Νέα

Γυμνισμό κάνετε;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 709
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.235
Like
16.318
Πόντοι
3.556
Είμαι χαλκιδικη κοντά στην ποτιδαια τώρα αν είναι κανείς εκεί κοντά για γυμνισμό έρχομαι για παρέα.οποιος είναι ας στείλει τώρα ομως
τυπε θα εχεις μαζι σου και την ξανθια ντι τζεη? :undecided::undecided::undecided:


 

thodoris04

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
47
Like
398
Πόντοι
20
Καλησπέρα από Χαλικιάδα Αγκιστρι. Ήρθα σήμερα έχει αρκετές σκηνές και οι περισσότεροι είναι ντυμένοι. Ελπίζω αύριο να έχει πολύ κόσμο
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.226
Κριτικές
46
Like
3.675
Πόντοι
4.365
Καλησπέρα από Χαλικιάδα Αγκιστρι. Ήρθα σήμερα έχει αρκετές σκηνές και οι περισσότεροι είναι ντυμένοι. Ελπίζω αύριο να έχει πολύ κόσμο
Παει.. χαλασε κ αυτο στο spot...
Πριν 3 χρονια που την ειχα επισκεφτει, ηταν στην αρχη της παρα΄λιας με μαγιο... κ οσο προχωραγες πιο περα.. ηταν γυμνοι...
Μιση-μιση σχεδον δηλαδι...!
 

Kouros1-2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
637
Like
2.121
Πόντοι
446
Πήγε κανένας καμία σήμερα;;;
 

mplekolimpri

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
6
Like
7
Πόντοι
0
...μαγκα λαθος το πας! Οι παραλιες γυμνιστων (οσες μειναν δλδ) ΔΕΝ ειναι μπουρδελακια, ξεκινας με λαθος ιδεα κ προσεγγιση. Για γυμνισμο θα πας γτ γουσταρεις την ελευθερια και την αισθηση του γυμνου ΣΟΥ σωματος, στην παραλια και στην θαλασσα. Σε μια παραλια γυμνιστων υπαρχει διακριτικοτητα, σεβασμος, ηρεμια και κανεις δν ασχολειται με την παρτη σου! Εαν παιχτουν παιχνιδια? Ενδεχομενως, τα ιδια παιχνιδια που μπορουν να παιχτουν και σε μια παραλια ντυμενων, απλα εδω η φιλοσοφια και η ελευθεριοτητα μπορει να το κανει πιο ευκολο αλλα και παλι με διακριτικοτητα και εαν υπαρχει αμοιβαιο ενδιαφερον! Οι γυμνιστες ΔΕΝ ειμαστε και απαραιτητα swingers ή επιδειξιες! Εχε το αυτο στο μυαλο σου, πηγαινε, περασε καλα, απολαυσε την αμμο κ την θαλασσα και βγαλε το πηδημα κ την φαση απο'το μυαλο σου (αν κατσει απο μονο του, καλως αλλα δν ειναι αυτοσκοπος)!
Φιλικα :wink:

Αυτό είναι η σωστή προσέγγυση! Γυμνισμό κάνουμε επειδή μας αρέσει η ελευθερία μέσα στη φύση και όχι για να χαζέψουμε τους άλλους. Το φλερτ είναι μέσα στη ζωή κι αυτό φυσικά, αν προκύψει...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
28
Like
20.079
Πόντοι
5.896
Ελλαδα και παραλια γυμνιστων, σημαινει γκει ψωνιστηρι. Σε κανα νησι που θα εχει τουριστες θα ειναι σαφως καλυτερα, αλλα εδω αττικη και γυρω γυρω, οτι υπαρχει σε γυμνισμο ειναι απλα πιατσα για πουστηδες.
Το ιδιο ισχυει και για τα τσοντο-σινεμα, το ιδιο ισχυει και για τις σαουνες, 99/100 πουτσες που ψαχνονται.
....αρχοντα δν ειναι ετσι ακριβως! Γκει ψωνιστηρι εχουν γινει οι παραλιες της Αττικης, στις υπολοιπες περιοχες της Ελλαδας μια χαρα ειναι! Το προβλημα ειναι αλλο, οτι αρχιζουν σιγα-σιγα να πηγαινουν με μαγιω ή και οικογενειες οποτε "χαλαει" η παραλια γυμνιστων!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.504
Κριτικές
125
Like
6.972
Πόντοι
5.097
....αρχοντα δν ειναι ετσι ακριβως! Γκει ψωνιστηρι εχουν γινει οι παραλιες της Αττικης, στις υπολοιπες περιοχες της Ελλαδας μια χαρα ειναι! Το προβλημα ειναι αλλο, οτι αρχιζουν σιγα-σιγα να πηγαινουν με μαγιω ή και οικογενειες οποτε "χαλαει" η παραλια γυμνιστων!
Τυπε αυτες οι οικογενειες ειναι συνηθως αλβαναριο που πανε να κοψουν κινηση μαλλον για να βουτηξουν τιποτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.627
Κριτικές
28
Like
20.079
Πόντοι
5.896
Τυπε αυτες οι οικογενειες ειναι συνηθως αλβαναριο που πανε να κοψουν κινηση μαλλον για να βουτηξουν τιποτα.
...μπορει, αλλα εγω μιλαω για κανονικες οικογενειες που ερχονται και μπαστακωνονται σε μια παραλια που ξερουν-βλεπουν οτι ειναι γυμνιστων και κανουν κ παραπονα κ σκηνικα κιολας!
Και ΔΕΝ εννοω παραλιες Αττικης, αυτες ειναι καμμενες απο χρονια!
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.119
Κριτικές
148
Like
2.747
Πόντοι
6.925
Λήμνος. Ο παράδεισος για γυμνά μπάνια. Τόσο μεγάλες παραλίες με 1-2 μπιτσόμπαρα στις άκρες ή ένα στην μέση και πιο πέρα ερημιά, ακόμη και high season.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.531
Κριτικές
7
Like
3.017
Πόντοι
736
Κάνουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.027
Like
1.139
Πόντοι
216
δεν αχω κανει αλλά θα ηθελα. Παρολο που εχω μικρο εργαλείο.
 

mikethegod

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0

sein

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2022
Μηνύματα
25
Like
33
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά. Εγώ κάνω χρόνια γυμνισμό. Έχω πάει σε αρκετές παραλίες. Φέτος (αλλά και πέρυσι) περισσότερες φορές έκανα γυμνισμό παρά με μαγιό. Γενικά πλεον το προτιμώ και μου φαίνεται κάπως περίεργα όταν είμαι με μαγιό. 'Οσο για τον κόσμο είναι ανάλογα που πηγαίνεις. Αν πας σε παραλίες με βράχια συνηθως πετυχαίνεις αρκετούς ανωμαλιάρηδες που κρύβονται πίσω από τα βράχια και τον παίζουν. Βασικά αυτοί κάνουν μπαμ από χιλιόμετρο.
Με οικογένεια μια φορά είχα θέμα που πήγε να γίνει φασαρία γιατί χώθηκε σε μέρος γυμνιστών και ζητούσε τα ρέστα.
Κάτι που με χαλάει είναι ότι όταν είμαι στο νερό το πουλί μου μαζεύει αρκετά ενώ υπο κανονικές συνθήκες έχω νορμαλ-αξιοπρεπές πουλί. Σε άλλους δε μαζεύει τόσο. Αντιμετωπίζει κανεις το ίδιο θέμα;
 

θανος_38

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
103
Like
182
Πόντοι
1
Λογικό φίλε μέσα στο νερό,το θέμα είναι όταν είσαι έξω και βλέπεις κάτι καλό να είσαι οκ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: stelda

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
8
Like
11.615
Πόντοι
3.786

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
34
Like
3.029
Πόντοι
2.591
Οι ψωλαράδες κάνουν φιγούρα. Γυμνισμό κάνουν οι μη προικισμένοι.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
31
Like
7.500
Πόντοι
3.886
Κ εγώ έχω πάει παλιά λιμανάκια...Μόνο κάτι ψωλαραδες είχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom