Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 709
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.189
Κριτικές
10
Like
5.573
Πόντοι
2.816
Δεν το διατύπωσα σωστά. Υπάρχουν φορές που ενοχλούν όσο δεν θες, διαφορετικά εννοείται δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να κοιτάνε ακόμα κ να συζητάμε αλλά κάποιοι ξεφεύγουν έστω σε δικές μου περιπτώσεις.
Νταξει εδώ είμαστε να τους βάζουμε στη θέση τους..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nickn9

sein

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2022
Μηνύματα
25
Like
33
Πόντοι
0
εντωμεταξύ υπάρχουν κάποιοι που δε παίζονται και κάποιοι που είναι για πολύ ξύλο. Μήπως να αρχίσουμε να περιγράφουμε σκηνικά από παραλίες γυμνιστών; Είτε σε αυτό το θέμα είτε να ανοίξουμε ένα άλλο;

το κλασικό με τους τρόμπες να παίζουν τα πουλιά τους πίσω από βράχους δε το αναφέρω καν. θα το έχετε πετύχει αρκετοί. Βασικά αυτούς τους καταλαβαίνεις και από τη φάτσα. Αυτοί θέλουν ξύλο διότι διώχνουν και τις γκόμενες οι παλιο τρόμπες

Βρίσκομαι σε παραλία γυμνιστών και παρατηρώ έναν περίεργο τύπο. Έχω μάθει πλεόν και ξεχωρίζω τους μαλάκες από την πρώτη ματιά.
Ακολουθεί από πίσω μια γυναίκα στην αμμουδιά. Είμαι στο νερό και παρακολουθώ. Η γυναίκα προχωράει αρκετά οπότε αυτός μάλλον βαριέται και γυρίζει πίσω.
Υπάρχει μια απόσταση αρκετών μέτρων κενή και στο τέλος βρίσκεται ένα ζευγαράκι με μαγιο. Ο μαλάκας διασχίζει όλη την απόσταση και πάει και κάθεται 3 μέτρα από το ζευγαράκι. Μετά από λίγο όπως είναι φυσικό, το ζευγαράκι σηκώνεται και ο μαλάκας σηκώνεται καπάκι και τους ακολουθεί. Θα έχουμε ιστορίες σκέφτομαι με αυτόν. Το ζευγαράκι φεύγει...
ο τύπος στα χαμένα, μια εδώ μια εκεί. κόβει βόλτες με το πουλί σηκωμένο. Δεν ασχολούμαι και βγαίνω στην στεριά. Τον βλέπω από μακριά να πλησιάζει και να κάθεται κοντά σε μια κοπέλα. Εκεί γύρω ήταν κι άλλα άτομα. Κάποια ζευγάρια που μάλλον γνωρίζονταν. Μετά από λίγο ακούω φωνές και γυρίζω. Ο ένας από αυτούς μέσα στα νεύρα να πηγαίνει καταπάνω του και να του λέει να τσακιστεί να φύγει. Ο μαλάκας να του λέει τα κλασικά ότι δεν είναι δική του η παραλία και τέτοια. Μαζεύονται και οι άλλοι γύρω του, εγώ περίμενα να πέσει ξύλο. Τελικά τον κρατάνε και ο μαλάκας έφυγε για πιο πέρα.
Τον τύπο πρέπει να τον είχαν σταμπάρει και αυτοί όπως κι εγώ. Όπου έβλεπε γκόμενα έτρεχε από πίσω και κολλούσε, χώθηκε κι εκεί που ήταν μαζεμένοι γνωστοί με τις γυναίκες τους και ο άλλος δικαιολογημένα τα πήρε.

Βασικά αναρωτιόμουν πιο μέλος του μπου ήταν. Αν σε κάποιον θυμίζει κάτι η ιστορία ας μας πει, να γράψω την περιοχή.
 

Thesstopboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σας, ξερει κανενας αν παιζει κατι ακομα στα λουτρα Ελευθερων καβαλα; Αν ναι τι ηλικιες μερες και ωρες;
 

YourGeekGuy

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
34
Like
362
Πόντοι
20
Έχει πάει κανείς σε καμία παραλία στη Πιερία για γυμνισμό να μου τι φάση παίζει εκεί και αν αξίζει?
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Άγιος Παύλος στο Νότιο Ρέθυμνο. Πρώτη φορά που τα πετάξαμε όλα με την γυναίκα. Άλλη αίσθηση. Από τότε όποτε μας δίνεται η ευκαιρία όταν κάνουμε ελεύθερο camping τα πετάμε εννοείται! Όμως επι τούτου σε γυμνιστών δεν πάμε. Έχει μαζί με τον νορμάλ κόσμο και πολλούς που πάνε για να σου σπάσουνε τα παπάρια. Η Χιλιαδού τον Ιούλιο ας πούμε είναι απλησίαστη για μας.
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
612
Like
1.886
Πόντοι
206
Καλά η Χιλιαδού καταστράφηκε τα τελευταία 2-3 χρονια γενικότερα.
Πάνε και στήνουν σκηνές από τώρα μερικοί και τον Ιούλιο παίζει και να υπάρχουν τρομερά νευρα από πολλούς που κάνουν χιλιόμετρα για έστω μονοήμερη και δε βρίσκουν ούτε πετσέτα να απλώσουν από όλους όσους την έχουν καταντήσει ιδιωτική την παραλία.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
εντωμεταξύ υπάρχουν κάποιοι που δε παίζονται και κάποιοι που είναι για πολύ ξύλο. Μήπως να αρχίσουμε να περιγράφουμε σκηνικά από παραλίες γυμνιστών; Είτε σε αυτό το θέμα είτε να ανοίξουμε ένα άλλο;

το κλασικό με τους τρόμπες να παίζουν τα πουλιά τους πίσω από βράχους δε το αναφέρω καν. θα το έχετε πετύχει αρκετοί. Βασικά αυτούς τους καταλαβαίνεις και από τη φάτσα. Αυτοί θέλουν ξύλο διότι διώχνουν και τις γκόμενες οι παλιο τρόμπες

Βρίσκομαι σε παραλία γυμνιστών και παρατηρώ έναν περίεργο τύπο. Έχω μάθει πλεόν και ξεχωρίζω τους μαλάκες από την πρώτη ματιά.
Ακολουθεί από πίσω μια γυναίκα στην αμμουδιά. Είμαι στο νερό και παρακολουθώ. Η γυναίκα προχωράει αρκετά οπότε αυτός μάλλον βαριέται και γυρίζει πίσω.
Υπάρχει μια απόσταση αρκετών μέτρων κενή και στο τέλος βρίσκεται ένα ζευγαράκι με μαγιο. Ο μαλάκας διασχίζει όλη την απόσταση και πάει και κάθεται 3 μέτρα από το ζευγαράκι. Μετά από λίγο όπως είναι φυσικό, το ζευγαράκι σηκώνεται και ο μαλάκας σηκώνεται καπάκι και τους ακολουθεί. Θα έχουμε ιστορίες σκέφτομαι με αυτόν. Το ζευγαράκι φεύγει...
ο τύπος στα χαμένα, μια εδώ μια εκεί. κόβει βόλτες με το πουλί σηκωμένο. Δεν ασχολούμαι και βγαίνω στην στεριά. Τον βλέπω από μακριά να πλησιάζει και να κάθεται κοντά σε μια κοπέλα. Εκεί γύρω ήταν κι άλλα άτομα. Κάποια ζευγάρια που μάλλον γνωρίζονταν. Μετά από λίγο ακούω φωνές και γυρίζω. Ο ένας από αυτούς μέσα στα νεύρα να πηγαίνει καταπάνω του και να του λέει να τσακιστεί να φύγει. Ο μαλάκας να του λέει τα κλασικά ότι δεν είναι δική του η παραλία και τέτοια. Μαζεύονται και οι άλλοι γύρω του, εγώ περίμενα να πέσει ξύλο. Τελικά τον κρατάνε και ο μαλάκας έφυγε για πιο πέρα.
Τον τύπο πρέπει να τον είχαν σταμπάρει και αυτοί όπως κι εγώ. Όπου έβλεπε γκόμενα έτρεχε από πίσω και κολλούσε, χώθηκε κι εκεί που ήταν μαζεμένοι γνωστοί με τις γυναίκες τους και ο άλλος δικαιολογημένα τα πήρε.

Βασικά αναρωτιόμουν πιο μέλος του μπου ήταν. Αν σε κάποιον θυμίζει κάτι η ιστορία ας μας πει, να γράψω την περιοχή.
καλα,εχει δικιο σε αυτο,η παραλια ειναι ολων,οχι πριβε
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Καλά η Χιλιαδού καταστράφηκε τα τελευταία 2-3 χρονια γενικότερα.
Πάνε και στήνουν σκηνές από τώρα μερικοί και τον Ιούλιο παίζει και να υπάρχουν τρομερά νευρα από πολλούς που κάνουν χιλιόμετρα για έστω μονοήμερη και δε βρίσκουν ούτε πετσέτα να απλώσουν από όλους όσους την έχουν καταντήσει ιδιωτική την παραλία.
Νομίζω οτι έχει καταστραφεί εδώ και πολλά χρόνια φίλε μου. τουλάχιστον 7 - 8 χρόνια. Αυτό με τις σκηνές όμως, οκ εγώ το δέχομαι εν μέρει , πας να κάνεις ελέυθερο στην Χιλιαδού. Κατανοητό. Το να μου στήνεις όμως σκηνή απο τον Απρίλιο για να έχεις καβάτζα για τον Ιούλιο και τον Αύγουστο αυτό λέγεται μαλακία. Κάτι τέτοια κάνουν και οι σκηνές φτάνουν μέχρι την θάλασσα που λες κι εσύ. Και αύριο μεθαύριο οταν θα ξανακυνηγήσουν πιο πολύ το ελεύθερο camping θα λέμε γιατί οι φασίστες; μα δεν είναι φασιστική συμπεριφορά να καβατζώνεις δημόσιο χώρο απο τον Απρίλιο για να πας 4 ΣΚ τον Ιούλιο; τέσπα ξεφέυγουμε κι απο το νήμα αλλά καταλαβαίνεις.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
928
Like
3.757
Πόντοι
446
Λατρεύω τον γυμνισμό αλλά δυστυχώς νοιώθω άβολα με το πόσο μου μαζεύει το όργανο απο το κρύο νερό κ έτσι δεν κάνω.
Δεν υπάρχει καμία λύση γι αυτό, οπότο το έχω αποδεχτεί
 
Τελευταία τροποποίηση:

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Λατρεύω τον γυμνισμό αλλά δυστυχώς νοιώθω άβολα με το πόσο μου μαζεύει το όργανο απο το κρύο νερό κ έτσι δεν κάνω.
Δεν υπάρχει καμία λύση γι αυτό, οπότο το έχω αποδεχτεί
Να πάς τότε Αύγουστο, που το καρπούζι έχει πάει 30 λεπτά το κιλό και το νερό είναι ζεστό. :buck2:
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.595
Like
53.509
Πόντοι
16.131
μονο σε διακοπες αν βρεθει παραλια απομερη μη οργανωμενη στο εκαστοτε μερος
οχι ομως επι τουτου να ξεκινησω για παραλια,αν τυχει ετυχε
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.747
Πόντοι
6.925
μονο σε διακοπες αν βρεθει παραλια απομερη μη οργανωμενη στο εκαστοτε μερος
οχι ομως επι τουτου να ξεκινησω για παραλια,αν τυχει ετυχε
Θα πρέπει να είσαι τότε πολύ τυχερός. Εδώ ψάχνουμε και δεν βρίσκουμε παραλία απόμερη.
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Θα πρέπει να είσαι τότε πολύ τυχερός. Εδώ ψάχνουμε και δεν βρίσκουμε παραλία απόμερη.
Ωραία ιδέα πάντως να δημιουργήσουμε ένα νήμα με παραλίες που είναι απόμερες.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.017
Κριτικές
14
Like
4.044
Πόντοι
2.777
εδώ και 25 χρόνια έχω κόψει τα ρούχα στη θάλασσα,
εκτός από όταν μπαίνω για υποβρύχιο κυνήγι.
 

PetrosMarianna

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
128
Like
3.192
Πόντοι
441
Κοντεύει καλοκαίρι ,ψαχνομαστε σαν καλά παιδιά και εμείς για μέρος που είναι αποκλειστικά γυμνισμού.
Θα ναι η πρώτη μας φορά και βλέπω να μην είναι η τελευταία χεχεχε:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom