Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LesMasques

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Mε μεγάλη μου χαρα και ικανοποιηση βλεπω οτι οι αξιοι διαδοχοι προσεχουν και ακουν αυτα που με κοπο και χρημα εμαθαν οι παλαιότεροι... Μπραβο! Ετσι δυνατα παντα μπροστα!

( ασε που η γυναικα μου ειναι περηφανη που ο αντρας της ειναι παντα καθαρος και περιποιημενος)

να προσέχεις πάντως γιατί τα πολλά μπανιαρίσματα κινούν υποψίες
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
να προσέχεις πάντως γιατί τα πολλά μπανιαρίσματα κινούν υποψίες

Θαω σε παραπεμψω και εσενα στα ποσταρισματα του κομητα Vronsky. Υπαρχει μια διδικασια (μια σειρα απο συγκεκριμενες διεργασιες) που γινεςται το μπανιο για να μην προκαλεσει υποψιες!
 

LesMasques

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Θαω σε παραπεμψω και εσενα στα ποσταρισματα του κομητα Vronsky. Υπαρχει μια διδικασια (μια σειρα απο συγκεκριμενες διεργασιες) που γινεςται το μπανιο για να μην προκαλεσει υποψιες!

Αν μια γυναίκα θέλει να δει, σε πιάνει πολύ σύντομα, αν δεν θέλει και κάτω από τη μύτη της να γίνονται εκείνη δεν θα βλέπει! Οι διεργασίες απλά ίσως δίνουν παράταση στον "αγώνα"
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Paracelsus με μεγαλη μου χαρα θα σε χρισω ιπποτη και μελος του Ιππικου της Αυτης Μεγαλειότητος του Τσαρου!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αν μια γυναίκα θέλει να δει, σε πιάνει πολύ σύντομα, αν δεν θέλει και κάτω από τη μύτη της να γίνονται εκείνη δεν θα βλέπει! Οι διεργασίες απλά ίσως δίνουν παράταση στον "αγώνα"

Γενικολογιες!
Αυτα ισχυουν για το μεσο ανυποψιαστο αντρα
Δεν ειανι ολοι οι αντρες το ιδιο. Εξαρταται σε μεγαλο βαθμο απο το μυαλο και τις εμπειριες
Που ορισμενοι στο site δεν στερουνται και δη ο CountVronsky
Εγω μεχρι εδω ειμαι. Τα αλλα ας τα πει ο κομης!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Οι Ελληνες είναι όμορφοι ναι.(προσωπική μου άποψη)
Οι Ελληνίδες δεν ξέρω αν είναι χειρότερες δεν μπορώ να συγκρίνω. Έχουν μια τσαχπινιά που δεν την έχουν αλλοι λαοί πιο βόρειοι.

Και μία κυτταρίτιδα, που δεν την έχουν άλλοι λαοί, πιο βόρειοι... :think:

Η καφρίλα είναι χαρακτηριστικό των ελληνων. Οι φίλοι μου απο Ελλάδα είναι όλοι συμπαθέστατοι καφροι. Είναι ένα στοιχείο που τους ξεχωρίζει απο τους άλλους λαούς και αν θές να το κρίνω θα σου πω ότι το δεχομαι επειδη δεν είναι το μοναδικό στοιχείο τους, είναι απλά συμπεριφορα.  Το προτιμώ απο τους καταπιεσμένους λαούς που επιβάλλεται να είναι πιο καθώς πρέπει.

Πόσο τα έχουμε μπερδέψει σ' αυτή τη χώρα!!!
Δηλαδή το να είναι κάποιος καθώς πρέπει και με ευγενική συμπεριφορά, αποτελεί απαραίτητα απόρροια άνωθεν επιβολής και όχι επιλογής ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ, γιατί η ευπρέπεια είναι ΔΥΝΑΜΗ...Επειδή εγώ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να είμαι ευγενικός, ο κάθε παπάρας κωλοελληνάρας έρχεται και μου λέει τα δικά του ναμίζοντας ότι με δουλεύει, όταν όμως φέρομαι κωλοπαιδίστικα, οι ίδιοι τύποι κάνουν τουμπέκα και καταπίνουν τη γλώσσα τους μπροστά μου... Επιβολή; Μα μου ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ να φέρομαι κάφρικα (σπάνια, γιατί το απεχθάνομαι και δε θα πάω ενάντια στη φύση μου...)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Ρε παιδιά συγκρίνετε τώρα ρωσίδες με τις σακαφιόρες τις ελληνίδες? Τι άλλο θα δούμε...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
με την Gold American Express εκοωα για λιγο τα δεσμα που την κρατουσαν δεμενη με το πληρωμενο ερωτα... για λιγο ομως γιατι το αιμα νερο δεν γινεται. Μολις αρχισα να τσιμπαω ερωτα την εκανα γρηγορα ( πριν μου ταβαναισει η καρτα)

Σοβαρα παντως την περιμενα ενα βραδυ οταν τελειωσε απο το μαγαζι ειδα οτι ειναι μονη της την πλησιασα ( ευτυχως με θυμηθηκα) την πηγα για φαγητο στο Boscetto ειδε οτι θα χαλασω λεφτα για χαρη της... χαλαρωσε μετα πηγα 3-4 φορες κολλητα ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ειδα οτι στ κρεββατι βελτιώνεται σημαντικα
( περισωτερη ωρα πιο GFE )και μετα ξαναβγηκαμε και ειπα την μαγικη κουβεντα: Εισαι για 2 εβδομαδες Σαντορινη ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ??? ΜΕΧΡΙ ΤΣΙΓΑΡΑ??? KAI HΡΘΕ... ΚΟΣΤΙΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΤΡΕΛΛΑ!
Δηλαδη θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει η με αλλα λογια η πουτανα δεν ειναι επαγγελμα αλλα τροπος ζωης, ΓΟΥΣΤΑΡΩ
 

Επισκέπτης
Και μία κυτταρίτιδα, που δεν την έχουν άλλοι λαοί, πιο βόρειοι... :think:

Πόσο τα έχουμε μπερδέψει σ' αυτή τη χώρα!!!
Δηλαδή το να είναι κάποιος καθώς πρέπει και με ευγενική συμπεριφορά, αποτελεί απαραίτητα απόρροια άνωθεν επιβολής και όχι επιλογής ΤΟΥ ΔΥΝΑΤΟΥ, γιατί η ευπρέπεια είναι ΔΥΝΑΜΗ...Επειδή εγώ ΓΟΥΣΤΑΡΩ να είμαι ευγενικός, ο κάθε παπάρας κωλοελληνάρας έρχεται και μου λέει τα δικά του ναμίζοντας ότι με δουλεύει, όταν όμως φέρομαι κωλοπαιδίστικα, οι ίδιοι τύποι κάνουν τουμπέκα και καταπίνουν τη γλώσσα τους μπροστά μου... Επιβολή; Μα μου ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ να φέρομαι κάφρικα (σπάνια, γιατί το απεχθάνομαι και δε θα πάω ενάντια στη φύση μου...)

Καθώς πρέπει όπως οι γερμανοι, αγγλοι ολλανδοι, και τα σαββατοκύριακα κοκκαλο απο τις μπυρες και αντε παλι τα κεφαλια μέσα την υπόλοιπη εβδομαδα.Αλλά κατά τα άλλα κύριοι. Μην πω αν τους φέρεις Ελλάδα, εδώ το πληρες ξεσαλωμα. Ελα τώρα ... Αυτό εννοω. Εσύ πάντως φλες δεν ξεκαθαρισες καφρος είσαι ή ευγενης γιατι πολύ ανακατεμένα μας τα ειπες και το χασα.
 

olisadebe17

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2006
Μηνύματα
173
Like
8
Πόντοι
1
καλησπερα και απο εμενα....

ρωσιδα για ΓΚΟΜΕΝΑ με τα χιλια....

στο φιναλε φιναλε καλυτερα να εμει με μια γυναικα πουτανα στο σωμα(ρωσιδα)...παρα με ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ(ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ)

αυτη ειναι η δικη μου αποψη....

τωρα ποια ο γαμος με ελληνιδα εχει καταντησε να ειναι λαχειο-τζοκερ καλυτερα-(και αν σου κατσει?)

δεν παω να παιξω τζοκερ καλυτερα...αν ειναι να το πιασω(απο το να παντρευτω καλη συζηγο ελληνιδα)...να το φαω με ρωσιδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Καθώς πρέπει όπως οι γερμανοι, αγγλοι ολλανδοι, και τα σαββατοκύριακα κοκκαλο απο τις μπυρες και αντε παλι τα κεφαλια μέσα την υπόλοιπη εβδομαδα.Αλλά κατά τα άλλα κύριοι. Μην πω αν τους φέρεις Ελλάδα, εδώ το πληρες ξεσαλωμα. Ελα τώρα ... Αυτό εννοω. Εσύ πάντως φλες δεν ξεκαθαρισες καφρος είσαι ή ευγενης γιατι πολύ ανακατεμένα μας τα ειπες και το χασα.

Είμαι ό,τι συνάγεται από τα γραφόμενά μου... :dancing:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
καλησπερα και απο εμενα....

ρωσιδα για ΓΚΟΜΕΝΑ με τα χιλια....

στο φιναλε φιναλε καλυτερα να εμει με μια γυναικα πουτανα στο σωμα(ρωσιδα)...παρα με ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ(ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ)

αυτη ειναι η δικη μου αποψη....

τωρα ποια ο γαμος με ελληνιδα εχει καταντησε να ειναι λαχειο-τζοκερ καλυτερα-(και αν σου κατσει?)

δεν παω να παιξω τζοκερ καλυτερα...αν ειναι να το πιασω(απο το να παντρευτω καλη συζηγο ελληνιδα)...να το φαω με ρωσιδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ας διατηρούμε και κάποιες επιφυλάξεις, παιδιά!!! Όπως έχω ξαναγράψει, δεν είμαστε στο 1990, που άνοιξαν τα σύνορα και το Ρωσικό θηλυκό βγήκε  (και πουλήθηκε, δυστυχώς  αυτή είν αι η πραγματικότητα...) με το κιλό! Τώρα, το σύστημα έχει ισορροπήσει και ο καθένας παίρνει ό,τι ΜΠΟΡΕΙ, με βάση ΠΑΝΤΑ το οικονομικό...Ας μη διατηρούμε ένα μύθο που δημιουργήθηκε πριν 12-15 χρόνια, γιατί απέχουμε ΠΑΡΑΣΑΓΓΑΣ από αυτήν την εποχή...Νομίζω πως, όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν... :)
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
καλησπερα και απο εμενα....

ρωσιδα για ΓΚΟΜΕΝΑ με τα χιλια....

στο φιναλε φιναλε καλυτερα να εμει με μια γυναικα πουτανα στο σωμα(ρωσιδα)...παρα με ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ(ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ)

αυτη ειναι η δικη μου αποψη....

ΚΑΙ ΔΙΚΗ ΜΟΥ και εχει καταγραφει!!!
Ειδικα Ελληνιδες που ζουν επαρχια!!!
Ουστ! Μακρυα!
 

Επισκέπτης
Επαρχία θεωρείται και η Θεσσαλονίκη! Σε εσκισα παρακελσους ! χαχαχαχααχχαχαχχ
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μάγκες,ότι και να λέμε οι Ελληνίδες είναι εξίσου όμορφες...και μην ξεχνάμε πώς όλοι μας, στο μεγαλύτερο ποσοστό,ελληνίδα θα παντρευτούμε....και φυσικά όλες οι ελληνίδες δεν είναι ίδιες...υπάρχουν και καλές με άριστη συμπεριφορά και σωστές....αυτό είναι φυσικά δικιά μου άποψη....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
μπραβο μικρε! καλα τα λες :P

βγηκε τελικα κανα συμπερασμα απ αυτες τις 32 σελιδες τοπικ? :P
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
μπραβο μικρε! καλα τα λες :P

βγηκε τελικα κανα συμπερασμα απ αυτες τις 32 σελιδες τοπικ? :P
Γεία σου Βιte...αν σου πώ πως δεν έχω διαβάσει ποιό πίσω?Απλά είδα τα τελευταία σχόλια....τί κάνεις?
Υ.Γ Το ''μικρέ'' μου άρεσε.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom