Νέα

Η Μαρία Αλεξάνδρου στο νοσοκομείο;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Με πιασμένο μαλλί πετάγονται τα αυτιά του ντάμπο του ελέφαντα..

Πατούσα τραβελιού σιχαμερή.

Στήσιμο στις πόζες... πραγματικά σαν ξυλάγκουρο στέκεται.


Η γκόμενα είναι για πεζοδρόμιο στη Σόλωνος.. Κατάντια !

και παλιά που ήταν στο μασατζίδικο της Βουλιαγμένης, σιχτιριζόμουν που δεν την πέτυχα. Πάλι καλά να λες.
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
έχεις πάρει μεζέ???

ναι ρε πριν γυρισει την τσοντα που ητανε στα 170 σαν λυδια και τα εκλαψα....κομοδινο  απο τα λιγα.....

ακουω οτι αυτο το μπαζακι ζηταει τωρα 300....για 300 μουτζες καλη ειναι
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
ναί τουλάχιστον πριν πάει θεσσαλονική 300 μου είχε ζητήσει αλλά δεν πήρα....
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Δεν ξέρω αν αληθεύουν αυτά ότι έκανε βίζιτες και στα 300...

Αυτό που ξέρω ειναι ότι σαν πορνοστάρ είναι γαμάτη!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.278
Πόντοι
8.006
Δεν ξέρω αν αληθεύουν αυτά ότι έκανε βίζιτες και στα 300...

Αυτό που ξέρω ειναι ότι σαν πορνοστάρ είναι γαμάτη!
Δηλαδη ειναι καλή για να βαραμε μαλακία αλλά όχι για να την γαμαμε  :think:
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Δηλαδη ειναι καλή για να βαραμε μαλακία αλλά όχι για να την γαμαμε  :think:

Εγώ πάντως φίλος δε δίνω ούτε 200 ούτε 300 να γαμήσω και δόξα το Θεό βγάζω καμια γκομενίτσα και γαμάω χωρίς να πληρώνω.

Εγώ την κρίνω ως πορνοστάρ.Και ναι έχει ταλέντο.Γιατί πολλά μαλακισμένα ειδικά στα ερασιτεχνικά της Sirina και δεν κάνουν και σε ξενερώνουν..Είδαμε και την Αλεξανδράτου ότνα έπαιξε και ήταν μες στην κόκα και τα χάπια εκτός τόπου..

 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
Δηλαδη ειναι καλή για να βαραμε μαλακία αλλά όχι για να την γαμαμε  :think:

πώς φαίνεται ότι είσαι άσχετος από πορνοστάρ. Οι πιο πολλές έτσι είναι: μπροστα στην κάμερα γαμιούνται σαν σκυλιά, αλλά σαν βίζιτες είναι κομοδίνα. Για διάβασε καμιά κριτική του yorkie (ή όπως τον λένε) που πηδάει πρωτοκλασσάτες, να δεις πόσες φόλες έχει φάει
 

KAVALARIS THESSALONIKI

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
16
Like
6.697
Πόντοι
2.560
πώς φαίνεται ότι είσαι άσχετος από πορνοστάρ. Οι πιο πολλές έτσι είναι: μπροστα στην κάμερα γαμιούνται σαν σκυλιά, αλλά σαν βίζιτες είναι κομοδίνα. Για διάβασε καμιά κριτική του yorkie (ή όπως τον λένε) που πηδάει πρωτοκλασσάτες, να δεις πόσες φόλες έχει φάει
ελα μωρε με το τζανγκι να πουμε το δινετε κ αξια!!!
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
Για να έχει μετακομίσει στα βόρια,μάλλον εσείς της δίνετε αξία καρντάση.....
 
OP
OP
Γιώργος Ξύδης

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.340
Κριτικές
9
Like
4.696
Πόντοι
1.830
1901318_10203826739179651_3766059236400853764_n.jpg
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Συνεχίζει να αυτοκαταστρέφεται με ταχύτατους ρυθμούς. Σε λίγο καιρό δεν θ' αντέχει η ίδια το είδωλο της στον καθρέφτη από τη χυδαιότητα και τη μόλυνση του δέρματος και της ψυχής της με διαφθορά, ναρκωτικά, ακαλαίσθητα τατουάζ και σπέρμα. Κρίμα. Και ήταν πολύ όμορφη κάποτε. Αντί να την ξεπατώνουν στον πούτσο νυχθιμερόν, ας της πει κάποιος λογικά σκεπτόμενος άντρας, να πάει σε κανέναν ψυχίατρο για να αρχίσει να κάνει μια κάπως πιο φυσιολογική ζωή -αν αυτό είναι ποτέ δυνατόν για εκείνη.  
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
Συνεχίζει να αυτοκαταστρέφεται με ταχύτατους ρυθμούς. Σε λίγο καιρό δεν θ' αντέχει η ίδια το είδωλο της στον καθρέφτη από τη χυδαιότητα και τη μόλυνση του δέρματος και της ψυχής της με διαφθορά, ναρκωτικά, ακαλαίσθητα τατουάζ και σπέρμα. Κρίμα. Και ήταν πολύ όμορφη κάποτε. Αντί να την ξεπατώνουν στον πούτσο νυχθιμερόν, ας της πει κάποιος λογικά σκεπτόμενος άντρας, να πάει σε κανέναν ψυχίατρο για να αρχίσει να κάνει μια κάπως πιο φυσιολογική ζωή -αν αυτό είναι ποτέ δυνατόν για εκείνη. 

Τι σε νοιάζει ρε μάστορα εσένα!
Αδερφή σου είναι?
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Τι σε νοιάζει ρε μάστορα εσένα!
Αδερφή σου είναι?
Σωστά τι με νοιάζει? Αδερφή μου είναι? Μόνο για την αδέρφη μας, τη μάνα μας και τη γυναίκα μας μπορούμε να εκφράζουμε γνώμη σ' αυτό τον κόσμο και να ενδιαφερόμαστε ανθρώπινα. Λάθος μου, έχεις δίκιο και το παίρνω πίσω. 
 

doc79

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
θεσσαλονικη παντως τωρα ζηταει 400
 

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.114
Like
1.445
Πόντοι
216
Συνεχίζει να αυτοκαταστρέφεται με ταχύτατους ρυθμούς. Σε λίγο καιρό δεν θ' αντέχει η ίδια το είδωλο της στον καθρέφτη από τη χυδαιότητα και τη μόλυνση του δέρματος και της ψυχής της με διαφθορά, ναρκωτικά, ακαλαίσθητα τατουάζ και σπέρμα. Κρίμα. Και ήταν πολύ όμορφη κάποτε. Αντί να την ξεπατώνουν στον πούτσο νυχθιμερόν, ας της πει κάποιος λογικά σκεπτόμενος άντρας, να πάει σε κανέναν ψυχίατρο για να αρχίσει να κάνει μια κάπως πιο φυσιολογική ζωή -αν αυτό είναι ποτέ δυνατόν για εκείνη.  
Μάλλον εσύ είσαι για τον ψυχίατρο. Η κοπέλα είναι μια χαρά θεά και μακάρι να συνεχίζει να γυρίζει τσόντες και να κάνει live shows και βίζιτες.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357

Επειδη βλεπω οτι ανεβαζεις συχνα υλικο απ' το προφιλ της.. Ξερεις ποιο ειναι το αληθινο της προφιλ..;
Εγω εχω αυτο εδω που νομιζα οτι ειναι αληθινο...


Της ειχα στειλει κ μηνυμα πριν τη συναντησω στο fever κ μ' απαντησε, αλλα οταν την ειδα μου 'πε οτι δεν ηξερε για το μηνυμα κι οτι δε διαχειριζεται ολα της τα προφιλ η ιδια... Μου 'πε οτι το προφιλ της ειναι μ' ονομα Μαρια Αλεξανδρου, αλλα αυτα που βρηκα ειναι σιγουρα ψευτικα...

Οσο γι' αυτα που λεγονται, εγω την ειδα πολλη ευδιαθετη κ χαρουμενη μ' αυτο που κανει.. Φαινεται να το γουσταρει..!
Αν δεν το γουσταρε, το μονο ευκολο ηταν να βρισκε κανα μεγαλο πακετο να του τα τρωει, χωρις πολυ κοπο..!
Οχι πως δεν μπορει να το κανει κι αυτο παραλληλα, αλλα φαινεται να τ' απολαμβανει το πορνσταριλικι..!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom