Νέα

Ενοχλητικοί σε διπλανά τραπέζια σε καφέ...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παραλιώτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο συχνά ο διπλανός στην καφετέρια είναι σπαζαρχη...

  • Πάντα. Όλο σε μαλάκες πέφτω...

  • Συχνά. Είναι συχνό το φαινόμενο ο διπλανός να λέει μαλακίες..

  • Συχνά. Μπορεί να μη λέει μαλακίες αλλά η φωνή του είναι σπαστική οπότε έχουμε το ίδιο αποτέλεσμα

  • Σπάνια. Εντάξει συμβαίνει κάποιες φορές αλλά έχω άλλα δικά μου να ασχοληθώ..

  • Πότε. Όλα καλά δεν έχω τέτοιο πρόβλημα.

  • Πότε. Είμαι ο μαλάκας ο διπλανός.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Τύποι δεν ξέρω πόσο συχνά σας συμβαίνει...
Για μένα ο τίτλος είναι μάστιγα...

Ας ανταλλάξουμε απόψεις για τον κλασικό μαλάκα Έλληνα που είναι δίπλα μας και μας ζαλίζει ή μας σπάει τα νεύρα...
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
492
Κριτικές
24
Like
1.762
Πόντοι
1.071
Τύποι δεν ξέρω πόσο συχνά σας συμβαίνει...
Για μένα ο τίτλος είναι μάστιγα...

Ας ανταλλάξουμε απόψεις για τον κλασικό μαλάκα Έλληνα που είναι δίπλα μας και μας ζαλίζει ή μας σπάει τα νεύρα...
Καλά μπορείς να καθίσεις και πιο μακριά για να μην είσαι δίπλα στον άλλον
Συνήθως έχει κενά τραπέζια
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Καλά μπορείς να καθίσεις και πιο μακριά για να μην είσαι δίπλα στον άλλον
Συνήθως έχει κενά τραπέζια
Τύπε το βασικό πρόβλημα είναι ότι οι ενοχλητικοί σε βρίσκουν δεν τους βρίσκεις..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.172
Κριτικές
18
Like
19.931
Πόντοι
4.546
Τα χαμουρέματα που μετουσιώνονται (παρ'ολίγον)σε πηδήματα σε δημόσιο χώρο, αυτά δεν μπορώ. Να είστε λίγο διακριτικοί ρε τρόμπες, αλλιώς ας κάνουμε παρτούζα όλοι μαζί.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.815
Like
15.546
Πόντοι
3.656
Τύποι δεν ξέρω πόσο συχνά σας συμβαίνει...
Για μένα ο τίτλος είναι μάστιγα...

Ας ανταλλάξουμε απόψεις για τον κλασικό μαλάκα Έλληνα που είναι δίπλα μας και μας ζαλίζει ή μας σπάει τα νεύρα...

τυπε πιστολιες μονο να μην πεφτουν και στον μπουτζον μου τα αλλα :confused::confused::confused:
ειμαι ζεν :wanker::wanker::wanker:
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Έχω κουμπάρο ένα καλό παιδί, οπότε πάμε για καφέ, άδειο όλο το μαγαζί, θα έρθουν να καθήσουν δίπλα μας, φωνκλαδες, μαλακες πάσης φύσεως, ερωτικοι καβγάδες και γενικώς όλα τα ευτράπελα όταν είμαι μαζί του. Όταν βγαίνω άλλες παρέες όλα μια χαρά. Έχει τρελό μαλακομαγνητη ο άνθρωπος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Είναι μέσα στο πρόγραμμα λίγο πολύ αυτά...
Οι αντικοινωνικοί τύποι σίγουρα θα νοσταλγούν τον καιρό της καραντίνας όπου έπιναν τον καφέ τους ήσυχοι...στο σπίτι :confused:.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.554
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Σε μια καφεταιρία, σε ένα μπαρ, σε ένα εστιατόριο φαίνονται και οι τρόπου και ποιος είναι ο άλλος. Αν υψώνεις τον τόνο της φωνής σου, κουνιέσαι σαν εκκρεμές πέρα δόθε, ενοχλείς κόσμο, κάνει ότι να ναι με λίγα λόγια το μουνί της μάνας σου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Σε μια καφεταιρία, σε ένα μπαρ, σε ένα εστιατόριο φαίνονται και οι τρόπου και ποιος είναι ο άλλος. Αν υψώνεις τον τόνο της φωνής σου, κουνιέσαι σαν εκκρεμές πέρα δόθε, ενοχλείς κόσμο, κάνει ότι να ναι με λίγα λόγια το μουνί της μάνας σου.
Ισχύει..
 

psaromenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2015
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
384
Πόντοι
300
Οι χειρότεροι είναι αυτοί που καπνίζουν vape ή πούρο και βρωμοκοπάει ο τόπος :angry:
Αν επιτρέπεται το κάπνισμα σου προτείνω να πας σε κανα ψυχίατρο .... όλοι οι μλκς ξαφνικά ενοχλούνται από τα πάντα

Γεροπερίεργοι όλοι ξαφνικά , τους ενοχλούν τα πάντα

Να μείνεται ρε μέσα στα σπίτια σας , γίδια που θέλετε και καφετέρια / μπαρ χωρίς κόσμο και φασαρία
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.134
Κριτικές
14
Like
4.357
Πόντοι
3.715
δε δίνω σημασία σε κανέναν δίπλα μου όταν πάω για καφέ
ξέρω ότι θα κάτσω το πολύ μισή ώρα γιατί βαριέμαι περισσότερο
ποτέ δεν ακουμπάω το κινητό μου γιατί σέβομαι την παρέα μου
καπνίζω εκεί που επιτρέπεται
ένα πράγμα με ενοχλεί. Τύποι που παίρνουν την καρέκλα δίχως άδεια, ενώ την έχουν σηκώσει ρωτάνε με ύφος... ¨να την πάρω;¨ τους λέω όχι, περιμένουμε παρέα. Αν ρωτήσουν πρώτα τους αφήνω.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.667
Κριτικές
1
Like
6.740
Πόντοι
1.056
Ανοιγοντας αυτο το θεμα ισως κανεις να εχει καταλαβει πως η σχεση μας με την Αφρικη ειναι πιο κοντινη απ οτι νομιζε.

Η ενταση της φωνης προερχεται απ το κλιμα,τον ηλιο κλπ και οχι τοσο απ την αμορφωσια.Γι αυτο οι Νοτιοι ειναι ιδιαιτερα δυναμικοι στο λογο τους και οι Βοριοι νωχελικοι.

Παρ ολα αυτα,επιλεγω καφε απομερα,δεν βγαινω σε κλαμπ ή νυχτερινα κουτουκια,δεν συνωστιζομαι σε παραλιες,αντιθετα παω στις πιο ερημικες οπου βαση στατιστικων εχεις πιο πολλες πιθανοτητες να γνωρισεις κανα μουνι,στο χυμα παντα και εχω φτιαξει ενα προσωπικο γυμναστηριο σπιτι μου να μην βλεπω καμμια βρωμιαρα κ κανενα ποζερα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Δεν πάω για καφέ μόνος μου. Οταν πηγαίνω με παρέα αν γίνεται πουταναριό ,φεύγουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom