Νέα

Η Ρωσίδα ωs γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 818
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
mclein καλώς ήρθες

Πτυχίο χορεύτριας - το δεύτερο πτυχίο που έχει για μένα σημασία

Το πρωτο είναι πτυχίο κομμώτριας

erinal_w χαίρομαι που σε έκανα και γέλασες με την προσωπική μου άποψη.

Προφανώς και η γυναίκα είναι πιο κοντά στα αρχέγονα ένστικτα μιας και έχει μάθει να κοιτάζει πρώτα την πάρτη της (ο,τι σημαίνει αυτό) και μετά τα παιδιά της. Ο άντρας είναι το μέσο. Θέλει και τη σφαλιάρα της και θέλει να νοιώθει τον άντρα πιο πάνω από αυτή. Αυτά είναι τα βασικά, και πάνω σε αυτά πατάει το όποιο συναίσθημα μπορεί να προκύψει.

Θεωρώ τον άντρα πιο συναισθηματικό από τη γυναίκα.

Γι' αυτό ακριβώς αναφέρθηκα σε προηγούμενό μου ποστ σε caveman...Γιατί είναι αυτός που θα ανασύρει το ένστικτο (δεν είμαι σίγουρος ότι είναι η σωστή λέξη) υποταγής που ενυπάρχει σε κάθε γυναίκα, πολύ περισσότερο από τον οποιοδήποτε γιατρό, δικηγόρο, δικαστή, πρέσβη κλπ...Έτσι, ίσως εξηγούνται και μερικά φαινομενικά "αταίριαστα" ζευγάρια..."Δικαστίνα με οικοδόμο;" "μα τί του βρήκε"; Του βρήκε αυτά που δεν έβρισκε στον κάθε φλούφλη, είναι η σωστή απάντηση...
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Γι' αυτό ακριβώς αναφέρθηκα σε προηγούμενό μου ποστ σε caveman...Γιατί είναι αυτός που θα ανασύρει το ένστικτο (;) υποταγής που ενυπάρχει σε κάθε γυναίκα, πολύ περισσότερο από τον οποιοδήποτε γιατρό, δικηγόρο, δικαστή, πρέσβη κλπ...Έτσι, ίσως εξηγούνται και μερικά φαινομενικά "αταίριαστα" ζευγάρια..."Δικαστίνα με οικοδόμο;" "μα τί του βρήκε"; Του βρήκε αυτά που δεν έβρισκε στον κάθε φλούφλη, είναι η σωστή απάντηση...
+100000!
 

Επισκέπτης
mclein καλώς ήρθες

Πτυχίο χορεύτριας - το δεύτερο πτυχίο που έχει για μένα σημασία

Το πρωτο είναι πτυχίο κομμώτριας

erinal_w χαίρομαι που σε έκανα και γέλασες με την προσωπική μου άποψη.

Προφανώς και η γυναίκα είναι πιο κοντά στα αρχέγονα ένστικτα μιας και έχει μάθει να κοιτάζει πρώτα την πάρτη της (ο,τι σημαίνει αυτό) και μετά τα παιδιά της. Ο άντρας είναι το μέσο. Θέλει και τη σφαλιάρα της και θέλει να νοιώθει τον άντρα πιο πάνω από αυτή. Αυτά είναι τα βασικά, και πάνω σε αυτά πατάει το όποιο συναίσθημα μπορεί να προκύψει.

Θεωρώ τον άντρα πιο συναισθηματικό από τη γυναίκα.

Ενφόρσερ και εσύ την παρτυ σου κοιτάς όταν επιλέγεις την χορευτρια. (και μεταξύ μας καλά κανεις)
Ο συναισθηματισμος έχει να κάνει με προσωπικοτητα και όχι με την αντρική φύση. Μην υπερβάλλεις.
όσον αφορά την σφαλιάρα και το πάνω απο αυτήν και το πατημα στα συναισθήματα, έχω να πω τούτα.
Τα δύο πρώτα είναι κάλα για το σεξ, για την συμβιωση είναι καλη η συνεργασία.
Στο συναίσθημα πατούν όλοι οι άνθρωποι αν έχουν αυτή την τακτική. Συμβουλη :Ψάξε να βρείς αυτούς που δεν το κάνουν, είτε σε φιλικο είτε σε αλλο επίπεδο.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Γιατί η γυναίκα λεμε και απορώ που δεν το έχετε καταλάβει μεγαλώνει και εκαπιδευεται για να κάνει παιδια!

δεν αντιλέγω, αλλά συνέχεια ακούω τη φράση "να ζήσω τη ζωή μου" όταν κάποια θέλει να δικαιολογήσει την επιλογή της για το φραγκάτο σπόνσορα, δε λέει ποτέ "για να μεγαλώσει τα παιδιά μου"...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
φλές ξέρεις ποιο είναι το θέμα; Οτι τα ζευγάρια αυτά δεν διαρκούν πολύ. Γιατί μπορεί να είσαι ο τύπος που θα την πηδάει καλά και θα την κάνει να νοιώθει γυναίκα, αν όμως δεν έχεις οικονομικό υπόβαθρο να συντηρήσεις την ίδια αλλα και την οικογένεια που θα προκύψει, τότε τέλος.

Και αντιστρέφω το παράδειγμα λέγοντας ότι πόσα ζευγάρια έχουμε δει με το συνδυασμό φλούφλη/ γυναικάρας.

Πάντα και πάνω απο όλα η γυναίκα ψάχνει στέρεη βάση για να κάνει οικογένεια. Δεν το λέω αρνητικά αυτό. Ισα ισα. Είναι κάτι ευπρόσδεκτο σε μια κοινωνία που οδηγεί πολλά κακόμοιρα κοριτσάκια να κυνηγάνε το άδειο πουκάμισο της "καριέρας"
 

Επισκέπτης
mclein καλώς ήρθες

Πτυχίο χορεύτριας - το δεύτερο πτυχίο που έχει για μένα σημασία

Το πρωτο είναι πτυχίο κομμώτριας

Θεωρώ τον άντρα πιο συναισθηματικό από τη γυναίκα.

καλως σε βρηκα φιλε μου...

προσωπικα με αφηνουν παγερα αδιαφορο τα πτυχια των σχολων/σπουδων κλπ...προτιμω τα πτυχια της ζωης...που δν μπορεις ουτε ν'αντιγραψεις...ουτε να περασεις μαθημα με φροντιστηριο...Μοναδικα οπλα η υπομονη,φυσικα η θεληση κ η εφυια..

οσο για τα συναισθηματα...νομιζω εξαρταται απ'τον τυπο/χαρακτηρα του ατομου...

 

Επισκέπτης
δεν αντιλέγω, αλλά συνέχεια ακούω τη φράση "να ζήσω τη ζωή μου" όταν κάποια θέλει να δικαιολογήσει την επιλογή της για το φραγκάτο σπόνσορα, δε λέει ποτέ "για να μεγαλώσει τα παιδιά μου"...

Ε καλά τώρα. Τι μας είπες; Ότι δεν παραδέχονται οι άνθρωποι τα κινητρά τους ή δεν τα ξέρουν ή τρέφουν αυταπάτες επειδή δεν καταλαβαν τον εαυτό τους, ή δεν θέλουν να το παραδεκτούν. Χαίρω πολυ.  Μετρημένοι οι άνθρωποι που θα κάνουν μια τέτοια αυτοκριτική. Αντρες και γυναίκες.  
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
καλως σε βρηκα φιλε μου...

προσωπικα με αφηνουν παγερα αδιαφορο τα πτυχια των σχολων/σπουδων κλπ...προτιμω τα πτυχια της ζωης...που δν μπορεις ουτε ν'αντιγραψεις...ουτε να περασεις μαθημα με φροντιστηριο...Μοναδικα οπλα η υπομονη,φυσικα η θεληση κ η εφυια..

οσο για τα συναισθηματα...νομιζω εξαρταται απ'τον τυπο/χαρακτηρα του ατομου...
+1000
ειμαι απολυτα συμφωνος μαζι σου με τα πτυχια της ζωης....αλλα το θεμα ειναι οτι  δεν υπαρχει συνενοηση πολλες φορες..!!εκει κολανε τα πτυχια μην το κοιταμε παντα απο οικονομικης πλρευρας το θεμα....!!απο τοτε που μπηκα σε πανεπιστημιο και μου χε πει η μανα μου μια κουβεντα γι αυτους που δεν περασαν τοτε την αρπαξα και της ειπα και τι θες να κανω να τους κανω ολου/ολλες περα και να κοιταω να κανω παρεα με ατομα μονο του κυκλου μου???
βεβα η μανα μου δεν ενοουσε κατι τετιο αλλα εγω τοτε σαν πιτσρικας αυτο καταλαβα....αργοτερα διαπιστωσα οτι με ατομα που δεν σπουδασανε και μεινανε να δουλεψουνε και δεν βγηκανε ουτε καν απο το νομο να πανε μια βολτα παρα περα να γνωρισουνε αλλους ανθρωπους αρχισα να διαπιστωνω με τον καιρο ενα χασμα στην συνενοηση...!!!
δεν θα με πειραξει αν η γυναικα που θα γνωρισω ειναι κομωτρια αλλα αν ανοιγει το στομα της και πεταει τουβλα....!!ε καπου κολαει και το πτυχιο καμια φορα....!!
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Οποια μου εξηγησει γιατι να ειμαι σπονσορας στο οποιοδηποτε ονειρο για το οποιο εκπαιδευτηκε και μεγαλωσε και για το οποιο χεστηκα και οχι στην αγαπημενη μου βιζιτου που τον παιρνει μιση ωρα απο τον κωλο και λεει κι ευχαριστω ενω και οι δυο γνωριζουμε οτι στην πρωτη γκρινια ή αρνηση θ αντικατασταθει, κερδιζει την χορηγια.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
φλές ξέρεις ποιο είναι το θέμα; Οτι τα ζευγάρια αυτά δεν διαρκούν πολύ. Γιατί μπορεί να είσαι ο τύπος που θα την πηδάει καλά και θα την κάνει να νοιώθει γυναίκα, αν όμως δεν έχεις οικονομικό υπόβαθρο να συντηρήσεις την ίδια αλλα και την οικογένεια που θα προκύψει, τότε τέλος.

Και αντιστρέφω το παράδειγμα λέγοντας ότι πόσα ζευγάρια έχουμε δει με το συνδυασμό φλούφλη/ γυναικάρας.

Πάντα και πάνω απο όλα η γυναίκα ψάχνει στέρεη βάση για να κάνει οικογένεια. Δεν το λέω αρνητικά αυτό. Ισα ισα. Είναι κάτι ευπρόσδεκτο σε μια κοινωνία που οδηγεί πολλά κακόμοιρα κοριτσάκια να κυνηγάνε το άδειο πουκάμισο της "καριέρας"

Να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα...Τί επιθυμεί ο κάθε άρρεν να είναι!!!
Θέλεις να είσαι ο αρσενικός καμβάς πάνω στον οποίο η κάθε γυναίκα θα αποτυπώνει την πιο μύχια φαντασίωσή της; Τα πτυχία σου και τα λεφτά σου δεν παίζουν κανένα ρόλο...
Θέλεις να είσαι αυτός που επιθυμούν να παντρευτούν οι γυναίκες; Τότε πάμε στα γνωστά...
προφανώς, Enforcer, όταν αναφερόμουν σε "σπηλαιάνθρωπο" εννοούσα την πρώτη περίπτωση...
 

Επισκέπτης
Οποια μου εξηγησει γιατι να ειμαι σπονσορας στο οποιοδηποτε ονειρο για το οποιο εκπαιδευτηκε και μεγαλωσε και για το οποιο χεστηκα και οχι στην αγαπημενη μου βιζιτου που τον παιρνει μιση ωρα απο τον κωλο και λεει κι ευχαριστω ενω και οι δυο γνωριζουμε οτι στην πρωτη γκρινια ή αρνηση θ αντικατασταθει, κερδιζει την χορηγια.

Αν θεωρείς ότι η ζωή σου είναι μόνο γαμήσια, ότι η επικοινωνία με τις γυναίκες  είναι μόνο γκρίνια, και ότι η βιζητού που σου λέει ευχαριστω και δεν κρινιάζει γιατί θα αντικατασταθεί είναι η ειλικρινής γυναίκα που ονειρεύεσαι δεν έχει καμία να σου εξηγήσει τίποτα.
Βολέψου με αυτό και συνέχισε με τις προσωπικές ευχές μου
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
στο θεμα αν αξιζει τον κοπο και το χρημα η ενσχοληση με τα μπουρδελα...!
ενας συναδελφος ειπε κατι το οποιο μ αρεσε πολυ...!

Και σίγουρα μια σχέση δεν περιλαμβάνει μόνο το σεξ, υπάρχουν και κάποια άλλα πράγματα που ένας φίλος δε μπορεί  να στα προσφέρει, ούτε όμως και μια πουτάνα. Μια καλή σχέση με μια γυναίκα όμως μπορεί.

και μην μου πει κανενας οτι αν αυριο μεθαυριο εγω που θα γυρναω απο την δουλεια θελω να με περιμενει καποιος στο σπιτι μια αγκαλια κλπ θα με περιμενει ο σκυλος μου....!που ουτε θα χει τις απαιτησεις μιας γυναικας..!!!ο σκυλος δε θα σου μαγειρεψει δε θα σου πλυνει ουτε θα τον πηδηξεις...!!!να μαστε λιγο σοβαροι...!!γιατι μου χουνε πει και κατι τετια και ξενερωσα και οταν ειδα οτι δεν υπαρχει ωριμοτητα δεικοψα την συζυτηση... μια ζωη μπακουρι δεν γινεται και οποτε εχεις αναγκη πας σε μπουρδελο πηδας και τελειωσε...!!
τα συμπερασματα δικα σας.!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αν θεωρείς ότι η ζωή σου είναι μόνο γαμήσια, ότι η επικοινωνία με τις γυναίκες  είναι μόνο γκρίνια, και ότι η βιζητού που σου λέει ευχαριστω και δεν κρινιάζει γιατί θα αντικατασταθεί είναι η ειλικρινής γυναίκα που ονειρεύεσαι δεν έχει καμία να σου εξηγήσει τίποτα.
Βολέψου με αυτό και συνέχισε με τις προσωπικές ευχές μου

Γιατί όταν θέλω να γαμήσω κάτι σαν αυτό στη φωτό, σε περίπτωση που έχει πτυχίο ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΚΡΗ, και δε θα κοιτάξει ούτε τον (πλούσιο ομολογουμένως  :2funny: :2funny: :2funny:) εσωτερικό μου κόσμο, ούτε το 1.90 μου, παρά μόνο το πορτοφόλι  και το status μου, άρα βρίσκω το cg και ησυχάζω...
Και στην τελική, γιατί να σχετιστώ με κάποια 3 κλάσσεις κατώτερή μου, που ο κώλος της φτάνει στο γόνατό μου, επειδή έχει πτυχίο; Κι εγώ έχω, σιγά το πράγμα...
 

Συνημμένα

  • sandy_1576-058.jpg
    sandy_1576-058.jpg
    59,6 KB · Εμφανίσεις: 20

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Αναρωτιεμαι αν οι πιτσιρικες και  πολλοι αντρες εχουν παρει χαμπαρι οτι υπαρχουν πολλες ανω των 30-35 χωρισμενες με τις οποιες μπορεις να κανεις σχεση/παρεα και οι οποιες δεν εχουν καμια απαιτηση και καμια υστερία, ενω στην περιπτωση που απλα βαριέσαι να ασχοληθεις μπορεις να γαμησεις/κυκλοφορησεις μουνια κλασεις ανωτερα της φωτογραφίας με 1 (ΕΝΑ) τηλεφωνημα.
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Εν κλειτορίδι ε ενα κατακλείδι ήθελα να πώ.Αναφέρω περιστατικό για την ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΩΣ ΓΥΝΑΙΚΑ
γιατι ξένη γκόμενα δεν είχα ποτέ.

Παντρεμένη 6 χρόνια με ενα άντρα.38 ετών αυτή 40 αυτός.
όταν ο άντρας της έχασε τι μια απο τις 2 δουλειές του έγινε από γιαννάκης γίαννης (έτσι τον προσφονούσε) και έλεγε στις φίλες της.Εγω τον παντρεύτηκα με 2 δουλειές όχι με μια -ναι αλλα και αυτος σε παντρεύτηκε με άλλη φάτσα και σώμα  :bounce: .

Τα συμπεράσματα δικά σας....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αναρωτιεμαι αν οι πιτσιρικες και  πολλοι αντρες εχουν παρει χαμπαρι οτι υπαρχουν πολλες ανω των 30-35 χωρισμενες με τις οποιες μπορεις να κανεις σχεση/παρεα και οι οποιες δεν εχουν καμια απαιτηση και καμια υστερία, ενω στην περιπτωση που απλα βαριέσαι να ασχοληθεις μπορεις να γαμησεις/κυκλοφορησεις μουνια κλασεις ανωτερα της φωτογραφίας με 1 (ΕΝΑ) τηλεφωνημα.

:2funny: :2funny: :2funny:
Για το ότι πολλοί άντρες δεν το έχουν πάρει χαμπάρι, μπορώ να μιλήσω μετά βεβαιότητας, andreoug...Βλέπω φίλους μου, 35άρηδες, που από τα 25 τους ψάχνουν τη γυναίκα για σπίτι, μαζεύουν τα λεφτά τους για τη μελλοντική οικογένεια και ζουν στην ουτοπία (ή μήπως σε ΧΡΟΝΟΚΑΨΟΥΛΑ;)...'οποτε τα λέμε, ακούω να επαναλαμβάνονται μονότονα τα ίδια πράγματα , "κορίτσι από σπίτι", "για οικογένεια", και άλλα που με το πέρασμα τόσων χρόνων και την αυταπόδεικτη αναποτελεσματικότητά τους ηχούν πλέον ως γραφικότητες...Κουνάω συγκαταβατικά το κεφάλι και τους εύχομαι καλή τύχη και διάφορα τέτοια "ανεβαστικά"..
για τα κοριτσάκια, δεν με ενδιαφέρει αν το έχουν καταλάβει άλλά νομίζω πως όχι, αυτό θα συνέβαινε αν το είχαν καταλάβει οι άντρες και ΕΦΤΥΝΑΝ τις ανωτέρω  κορασσίδες...
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Οποια μου εξηγησει γιατι να ειμαι σπονσορας στο οποιοδηποτε ονειρο για το οποιο εκπαιδευτηκε και μεγαλωσε και για το οποιο χεστηκα και οχι στην αγαπημενη μου βιζιτου που τον παιρνει μιση ωρα απο τον κωλο και λεει κι ευχαριστω ενω και οι δυο γνωριζουμε οτι στην πρωτη γκρινια ή αρνηση θ αντικατασταθει, κερδιζει την χορηγια.

Αν θεωρείς ότι η ζωή σου είναι μόνο γαμήσια, ότι η επικοινωνία με τις γυναίκες  είναι μόνο γκρίνια, και ότι η βιζητού που σου λέει ευχαριστω και δεν κρινιάζει γιατί θα αντικατασταθεί είναι η ειλικρινής γυναίκα που ονειρεύεσαι δεν έχει καμία να σου εξηγήσει τίποτα.
Βολέψου με αυτό και συνέχισε με τις προσωπικές ευχές μου

Αγαπητή Erinal,

1ον δεν υπάρχει "ειλικρινής γυναίκα που ονειρεύεσαι" αυτό είναι μία αυταπάτη (illusion) δεν υφίσταται ως έννοια.
2ον "η γκρίνια" των γυναικών μπορεί να είναι πολύ πιο άσχημη από ότι φαντάζεσαι. Δεν έχεις την εμπειρία για αυτό το περνάς έτσι ως ασήμαντο. Η γκρίνια της γυναίκας μπορεί να σε σπάσει με τα χρόνια και να σε οδηγήσει σε απρόβλεπτες καταστάσεις. [προσοχή παιδιά!!!!]
3ον Όλοι οι "δυνατοί" της γης (πλανητάρχες, δισεκατομυριούχοι κτλ) επιλέγουν να έχουν τις γυναίκες όπως τις περιγράφει ο φίλτατος andreoug. Κάτι ξέρουν παραπάνω από εμάς ... Εμείς οι υπόλοιποι, σαν κουρδισμένα στρατιωτάκια, προσπαθούμε να μπούμε στο πετσί του ρόλου που μας έχουν επιφυλλάξει όλοι αυτοί οι ισχυροί.

Οι πλανητάρχες κυρήττουν "Μην μοιχεύσεις και σεβάσου την οικογένεια" αλλά είναι οι πρώτοι που αναιρούν το κύρηγμά τους
Οι παππάδες κυρήτουν για τιμιότητα, μονογαμία και μ@λ@κίες και είναι οι πρώτοι που κλέβουν και κάνουν τα όργια τους.
Με λίγα λόγια θέλω να πω ότι κάνουμε τεράστιο αγώνα να μπούμε στο ρόλο που μας επιφύλλαξαν οι ισχυροί, καταπιέζοντας όλα μας τα ένστικτα, και εξηγώ : δουλεύουμε σαν τα σκυλιά όλη μέρα σε ένα γραφείο αντί να κυνηγάμε ελεύθερα στη φύση, περνάμε όλη μας την ζωη καταπιεσμένη σεξουαλικά έχοντας μόνο μία σύντροφο αντί να διαιωνίζουμε το είδος μας με όποια μας καυλώνει, μαλλώνουμε διαρκώς με τα παιδιά μας (που κηνυγούν περισσότερο τα ένστικτά τους) για να τους υποδείξουμε/εκπαιδεύσουμε σε αυτόν τον μαρτυρικό τρόπο ζωής που ανέφερα παραπάνω και άλλα πολλά που αν τα έγραφα θα ήθελα πολλές σελίδες ...

ΕΝΩ  ΑΝΤΙΘETA οι ισχυροί και μάγκες της ζωής, αυτοί που μας κυβερνάνε δηλαδή όλα αυτά τα έχουνε λυμμένα. Επιλέγουν διάφορες δραστηριότητες για να περάσουν ωραία (ταξίδια, ξενοδοχεία, αγώνες με αυτοκίνητα και γενικώς ότι γουστάρου), Κυκλοφορεί ο καθένας με όποιο μοντέλο του αρέσει ενώ βρίσκεται συνέχεια σε επαγγελματικά ταξίδια χωρίς να ανησυχεί για τη γυναίκα που κάθεται σπίτι και μεγαλώνει τα παιδιά (άλλωστε της έχει προσφέρει τα ΠΑΝΤΑ).

Απογοητευτικό φίλοι μου αλλά η κοινωνία είναι φτιαγμένη για τους πολύ πλούσιους και τους πολύ ισχυρούς. Όλοι οι υπόλοιποι είμαστε τα γρανάζια που δουλεύουν για να περνάνε αυτοί καλά.

Ξέφυγα λίγο από το θέμα ... ελπίζω να με συγχωρέσετε. Με προκάλεσε ευχάριστα και η Erinal με τις αναλύσεις της που θεωρεί ότι τα έχει όλα υπολογισμένα άψογα. Νοοτροπία γιατρίνας μου κάνει λίγο.

Κλείνοντας λοιπόν έχω να πω στον andreoug +1000000. Εύγε φίλε μου. Είσαι το πρότυπό μου και θα προσπαθήσω να σου μοιάσω περισσότερο.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Αγαπητή Erinal,


Οι πλανητάρχες κυρήττουν "Μην μοιχεύσεις και σεβάσου την οικογένεια" αλλά είναι οι πρώτοι που αναιρούν το κύρηγμά τους
Οι παππάδες κυρήτουν για τιμιότητα, μονογαμία και μ@λ@κίες και είναι οι πρώτοι που κλέβουν και κάνουν τα όργια τους.
Με λίγα λόγια θέλω να πω ότι κάνουμε τεράστιο αγώνα να μπούμε στο ρόλο που μας επιφύλλαξαν οι ισχυροί, καταπιέζοντας όλα μας τα ένστικτα, και εξηγώ : δουλεύουμε σαν τα σκυλιά όλη μέρα σε ένα γραφείο αντί να κυνηγάμε ελεύθερα στη φύση, περνάμε όλη μας την ζωη καταπιεσμένη σεξουαλικά έχοντας μόνο μία σύντροφο αντί να διαιωνίζουμε το είδος μας με όποια μας καυλώνει, μαλλώνουμε διαρκώς με τα παιδιά μας (που κηνυγούν περισσότερο τα ένστικτά τους) για να τους υποδείξουμε/εκπαιδεύσουμε σε αυτόν τον μαρτυρικό τρόπο ζωής που ανέφερα παραπάνω και άλλα πολλά που αν τα έγραφα θα ήθελα πολλές σελίδες ...

ΕΝΩ  ΑΝΤΙΘETA οι ισχυροί και μάγκες της ζωής, αυτοί που μας κυβερνάνε δηλαδή όλα αυτά τα έχουνε λυμμένα. Επιλέγουν διάφορες δραστηριότητες για να περάσουν ωραία (ταξίδια, ξενοδοχεία, αγώνες με αυτοκίνητα και γενικώς ότι γουστάρου), Κυκλοφορεί ο καθένας με όποιο μοντέλο του αρέσει ενώ βρίσκεται συνέχεια σε επαγγελματικά ταξίδια χωρίς να ανησυχεί για τη γυναίκα που κάθεται σπίτι και μεγαλώνει τα παιδιά (άλλωστε της έχει προσφέρει τα ΠΑΝΤΑ).

Απογοητευτικό φίλοι μου αλλά η κοινωνία είναι φτιαγμένη για τους πολύ πλούσιους και τους πολύ ισχυρούς. Όλοι οι υπόλοιποι είμαστε τα γρανάζια που δουλεύουν για να περνάνε αυτοί καλά.

Ξέφυγα λίγο από το θέμα ... ελπίζω να με συγχωρέσετε. Με προκάλεσε ευχάριστα και η Erinal με τις αναλύσεις της που θεωρεί ότι τα έχει όλα υπολογισμένα άψογα. Νοοτροπία γιατρίνας μου κάνει λίγο.

Κλείνοντας λοιπόν έχω να πω στον andreoug +1000000. Εύγε φίλε μου. Είσαι το πρότυπό μου και θα προσπαθήσω να σου μοιάσω περισσότερο.

Εδώ έχουμε θεματάρα, υπναρά μου...ΘΑ ΓΡΑΨΩ μετά το μπάνιο...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
andreoug αν ξέρεις χωρισμένες 30-35 χωρία απαιτήσεις τότε σε παρακαλώ στείλε πμ. Θα είσαι ο καλύτερός μου φίλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom