Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καταλληλη για ζευγαρια?

  • ναι

    Ψήφοι: 57 69,5%
  • οχι

    Ψήφοι: 25 30,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    82

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
πριν μερικές ημέρες στον Άγιο Νικόλα στο ανάβησο, ένας 40άρης, προφανώς μόνιμος θαμώνας της παραλίας, αργά το απόγευμα είχε κατεβάσει τουλάχιστον 3-4 μπύρες, και μιλούσε εκεί με παρακείμενα ζευγάρια. Μιλούσε τόσο δυνατά που τον άκουγες κ από τα 5μ και από τα 10μ.. Κάποια στιγμή μιλούσε με ένα ζευγάρι (γονατιστός, τα πράγματα του ήταν πιο πολύ πέρα) και εκεί που μιλούσε πάει σε μια γωνία κ κατουράει στην παραλία όρθιος ..

Γυρνώντας πίσω στο ζευγάρι, "χάιδευε" την μαλαπέρδα του (όχι σε στυλ βαράω μαλ@κια), και γυρίζει στην γυναίκα του ζευγαριού κ της λέει σε απόσταση μισού μέτρου (μπροστά κ ο σύζυγος) με το πουλί του σχεδόν στο ύψος των ματιών της τυπισας (55+) "Μαρία, θες να σε κεράσω ένα .. πύραυλο ?"
:grin::grin::grin::grin::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

η θείτσα ξενέρωσε, του λέει τρέχα να πλύνεις τα χέρια σου στην θάλασσα (...) που πήγες κ κατούρησες κ αλλά τέτοια κουλά ..
Ο σύζυγος, ούτε που ίδρωσε (μάλλον τον έχει πάρει χαμπάρι, ή τον έχει πάρει .. "γενικώς")

Φεύγει κ πάει καπάκι σε άλλο ζευγάρι κ μετά από κάνα 20λεπτο χαχανητών, γυρνά κ λέει στο αρχικό ζευγάρι "ρε Μαρία μπας κ έχετε κανένα μέτρο μαζί σας... η Νίκη θέλει να μου την μετρήσει.." !!!
Τυπε αν δεν κατουρησεις την παραλια γυμνιστων δεν εχει νοημα. Εγω ριχνω το λιγοτερο 2 κατουρηματα σε οποια παραλια παω και χωρις να πιω μπυρα.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.059
Like
28.863
Πόντοι
5.956
πριν μερικές ημέρες στον Άγιο Νικόλα στο ανάβησο, ένας 40άρης, προφανώς μόνιμος θαμώνας της παραλίας, αργά το απόγευμα είχε κατεβάσει τουλάχιστον 3-4 μπύρες, και μιλούσε εκεί με παρακείμενα ζευγάρια. Μιλούσε τόσο δυνατά που τον άκουγες κ από τα 5μ και από τα 10μ.. Κάποια στιγμή μιλούσε με ένα ζευγάρι (γονατιστός, τα πράγματα του ήταν πιο πολύ πέρα) και εκεί που μιλούσε πάει σε μια γωνία κ κατουράει στην παραλία όρθιος ..

Γυρνώντας πίσω στο ζευγάρι, "χάιδευε" την μαλαπέρδα του (όχι σε στυλ βαράω μαλ@κια), και γυρίζει στην γυναίκα του ζευγαριού κ της λέει σε απόσταση μισού μέτρου (μπροστά κ ο σύζυγος) με το πουλί του σχεδόν στο ύψος των ματιών της τυπισας (55+) "Μαρία, θες να σε κεράσω ένα .. πύραυλο ?"
:grin::grin::grin::grin::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

η θείτσα ξενέρωσε, του λέει τρέχα να πλύνεις τα χέρια σου στην θάλασσα (...) που πήγες κ κατούρησες κ αλλά τέτοια κουλά ..
Ο σύζυγος, ούτε που ίδρωσε (μάλλον τον έχει πάρει χαμπάρι, ή τον έχει πάρει .. "γενικώς")

Φεύγει κ πάει καπάκι σε άλλο ζευγάρι κ μετά από κάνα 20λεπτο χαχανητών, γυρνά κ λέει στο αρχικό ζευγάρι "ρε Μαρία μπας κ έχετε κανένα μέτρο μαζί σας... η Νίκη θέλει να μου την μετρήσει.." !!!
Δυστυχώς κάτι τέτοιοι καραγκιοζηδες έχουν ξεφτιλίσει την έννοια γυμνισμος!
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
205
Like
5.220
Πόντοι
1.041
Άσχετο με το νήμα: Μια φορά είχαμε πάει Μυρτιώτισσα (Κέρκυρα). Κάτσαμε πιο πέρα στα βραχάκια γιατί δυστυχώς η κυρίως παραλία ήταν λιγοτερο από 50% γυμνιστές (αν και από τις ιστορικότερες γυμνιστών). Μετά από λίγη ώρα ήρθε ένας παππούς, με μισό σηκωμένη που του έτρεχαν τα υγρά. No problem with ματακιδες ή νεαρούς που πάνε με μαγιό για να πάρουν μάτι, αλλά λίγη διακριτικότητα δε βλάπτει. Αυτός είναι ο κύριος λόγος (σύμφωνα και με πολλά σχόλια που διαβάζουμε εδώ) που Αθήνα πάμε μόνο σε «κανονικές» παραλίες και για γυμνισμό μόνο σε νησιά. Για νορμαλ γυμνιστων στην Αττική έχουμε ακούσει μόνο για ραμνούς.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.848
Πόντοι
7.885
Άσχετο με το νήμα: Μια φορά είχαμε πάει Μυρτιώτισσα (Κέρκυρα). Κάτσαμε πιο πέρα στα βραχάκια γιατί δυστυχώς η κυρίως παραλία ήταν λιγοτερο από 50% γυμνιστές (αν και από τις ιστορικότερες γυμνιστών). Μετά από λίγη ώρα ήρθε ένας παππούς, με μισό σηκωμένη που του έτρεχαν τα υγρά. No problem with ματακιδες ή νεαρούς που πάνε με μαγιό για να πάρουν μάτι, αλλά λίγη διακριτικότητα δε βλάπτει. Αυτός είναι ο κύριος λόγος (σύμφωνα και με πολλά σχόλια που διαβάζουμε εδώ) που Αθήνα πάμε μόνο σε «κανονικές» παραλίες και για γυμνισμό μόνο σε νησιά. Για νορμαλ γυμνιστων στην Αττική έχουμε ακούσει μόνο για ραμνούς.
Τυπε τι εννοεις νορμαλ γυμνιστων?? Εμεις που κατουραμε χυμα σ'ενοχλουμε??
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
205
Like
5.220
Πόντοι
1.041
1. Δεν είμαι τυπος
2. Ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ο,τι θελει
3. Στο ρεντιτ φτιάξαμε ένα sub: r/NudismGreece, οποίος θέλει μπαίνει να γράψει και εκεί
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
παιδια καμια παραλια για γυμνισμο για να παω με την κοπελα μου στην αττικη ξερουμε ?? περυσι πηγαμε στην κινετα και ηταν μονο γεροι γκευ και ξενερωσαμε την ζωη μας....
Εαν ήταν straight ρε τυπε μπορει να ερχόντουσαν με τα καβλια σηκωμένα κ να σας πήδαγαν κ τους 2
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
195
Like
328
Πόντοι
21
πριν μερικές ημέρες στον Άγιο Νικόλα στο ανάβησο, ένας 40άρης, προφανώς μόνιμος θαμώνας της παραλίας, αργά το απόγευμα είχε κατεβάσει τουλάχιστον 3-4 μπύρες, και μιλούσε εκεί με παρακείμενα ζευγάρια. Μιλούσε τόσο δυνατά που τον άκουγες κ από τα 5μ και από τα 10μ.. Κάποια στιγμή μιλούσε με ένα ζευγάρι (γονατιστός, τα πράγματα του ήταν πιο πολύ πέρα) και εκεί που μιλούσε πάει σε μια γωνία κ κατουράει στην παραλία όρθιος ..

Γυρνώντας πίσω στο ζευγάρι, "χάιδευε" την μαλαπέρδα του (όχι σε στυλ βαράω μαλ@κια), και γυρίζει στην γυναίκα του ζευγαριού κ της λέει σε απόσταση μισού μέτρου (μπροστά κ ο σύζυγος) με το πουλί του σχεδόν στο ύψος των ματιών της τυπισας (55+) "Μαρία, θες να σε κεράσω ένα .. πύραυλο ?"
:grin::grin::grin::grin::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

η θείτσα ξενέρωσε, του λέει τρέχα να πλύνεις τα χέρια σου στην θάλασσα (...) που πήγες κ κατούρησες κ αλλά τέτοια κουλά ..
Ο σύζυγος, ούτε που ίδρωσε (μάλλον τον έχει πάρει χαμπάρι, ή τον έχει πάρει .. "γενικώς")

Φεύγει κ πάει καπάκι σε άλλο ζευγάρι κ μετά από κάνα 20λεπτο χαχανητών, γυρνά κ λέει στο αρχικό ζευγάρι "ρε Μαρία μπας κ έχετε κανένα μέτρο μαζί σας... η Νίκη θέλει να μου την μετρήσει.." !!!
ειναι ενα γελοιο προσωπο ΓΡΗΓΟΡΗΣ που κτυπαει καρτα σχεδον καθε μερα και ερχεται με μια μικρη βαρκα..μπαφο -μπυρα και καφριλικια ,ξερι τα ζευγαρια αλλα τον κρατανε σε αποσταση γιατι ειναι περιπτωση...
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
ειναι ενα γελοιο προσωπο ΓΡΗΓΟΡΗΣ που κτυπαει καρτα σχεδον καθε μερα και ερχεται με μια μικρη βαρκα..μπαφο -μπυρα και καφριλικια ,ξερι τα ζευγαρια αλλα τον κρατανε σε αποσταση γιατι ειναι περιπτωση...
ναι με αυτό το κίτρινο κανό
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Στη συγκεκριμένη παραλία προτιμώ να πηγαίνω κυρίως καθημερινές εξαιτίας του συγκεκριμένου και της παρέας του που μαζεύεται το Σαββατοκύριακο. Και το κακό είναι ότι σε αυτή την παρέα, υπάρχουν και γυναίκες αρκετές φορές.
Πέρυσι πήγαμε με μια γνωστή μου, που ήταν η πρώτη της φορά και η τελευταία. Μου έλεγε καιρό να δοκιμάσει γυμνισμό κλπ και τελικά ήρθε εκείνη τη μέρα. Μόλις φτάσαμε, προσπάθησα να κάτσω όσο πιο μακριά γίνονταν από το παρεάκι αυτό. Ε τελικά και πάλι πουτάνα τα έκανε και όλη την ώρα φώναζε πιάσε μια μπύρα και πιάσε μια μπύρα. Και το θέμα βέβαια είναι ότι και άλλα ζευγαράκια νεαρά ή και πιο μεγάλα, άκουσα να σχολιάζουν αρνητικά και ότι δεν ξανάρχονται σε αυτή με τις μαλακίες που έκανε. Εμένα η γνωστή μου ξενέρωσε τόσο πολύ που ούτε καν το ξανασκέφτηκε γιατί θεωρεί ότι έτσι γίνεται παντού.
κάτι ανάλογο είχε τύχει και σε μένα κ μια φίλη, πριν πολλά χρόνια (νομίζω κάπου το 2015 με 16) όταν την είχα φέρει για να .. "μυηθεί"...
Μια που ήρθε κ μια που δεν ξαναπάτησε ..

Πάλι πριν 3 χρόνια με άλλη φίλη, αρκετά εμφανίσιμη (1,75 μελαχρινή, από Ισπανία) μόλις παρκάραμε στην παραλία, ήρθε στα 2μ κ τον έπαιζε κανονικότατα μπροστά μας, μέχρι που τα μαζέψαμε κ πήγαμε σε άλλη "καβάτζα"
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
κάτι ανάλογο είχε τύχει και σε μένα κ μια φίλη, πριν πολλά χρόνια (νομίζω κάπου το 2015 με 16) όταν την είχα φέρει για να .. "μυηθεί"...
Μια που ήρθε κ μια που δεν ξαναπάτησε ..

Πάλι πριν 3 χρόνια με άλλη φίλη, αρκετά εμφανίσιμη (1,75 μελαχρινή, από Ισπανία) μόλις παρκάραμε στην παραλία, ήρθε στα 2μ κ τον έπαιζε κανονικότατα μπροστά μας, μέχρι που τα μαζέψαμε κ πήγαμε σε άλλη "καβάτζα"
Εγώ τους κάνω ντουλάπα στο ξύλο και γούσταρει ποίο πολύ οι γυναίκες μετά
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Εγώ τους κάνω ντουλάπα στο ξύλο και γούσταρει ποίο πολύ οι γυναίκες μετά
άμα είναι να κάψω 20 ευρώ βενζίνη κ να οδηγάω 1 ώρα, για να πάω Ανάβυσσο να πλακώσω έναν μπαγλαμά στο ξύλο, πίστεψε με, κ μέχρι το Σύνταγμα να βγω ένα πρωί, αρκεί κ περισσεύει για να πλακωθώ με καμία 10αρια νοματαίους ..
Η μαλακία είναι ανίκητη εκεί όξω
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
195
Like
328
Πόντοι
21
ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΛΛΟΣ ΑΠΙΘΑΝΟΣ "ΑΝΤΩΝΗΣ", ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΤΑΣΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ , ΣΤΟ 5ΛΕΤΠΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΠΛΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΡΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΥΜΝΙΣΤΩΝ, ΕΧΟΥΝ ΔΙΩΞΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΙΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΣΟΦΤ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΝΙΚΟΛΑΟ ΑΛΛΟΣ ΑΠΙΘΑΝΟΣ "ΑΝΤΩΝΗΣ", ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΦΤΑΣΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙ , ΣΤΟ 5ΛΕΤΠΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΔΙΠΛΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΙ. ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΡΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΣΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΕΛΟΙΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΓΥΜΝΙΣΤΩΝ, ΕΧΟΥΝ ΔΙΩΞΕΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΕΙΤΕ ΘΕΛΟΥΝ ΣΟΦΤ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ.
πριν κάνα 10ημερο (ίσως κ λίγο παραπάνω, βασικά τότε ήταν η δική μου προτελευταία φορά, πιθανόν να έχει πάει πιο πολλές φορές στο ενδιάμεσο) πάλι εκεί ήταν κ το ίδιο βιολί ..
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
άμα είναι να κάψω 20 ευρώ βενζίνη κ να οδηγάω 1 ώρα, για να πάω Ανάβυσσο να πλακώσω έναν μπαγλαμά στο ξύλο, πίστεψε με, κ μέχρι το Σύνταγμα να βγω ένα πρωί, αρκεί κ περισσεύει για να πλακωθώ με καμία 10αρια νοματαίους ..
Η μαλακία είναι ανίκητη εκεί όξω
Εγώ αυτή την εποχή πάω μόνος μου αλλά γενικά ο κόσμος είναι λιγότερος από άλλες εποχές και ποίο μαζεμένα πράγματα εγώ πάω για το μπάνιο και σπάνια να γνωρίσω ανθρώπους για παρέα με σκοπό τον χαβαλε όχι κάτι άλλο
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.901
Πόντοι
7.815
Εγώ αυτή την εποχή πάω μόνος μου αλλά γενικά ο κόσμος είναι λιγότερος από άλλες εποχές και ποίο μαζεμένα πράγματα εγώ πάω για το μπάνιο και σπάνια να γνωρίσω ανθρώπους για παρέα με σκοπό τον χαβαλε όχι κάτι άλλο
με την τιμή της βενζίνης στα ύψη, εγώ πλέον κατεβαίνω το πολύ μια με δυο φορές την βδομάδα .. (για να μην πω 3 φορές στο δεκαπενθήμερο ..)
μέχρι πέρυσι 4 με 5 φορές στάνταρ την βδομάδα
κ ποτέ πλέον τις Κυριακές
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
με την τιμή της βενζίνης στα ύψη, εγώ πλέον κατεβαίνω το πολύ μια με δυο φορές την βδομάδα ..
μέχρι πέρυσι 4 με 5 φορές στάνταρ (κ ποτέ Κυριακές)
Εγώ έρχομαι με το μηχανάκι είναι λίγο κουραστική η διαδρομή αλλά με ξεκούραζει η θάλασσα σπάνια πάω κοντά σε ζευγάρια συνήθως πάω κοντά σε γυναίκες μόνες η παρέες γυναικών μέχρι στιγμής έχει γίνει μια γνωριμία
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
195
Like
328
Πόντοι
21
Εγώ έρχομαι με το μηχανάκι είναι λίγο κουραστική η διαδρομή αλλά με ξεκούραζει η θάλασσα σπάνια πάω κοντά σε ζευγάρια συνήθως πάω κοντά σε γυναίκες μόνες η παρέες γυναικών μέχρι στιγμής έχει γίνει μια γνωριμία
ε ναι ετσι ειναι σωστο , αφου οι παραλιες γυμνιστων ειανι γεματες απο γυναικες μονες και παρεες γυναικων!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom