Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εννοω Ussr και πουτανα δηλωμενη αν υπαρχει καποιος δηλ΄που εριξε πουτανα απο καποιο studio η μπουρδελο
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Eιχα μια (για λιγο καιρο περιπου 1 μηνα) το 1998 (Αρα USSR) απο το Νοβοσιμπιρσκ , δουλευε σε ενα studio στην Αραχωβης στα Εξαρχεια, καλη ηταν ειχαμε παει και διακοπες 2 βδομαδες το καλοκαιρι που δεν δουλευε...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Επιστρέφοντας στο επίκεντρο του thread (Η Ρωσιδα ως γκόμενα), θεωρω ότι με τον ίδιο τρόπο που μας φαινεται εξωτική η βόρεια-ξανθιά-ψηλη-με λευκο δερμα γκόμενα, έτσι και για αυτες είναι εξωτικοί γκόμενοι οι καστανομελαχρινοι-σκουρόχρωμοι με μαυρο μαλλί. ΠΑΝΤΑ σε γκομενικο επιπεδο. Και ισχύει για όλες τις ξανθιές φυλές.

Το επιβεβαιώνω! Η κλασική ρωσίδα που ρώτησα σοβαρά επ' αυτού, μου είπε δύο εκδοχές. Είτε τον Μαζωνάκη(γιατί? - Γιατί είναι πούστης και έχει λ7), είτε σκουρόχρωμο με τρίχα για πουλόβερ και μουστάκι, πυκνό μαύρο κατσαρό μαλλί. Δηλαδή με άλλα λόγια τσιγγανορουμανόγυφτα.. Βγάλτε τα συμπεράσματά σας.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Για άλλη μια φορά, παρακαλώ δέξου τα σέβη μου κόμητα Βρόνσκυ

Απορία

Πως γίνεται και όλοι συμφωνούν με τον κόμητα ακόμα και όταν εχουν διατυπώσει τις ακριβώς αντίθετες απόψεις;

Έλα μου ντε? Έλλειψη ενδοσκόπησης, αυτογνωσίας? (Μιλώντας πρώτα πρώτα για τον εαυτό μου)
Εν τω μεταξύ το θέμα έχει πάει ως εξής: Η Ρωσίδα ως γκόμενα-κλάψα, πίκρα -σύγκριση με ελληνίδες-κράξιμο, μουνοδουλίαση -πουτάνες με ρημάξατε, κλάψα κλάψα -πληρωμένος έρωτας. Είναι λύση? Απόψεις, απόψεις -ποστ του Vronsky, τέλος του θέματος. Και συνεχίζουμε με το τι θα γούσταραν οι ρωσίδες, αν θα βρούμε την ΜΙΑ(την Κατερίνα δηλαδή? ) κλπ κλπ
Εν τω μεταξύ έχουμε και γυναικείες(?) απόψεις επί των πολλών θεμάτων που θίχτηκαν.

Μύλος. Πολλή πίκρα ρε σεις τρώμε και δεν κάνει. Ρωσίδες, ρωσίδες, ρωσίδες... άλλη πρέζα μας έχει βρει.
 

ammos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να αντισταθώ να γράψω σε ένα προσφιλές θέμα. Για μένα υπάρχουν μια σειρά από μύθοι γύρω από τις Ρωσσίδες.

Μύθος 1. Οι Ρωσίδες είναι οι καλύτερες ως γκόμενες. Είναι οι καλύτερες όταν είναι στον αέρα, επί ξύλου κρεμάμενες και με την πλάτη στον τοίχο. Τότε είναι εύκολες (συνήθως και αναλόγως τι θέλουν, γιατί αν θέλουν μακροχρόνια σχέση που οδηγεί σε γάμο δεν είναι τόσο εύκολες στο να σου κάτσουν). Ο μέσος όρος βέβαια δεν κάθεται από το πρώτο ραντεβού εκτός αν είστε ο Μπραντ Πιτ ή οδηγείτε Maserati Quattroporte. ʼρα η μόνη διαφορά με τις ελληνίδες είναι ότι είναι κατά τεκμήριο ομορφότερες και κάνουν καλύτερες πίπες!!  ;) ;) Και ότι οι ελληνίδες στην πλειοψηφία τους δεν είναι κολλημένες στον τοίχο.

Όταν οι Ρωσίδες ξεκολλήσουν από τον τοίχο είναι σαν όλες τις γυναίκες. Με μια ουσιώδη διαφορά. Αν η Ρωσίδα θέλει να σου κάνει τη ζωή δύσκολη θα την κάνει τέτοια κόλαση που καμμία άλλη γυναίκα στον κόσμο δεν μπορεί να στην κάνει.

Μύθος 2. Οι Ρωσίδες είναι οι καλύτερες ως σύζυγοι. Ααα ναι; Τότε γιατί είναι πάρα πολλές χωρισμένες με παιδιά. Φταίει μόνο ο μεθούκλας σύζυγος; Λοιπόν έχω γνωρίσει καταπληκτικές  ρώσικες οικογένειες (καλύτερες από τις αντίστοιχες ελληνικές), όπως έχω γνωρίσει και πολύ μεγάλο αριθμό οικογενειών μπάχαλο (χειρότερες από τις αντίστοιχες ελληνικές). Απλώς ως λαός είναι των άκρων. Σε ότι είναι καλοί είναι πάρα πολύ καλοί (βλέπε κουλτούρα) και σε ότι είναι κακοί είναι πάρα πολύ κακοί (βλέπε αλκοολισμός, μαφία, διαφθορά).

Μύθος 3. Οι Ρωσίδες είναι πιό καλλιεργημένες από τις ελληνίδες. (με το επίπεδο των σύγχρονων ελληνίδων αυτό δεν είναι και μεγάλο κατόρθωμα!  :cheesy: ) Ισχύει όμως για τις πάνω από 30 ετών προερχόμενες από middle class και πάνω στην πρώην ΕΣΣΔ. Όποιος πιστεύει ότι δεν υπήρχαν τάξεις στην ΕΣΣΔ ας σταματήσει να διαβάζει εδώ. Οι υπόλοιπες είναι σαν τον μέσο έλληνα που κάτι άκουσε στο σχολείο για κάποιον Σεφέρη, αλλά δεν μπορεί να σου πει και τίποτα.

Προσωπικό συμπέρασμα: Αν η ΜΙΑ γυναίκα που σου κάνει κλικ και λες με αυτή θέλω να ζήσω την υπόλοιπη ζωή μου είναι εκεί έξω, τότε αυτή μπορεί να είναι οποιασδήποτε εθνικότητας. Οι γυναίκες είναι ίδιες κατά βάση ανεξερτήτων εθνικότητας. Οι διαφορές είναι μικρές και διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο. Αν πχ είσαι βλάχος, το γεγονός ότι η Ρωσίδα άνω των 30 και καλής καταγωγής υπερέχει σε κουλτούρα από την μέση ελληνίδα μικράν σημασία έχει.

Αυτά τα ολίγα.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αχ..άμμος

Πρώτα βγαίνει η ψυχή και μετά το χούι
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Eιχα μια (για λιγο καιρο περιπου 1 μηνα) το 1998 (Αρα USSR) απο το Νοβοσιμπιρσκ , δουλευε σε ενα studio στην Αραχωβης στα Εξαρχεια, καλη ηταν ειχαμε παει και διακοπες 2 βδομαδες το καλοκαιρι που δεν δουλευε...
Και πως την εριξες ρε θηριο?
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Αν η Ρωσίδα θέλει να σου κάνει τη ζωή δύσκολη θα την κάνει τέτοια κόλαση που καμμία άλλη γυναίκα στον κόσμο δεν μπορεί να στην κάνει.
Μην βγάζεις από το παιχνίδι τις Λατινοαμερικάνες. Οι τρόποι τους και η ιδιοσυκρασία τους διαφέρουν αλλά και η δική τους κόλαση δεν υστερεί σε τίποτα. Είναι μια κόλαση με στοιχεία μαγικού ρεαλισμού. ʼλλωστε και οι δικτατορίες διέφεραν (άλλο Στάλιν και άλλο Pinochet, Stroessner και Videla).
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Και πως την εριξες ρε θηριο?


με την Gold American Express εκοωα για λιγο τα δεσμα που την κρατουσαν δεμενη με το πληρωμενο ερωτα... για λιγο ομως γιατι το αιμα νερο δεν γινεται. Μολις αρχισα να τσιμπαω ερωτα την εκανα γρηγορα ( πριν μου ταβαναισει η καρτα)

Σοβαρα παντως την περιμενα ενα βραδυ οταν τελειωσε απο το μαγαζι ειδα οτι ειναι μονη της την πλησιασα ( ευτυχως με θυμηθηκα) την πηγα για φαγητο στο Boscetto ειδε οτι θα χαλασω λεφτα για χαρη της... χαλαρωσε μετα πηγα 3-4 φορες κολλητα ΣΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ειδα οτι στ κρεββατι βελτιώνεται σημαντικα
( περισωτερη ωρα πιο GFE )και μετα ξαναβγηκαμε και ειπα την μαγικη κουβεντα: Εισαι για 2 εβδομαδες Σαντορινη ΟΛΑ ΠΛΗΡΩΜΕΝΑ??? ΜΕΧΡΙ ΤΣΙΓΑΡΑ??? KAI HΡΘΕ... ΚΟΣΤΙΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΤΡΕΛΛΑ!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δεν μπορώ να αντισταθώ να γράψω σε ένα προσφιλές θέμα. Για μένα υπάρχουν μια σειρά από μύθοι γύρω από τις Ρωσσίδες.

Μύθος 1. Οι Ρωσίδες είναι οι καλύτερες ως γκόμενες. Είναι οι καλύτερες όταν είναι στον αέρα, επί ξύλου κρεμάμενες και με την πλάτη στον τοίχο. Τότε είναι εύκολες (συνήθως και αναλόγως τι θέλουν, γιατί αν θέλουν μακροχρόνια σχέση που οδηγεί σε γάμο δεν είναι τόσο εύκολες στο να σου κάτσουν). Ο μέσος όρος βέβαια δεν κάθεται από το πρώτο ραντεβού εκτός αν είστε ο Μπραντ Πιτ ή οδηγείτε Maserati Quattroporte. ʼρα η μόνη διαφορά με τις ελληνίδες είναι ότι είναι κατά τεκμήριο ομορφότερες και κάνουν καλύτερες πίπες!!  ;) ;) Και ότι οι ελληνίδες στην πλειοψηφία τους δεν είναι κολλημένες στον τοίχο.

Όταν οι Ρωσίδες ξεκολλήσουν από τον τοίχο είναι σαν όλες τις γυναίκες. Με μια ουσιώδη διαφορά. Αν η Ρωσίδα θέλει να σου κάνει τη ζωή δύσκολη θα την κάνει τέτοια κόλαση που καμμία άλλη γυναίκα στον κόσμο δεν μπορεί να στην κάνει.

Μύθος 2. Οι Ρωσίδες είναι οι καλύτερες ως σύζυγοι. Ααα ναι; Τότε γιατί είναι πάρα πολλές χωρισμένες με παιδιά. Φταίει μόνο ο μεθούκλας σύζυγος; Λοιπόν έχω γνωρίσει καταπληκτικές  ρώσικες οικογένειες (καλύτερες από τις αντίστοιχες ελληνικές), όπως έχω γνωρίσει και πολύ μεγάλο αριθμό οικογενειών μπάχαλο (χειρότερες από τις αντίστοιχες ελληνικές). Απλώς ως λαός είναι των άκρων. Σε ότι είναι καλοί είναι πάρα πολύ καλοί (βλέπε κουλτούρα) και σε ότι είναι κακοί είναι πάρα πολύ κακοί (βλέπε αλκοολισμός, μαφία, διαφθορά).

Μύθος 3. Οι Ρωσίδες είναι πιό καλλιεργημένες από τις ελληνίδες. (με το επίπεδο των σύγχρονων ελληνίδων αυτό δεν είναι και μεγάλο κατόρθωμα!  :cheesy: ) Ισχύει όμως για τις πάνω από 30 ετών προερχόμενες από middle class και πάνω στην πρώην ΕΣΣΔ. Όποιος πιστεύει ότι δεν υπήρχαν τάξεις στην ΕΣΣΔ ας σταματήσει να διαβάζει εδώ. Οι υπόλοιπες είναι σαν τον μέσο έλληνα που κάτι άκουσε στο σχολείο για κάποιον Σεφέρη, αλλά δεν μπορεί να σου πει και τίποτα.

Προσωπικό συμπέρασμα: Αν η ΜΙΑ γυναίκα που σου κάνει κλικ και λες με αυτή θέλω να ζήσω την υπόλοιπη ζωή μου είναι εκεί έξω, τότε αυτή μπορεί να είναι οποιασδήποτε εθνικότητας. Οι γυναίκες είναι ίδιες κατά βάση ανεξερτήτων εθνικότητας. Οι διαφορές είναι μικρές και διαφέρουν από άνθρωπο σε άνθρωπο. Αν πχ είσαι βλάχος, το γεγονός ότι η Ρωσίδα άνω των 30 και καλής καταγωγής υπερέχει σε κουλτούρα από την μέση ελληνίδα μικράν σημασία έχει.

Αυτά τα ολίγα.

Να και κάποιος που βάζει τα πράγματα στη θέση τους (πάντως, τέτοια γνώση επί του θέματος, λίγοι έχουν  ;) )...Κοινός παρονομαστής, τα λεφτά, για όσους νομίζουν ότι με δεδομένες οικονομικές δυνατότητες θα συναντήσουν πλεονέκτημα σε Εθνικότητες εκτός Ελλάδος...
 

Επισκέπτης
Έλα μου ντε? Έλλειψη ενδοσκόπησης, αυτογνωσίας? (Μιλώντας πρώτα πρώτα για τον εαυτό μου)
Εν τω μεταξύ το θέμα έχει πάει ως εξής: Η Ρωσίδα ως γκόμενα-κλάψα, πίκρα -σύγκριση με ελληνίδες-κράξιμο, μουνοδουλίαση -πουτάνες με ρημάξατε, κλάψα κλάψα -πληρωμένος έρωτας. Είναι λύση? Απόψεις, απόψεις -ποστ του Vronsky, τέλος του θέματος. Και συνεχίζουμε με το τι θα γούσταραν οι ρωσίδες, αν θα βρούμε την ΜΙΑ(την Κατερίνα δηλαδή? ) κλπ κλπ
Εν τω μεταξύ έχουμε και γυναικείες(?) απόψεις επί των πολλών θεμάτων που θίχτηκαν.

Μύλος. Πολλή πίκρα ρε σεις τρώμε και δεν κάνει. Ρωσίδες, ρωσίδες, ρωσίδες... άλλη πρέζα μας έχει βρει.

Αν αναφέρεσαι σε εμένα ουδόλως θίγομαι απο τα λεγόμενα σας. Δεν μου το επιτρέπει το τσέχικο αίμα μου. χχαχαχαχαχαχ Με πολύ ενδιαφέρον ακούω τις απόψεις σας και λέω τις δικές μου, που παρατηρώ στο δικό μου περιβάλλον ζωής.
Και με αμείωτο ενδιαφέρον ανακαλύπτω τον κόσμο των αντρών εκ των έσω... Σπάνια ευκαιρία.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Και η βρόχα έπεφτε ράι θρου...
"Εν τω μεταξύ έχουμε και γυναικείες(?) απόψεις επί των πολλών θεμάτων που θίχτηκαν."

...έγραψα πιο πάνω για τα πολλά θέματα που θίξαμε.

θα έβαζα κόμμα εάν εννοούσα αυτό που εννοήσες. Οπότε τυπικά το ποστ θέλει ανακατασκευή.


 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Στη Ρωσίδα γκόμενα βρίσκουμε το ξεσηκωτικό ξεχωριστό ξανθό που ήταν πάντα η ωραία της τάξης από το σχολείο, και ενώ είναι σίγουρα καυλωτική, σε παρασέρνει και νιώθεις ένα σκίρτημα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Αν αναφέρεσαι σε εμένα ουδόλως θίγομαι απο τα λεγόμενα σας. Δεν μου το επιτρέπει το τσέχικο αίμα μου. χχαχαχαχαχαχ Με πολύ ενδιαφέρον ακούω τις απόψεις σας και λέω τις δικές μου, που παρατηρώ στο δικό μου περιβάλλον ζωής.
Και με αμείωτο ενδιαφέρον ανακαλύπτω τον κόσμο των αντρών εκ των έσω... Σπάνια ευκαιρία.
καλα το αν θιχτηκες η οχι ασε αλλους να τοσυμπερανουνε....!!!!!!!!!το στυλ σου το ξερω πολλυ καλα....!!!!!!!!!
κα τι βλεπω....μιση τσεχα....?και η κολητη μου μιση τσεχα ειναι, και?
θες να μας πεις κατι??τι εισαι γαλαζοαιματη?????
σορυ αν τα λεγομενα μου σου φενονται ειρωνικα η επιθετικα....αλλα με τα λεγομενα σου αυτο μου δεινεις να καταλαβω...!
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Τωρα και μενα μου μυριζει αγορακι εδω... μαλλον εχεις δικιο Thanoss
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Τωρα και μενα μου μυριζει αγορακι εδω... μαλλον εχεις δικιο Thanoss
και αγορακι να μην ειναι πολλες φορες μου την σπαει το γεγονος που μερικοι/ες εδω μεσα καθονται και το πεζουν....!!!
για μενα  σκυλος που γαβγιζει δεν δαγκωνει....(το σκυλι που δεν γαβγιζει και βαζει την ουρα κατω απ τα ποδια να φοαβασαι)
αμα θελει η κυρια να το παιξει ας το παιξει αλλου που ειναι γνωστη...οχι στους αγνωστους που μπορει να λεει οτι θελει....!!
πως μου τη σπαει που μερικοι ενω δεν ξερουν ποιος σκατα εισαι τι εισαι καθονται και στον πεζουν....!!
δενα σχολουμαι αλλο παω για Cofee
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Έχετε αναρωτηθεί γιατί και οι ξένες που έρχονται και μένουν επί μακρόν στην Ελλάδα, γίνονται σαν τις Ελληνίδες;μήπως τις κάνουν έτσι οι Έλληνες;

Ρε συ Φλες με τον ιδιο τροπο σε αγγιζει μια Ρωσιδα και με τον ιδιο μια Ελληνιδα?
Την ιδια θυληκοτητα βγαζουν?
Αυτα ολα ειναι καταγεγραμενα στο DNA και στα βιωματα της οικογενειας!
Η Ελληνιδα ΠΟΤΕ δεν ηταν Ρωσιδα και η Ρωσιδα δεν θα γινει ποτε Ελληνιδα!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
οχι οι ελληνιδες ειναι ετσι και αλλιως ενω οι ελληνες οτι καλυτερο κυκλοφορει!αλλωστε μην ξεχναμε το θρεντ΄΄ρεζιλια που χαλανε την πιατσα΄΄!!παντως εγω γουσταρω τις μελαχροινες   :grin: :grin: :rockon: :rockon:!!

Μηπως ομως οι Ελληνιδες γουσταρουν τετοια συμπεριφορα? Και αν τους συμπεριφερθεις ανθρωπινα σε θεωρουν "soft" και "looser"?
Μηπως οι Ελληνες που βγαζουν καφριλα περνανε "ζαχαρη" με τις Ελληνιδες?
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Tωρα ομως καποιοι εδω εχουν χασει το μπουσουλα...
Θετω τα εξης ερωτηματα και παντα μεσα στο πλαισιο του bourdela.com και οχι ενος blog για τις σχεσεις των δυο φιλων.
Αυτο που εχω δει εδω ειναι οτι οι περισσότεροι πατε στις πουτανες γιατι δεν υπαρχουν ειλικρινεις γυναικες Ελληνιδες και ονειρευεστε να παντρευτειτε μια Ρωσιδα ( παρολλο του οτι οι περισσότεροι οποιες ανφορες εχετε απο Ρωσιδες ειναι απο τα στριπτηζαδικα) γιατι ειναι καλα κοριτσια και τους αρεσει το σπιτι ( και τοτε εσεις θα κοξετε τις πουτανες και θα καθεστε σπιτι με την γυναικουλα σας μερα νυχτα και δεν θα βαρεσετε μπιελα)

Δηλαδη κανεις σας δεν παει στις πουτανες απλα για χαβαλε? κανεις δεν παει στα στριπ για την αντροπαρεα? κανεις δεν παει με cg απλα γιατι θελει να πηδαει ωραιες και διαφορετικες γκομενες μονο και μονο για αλλαγη και χωρις υποχρέωση?

Ολοι πατε στις πουτανες μονο και μονο γιατι ειστε φτωχοι και οι Ελληνιδες δεν σας θελουν για το μυαλο και το χιουμορ σας και την καλη σας καρδια και γυρνανε με χοντρουε καραφλου φραγκατους τυπους?

Με εντυπωση βλεπω οτι το σαιτ ειναι γεματο με Ωραιους αντρες με καλη καρδια και αδειο πορτοφόλι που δεν βρισκουν κατανόηση απο τις πουτανες τις Ελληνιδες...

Το θεμα ειναι ενα: Εαν ψαχνετε πραγματικα για το αλλο σας μισο τοτε ειστε σε λαθος σαιτ
Εαν εχετε απογοητευτει απο την Ελληνικη Πραγματικοτητα και η μονη διεξοδος ειναι τπ πληρωμενο σεξ τοτε ειστε σε σωστο σαιτ.
Εαν ειστε πεπεισμενοι οτι οι Ρωσιδες ειναι οι καταληλες για γυναικες σας τοτε και σε λαθος σαιτ ειστε και σε λαθος μερη πηγαινετε... ( μπορει να τυχει αλλα καλυτερα ψαξτε στην πηγη)

Εαν τελος νομιζετε οτι οι Ρωσιδες ειναι καλες για γκομενες επειδη προερχομενες απο μια φτωχη χωρα και εχοντας αναγκες ειναι πιο ευκολες και υποχωρητικες απο τις χορτασμενες υλικα Ελληνιδες...τοτε ειστε οι καλυτεροι απ'ολους και το γλεντατε πραγματικα.

Α  Και μια κουβεντα μεταξυ αντρων:(που ειναι συνειδητοι μπουρδελιαρηδες και οχι κατ αναγκη)

1. Μπορεις να εχεις δεκαδες γυναικες γυρω σου αλλα αμα δεν εχεις την μια δεν κανεις τιποτα
( αρα ναι εχουμε την Σωστη κοντα μας αλλα που και που ριχνουμε και ενα στο πλαι για να κραταμε το αιμα να βραζει)

2. Η Αβανα εχει πολλες εκκλησιες αλλα μια ειναι η Μητροπολη.( Παλια κουβανεζικη Παροιμια)

Φίλε Count Vronsky μου αρέσει να βλέπω ότι στο site υπάρχουν άνθρωποι που βλέπουν τα πράγματα τόσο αντικειμενικά και ξεκάθαρα όπως εσύ.

Φίλε μου σου βγάζω το καπέλο.  

Κάποια πράγματα είναι πολύ πιο απλά από ότι φαίνονται και είναι σημαντικό να υπάρχουν κάποιοι να μας το υπενθυμίζουν!!!

Όπως είπα και στο πρώτο μου Post (όπως βλέπετε είμαι πολύ νέος στο forum - πριν 1 εβδομάδα περίπου το ανακάλυψα), είμαι σε αυτό το site σε αυτά τα forum και αφιερώνω ένα κομμάτι του λιγοστού ελεύθερου χρόνου μου, (όπως όλοι βέβαια), όχι μόνο γιατί θέλω να κολοβαρέσω και να κάνω χαβαλέ αλλά κυρίως διότι διαβάζοντας τις εμπειρίες του καθενός αισθάνθηκα ότι δεν είμαι μόνος σε αυτό τον κόσμο και αυτό είναι πάρα πολύ όμορφο συναίσθημα!!!

Όσο για την παροιμία με την Μητρόπολη παρόλο που συμφωνώ απόλυτα και το αποδεικνύω (στον εαυτό μου) με τις μέχρι τώρα επιλογές μου, γοητεύομαι και απο την νοοτροπία του andreoug που σε όποια εκκλησία και να πάει το διασκεδάζει το ίδιο και δεν χρειάζεται να δαπανά και όλα αυτά τα κονδύλια (υλικά και μη) για να την έχει πάντα κούκλα και αστραφτερή, τη Μητρόπολή.
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Παιδιά ένα έχω να πω. Είτε με Ρωσίδα είτε με Ελληνίδα μία σχέση για να κρατήσει και να εξελιχθεί χρειάζεται υπομονή, επιμονή και αφοσίωση. Όχι με την πρώτη ευκαιρεία διαλύουμε τα πάντα. Επενδύεις, χτίζεις και στη συνέχεια χαλαρώνεις και απολαμβάνεις αυτό που έφτιαξες.

Δεύτερον. Γιατί φίλε GERMAON πρέπει να σου κάτσει μοντέλο ελληνίδα για να μην είσαι απόλυτος σε αυτό που λες; Όπως έχω πει και σε προηγούμενο post. Για να βρεις καλή και όμορφη πρέπει να την βρεις μικρή ή να σου κάτσει να έχει χωρίσει από μακροχρόνια σχέση. Δεν είναι εύκολο αλλά ούτε και αδύνατο.

Μία μεγαλύτερη κοπέλα που καταλαβαίνει πόσο μετράει μετά από σχέσεις και εμπειρία στη νύχτα προφανώς ζητάει το κάτι παραπάνω (όχι απόλυτα χρήματα) και δεν συμβιβάζεται με κάποιον Έλληνα-ανατολίτη-αφέντη.

Πωπω! Καθολου πρωτοτυπα! ΚΟΙΝΟΤΥΠΙΕΣ! Μου φαινεται σαν να τα εχω ακουσει κ διαβασει 1000 φορες! Πειτε κατι ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ρε παιδια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom