επειδή δεν μπορούν να ασχοληθούν τα βαζουν στο χέρι ένα κινητό αντί για πιπίλα") και αφετέρου θέλουν να νιώθουν ανώτερα από τα άλλα γιατί δεν έχουν αυτοεκτίμησης με άλλον τρόπο.
Ναυάγια από κούνια έχουν καταντήσει ..με υπαίτιους τους γονείς .Πως θα είναι άραγε η επόμενη γενιά;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Άμα γίνει σωστά και κυρίως αν υπάρχει ουσιαστική σχέση γονιού παιδιού μένουν πολλά και ουσιαστικά Το κακό είναι πως από όσους φίλους εχουν κόρες, κανένας δε θέλει να κάνει τέτοιες κουβέντες με το παιδί του.
Ουτε έχει νόημα ο αποκλεισμός και η απαγορευση. Τι να πετύχεις απαγορεύοντας στο παιδί σου να έχει κινητο μέχρι τα 18; Θα το αφήνει κρυμμένο καπου πριν μπει σπίτι και θα το παίρνει οταν φεύγει. Όπως κάναμε εμείς με τα τσιγάρα, στην ηλικία τους.
Και σοσιαλ έχουν κι απο τάμπλετ ή λαπτοπ. Να τα απαγορευσουμε κι αυτά μέχρι τα 18 τους;
Ας κάνουν με τις μάνες τους οι κόρες τέτοιες συζητήσεις....
Δύσκολο....τουλάχιστον ας πάνε σε εξειδικευμένο επαγγελματία υγείας .Αν δεν γίνει ούτε αυτό δεν θέλει πολύ γιατί έχουμε την κατάντια που έχουμε...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Καθηγητρια ξενων γλωσσων κοντα στα 29-30 με καυλαντιζε ενω ειχε γκομενο εγω ετων 18. Ειχε τυχει αυτος να μενει απεναντι απο το σπιτι μου και αυτη το ηξερε. Οποτε οταν γαμιοταν μαζι του και πηγαινε για μπανιο ανοιγε το παραθυρο και την κουρτινα να φαινεται το βυζι και γενικα μεχρι τη μεση. Μια μερα με ειχε χαιρετισει κι ολας ετσι γυμνη και το ηξερε. Γενικα αυτη με ζαλιζε συνεχως γιατι ειχε σκαλωμα με αυτος και με ειχε καλεσει στο σπιτι της να μου δειξει και καλα τα νεα της εσωρουχα. Αφου την καυλαντισα παιζοντας το αθωος και καλα εγω τι μπορει να ξερω, λεω αντε ας παω μια μερα. Ετσι πηγα ενα πρωινο μετα απο προπονηση διοτι αυτη εμενε πανω απο τα γηπεδα και μπανιζε γενικα. Ειχα φροντισει να ειμαι και ξυρισμενος γιατι ηξερα τι ερχεται. Μου εδειχνε διαφορα ξεκωλιαρικα που ειχε παρει και με ρωτουσε ολο αγχος αν θα τον αναψουν ή αν θα την βαρεθει. Ειχε τρελα θεματα ανασφαλιας ενω ηταν μια χαρα εμφανισιακα και της την επεφταν πολλοι μπαμπαδες και γενικα μεγαλυτεροι μαθητες. Εκει λοιπον που καθομαστε και εχει βγαλει τον μισθο της μεταμορφωμενο σε στριγνκ, της λεω καλα αυτα αλλα το θεμα ειναι να ταιριαζουν στο σωμα σου. Με γουρλωμενα ματια μου λεει δεν το σκεφτηκα και κανει περιμενε. Παει βαζει ενα και μου ερχεται με φορμα και μου λεει πως φαινεται; Λεω ειναι η φορμα δεν μπορω να καταλαβω. Λεει καλα και το σηκωνει λιγο να φανει το τελειωμα της κανω καλο ειναι αλλα μην περιμενεις και πολλα, εγω της λεω ειμαι των βυζιων ετσι κι αλλιως. Η καλυτερη τακτικη ειναι να μην φορας σουτιεν για να φαινεται η ρωγα. Μου λεει κατσε εχω παρει και ενα τετοιο τοπακι. Στο ενδιαμεσο μου εφτιαξε και δευτερο καφεδακι και εγω απλα αραζα σαλονι. Ερχεται μου λεει τωρα; Της λεω τωρα μαλιστα ετσι πρεπει να εισαι. Ταυτοχρονα βλεπει μεσα απο το αθλητικο σορτσακι το φουσκωμα, δαγκωνει χειλακια και μου λεει τι εγινε αρεσε; Της κανω δεν ξερω τι εννοεις, θες να γινεις πιο συγκεκριμενη; Κατευθειας ερχεται κοντα και μου λεει να βλεπω τις επιδρασεις. Ποιες επιδρασεις κανω εγω; Και πεφτει στα γονατα και κανει αυτες. Δειχνωντας χωρις να ακουμπα ομως το δαχτυλο. Της λεω ναι συχνα το παρατηρουν γιατι ειναι και μεγαλο. Ρωταει ποσο μεγαλο και βγαζει το τοπακι. Της λεω κανε τις απαραιτητες μετρισεις και το χωνει στα βυζια ενω ξεκινα να το ακουμπα με τη γλωσσα ετσι γονατιστη. Της λεω τι εγινε δεν ειχες γκομενο; Μου λεει εχω αλλα δεν ειναι τοσο προικισμενος και το καταπινει. Της γαμησα για κανα 5 λεπτο το λαρυγγι και υστερα το μουνι της με δυναμη κατακτητη. Κατεβασε απειρα υγρα και με μουσκεψε. Στη συνεχεια της λεω πως πρεπει να τη δοκιμασω και κωλο και χωρις πολλα πολλα της το εβαλα σιγα σιγα. Η τυπισσα ουρλιαζε και μου ελεγε τι ανωμαλος ειμαι. Της πατησα το κεφαλι στον καναπε και λιγο πριν χυσω πεταω την καποτα που δεν ηταν καφε -ειχε κανει κλισμα λογικα πριν παω- και τα ριχνω ολα στο στομα της. Ετσι ιδρωμενος παω στο μπανιο, ερχεται ανοιγει το νερο και μου λεει ελα μεσα. Μου χαρησε ενα απιστευτο μασαζ με σαπουναδες, μου τον επαιξε με χερια και ποδια μαζι με κατι φανταστικες τεχνικες σε αρχιδια και τελος ξανα. Εγω τελειωσα τα μαθηματα μου, εφυγα εξωτερικο και της εσπασα την καρδουλα μαζι με τα κωλομερια. Θα μετανιωσω μονο γιατι δεν ηταν αυτη που εφαγε το πρωτο κατουρο τοτε γιατι με τα σημερινα δεδομενα που εχω συλλεξει απο τα θηλυκα πιστευω θα το ειχε δεχτει, μαζι με πολλα αλλα.
Παραλίγο να μην σε πιστεύα..:2funny:ευτυχώς είπες οτι δεν την κατουρησες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Γειτονισα που εμενε στο διπλανο διαμερισμα και καθηγητρια μου στο φροντηστηριο ξενης γλωσσας που ειχε.....και γειτονισσα και καθηγητρια 2 σε1 φαση.........απιστευτη κωλαρα.Βυζι μετριο οπως και φατσα αλλα εκεινος ο κωλος εχει στοιχιωσει τα ονειρα μου ακομα και τωρα....
Είσαι αισθηματιας ρε,μπράβο!
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
NΑΙ...γιατί τα παιδιά μιμούνται αφενός ο,τι βλέπουν ( οι "γονείς" επειδή δεν μπορούν να ασχοληθούν τα βαζουν στο χέρι ένα κινητό αντί για πιπίλα") και αφετέρου θέλουν να νιώθουν ανώτερα από τα άλλα γιατί δεν έχουν αυτοεκτίμησης με άλλον τρόπο.
Ναυάγια από κούνια έχουν καταντήσει ..με υπαίτιους τους γονείς .Πως θα είναι άραγε η επόμενη γενιά;
Έχεις παιδιά; Τους έχεις απαγορεύσει κινητό, τάμπλετ και λαπτοπ μέχρι τα 18;
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.321
Like
4.625
Πόντοι
456
Ήμουν επιρρεπής στον καθηγητικό έρωτα (δεν έγινε κάτι μεταξύ μας, απλά θαυμασμός με όλες τις σημασίες), 1987 3η λυκείου, 3ο ΤΕΛ Αμαρουσίου, Η ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ! Η !!!!! Πανέμορφη και καλή σε όλα της. Καλή της ώρα, της Κας Π@@@@κη !
I Love You Hug GIF


...... και τελικά με καθηγήτρια με ήθελε η ζωή μετά από 9 χρόνια που πλέχτηκε το ειδύλλιο .... και μετράμε ακόμα....... 26 και συνέχιζουμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Έχεις παιδιά; Τους έχεις απαγορεύσει κινητό, τάμπλετ και λαπτοπ μέχρι τα 18;
Όχι δεν έχω...είναι στο χέρι των γονιών να μάθουν υγιή πρότυπα στα παιδιά τους.
Το ότι τα παιδιά έχουν αποβλακωθει με τα κινητά είναι μια αποτυχία συλλογική ολόκληρης γενιάς γονιών.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
34.986
Κριτικές
62
Like
44.489
Πόντοι
8.530
Ήμουν επιρρεπής στον καθηγητικό έρωτα (δεν έγινε κάτι μεταξύ μας, απλά θαυμασμός με όλες τις σημασίες), 1987 3η λυκείου, 3ο ΤΕΛ Αμαρουσίου, Η ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ! Η !!!!! Πανέμορφη και καλή σε όλα της. Καλή της ώρα, της Κας Π@@@@κη !
I Love You Hug GIF


...... και τελικά με καθηγήτρια με ήθελε η ζωή μετά από 9 χρόνια που πλέχτηκε το ειδύλλιο .... και μετράμε ακόμα....... 26 και συνέχιζουμε.
Συνήθως με φίλους γινόταν το θάμπωμα των μαθητών...δεν θυμάμαι να γουσταρα ποτέ καθηγήτριες Μαθηματικών η Φυσικής...ακόμα βέβαια θυμαμαι τις ρώγες της καθηγήτριας μου στην Πολιτική Οικονομία ..σαν ελιές ξεπρόβαλαν μέσα από την μπλούζα της...ξανθιά και γύρω στα 50...:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

"Συνήθως με φιλολόγους "εννοούσα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom