Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
πφφφ... δευρο εξω να το λυσουμε το ζητημα...

[size=7pt]αλλα να μου χαριζεις :2funny:[/size]
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Καταρχήν πολλά μπράβο στον Παράκελσο που μιλάει σωστά.
Με το ποστ του Κόμητα Βρόνσκυ επιβεβαιώθηκε για μια ακόμα φορά το γνωστό ρητό «το μουνί καράβια σέρνει» . Για μια ακόμα φορά ,αν κατάλαβα καλά από το ποστ αυτό, οι ελληνίδες είναι στο απυρόβλητο !!! Μωρέ μπράβο. Αναμενόμενο άλλωστε. Τόσα παραδείγματα μουνοδουλείας έχουμε δει. Τσουπ, μόλις εμφανιστεί μια γυναίκα στο σάιτ ορμάνε τα λιγούρια στο «διαδικτυακό» σαλιάρισμα. Στο θρεντ της συμπαθέστατης Κατερίνας μόλις κάποιος τολμήσει να πει κάτι γι?αυτήν, αμέσως ορμάνε οι υπερασπιστές να τον φάνε.  Γεμίσαμε και στο θρεντ αυτό που αναφέρεται στις αληθινές γυναίκες (της μη Ελληνίδες ), από τζέντλεμεν που υπερασπίζονται τις ελληνίδες . Μικρογραφία της καθημερινότητας. Όπως είχε πει κάποτε ο Leoknight7 «Και μετά κάποιοι λένε για τις "πουτάνες γυναίκες" που τους συμπεριφέρονται έτσι κι αλλιώς κι αλλιώτικα, κι ότι έχουν αποθρασυνθεί κι ότι έχουν καβαλήσει τ  καλάμι κι ένα σωρό άλλα.» Πως να μην καβαλήσουν το καλάμι? Όταν τις αποκαλούμε «θεές» πως να μην καβαλήσουν το καλάμι? Όταν , αντί να της αστράψεις δυο μπάτσες , της κάνεις όλα τα χατίρια και «πιτσουνάκι» μου κι άλλες τόσες αρλούμπες. Λοιπόν , ξέρετε κάτι, ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΝ. ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ. Αφού δε βάζετε μυαλό.
Δε σας κάνει εντύπωση κάτι? Είδατε ποτέ κάποια ελληνίδα από αυτές που μπαίνουν στο σάιτ να γράψει ένα ποστ και να καταδικάσει τις ελληνίδες όπως κάνετε πολλοί από εσάς με τους άντρες? Το είπα μια φορά στον φίλο iwcg και μου απάντησε με λόγια του Ίψεν.  :headbang: :headbang: Τί να πεις τώρα? Μωρέ καλά σας κάνουν. Και φίλε μου iwcg σε έχω ρωτήσει 10 φορές , δεν μου απαντάς. Προσποιήσου στην κοπέλα σου (που λες θεά) ότι τα έχασες όλα και ότι σας περιμένει μια δύσκολη ζωή. Το έκανες? Ποιά ήταν η αντίδρασή της?
Για να μην μακρηγορούμε. Οι σημερινές στοιχειωδώς εμφανίσιμες ελληνίδες :
Τα βρήκαν όλα έτοιμα, συνειδητοποίησαν με τους «άντρες» που τις περιτριγυρίζουν ότι τους έχουν όλους σκυλάκια έτοιμα να τους κάνουν όλα τα χατίρια  και πλέον μεθυσμένες από την εξουσία , ξέφυγαν από το πρότυπο γυναίκας που ψάχνει ένας σοβαρός άνθρωπος. Γυναίκα με περιεχόμενο και ουσία, ικανή να ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ. Αυτή είναι η πικρή πραγματικότητα. Όποιος δεν το βλέπει , απλά εθελοτυφλεί ή δεν βρέθηκε ποτέ «από κάτω» , για να μπορέσει να τα δει και από άλλη οπτική γωνία.
Αλλά φυσικά επειδή όσο και αν θέλουν να το καταπιέζουν, το γυναικείο ένστικτο υπάρχει μέσα τους, κάποτε θα ξεσπάσει σε κάποιον Αλβανό, μαύρο, φαντάρο, φοιτητή κλπ. στις διάφορες οδούς Μανδηλαρά . Και γι?αυτό όσο πιο μεγάλο είναι το πορτοφόλι , τόσο πιο μεγάλο είναι το κέρατο του άντρα. Κατά βάθος , λοιπόν, αυτό το πρότυπο του άνδρα ? υπηρέτη που ζητάνε οι γυναίκες, οι ΙΔΙΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΝ! Γιατί δεν αρμόζει σε άντρες.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Για να μην μακρηγορούμε. Οι σημερινές στοιχειωδώς εμφανίσιμες ελληνίδες :
Τα βρήκαν όλα έτοιμα, συνειδητοποίησαν με τους «άντρες» που τις περιτριγυρίζουν ότι τους έχουν όλους σκυλάκια έτοιμα να τους κάνουν όλα τα χατίρια  και πλέον μεθυσμένες από την εξουσία , ξέφυγαν από το πρότυπο γυναίκας που ψάχνει ένας σοβαρός άνθρωπος. Γυναίκα με περιεχόμενο και ουσία, ικανή να ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΣΠΙΤΙ. Αυτή είναι η πικρή πραγματικότητα. Όποιος δεν το βλέπει , απλά εθελοτυφλεί ή δεν βρέθηκε ποτέ «από κάτω» , για να μπορέσει να τα δει και από άλλη οπτική γωνία.
Αλλά φυσικά επειδή όσο και αν θέλουν να το καταπιέζουν, το γυναικείο ένστικτο υπάρχει μέσα τους, κάποτε θα ξεσπάσει σε κάποιον Αλβανό, μαύρο, φαντάρο, φοιτητή κλπ. στις διάφορες οδούς Μανδηλαρά . Και γι?αυτό όσο πιο μεγάλο είναι το πορτοφόλι , τόσο πιο μεγάλο είναι το κέρατο του άντρα. Κατά βάθος , λοιπόν, [size=12pt]αυτό το πρότυπο του άνδρα ? υπηρέτη που ζητάνε οι γυναίκες, οι ΙΔΙΕΣ ΠΡΩΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΝ! Γιατί δεν αρμόζει σε άντρες.[/size]

[size=40pt]Χρυσό το πληκτρολόγιο του germaon!!![/size]
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Αρα αγαπητε Germaon μια ειναι η λυση: Μια και στην Κινα, Ταυλανδη, και τεως USSR υπαρχουν γυναικες πολλαπλασιες των αναγκων των Ελληνων αντρών, οσοι εκ των κ.κ. συναγωνιστών επιθυμουν να νυμφευθουν και να διαιωνίσουν την φυλή ας εξοτμήσουν στις προαναφερθεισες χωρες.
Και ετσι με ενα σπαρο θα εχουμε τα εξης τριγώνια:
1. H Ελλαδα θα γεμισει με ωραιες υπακουες και σπιτογατες γυναικες
2. Η φυλη μας θα βελτιωθει εμφανισιακα
3. Οσοι ειμαστε παντρεμενοι με Ελληνιδες θα μπορουμε να τις απειλουμε λεγοντας
{ Μαρακι για δες τι καλα που μαγειτευει η Τγιανκ-Λι απεναντι, δες πως κοιτα στα ματια η Αλιονα τον αντρα της , κοιτα την Μελατζε πως φτιαχνει το φαγητο Α-Μ-Ε-Σ-Ω-Σ μολις μπει το αφεντικο σπιτι... Προσεξε καλα γιατι θα σε στειλω πισω στιν μαμα σου.
4. Ολες οι υπολοιπες Ελληνιδες θα μεινουν ανυπαντρες και μονες οποτε η θα βαλουν μυαλο η θα μεινουν στο Ραφι για παντα. ( και σιγα σιγα θα εκλειψουν μια και δεν θα αναπαραγονται.

Με μερικα απλα βηματα λοιπον το προβλημα θα εκλειψει και το site μας θα συνεχισει να υπαρχει απλα χωρις τα thread για τις ελληνιδες και θα εξυπηρετει τον σκοπο για τον οποιο εγινε!

Γιατι

Α. Σιγα μην κοξουμε τις πουτανες
Β. Δεν θα παντρευτουν και ολοι...
Μounitsa, Bite, Erinal, Katerina... kκαι αλλες ετοιμαστειτε το τελος σας πλησιαζει! Η αλλαχτε μυαλα η αλλαξτε χωρα
( by the way η Τζαμαικα ειναι η αντιστοιχη χωρα για τις γυναικες με την Ταυλανδη για τους αντρες!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Τόσα παραδείγματα μουνοδουλείας έχουμε δει. Τσουπ, μόλις εμφανιστεί μια γυναίκα στο σάιτ ορμάνε τα λιγούρια στο «διαδικτυακό» σαλιάρισμα. 

Διαφωνω με αρκετα στο συνολικο Post αλλα ελεος με αυτην την αηδία. 'Τι κανεις?' 'Που είσαι βρε?' 'Ποτε θα παμε για καφέ?' και δωστου τα Cosmoforum post αλά chat σε ρυθμό 1/sec.  *P
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
 γιατί απο μόνο του ταεγραψε το πληκτρολόγιο????

 Στις Ελληνήδες το μονο που κατηγόρω ειναι οτι δεν πειραματίζονται! Δηλαδη να φλερταρουν και με πλουσιο και με αφραγκο και με ασχημο και με ωραιο θυμαμαι με πόνο καθε φορα που ελεγα οτι ειμαι στρατό σε γκομενες για πότε την κοπάναγαν (λες και αν δεν ήμουν στρατό θα καναμε τιποτα!!!) .
Αλλα το ιδιο κανουμε και εμεις οι αντρες δεν παει κανενας να πηδηξει μια χοντρη και ας λεει ο μυθος οτι οι χοντρες κανουν καλυτερο κραββατι, αν μια γκόμενα σε μπαρ σου πει οτι ειναι νοσοκομα στο Συγγρο θα τρεχεις μηπως κολλησεις τίποτα .

τωρα οι Ρωσιδες μπορει να ειναι και γαμω τα παιδια αλλα που βρισκεις ρωσιδες?????
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Eπισης ωραιο θα ηταν (αλλα και υπαρχει θεμα προσωπικων δεδομενων και διαδυκτιακου πρωτοκολλου ) να μας δειξουν οι γυναικες του σαιτ τα πμ "σαλιαρισματος" που εχουν λαβει απο αντρες του σαιτ για να δουμε ποσοι "προδοτες" υπαρχουν -γιατι ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλοι- που ειναι ετοιμοι να ανεραισουν ολα οσα ειπανε και να συρουν με περηφανια και ηρωισμο το Καραβι στην κορυφη του Ολυμπου... εμπρος κοριτσια ειμαι σιγουρος οτι ο Μυτικας ειναι ηδη Πειραιας...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
 γιατί απο μόνο του ταεγραψε το πληκτρολόγιο????

τί να πώ, χρυσόστομος; Αφού με το πληκτρολόγιο τα έγραψε!!!

 
Αλλα το ιδιο κανουμε και εμεις οι αντρες δεν παει κανενας να πηδηξει μια χοντρη και ας λεει ο μυθος οτι οι χοντρες κανουν καλυτερο κραββατι,

Μύθος είναι, μην τον ακούς!!! :dancing:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Eπισης ωραιο θα ηταν (αλλα και υπαρχει θεμα προσωπικων δεδομενων και διαδυκτιακου πρωτοκολλου ) να μας δειξουν οι γυναικες του σαιτ τα πμ "σαλιαρισματος" που εχουν λαβει απο αντρες του σαιτ για να δουμε ποσοι "προδοτες" υπαρχουν -γιατι ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλοι- που ειναι ετοιμοι να ανεραισουν ολα οσα ειπανε και να συρουν με περηφανια και ηρωισμο το Καραβι στην κορυφη του Ολυμπου... εμπρος κοριτσια ειμαι σιγουρος οτι ο Μυτικας ειναι ηδη Πειραιας...

Μόνο ο Μύτικας; Και οι ʼνδεις και ο Ινδικός Καύκασος, έχουν γίνει ʼμστερνταμ και Μασσαλία ... Αλλά θα ρωτήσω (ξανά) κάτι...Το μουνί στο βουνό, ποιός το σέρνει, ο φραγκάτος ή ο γαμάτος; :)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Tωρα ομως καποιοι εδω εχουν χασει το μπουσουλα...
Θετω τα εξης ερωτηματα και παντα μεσα στο πλαισιο του bourdela.com και οχι ενος blog για τις σχεσεις των δυο φιλων.
Αυτο που εχω δει εδω ειναι οτι οι περισσότεροι πατε στις πουτανες γιατι δεν υπαρχουν ειλικρινεις γυναικες Ελληνιδες και ονειρευεστε να παντρευτειτε μια Ρωσιδα ( παρολλο του οτι οι περισσότεροι οποιες ανφορες εχετε απο Ρωσιδες ειναι απο τα στριπτηζαδικα) γιατι ειναι καλα κοριτσια και τους αρεσει το σπιτι ( και τοτε εσεις θα κοξετε τις πουτανες και θα καθεστε σπιτι με την γυναικουλα σας μερα νυχτα και δεν θα βαρεσετε μπιελα)

Δηλαδη κανεις σας δεν παει στις πουτανες απλα για χαβαλε? κανεις δεν παει στα στριπ για την αντροπαρεα? κανεις δεν παει με cg απλα γιατι θελει να πηδαει ωραιες και διαφορετικες γκομενες μονο και μονο για αλλαγη και χωρις υποχρέωση?

Ολοι πατε στις πουτανες μονο και μονο γιατι ειστε φτωχοι και οι Ελληνιδες δεν σας θελουν για το μυαλο και το χιουμορ σας και την καλη σας καρδια και γυρνανε με χοντρουε καραφλου φραγκατους τυπους?

Με εντυπωση βλεπω οτι το σαιτ ειναι γεματο με Ωραιους αντρες με καλη καρδια και αδειο πορτοφόλι που δεν βρισκουν κατανόηση απο τις πουτανες τις Ελληνιδες...

Το θεμα ειναι ενα: Εαν ψαχνετε πραγματικα για το αλλο σας μισο τοτε ειστε σε λαθος σαιτ
Εαν εχετε απογοητευτει απο την Ελληνικη Πραγματικοτητα και η μονη διεξοδος ειναι τπ πληρωμενο σεξ τοτε ειστε σε σωστο σαιτ.
Εαν ειστε πεπεισμενοι οτι οι Ρωσιδες ειναι οι καταληλες για γυναικες σας τοτε και σε λαθος σαιτ ειστε και σε λαθος μερη πηγαινετε... ( μπορει να τυχει αλλα καλυτερα ψαξτε στην πηγη)

Εαν τελος νομιζετε οτι οι Ρωσιδες ειναι καλες για γκομενες επειδη προερχομενες απο μια φτωχη χωρα και εχοντας αναγκες ειναι πιο ευκολες και υποχωρητικες απο τις χορτασμενες υλικα Ελληνιδες...τοτε ειστε οι καλυτεροι απ'ολους και το γλεντατε πραγματικα.

Α  Και μια κουβεντα μεταξυ αντρων:(που ειναι συνειδητοι μπουρδελιαρηδες και οχι κατ αναγκη)

1. Μπορεις να εχεις δεκαδες γυναικες γυρω σου αλλα αμα δεν εχεις την μια δεν κανεις τιποτα
( αρα ναι εχουμε την Σωστη κοντα μας αλλα που και που ριχνουμε και ενα στο πλαι για να κραταμε το αιμα να βραζει)

2. Η Αβανα εχει πολλες εκκλησιες αλλα μια ειναι η Μητροπολη.( Παλια κουβανεζικη Παροιμια)

Ωραία όλα με μια διαφωνία. Δόξα τω θεώ από δουλειά πάμε καλά και πολλές ηλίθιες συμπατριώτησες πατούν σε αυτό και μπορούν να δουν :cheesy: και προσωπικότητα, χιούμορ κλπ.΄
Εγώ όμως δεν δέχομαι έναν - κατά πλειοψηφία - μικρόνοο, ελαφρώς ανίκανο και με απαιτήσεις κατά κύριο λόγο μόνο να παίρνει, άνθρωπο. Για την υποψία προσωπικότητας που έχουν είναι αδιάφορες par mois και σε πολλούς qui mois
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Eπισης ωραιο θα ηταν (αλλα και υπαρχει θεμα προσωπικων δεδομενων και διαδυκτιακου πρωτοκολλου ) να μας δειξουν οι γυναικες του σαιτ τα πμ "σαλιαρισματος" που εχουν λαβει απο αντρες του σαιτ για να δουμε ποσοι "προδοτες" υπαρχουν -γιατι ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλοι- που ειναι ετοιμοι να ανεραισουν ολα οσα ειπανε και να συρουν με περηφανια και ηρωισμο το Καραβι στην κορυφη του Ολυμπου... εμπρος κοριτσια ειμαι σιγουρος οτι ο Μυτικας ειναι ηδη Πειραιας...

Τα δικα μου πμ παντως ειναι ανευ σαλιαρισματων.
Αλλα ρε κομη... τη μια μας λες οτι το τελος μας πλησιαζει (χεχε, οσο ζει κανεις ελπιζει) κι απο την αλλη θες να συνωμοτησουμε...
(αν και προσωπικα δεν κατονομαστηκα.. προφανως ειμαι στην κατηγορια "και αλλες")
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
To αιωνιο ερωτημα: To σέρνουν οι απανταχου μουνοδουλοι καπεταναιοι! Ο kapetan μουνοδουλος μπορει να ειναι και φραγκατος και γαματος και οτι θες φτανει να ειναι μουνοδουλος... Και ο ορισμος του μουνοδουλου κατα count Vronsky ειναι ο εξης:

Moυνόδουλος : εκ του μουνι(το γυναικειο οργανο) + δουλος ( ο προσφερων καταναγκαστικη εργασια ανευ αμοιβης)
ο Δουλος εγινε στην συγχρονη εποχη συνωνυμο του υποκριτη και του γλειφτη ( πολυ δουλικο τον βλεπω τον Μανωλη με τον Διευθυντη)
Συνωνυμο επισης του υπουλου τυπου που αποσκοπει σε αλλα οφελη με την συγκεκριμενη συμπεριφορα
( κανει την Δουλαρα η Καιτη στον διευθυντη για να παρει προαγωγη ) ΣτCV: προφανως η |Καιτη δεν ειναι γκομενα για να κανει πιπες.
Αρα ο μουνοδουλος ειναι ο τυπος που με την Αμυδρη και μονο ελπιδα να γαμησει κανει ολα τα χατηρια μιας γυναικας την ανεβαζει σε υψη εκτιμησης πολυ υψηλα και της προσδιδει χαρακτηριστικα εντελως διαφορετικα απο οτι εχει στην πραγματικοτητα ( θεα , μοντελο, υπεροχη κτλ) συνηθως ο μουνοδουλος δεν ανταμειβεται με το μουνι η και ανταμοιφθει αυτο θα ειναι μονο και μονο απο λυπηση. Αλλα και τοτε θα γαμει μουνοδουλειακα: καθολου πιπα πολυ πονοκεφαλο κτλ.
Ο καθ' εξιν μουνοδουλος γινεται "μουνοβοσκος" συν: καλυνηχτακιας : ειναι ο αρχαριος μουνοδουλος.

Ο μουνοδουλος συνηθως ειναι ζωο μοναχικο μια και δεν αποδεχεται την φυση του και νομιζει οτι ειναι απλα "ευγενικος" "ξερει τον τροπο" και " θα της την φερει μετα" . Δεν συναγελλαζεται με αλλους μουνοδουλους για ανταλλαγη αποψεων και τεχνικων διοτι κανεις δεν παραδεχεται οτι ειναι μουνοδουλος.

Ο μουνοδουλος οταν αποκαλυφθει απομονώνεται απο τα αλλα Αρσενικα γιατι χαρακτηριζεται "προδοτης" και "φλωρος" αλλα και απο τα θυληκα μια και τον χρησιμοποιουν μονο
για υπηρετη ( αχ Θανασακη θα με πεταξεις με την Μαιρη στην Κηφισια για να παμε στο Piazza Mela).

Αρα λοιπον ο Μουνοδουλος ειναι αυτος που σερνει το Καραβι και μπορει να ειναι απο καθε κοινονικοοικονομικη ταξη...
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Τοτε flesh επρεπε να πεις ΧΡΥΣΟΔΑΚΤΥΛΟΣ

(Goldfinger he's the man .... golden words he will pour in your ears......Gold when he kiss you its the kiss of Mr Death
Goldfinger παπαρα.......)

Ασχετο αλλα το καναλι 9 δειχνει μια ρωσικη σαπουνόπερα πολύ φοβαμαι οτι η διαφορα της ρωσιδας με την Ελληνίδα θα ειναι οτι αντι να σου λεει για τον Παπακαλιατη και της Αγαπης μαχαιρια αντε και το παρα-πεντε (αληθεια πως τελειωσε???) θα σου λεέι τι γινεται σε αυτην την ρωσικη σειρά!!!!

 
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
τo γαμησατε το θεμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
To παραπανω ειναι απαντηση σε αυτο που εθεσε ο Flesh.

Dear rouli δεν ειπα να συνωμοτησετε ειπα απλα "καλο θα ηταν να δημοσιευσετε" και οι αλλες ειναι απλα ολες οι γυναικες του σαιτ ( απλα παραθεσα τα πιο "ενεργα" ονοματα)

αλλωστε μια και ειμαστε σε ετυμολογικο mood οι γυναικες δεν μπορουν να συνωμοτησουν ( δηλαδη να δεθουν κατω απο κοινο ορκο ) μια και ειναι οντα ατομιστικα και κατα βασει μοναχικα..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Δε σας κάνει εντύπωση κάτι? Είδατε ποτέ κάποια ελληνίδα από αυτές που μπαίνουν στο σάιτ να γράψει ένα ποστ και να καταδικάσει τις ελληνίδες όπως κάνετε πολλοί από εσάς με τους άντρες?

ελα σε παρακαλω :P... εγω εχω δηλωσει πολλακις οτι συμφωνω μαζι σας για τις γυναικες απλα οχι σε τετοιο απολυτο βαθμο.. εχω μαλιστα κ παραδειγματα απλα δεν τα εχω πει ολα χαχαχα
μη σου πω οτι εχω κ εγω περιεργεια να δω τι θα πει η κοπελα του iwcq αν τηε ελεγε κατι τετοιο..


Μounitsa, Bite, Erinal, Katerina... kκαι αλλες ετοιμαστειτε το τελος σας πλησιαζει! Η αλλαχτε μυαλα η αλλαξτε χωρα
( by the way η Τζαμαικα ειναι η αντιστοιχη χωρα για τις γυναικες με την Ταυλανδη για τους αντρες!

οχι δεν φευγω εμενα μ αρεσει η χωρα σας χαχαχα
αλλα οσοι θελουν να μεταναστευσουν ή να βρουν ξενες... με τις ευχες μου! :cheesy:
Eπισης ωραιο θα ηταν (αλλα και υπαρχει θεμα προσωπικων δεδομενων και διαδυκτιακου πρωτοκολλου ) να μας δειξουν οι γυναικες του σαιτ τα πμ "σαλιαρισματος" που εχουν λαβει απο αντρες του σαιτ για να δουμε ποσοι "προδοτες" υπαρχουν -γιατι ειμαι σιγουρος οτι υπαρχουν πολλοι- που ειναι ετοιμοι να ανεραισουν ολα οσα ειπανε και να συρουν με περηφανια και ηρωισμο το Καραβι στην κορυφη του Ολυμπου... εμπρος κοριτσια ειμαι σιγουρος οτι ο Μυτικας ειναι ηδη Πειραιας...

δεν ειναι σωστο
παντως αν θες να μαθεις.. αναλογικα εχω παρει (οπως τα βλεπω εγω δλδ) περισσοτερα ομορφα κ ευγενικα πμ παρα πμ που καποιος ανδρας θα τα χαρακτηριζε μνδουλιασης...
στο μαισπεης να δεις τι γινεται κ τι μας στελνουν χαχαχα
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
To παραπανω ειναι απαντηση σε αυτο που εθεσε ο Flesh.

Dear rouli δεν ειπα να συνωμοτησετε ειπα απλα "καλο θα ηταν να δημοσιευσετε" και οι αλλες ειναι απλα ολες οι γυναικες του σαιτ ( απλα παραθεσα τα πιο "ενεργα" ονοματα)

αλλωστε μια και ειμαστε σε ετυμολογικο mood οι γυναικες δεν μπορουν να συνωμοτησουν ( δηλαδη να δεθουν κατω απο κοινο ορκο ) μια και ειναι οντα ατομιστικα και κατα βασει μοναχικα..

οταν ο σκοπος ειναι ιερος εντος κι εκτος εισαγωγικων μπορουν μια χαρα (χαμογελο)
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
yοu are music to my ears dear! Αυτα ακριβως λεω τα ομορφα και ευγενικα... αυτα ειναι τα επικυνδυνα, ετσι ειναι ο μουνοδουλος... Και εσεις το ξερετε και κανετε οτι δεν το καταλαβαινετε... γιατι ειναι μερος της φυσικης εξελιξης των πραγματων. Ποτε μια γυναικα δεν καταλαβαινει η κανει οτι δεν καταλαβαινει τον μονοδουλο ( ειναι το συνδρομο του
Αχχχχ! και εγω νομιζα οτι ειμαστε 2 καλοι φιλοι) you got my point???
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ρε συ κομη οκ... κ να δεχτω οτι τα πμς σ ενα φορουμ ειναι δειγματα μνδολιασης... ειλικρινα δεν με νοιαζει... ουτε το παιρνω πανω μου ουτε τπτ... αν ειναι ευγενικα απανταω ευγενικα αν ειναι καφριλικια δεν απανταω καν.
ουτε καν στο μαισπεης δεν συγκινουμαι απ αυτα που λενε... που οποτε βαλω φωτο να φαινεται παιρνω συνεχεια πμς.. οποτε την εξαφανισω παιρνω 3 τη βδομαδα χαχαχα σιγα μην το παρω πανω μου επειδη σε καποιους ισως αρεσει η φωτο μου.
η ζωη ειναι εκει εξω...  κ εκει εξω οκ το καταλαβαινουμε υποθετω (αν κ εγω ειμαι στον κοσμο μου) ποτε καποιος εμφανιζει συμπτωματα μνδουλιασης αλλα τι να κανουμε... δεν νομιζω οτι ενοχλει κ καμια :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom