Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Αν είναι μια γυναίκα ομορφη (σούπερ), και μπορεί να έχει όποιον θέλει, λογικό δεν είναι να επιλέξει ; Πόσο μάλλον αν έχει και άλλα χαρίσματα; Το ίδιο δεν κάνετε και εσείς; Ο καθένας με τα κριτήριά του έτσι δεν είναι; Ποιό είναι το παράλογο, και το μεμπτό δεν έχω καταλάβει;  Νόμιζω ότι ακόμα και στα ζώα αυτό συμβαίνει το θυληκό επιλέγει ανάμεσα στα αρσενικά αυτό που είναι πιο δυνατό, που έχει καλύτερη φωλιά κτλ.. αυτό δηλαδή που της δίνει την ασφάλεια, διότι βιολογικά η γυναίκα επιδιώκει να βρεί σύντοφο για να κάνει παιδια. Θα ψάξει να βρεί το καλύτερο δυνατόν ανάλογα με την προσφορά που έχει.  Κάνω λάθος;
Το αρσενικό με την σειρά του αναζητά τα σημάδια γονιμότητας (νεότητα, καμπυλες, καθαρό δέρμα,κτλ)
Είναι η απλή βιολογική διαδικασία τίποτα άλλο.

Αφου το πηγες στην ομορφια θα σου πω πιο ειναι το παραλογο!
Οτι η Ελληνιδα γυναικα του 4(4/10) πλασαρει τον εαυτο της σαν 7 και μπορει να ριξει χυλοπιτα στον γκομενο του 8.
Αναλυω: α) Οι Ελληνες ειναι πιο ομορφοι απο τις Ελληνιδες(σε σχεση με αλλους λαους πχ Ρωσους)
β) Η Ελληνιδα προσεχει το μαλλι το βαψιμο και τα νυχια με αποτελεσμα μια με προσεγμενα τα ανωτερω να θεωρειται ...ναρα, αχετα αν εχει κωλαρα και κυταριτιδα, επειδη δεν προσεχει διατροφη και δεν γυμναζεται
γ)Η Ελληνιδα αν της δωσεις προσοχη, αγαπη και προδερμ το θεωρει αδυναμια σου (και οτι ασχολεισαι πολυ μαζι της -ελεος-το εχω καουσει και αυτο). Οποτε αν δεν εισαι καφρος υπαρχει προβλημα
δ) Στην Ελλαδα υπαρχουν πολλοι ρεζιληδες (πχ δηθεν φιλοι) που τους δινουν αξια
ε) Οι Ελληνιδες ενδιαφερονται υπερβολικα για την καλοπεραση τους-τα θελουν ολα ετοιμα-οποτε σε αυτη τηνν περιπτωση ο "πακετας" υπερτερει του "παιδαρα"
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ετσι ακριβως ειναι, και πρεπει να ειναι, ομως η κουβεντα σου υπολειπεται μιας ακρως βασικης παραμετρου, αυτη της αλλαγης (σημερα) των ρολων, με ο,τι αυτο συνεπαγεται..
+1000
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
 

Για τον κύριο γερμάνεον θα πώ τα εξής: Δυστυχώς ή ευτυχώς έχουμε μάθει να παιρνουμε και όχι να δίνουμε.

ΑΛΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.
ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΙΑΤΥΠΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΩ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ???
ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Η ξήγα που του έγινε ήταν εξ'αρχής χωρίς καν να τεθεί θέμα
"δε φτάνει που παίρνεις γυναίκα με πτυχίο. Μην σκεφτείς καν προίκα ή άλλη βοήθεια"
Η εν λογω κοπέλα γαλουχήθηκε με το σκεπτικό ότι είναι τόσο σπέσιαλ γκόμενα που με ένα πτυχίο στο κεφάλι αποκτά ζηλευτή υπεραξία, και γίνεται η γκόμενα-τρόπαιο που κάθε άντρας ποθεί να αποκτήσει, χωρίς ο ίδιος να έχει απαιτήσεις.
Δυστυχώς πολλές κοπέλες έχουν μεγαλώσει έτσι. Και αυτό έχει προκαλέσει σειρά προβλημάτων στη λειτουργία της αγοράς.

Ειπες μεγαλες κουβεντες! Βασικα τα ειπες ΟΛΑ! Δυστυχως ολες τις καριολες ετσι τις εχουν γαλουχησει σημερα οι μαλακισμενοι Πατεραδες(ναι αυτοι τα εκαναν ετσι)!
Και παλι οι αντρες φταιμε. Γιατι αυτη καλα κανει πουλαει τον εαυτο της!
Αφου εμεις τα μασαμε! Αφου δεν ειπε ο φιλος σου: "Με ποιον νομιζετε οτι μιλατε με κανεναν παιδεκι η μαλακα και αυτη δεν πιανει μια τριχα απο τα αρχιδια μου"
Και να βροντηξει την πορτα και να φυγει!
Και να βρει μια κομμωτρια, πιο μουναρα, να βγαζει πιο πολλα λεφτα, να εχει παλεψει στη ζωη, να τον περιποιειται, να τον βλεπει σαν αρσενικο και οχι σαν γαμπρο!
ΕΜΕΙΣ οι ΑΝΤΡΕΣ φταιμε. Εμεις δινουμε υπεραξια στο πτυχιο!
Γιατι αυτες που εχουν πτυχιο δεν ειναι καριολες? Το πτυχιο της εκανε σωστες? Δεν πηδιοντουσαν ασυστωλα σαν φοιτητριες?
Αντε μην τα παρω και αλλο...
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
οσο τοχω με το γεμιστηρα γεματο ανεχομαι τα ψυχολογικα της καθεμιανης :'(
μολις ομως ταδειασω......... :rockon:
τη κανω και την αφηνω να τα λεει μονη της στο τοίχο :dancing:

Σε καταλαβαινω απολυτα SAV. Οποτε πρεπει να αδειαζουμε συχνα (σε 1 η περισσοτερα ατακτα πορνιδια) και να σκεφτομαστε ξεκαθαρα με το ανω κεφαλι και να μην ανεχομαστε τις μαλακιες καμμιας!
 

Επισκέπτης
Παρακελσους, (ευγενέστατε)  Εγώ μιλησα για σούπερ ομορφη (κορμί,πρόσωπο)Όχι νομίζω είμαι όμορφη...και έχω καβαλήσει καλάμια.
Οι Ελληνες είναι όμορφοι ναι.(προσωπική μου άποψη)
Οι Ελληνίδες δεν ξέρω αν είναι χειρότερες δεν μπορώ να συγκρίνω. Έχουν μια τσαχπινιά που δεν την έχουν αλλοι λαοί πιο βόρειοι.
Η καφρίλα είναι χαρακτηριστικό των ελληνων. Οι φίλοι μου απο Ελλάδα είναι όλοι συμπαθέστατοι καφροι. Είναι ένα στοιχείο που τους ξεχωρίζει απο τους άλλους λαούς και αν θές να το κρίνω θα σου πω ότι το δεχομαι επειδη δεν είναι το μοναδικό στοιχείο τους, είναι απλά συμπεριφορα.  Το προτιμώ απο τους καταπιεσμένους λαούς που επιβάλλεται να είναι πιο καθώς πρέπει.
Ποιος σου είπε ότι οι κάφροι δεν έχουν συναισθήματα; χαχαχ Μια χαρά έχουν..
Η ελληνίδα θεωρεί αδυναμία την προσοχή που της δείχνουν; Ε όχι αν της δειχνει προσοχή αυτος που θέλει δεν νομίζω. Οι ρεζίλιδες είναι αυτοί που ανεβάζουν μια γυναίκα χωρίς λόγο; (αυτό δεν το ξέρω - δεν απαντω, τι να σου πω ισως..)
Οι νεοελληνες ενδιαφερονται περισσοτερο για την καλοπερασή τους γενικά (έτσι μεγαλώσαν νομιζω) και όχι οι ελληνίδες μόνο. Βλέπω Ελληνες που θέλουν ενω είναι ανειδίκευτοι να γίνουν όλοι διευθυντές ξαφνικά.  
Τελικά όμωςδεν κατάλαβα που είναι το παράλογο μετά τόση κουβέντα σε αυτό που είπα εγω.  Το αν κάποιος είναι ψωνιο και θεωρεί τον εαυτό του να μετραει ενώ δεν μετραει είναι αλλο θέμα.
 

LesMasques

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ειχατε δεν ειχατε, παλι η ελληνιδα ως γκομενα εγινε!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ναι, αλλά στο θέμα μας, που είναι η σεξουαλική απόλαυση, τί παραπάνω μπορεί να δώσει ένα πτυχίο σε μία δεδομένης εμφάνισης γυναίκα;

Πολυ λιγοτερα απο ενα ζευγαρι ζουμερα στητα βυζια.
Μην μπερδευεσαι το πτυχιο δεν το σκεφτεται κανενας σε συνδυασμο με το σεξ, αλλα σε συνδυασμο με το να κανει κατι "πιο σοβαρο" με την κατοχο του εν λογω τιτλου!

Κανενας αντρας οταν αυνανιζεται δεν φτιαχνεται με τα πτυχια, MSc, phd καποιας
 

LesMasques

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς ή ευτυχώς έχουμε μάθει να παιρνουμε και όχι να δίνουμε.

ΑΛΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ.
ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΔΙΑΤΥΠΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΩΡΗΘΩ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ
ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ???
ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ

ό,τι δίνει κανείς παίρνει
οι σχέσεις είναι αμφίδρομες ακόμα κι αν δεν είναι από την αρχή, έτσι καταλήγουν.

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Και αντιστρέφω το παράδειγμα λέγοντας ότι πόσα ζευγάρια έχουμε δει με το συνδυασμό φλούφλη/ γυναικάρας.
Πάντα και πάνω απο όλα η γυναίκα ψάχνει στέρεη βάση για να κάνει οικογένεια. πολλά κακόμοιρα κοριτσάκια να κυνηγάνε το άδειο πουκάμισο της "καριέρας"

Συγγνωμη, αλλα εδω θα διαφωνησω. Εξαρταται απο τη γυναικα μιλαμε! Αν η γυναικα εχει ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ τη σεξουαλικοτητα της (οι περισσοτερες ντοπιες δεν το εχουν σε σχεση με τις Ρωσιδες) δεν θα παει με φλουφλη η στην καλυτερη θα του τα μασαει και θα δινει το κοκο με ευχαριστηση στον caveman
Η παραπανω γυναικα προτιμα να κορεστει σεξουαλικα με καποιον που την ικανοποιει και να πληρωσει το τιμημα με τη δουλεια και το μοχθο της.Απο το να τα βρει ολα ετοιμα και στο σεξ να ξενερωνει
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
αρα ναι εχουμε την Σωστη κοντα μας αλλα που και που ριχνουμε και ενα στο πλαι για να κραταμε το αιμα να βραζει)

Το που και που σαν χρονικο διαστημα (συχνοτητα) πως το οριζεις κομη μου?
Γιατι αν κρινω απο τα ποστ σου η ολες τις εμπειριες τις ειχες Π.Γ. (προ γαμου) ή εισαι παντρεμενος καμμια 50 χρονια!
:headbang: :headbang: :headbang:
:rockon: :rockon:
:think: :think: :think:
:helpplea: :helpplea:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Και πως την εριξες ρε θηριο?

ΙΕΡΟΣΥΛΕ
μαλλον δεν εχεις καταλαβει σε ποιον απευθυνεσαι! Ο κομης ειναι ενας και μοναδικος στο site. Θα σου συνιστουσα να διαβασεις τα ποσταρισματα του απο την αρχη και σιγουραβ θα βγεις κερδισμενος πολλαπλα (απο το να ριξεις Ρωσιδα μεχρι να απαλαγεις απο την ενοχλητικη τριχοφυια στα ...απιδια σου)
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Παρακελσους, (ευγενέστατε) 

Απανταω σε ενα-ενα
Αυτο το"ευγενεστατε" μου μυριζει ειρωνια. Και δεν θα επρεπε. Αλλωστε δεν ειμαι του κατυχητικου και τους καλους τροπους τους ξεχασα οταν αρχισα να δουλευω στον ιδιωτικο τομεα και να κανω σχεσεις με Ελληνιδες (μετα τα 25 μου δηλαδη)
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Το που και που σαν χρονικο διαστημα (συχνοτητα) πως το οριζεις κομη μου?
Γιατι αν κρινω απο τα ποστ σου η ολες τις εμπειριες τις ειχες Π.Γ. (προ γαμου) ή εισαι παντρεμενος καμμια 50 χρονια!
:headbang: :headbang: :headbang:
:rockon: :rockon:
:think: :think: :think:
:helpplea: :helpplea:

Καταρχην ευχαριστω για τα καλα λογια! Επισης εχουμε και καλες συνταγες μαγειρικης για εργενηδες :)

Τωρα για την αλλη απορια σου :

Eιμαι 41 και παντρευτηκα το 2005 ( μετα απο 6 μηνες σχεση αρα ειμαι 2,5 χρονια non bachelor)
Oi δυνατες εμπειριες ειναι φυσικα ΠΓ και απο αυτες απεκτησα την πειρα για να κινουμαι ανετα τωρα.

Το που και που λοιπον ειναι περιπου 1 cg το μηνα... σε σπιτι φιλου εργενη ( ο οποιος παντρευεται τωρα αρα χρειαζεται ευρεση χωρου)

και αλλη μια σε στουντιο που βρηκα κοντα στο σπιτι... οποτε μια και η δουλεια μου δεν εχει συγκεκριμενο ωραριο μπορω να επικαλεστω διαφορα meetings η παρουσιασεις σε πελατες και να "ριχνω και ενα στο πλαι"

Εννοειται οτι Ταυλανδη , Ρωσια και Κουβα ξαναπηγα με την συζυγο ( το οποιο ειχε και τα καλα του γιατι σαν εργενης τα ειχα δει ολα βραδυ )

 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εγώ μιλησα για σούπερ ομορφη (κορμί,πρόσωπο)Όχι νομίζω είμαι όμορφη...και έχω καβαλήσει καλάμια.
Οι Ελληνες είναι όμορφοι ναι.
Οι Ελληνίδες δεν ξέρω αν είναι χειρότερες δεν μπορώ να συγκρίνω.
Έχουν μια τσαχπινιά που δεν την έχουν αλλοι λαοί πιο βόρειοι.

Σου απανταω και σε αυτο. Εγω που θεωρω τον εαυτο μου πανω απο τον μεσο ορο, πιστευω οτι μονο ενα 10% των Ελληνιδωνμμε αντιπροσωπευει με εμφανισιακα και μονο κριτηρια!
Ενω αν ακουσω συζητησεις απο Ελληνιδες η Κακομοιρογλου Ελληνες Ρεζιλες μαλλον αναστρεφουν την παραπανω προσωπικη εκτιμηση μου!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Έχουν μια τσαχπινιά που δεν την έχουν αλλοι λαοί πιο βόρειοι.
Η καφρίλα είναι χαρακτηριστικό των ελληνων. Οι φίλοι μου απο Ελλάδα είναι όλοι συμπαθέστατοι καφροι.
καταπιεσμένους λαούς που επιβάλλεται να είναι πιο καθώς πρέπει.
Ποιος σου είπε ότι οι κάφροι δεν έχουν συναισθήματα; χαχαχ Μια χαρά έχουν..
Η ελληνίδα θεωρεί αδυναμία την προσοχή που της δείχνουν; Ε όχι αν της δειχνει προσοχή αυτος που θέλει δεν νομίζω.
Οι νεοελληνες ενδιαφερονται περισσοτερο για την καλοπερασή τους γενικά (έτσι μεγαλώσαν νομιζω) και όχι οι ελληνίδες μόνο. Βλέπω Ελληνες που θέλουν ενω είναι ανειδίκευτοι να γίνουν όλοι διευθυντές ξαφνικά.  

Η τσαχπινια μεταφραζεται σε πουτανια η εκφραζομαι παλι με χυδαιο τροπο?
Καφρος και συμπαθης πως κολλαει? Μαλλον δεν ειμαι αρκετα Ελληναρας να το καταλαβω!
Οποτε συμφωνα με εσενα η καφρος θα ειναι καποιος η "καθως πρεπεις"(προβατο αν καταλαβα καλα). Κατι αλλο δεν υπαρχει!
Συναισθηματα οι καφροι?
Βεβαια το ειπε κ ο μεγιστος Πανουσης "αγαπη μου υπαρχω ακομα επειδη κλανω και επειδη ρευομαι"
Οντως το θεωρει αδυναμια!!! Την πνιγει λεει η υπερβολικη αγαπη!!!
Στο τελευταιο συμφωνω οτι ισχυει και για τα 2 φυλα. Στις γυναικες παντως εκφραζεται πιο ακραια και με πιο χυδαιο τροπο. Και ΕΓΩ απλα ΔΕΝ το δεχομαι



 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Το που και που λοιπον ειναι περιπου 1 cg το μηνα... σε σπιτι φιλου εργενη ( ο οποιος παντρευεται τωρα αρα χρειαζεται ευρεση χωρου)

και αλλη μια σε στουντιο που βρηκα κοντα στο σπιτι... οποτε μια και η δουλεια μου δεν εχει συγκεκριμενο ωραριο μπορω να επικαλεστω διαφορα meetings η παρουσιασεις σε πελατες και να "ριχνω και ενα στο πλαι"

Και φυσικα το πρωτο πραγμα που κανεις μολις γυρνας στο σπιτι ειναι μπανακι? Ετσι δεν ειναι Count?
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Mε μεγάλη μου χαρα και ικανοποιηση βλεπω οτι οι αξιοι διαδοχοι προσεχουν και ακουν αυτα που με κοπο και χρημα εμαθαν οι παλαιότεροι... Μπραβο! Ετσι δυνατα παντα μπροστα!

( ασε που η γυναικα μου ειναι περηφανη που ο αντρας της ειναι παντα καθαρος και περιποιημενος)
 

Albert Speer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2007
Μηνύματα
274
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Οι Ελληνίδες δεν ξέρω αν είναι χειρότερες δεν μπορώ να συγκρίνω. Έχουν μια τσαχπινιά που δεν την έχουν αλλοι λαοί πιο βόρειοι.
Κυρίως όμως μία ξερολιά για πράγματα για τα οποία δεν έχουν ιδέα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom