Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
665
Like
2.076
Πόντοι
446
Μονο η Κυριακη αξιζει, αν βεβαια παρεις αποφαση οτι θα αφησεις το αμαξι μακρια κια θα περπατας ανελεητα κατω απο τον καυτο ηλιο.Υπαρχουν και εκει καποιοι (κατι μετρια ζευγαρια και μπαρμπαδες) που κυριολεκτικα κτυπανε καρτα και καθονται κυριως στο μεσο της παραλιας,για παιχνιδι ουτε λογος.Προβλημα το οτι αρχιζουν να αυξανονται οι ντυμενοι-ες....το μονο θετικο ειναι οτι την προηγουμεη βδομαδα το γελοιο προσωπο ΓΙΩΡΓΟΣ,ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΓΛΟΙΩΔΗΣ ΚΟκΚΙΝΟΤΡΙΧΗΣ, δεν ηταν εκει. Λετε να τον εκραξαν οι μπαρμπαδες "ιδιοκτητες" της παραλιας και να πηρε τπν πουλο οριστικα?
Αυτός που λές ξέρεις ποιόν μου θυμίζει όταν τον βλέπω εκεί πέρα ε?
Αυτόν που έκανε το μικρόβιο στο κόμικ "μια φορά ήταν ο άνθρωπος" (ή κάπως έτσι)
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ με αυτό τον έχω συνδέσει
 

Συνημμένα

  • chripkovy-virus-velitel-foto.jpg
    chripkovy-virus-velitel-foto.jpg
    13,5 KB · Εμφανίσεις: 55
  • αρχείο λήψης.jpg
    αρχείο λήψης.jpg
    9,4 KB · Εμφανίσεις: 41
  • blz.jpg
    blz.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 69

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
το μονο θετικο ειναι οτι την προηγουμεη βδομαδα το γελοιο προσωπο ΓΙΩΡΓΟΣ,ΕΚΕΙΝΟΣ Ο ΓΛΟΙΩΔΗΣ ΚΟκΚΙΝΟΤΡΙΧΗΣ, δεν ηταν εκει. Λετε να τον εκραξαν οι μπαρμπαδες "ιδιοκτητες" της παραλιας και να πηρε τπν πουλο οριστικα?
Έναν μουσάτο εννοείς;Που πήγαινε στο τέρμα της παραλίας και καθόταν;Αν εννοείς αυτόν τον έβλεπα πέρσι συνέχεια.Ήταν θαμώνας...Φέτος δεν ξέρω,δεν έχω πάει ακόμα.Πάντως και καθημερινές είναι καλά.Αν δεν πηγαίνεις για τις γκόμενες αλλά για να κάνεις απλώς μπάνιο.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Έναν μουσάτο εννοείς;Που πήγαινε στο τέρμα της παραλίας και καθόταν;Αν εννοείς αυτόν τον έβλεπα πέρσι συνέχεια.Ήταν θαμώνας...Φέτος δεν ξέρω,δεν έχω πάει ακόμα.Πάντως και καθημερινές είναι καλά.Αν δεν πηγαίνεις για τις γκόμενες αλλά για να κάνεις απλώς μπάνιο.
Ναι αυτο το γελοιο προσωπο που την επεφτε σε ολα τα ζευγαρια. Παντως προτιμω οτνα κανω γυμνος τη βουτια μου να βλεπω μουνακια ,αντι για τον καθε απιθανο ,κακο ειναι?
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Αυτός που λές ξέρεις ποιόν μου θυμίζει όταν τον βλέπω εκεί πέρα ε?
Αυτόν που έκανε το μικρόβιο στο κόμικ "μια φορά ήταν ο άνθρωπος" (ή κάπως έτσι)
Δεν ξέρω γιατί αλλά εγώ με αυτό τον έχω συνδέσει
δεν ειναι πολυ ενοχλητικος???φετος ηταν μονο στις αρχες,μετα πηρε τον πουλο,ελπιζω να τον εδιωξαν οι μπαρμπαδες "ιδιοκτητες"
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Φέτος όπως είπα δεν έχω πάει.Εντάξει εμένα δε μου είχε κάνει τίποτα,εκτός από "χαλάστρα" διότι κάποιες φορές που ήρθαν μεμονωμένες κοπέλες τους έπιανε την κουβέντα και δεν μπορούσαμε να καμακώσουμε!!!
Εντάξει όλοι προτιμούμε να βλέπουμε γυναίκες,αλλά δυστυχώς μόνες είναι ελάχιστες που τολμάνε.Κυρίως ζευγάρια και αν κοιτάζεις και πολύ επίμονα μπορεί να δημιουργηθεί πρόβλημα.
Πέρσι είχα πετύχει έναν τύπο που ερχόταν και έβγαζε μια φωτογραφική μηχανή και φωτογράφιζε σκάφη κλπ.Του την είπε ένας και του έδειξε φωτογραφίες.Ο τύπος ερχόταν από το αεροδρόμιο όπου έβγαζε φωτογραφίες και δεν άφηνε όπως είπε τη μηχανή στο αμάξι φοβούμενος μην του το ανοίξουν.Πάντως δεν έβγαζε άτομα..Γενικά στις παραλίες έρχονται διάφοροι.
 

BigCurber

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
38
Like
15
Πόντοι
0
Το ΚΑΠΕ (γυμνιστων) είχε τεράστιες προοπτικές. Αλλά υπάρχει τεράστια ανακύκλωση ίδιου (βαρετός) κόσμου. Η αλήθεια είναι ότι η μικρή παραλία σου αφαιρεί κάπως αίσθηση ιδιωτικότητας. Αυτό που κάνει εντύπωση είναι ότι αλλά μικρότερα λιμανάκια στην Ριβιέρα που μέχρι πριν από 5/7 χρόνια έπαιζε γυμνισμος, τώρα τίποτα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
"Ανταπόκριση" από φίλο που είναι κάτω.Πριν λίγη ώρα κάπου 12 άτομα,3 ζευγάρια και 6 μεμονωμένοι.Και μαντέψτε...Ο μουσάτος κοκκινοτρίχης όπως τον λέτε είναι εκεί χαχαχαχα.Μου έστειλε μήνυμα και με έπιασε νευρικό γέλιο :cheesy::cheesy:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Το ΚΑΠΕ (γυμνιστων) είχε τεράστιες προοπτικές. Αλλά υπάρχει τεράστια ανακύκλωση ίδιου (βαρετός) κόσμου. Η αλήθεια είναι ότι η μικρή παραλία σου αφαιρεί κάπως αίσθηση ιδιωτικότητας. Αυτό που κάνει εντύπωση είναι ότι αλλά μικρότερα λιμανάκια στην Ριβιέρα που μέχρι πριν από 5/7 χρόνια έπαιζε γυμνισμος, τώρα τίποτα.
Γενικά είναι λίγο σπαστικό που πρέπει να περάσεις απο τη κανονική για να πας εκεί.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Γενικά είναι λίγο σπαστικό που πρέπει να περάσεις απο τη κανονική για να πας εκεί.
Το αντίθετο θα ήταν προτιμότερο!!!Να πέρναγαν οι ντυμένοι/ες μέσα από την γυμνιστών χαχαχα
Αυτό είναι το μικρότερο πρόβλημα.Το κακό είναι ότι η παραλία είναι μικρή και όταν έχει κόσμο,ιδίως Σ/Κ είναι ο ένας πάνω στον άλλο.Γι΄αυτό πάω καθημερινές.Ακόμα δεν έχω πάει,μάλλον τη Δευτέρα θα κάνω την πρώτη βόλτα εκεί κάτω.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Δεν είναι κανόνας αυτός.Πολλές πάνε με μαγιό,και το βγάζουν στη συνέχεια.Ιδίως αν κάποια κάνει την κίνηση ακολουθούν και οι άλλες και ξεντύνονται.Και στην τελική ανάλυση δεν υπάρχει πρωτόκολλο,ότι θέλει κάνει κάποιος/α.Αν θέλει να είναι με μαγιό ας είναι.Εσύ πας να απολαύσεις το μπάνιο ή για μάτι;Προσωπικά πάω για μπάνιο,στ΄αρχίδια μου αν η άλλη ή ο άλλος φοράνε μαγιό ή όχι .
Ποσες εξυπναδες χωρανε σε ενα μηνυμα;

Δεν είναι κανόνας αλλά πραγματικότητα.
Και φυσικά υπάρχει πρωτόκολλο: αν θέλεις να πας σε παραλία γυμνιστών κάνεις γυμνισμό, αν δε θες να κανεις γυμνισμό πας σε παραλία ντυμένων.
Αλλιώς τι νόημα έχει η διάκριση;

Και πώς ακριβώς θα απολαύσουμε το μπάνιο μας όταν θέλουμε να κάνουμε γυμνισμό αν όλοι είναι ντυμένοι;;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Ποσες εξυπναδες χωρανε σε ενα μηνυμα;

Δεν είναι κανόνας αλλά πραγματικότητα.
Και φυσικά υπάρχει πρωτόκολλο: αν θέλεις να πας σε παραλία γυμνιστών κάνεις γυμνισμό, αν δε θες να κανεις γυμνισμό πας σε παραλία ντυμένων.
Αλλιώς τι νόημα έχει η διάκριση;

Και πώς ακριβώς θα απολαύσουμε το μπάνιο μας όταν θέλουμε να κάνουμε γυμνισμό αν όλοι είναι ντυμένοι;;
Σοβαρά;Η άλλη μπορεί να γουστάρει να κάνει μόνο topless ποιο είναι το πρόβλημά σου;Θα της επιβάλλεις να βγάλει το μαγιό;Όσο για τους ντυμένους που έρχονται,διότι έρχονται,δεν μπορείς να τους επιβάλλεις να γδυθούν για να κάνεις μάτι.Η διαφορά με τις "παραλίες ντυμένων" είναι ότι σε μια παραλία γυμνιστών δεν μπορούν να σου επιβάλλουν εσένα να ντυθείς,όχι να επιβάλλεις εσύ να γδυθούν αυτοί.Το μπάνιο σου δεν το απολαμβάνεις αν είσαι εσύ γυμνός;Θέλεις να "παίρνεις μάτι" δηλαδή;Έχετε μπερδέψει μερικοί τις παραλίες γυμνιστών με το μπανιστήρι.Γι΄αυτό δεν εμφανίζονται μόνες γυναίκες σε αυτές τις παραλίες,από άτομα σαν εσένα που σαν πεινασμένοι καρφώνουν το μάτι τους συνεχώς στις γυναίκες (και στους άντρες μερικοί) και είναι πολύ εκνευριστικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
190
Like
310
Πόντοι
21
Σοβαρά;Η άλλη μπορεί να γουστάρει να κάνει μόνο topless ποιο είναι το πρόβλημά σου;Θα της επιβάλλεις να βγάλει το μαγιό;Όσο για τους ντυμένους που έρχονται,διότι έρχονται,δεν μπορείς να τους επιβάλλεις να γδυθούν για να κάνεις μάτι.Η διαφορά με τις "παραλίες ντυμένων" είναι ότι σε μια παραλία γυμνιστών δεν μπορούν να σου επιβάλλουν εσένα να ντυθείς,όχι να επιβάλλεις εσύ να γδυθούν αυτοί.Το μπάνιο σου δεν το απολαμβάνεις αν είσαι εσύ γυμνός;Θέλεις να "παίρνεις μάτι" δηλαδή;Έχετε μπερδέψει μερικοί τις παραλίες γυμνιστών με το μπανιστήρι.Γι΄αυτό δεν εμφανίζονται μόνες γυναίκες σε αυτές τις παραλίες,από άτομα σαν εσένα που σαν πεινασμένοι καρφώνουν το μάτι τους συνεχώς στις γυναίκες (και στους άντρες μερικοί) και είναι πολύ εκνευριστικό.
Λες βλακιες,οι ντυμενοι και οι ντυμενες ερχονται για να παρουν ματι εκ του ασφαλους χωρις να εκτιθενται γυμνοι.Δεν τους χωρανε ολες σχεδον οι παραλιες της Αττικης που ειναι για ντυμενους???οι ψωλετρες ερχονται να δουνε χαλαρα τις λαδωμενες ψωλες κ εσυ τους δικαιολογεις κ λες τους γυμνιστες ματακιδες,οχι αυτους.Ποσο βλημα μπορει να εισαι???
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Λες βλακιες,οι ντυμενοι και οι ντυμενες ερχονται για να παρουν ματι εκ του ασφαλους χωρις να εκτιθενται γυμνοι.Δεν τους χωρανε ολες σχεδον οι παραλιες της Αττικης που ειναι για ντυμενους???οι ψωλετρες ερχονται να δουνε χαλαρα τις λαδωμενες ψωλες κ εσυ τους δικαιολογεις κ λες τους γυμνιστες ματακιδες,οχι αυτους.Ποσο βλημα μπορει να εισαι???
Λιγότερο βλήμα πάντως απ΄ότι είσαι εσύ...
Αν δεν ξέρεις να διαβάζεις,και να κατανοείς τι γράφει κάποιος,πρέπει να ξαναπάς στο σχολείο,στην Α΄Δημοτικού συγκεκριμένα.Αν τους χωράνε ή όχι οι άλλες παραλίες είναι άλλο θέμα.Αυτό που έγραψα κόπανε,σου απαντάω στο ύφος που μου απευθύνθηκες,είναι ότι δεν μπορείς να απαγορεύσεις σε κάποιον να έρθει στην παραλία που είναι γυμνιστές,εφόσον δε σου επιβάλλουν να ντυθείς.Το αν παίρνει μάτι ή όχι είναι κάτι που προσωπικά δε με αφορά,αν με ενδιέφερε δε θα πήγαινα καν σε τέτοιες παραλίες.Και πολλοί απ΄όσους κάνουν γυμνισμό για μάτι και ψωνιστήρι πάνε.Αλλά δε βλέπω πολλούς από εσάς να σας ενοχλούν άτομα που πάνε και την πέφτουν σε άλλους για να γαμηθούν...Αυτό μάλλον σας αρέσει διότι ή το κάνετε κι εσείς ή περιμένετε την ευκαιρία να ανταποκριθείτε σε κάποια πρόταση για επίδοξο γαμιά ή να γαμήσετε κανέναν...Όταν πηγαίνεις σε μια παραλία,είναι 1 κοπέλα μόνη της και το μάτι σου είναι επάνω της συνεχώς να είσαι σίγουρος ότι είναι ενοχλητικό.Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες που νιώθουν άλλους άντρες,ή και γυναίκες να κοιτάζουν συνεχώς.Το επίμονο κοίταγμα σε έναν άνθρωπο είτε είναι σε παραλία γυμνιστών είτε παραλία κανονική είτε στο δρόμο και στο λεωφορείο,είναι ενοχλητικό.Αλλά μάλλον εσύ είσαι από τα λιγούρια που μόλις δουν γυμνή γυναίκα ή άνδρα καρφώνουν τα μάτια τους εκεί και δεν κοιτάζουν παραπέρα.28 χρόνια κάνω γυμνισμό,έχω πάει και σε παραλίες στο εξωτερικό και έχω δει λιγούρια και λιγούρια και επίσης και τσαμπουκάδες που έχουν γίνει για τον ίδιο λόγο.Όπως επίσης είναι εκνευριστικό να έχει η παραλία χώρο και να έρχεσαι δίπλα μου να στρώνεις την πετσέτα σου ή να στήνεις την ομπρέλα σου.Δε θα σου πω τίποτα,τυπικά έχεις το δικαίωμα,αλλά αν δεν μπορείς να καταλάβεις ότι είναι ενοχλητικό το πρόβλημα το έχεις εσύ.Για να μην αναφερθώ στους μαλάκες με τα κινητά που βγάζουν συνεχώς φωτογραφίες,και δεν είναι λίγοι.Είναι οι ίδιοι πιθανόν που ποστάρουν εδώ φωτογραφίες γυναικών από παραλίες.Αν νομίζεις κι εσύ και οι άλλοι όμοιοι σου ότι οι παραλίες είναι τσοντοσινεμά να αναθεωρήσεις και να μην ξαναπατήσεις σε παραλία τέτοια.Άσε να πηγαίνουν όσοι δε δημιουργούν πρόβλημα...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Επίσης πολλοί,κυρίως πιτσιρικάδες με πιτσιρίκες,έρχονται κολυμπώντας από την κανονική παραλία.Κάποιοι περνάνε από την παραλία με τα sup πώς διάολο λέγονται.Μήπως να πάμε να βάλουμε κάποιο πλωτό φράγμα να μην έρχονται;Και αυτοί για μάτι έρχονται.Εμένα δε με πειράζουν αυτοί,διότι απλώς ξέρουν πού έρχονται.Αυτοί που με εκνευρίζουν είναι οι αδιάκριτοι που κοιτάζουν συνεχώς.Θα κοιτάξεις,όλοι κοιτάζουμε,αλλά το να καρφώνεις το βλέμμα σου δεν είναι ωραίο.Αυτό με τους ντυμένους σε όλες τις παραλίες του κόσμου γίνεται.Αλλιώς κάτσε "πόρτα" στην είσοδο του μονοπατιού και υποχρέωνε τους να γδυθούν,και κράτα και τα μαγιό μην τα βάλουν μετά.Τρώγεστε για καβγά εδώ μέσα ορισμένοι...
Όσο για τους θαμώνες που είναι εκεί,δεν τους ξέρω,δεν έχω μιλήσει ποτέ με κανέναν.Πάω για το μπάνιο μου και την ηλιοθεραπεία,συνήθως με παρέα,αλλά και μόνος μου και δε με απασχολούν.Κατά συνέπεια δε με ενδιαφέρει και τι κάνουν.Αν εσάς σάς ενοχλούν να τσακωθείτε,να χαλάσετε την ημέρα σας,να τσακωθείτε και με τους ντυμένους που έρχονται..Και στην τελική ανάλυση επισήμως δεν υπάρχει παραλία γυμνιστών.Αν κάποιος ψυχάκιας καλέσει το λιμενικό θα έχουν πρόβλημα οι γυμνιστές και όχι οι ντυμένοι.
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
109
Like
148
Πόντοι
1
Επίσης πολλοί,κυρίως πιτσιρικάδες με πιτσιρίκες,έρχονται κολυμπώντας από την κανονική παραλία.Κάποιοι περνάνε από την παραλία με τα sup πώς διάολο λέγονται.Μήπως να πάμε να βάλουμε κάποιο πλωτό φράγμα να μην έρχονται;Και αυτοί για μάτι έρχονται.Εμένα δε με πειράζουν αυτοί,διότι απλώς ξέρουν πού έρχονται.Αυτοί που με εκνευρίζουν είναι οι αδιάκριτοι που κοιτάζουν συνεχώς.Θα κοιτάξεις,όλοι κοιτάζουμε,αλλά το να καρφώνεις το βλέμμα σου δεν είναι ωραίο.Αυτό με τους ντυμένους σε όλες τις παραλίες του κόσμου γίνεται.Αλλιώς κάτσε "πόρτα" στην είσοδο του μονοπατιού και υποχρέωνε τους να γδυθούν,και κράτα και τα μαγιό μην τα βάλουν μετά.Τρώγεστε για καβγά εδώ μέσα ορισμένοι...
Όσο για τους θαμώνες που είναι εκεί,δεν τους ξέρω,δεν έχω μιλήσει ποτέ με κανέναν.Πάω για το μπάνιο μου και την ηλιοθεραπεία,συνήθως με παρέα,αλλά και μόνος μου και δε με απασχολούν.Κατά συνέπεια δε με ενδιαφέρει και τι κάνουν.Αν εσάς σάς ενοχλούν να τσακωθείτε,να χαλάσετε την ημέρα σας,να τσακωθείτε και με τους ντυμένους που έρχονται..Και στην τελική ανάλυση επισήμως δεν υπάρχει παραλία γυμνιστών.Αν κάποιος ψυχάκιας καλέσει το λιμενικό θα έχουν πρόβλημα οι γυμνιστές και όχι οι ντυμένοι.
Σύμφωνα απόλυτα με όσα γράφεις. Είμαι χρόνια γυμνιστης πάνω από 20 και δεν θα μπορούσες να περιγράψεις καλύτερα την κατάσταση που επικρατεί σε αυτές τις παραλίες. Το μόνο που νομίζω ότι ξέχασες είναι τους ενοχλητικούς που κολλάνε δίπλα σε ζευγάρια και γυναίκες μόνες και χαϊδεύουν συνεχώς το γεννητικό τούς όργανο. Επίσης Οι μοναδικές αναγνωρισμένες παραλίες για γυμνιστές από τις τοπικές αρχές, είναι τρεις:

- Φαληράκι Ρόδου: Αναγνωρισμένη από το 1980
- Σαρακίνικο Γαύδου: Αναγνωρισμένη από το 2011
- Βελανιό Σκοπέλου: Αναγνωρισμένη από το 2012

Άρα οπουδήποτε αλλού απογοητεύεται και έχει δικαίωμα το λιμεναρχείο να επιβάλλει τις αντίστοιχες κυρώσεις που προβλέπονται από το νόμο
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
Καλημέρα αυτό που έχω να πω είναι ότι έχουν χαθεί πολλά σποτ γυμνιστών επειδή τα ανακάλυψαν ή άρχισαν να πηγαίνουν textiles έτσι τους λένε οι ξένοι τους ντυμένους στις παραλίες γυμνιστών. Το βίωσα και εγώ μέσα στα χρόνια. Για αυτό καλό είναι να κρατάμε τον χαρακτήρα της παραλίας για να μην χάσουμε και αυτές τις λίγες που έχουν απομείνει.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Το μόνο που νομίζω ότι ξέχασες είναι τους ενοχλητικούς που κολλάνε δίπλα σε ζευγάρια και γυναίκες μόνες και χαϊδεύουν συνεχώς το γεννητικό τούς όργανο.
Αυτοί είναι από μόνοι τους μια κατηγορία!!!Προβληματικοί άνθρωποι που δεν έχουν καμία ζωή και προσπαθούν να αυτοεπιβεβαιωθούν από μαλακίες που κάνουν.Οι περισσότεροι δεν πρόκειται να γαμήσουν αν κάτσει φάση.Τους αρκεί αυτό που κάνουν και φαντασιώνονται .
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Καλημέρα αυτό που έχω να πω είναι ότι έχουν χαθεί πολλά σποτ γυμνιστών επειδή τα ανακάλυψαν ή άρχισαν να πηγαίνουν textiles έτσι τους λένε οι ξένοι τους ντυμένους στις παραλίες γυμνιστών. Το βίωσα και εγώ μέσα στα χρόνια. Για αυτό καλό είναι να κρατάμε τον χαρακτήρα της παραλίας για να μην χάσουμε και αυτές τις λίγες που έχουν απομείνει.
Είναι γεγονός αυτό.Κάτι η έλλειψη νομοθεσίας σε πολλές χώρες,κάτι ο κορεσμός των παραλιών που γεμίζουν κόσμο,ψάχνουν όλοι την έρημη παραλία να κάνουν μπάνιο.Στο ΚΑΠΕ έχει τύχει να δω ζευγάρι,ο άντρας ολόγυμνος η κοπελιά τοπλες...Τι να της πει δηλαδή κάποιος;Να βγάλει το κάτω;Πέρσι έβλεπα στο ΚΑΠΕ,φέτος μια φορά πήγα εκεί,και δεν την πέτυχα,μια κυρία με τον άντρα της που έκανε μπάνιο γυμνή αλλά μόλις έβγαινε έβαζε μαγιό κάτω.Φίλος γιατρός μου είπε ότι μπορεί να έχει φωτοευαισθησία στην περιοχή.Όποια και αν είναι η αιτία δεν έχει κανείς δικαίωμα να της επιβάλλει τίποτα.Στην τελική ανάλυση,αυτό που λέω συνέχεια,πάμε στην παραλία για εμάς και όχι για τους άλλους.Αν δε μου επιβάλλει κάποιος να ντυθώ δε με πειράζει τι κάνει.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Οι μοναδικές αναγνωρισμένες παραλίες για γυμνιστές από τις τοπικές αρχές, είναι τρεις:

- Φαληράκι Ρόδου: Αναγνωρισμένη από το 1980
- Σαρακίνικο Γαύδου: Αναγνωρισμένη από το 2011
- Βελανιό Σκοπέλου: Αναγνωρισμένη από το 2012

Άρα οπουδήποτε αλλού απογοητεύεται και έχει δικαίωμα το λιμεναρχείο να επιβάλλει τις αντίστοιχες κυρώσεις που προβλέπονται από το νόμο
Έχω πάει και στις 3.Στο Φαληράκι το 2016.Πόσα άτομα ήταν ντυμένοι;Για να δουν πήγαν.Αλλά από τη στιγμή που δε μου είπε κανείς να ντυθώ τους αγνόησα και έκανα το μπάνιο μου χωρίς ν΄ασχολούμαι...Στη Γαύδο έχω να πάω από το 2001 δεν ξέρω πώς είναι τώρα.Τότε ήταν χύμα.Στη Σκόπελο το 2013 που είχα πάει είχε έρθει μια οικογένεια με μικρά παιδιά.Ξένοι.Τους είπε κάποιος ότι εκεί είναι παραλία γυμνιστών και ίσως τα παιδιά-ηλικίας 10-12 ετών εκτιμώ-δε θα έπρεπε να είναι εκεί.Του απάντησαν ότι δεν ενοχλούνται,έκαναν το μπάνιο τους κι εμείς το μπάνιο μας και τίποτα άλλο.Αν μας έλεγαν "ντυθείτε διότι τα παιδιά δεν πρέπει να βλέπουν γυμνούς/ες" θα τους διώχναμε κατευθείαν.
Επίσης έχω πάει νωρίς σε παραλίες στη Μεσσηνία που δεν υπάρχει ψυχή,Μάιο κυρίως.Έκανα γυμνός το μπάνιο μου,έρχονταν μεγάλοι δεν έτρεχε τίποτα.Σε παραλίες νορμάλ όχι "γυμνιστών" όπως η Βοϊδοκοιλιά,αν όμως έρθει μια οικογένεια με παιδάκια τους βλέπω και ντύνομαι.Σεβασμός στα παιδιά...Μια φορά μάλιστα κάπου το 2010 κατά το μεσημέρι Μάιο μήνα έρχεται μια οικογένεια.Τους βλέπουμε να έρχονται,ήμουν με την κοπέλα μου τότε,και ντυνόμαστε.Έρχονται και γδύνονται χαχαχαχα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom