Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.405
Πόντοι
3.715
η Λίζα η Ουκρανή στους Γερμανούς κάνει μπαμ ότι έχει έρθει από εσκορτιλίκι φάση, 99% θα πρόκειται για την επιτομή της ξεπέτας, ίσως άνω των 100 ευρώ σε πρόγραμμα να ξυπνάει; δεν ξέρω,

έχω όμως άλλη απορία. Αυτή η Αλέξα με τα καλοσχηματισμένα οπίσθια και βυζάκια (η φώτο στη μπανιέρα), τι μέρος του λόγου είναι; Ουκρανή κι αυτή...ξέρει κανείς; έχετε δοκιμάσει παίκτες;
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Πριν κάνα δυο βδομαδακια πέρασα αλλά δεν είχα δει αυτές.Τι λες έφεραν νέες;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Η Καρινα απο την τριγετοαλυσιδα πηρε μεταγραφή και πηγε Θεσσαλονίκη
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Πηγα χθες να δω τις καινουριες στο Κροκεων 6 γιατι απο την καινουρια σοδεια ειχα πολυ καλες εμπειριες προσφατα, εγραψα και κριτικες σημερα.
Δεν ηταν εκει το μιλφακι Βικτωρια, αλλα ηταν η Ντομινικ. ΜΠΟΥΜΟΥΚΙ! Λεπτη ξανθουλα με ασπρο δερματακι, πολυ γλυκο προσωπο, καμια σχεση με τις φωτογραφιες. Μιλαει πολυ καλα αγγλικα, συζητησαμε αλλα δεν ηθελε να μου κανει αυταρχικο. Ειναι πολυ ομορφη και γλυκια κοπελα, το σκεφτομαι να περασω σε απλο προγραμμα καποια μερα γιατι ειναι κουκλα! Αν θυμαμαι καλα μονο πρωκτικο και αυταρχικο δεν κανει.
Δεν μπορω να αφησω ασχολιαστο το γεγονος οτι 2 φορες που πηγα η υπηρεσια ειναι μια κοπελα μελαχρινη πολυ εμφανισιμη με μεγαλα βυζια, τατου στα χερια και πολυ συμπαθητικη γενικα.
Στο 204 ειδα Σοφια και Σασα. Η Σοφια ειναι νταρντανα μιλφ με ποδαρες, αν δεν ειχε δωματιο θα ηξερα κι αλλα γιατι θα περναγα. Περασα με Σασα, 80Ε στη φωτια, τα υπολοιπα στην κριτικη.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.402
Πόντοι
15.775
Τις προαλλες περασα στο δωματιο με την Ροζα απο Αθηνων 318. Πολυ καλο κορμι και συμμετοχη εχει μια δοση τρελας η τυπισσα.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι άνοιξε και πάλι το Sensuality αλλά με την Laura απούσα:( (σε κάποιο μασατζίδικο είχα διαβάσει πως ήταν την τελευταία φορά αλλά χάθηκε πάλι...)
Οντως το Μπουζιανη 2 ανοιξε παλι το Σ/Κ με ροστερ 4 Ουκρανοπιπινια τα οποια τα εχουν χωμενα σε 16ωρες διπλοβαρδιες. Ποσο θα αντεξουν αγνωστο.......
Η Λαουρα εμφανιζεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα μετα τις 18.00 και με κλεισμενα ραντεβου, στη μασαζερι Συγγρου 108 2ος ορ.
[/quote]
Η Λάουρα επέστρεψε στο Sensuality,την είδα λίγο πριν στο πρόγραμμά τους :cheesy:
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι άνοιξε και πάλι το Sensuality αλλά με την Laura απούσα:( (σε κάποιο μασατζίδικο είχα διαβάσει πως ήταν την τελευταία φορά αλλά χάθηκε πάλι...)
Οντως το Μπουζιανη 2 ανοιξε παλι το Σ/Κ με ροστερ 4 Ουκρανοπιπινια τα οποια τα εχουν χωμενα σε 16ωρες διπλοβαρδιες. Ποσο θα αντεξουν αγνωστο.......
Η Λαουρα εμφανιζεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα μετα τις 18.00 και με κλεισμενα ραντεβου, στη μασαζερι Συγγρου 108 2ος ορ.
Η Λάουρα επέστρεψε στο Sensuality,την είδα λίγο πριν στο πρόγραμμά τους :cheesy: [/quote]

Για δωσε ινφο (η προμο αμα εισαι του κλαδου) ,αξιζει καμια απο υπηρεσιες ?(απο εμφανιση μετριες οκ το ξερουμε)
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι άνοιξε και πάλι το Sensuality αλλά με την Laura απούσα:( (σε κάποιο μασατζίδικο είχα διαβάσει πως ήταν την τελευταία φορά αλλά χάθηκε πάλι...)
Οντως το Μπουζιανη 2 ανοιξε παλι το Σ/Κ με ροστερ 4 Ουκρανοπιπινια τα οποια τα εχουν χωμενα σε 16ωρες διπλοβαρδιες. Ποσο θα αντεξουν αγνωστο.......
Η Λαουρα εμφανιζεται ανα τακτα χρονικα διαστηματα μετα τις 18.00 και με κλεισμενα ραντεβου, στη μασαζερι Συγγρου 108 2ος ορ.
Η Λάουρα επέστρεψε στο Sensuality,την είδα λίγο πριν στο πρόγραμμά τους :cheesy:

Για δωσε ινφο (η προμο αμα εισαι του κλαδου) ,αξιζει καμια απο υπηρεσιες ?(απο εμφανιση μετριες οκ το ξερουμε) [/quote]
[/quote]
Τι προμο ρε man,με δουλεύεις?Την Λάουρα την ξέρουν όλοι που ασχολούνται με studio girls,από τις top επιλογές εδώ και χρόνια
 

mpatsatsoukas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
51
Πόντοι
0
Για τους συναγωνιστές που ψάχνουν πληροφορίες για Λίζα στους Γερμανούς. Είχα πάει Τρίτη για Μιχαέλα στο Αριστοτέλους 6 και ήταν και αυτή εκεί. Εννοείται ξεχνάτε όλη αυτή την λάμψη που έχουν οι επαγγελματικές φωτό που έχει. Είναι νταρντανομωρό. Εχει βυζαρες και κωλάρα οπως φαίνεται και στις φωτό αλλά δεν φαινεται καθόλου σφιχτό το σώμα της. Γενικά είναι για όσους γουστάρουν το μπαμπάτσικο στυλ. Η κοπέλα δεν έχει πρόγραμμα στα 50 ευρω. Ξεκινάει απο 100 ευρω και με το κατοσταρικο εχεις 20 λεπτα μαζι της και ελευθερο κλαρινετο. Δεν ρωτησα για τα υπολοιπα προγραμματα που εχει άλλωστε οπως ειπα δεν πηγα για αυτήν.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Τα γραφεια δεν ανταποκριθηκαν σε κατι πρωινο που ηθελα σημερα, για παραδειγμα η Μεγκαν του GDE ηταν κλεισμενη για ολη την ημερα απο χθες μου ειπαν, (κριτικες 0 ομως....) οποτε περασμα σε στουντιο:
Στο Ντε Παρι ηταν στο ποστο της η Λιζα, πραγματι ομορφη κοπελα με τεραστιο στηθος, σωματακι φανηκε πολυ καλο γενικα, φοραγε και ωραιες μαυρες γοβες στιλετο, λεω εδω ειμαστε. Η υπηρεσια ανακοινωσε οτι τα προγραμματα της κοπελας ξεκινανε απο 100Ε / μιση ωρα και παει λεγοντας. Ρωτησα για αυταρχικο ωστε να περασω αλλα υστερα απο ερωτηση στην κοπελα η υπηρεσια γυρισε με αρνητικη απαντηση, οποτε δεν την γνωρισα παραπανω.
Αθηνων 413, 4 κοπελες ελεγε το προγραμμα μεταξυ των οποιων και η Αλινα που εχω ξαναπερασει ικανοποιημενος, οποτε πηγαινα για να ξεφορτωσω!
Απο τις 4 διαθεσιμες ηταν οι 2, η μια ειχε δωματιο και η αλλη ειχε παει στα Εβερεστ, οποτε ειδα τις:
Κατια, πολυ ψηλη κοπελα με σωμα οπως στις φωτογραφιες, δεν μου εκανε καποια παραπανω εντυπωση για να περασω.
Σβετλανα, κοπελα που φαινεται κοντα στα 30 οπως αναφερεται και στο προφιλ της στις κυριες, κατα τα αλλα εχει ωραιο προσωπο και ΣΩΜΑΤΑΡΑ!! γυμνασμενο, κοιλιακοι, ποδια/γαμπες, χερια, κωλος ποιημα, ολα σφιχτα! Περασα και θα ακολουθησει κριτικη οταν εχω χρονο, ηταν μια πολυ αξιολογη συνευρεση.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Κλασικό αγαπημένο στανταράκι μου η Ελίνα. Καταπληκτική γυναίκα, νόστιμη! Την τίμησα στην πρεμιέρα που έκανε πριν λίγο καιρό στο Βούρβαχη 19. ΚΑΙ εδώ επαναλήφθηκαν οι όμορφες εμπειρίες που είχα ζήσει μέχρι τώρα. Άψογη απόδοση και σε αυτό το χώρο. Με ενθουσιασμό, δυναμισμό, συμμετοχή, ακούραστη, χαμογελαστή, το θετικό αποτέλεσμα είναι μονόδρομος.
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
131
Κριτικές
4
Like
318
Πόντοι
1
Τις προάλλες πήγα μια βόλτα από τα 2 studio της Αριστοτέλους, δίπλα στη Συγγρού. Ήταν μεσημέρι και είχε ήλιο και μόλις μπήκα απόλυτο σκοτάδι. Μπήκα στο 6 πρώτα και μου έκανε εντύπωση το πόσο σκοτεινά ήταν. "Κάθισε" μου είπε η τσατσά για να μου παρουσιάσει τις κοπέλες. Τόσο σκοτάδι που ένιωσα ότι θα φάω τα μούτρα μου μέχρι να φτάσω στην πολυθρόνα. Απέναντι στο άλλο studio ίδια κατάσταση. Για οικονομία το έκαναν ή για να κρύψουν τις ατέλειες από τα κορίτσια; :cheesy: :confused: Σόρρυ αλλά σε πληρώνω και θέλω να βλέπω τι γ*μάω:cheesy:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Η maya παιζει σε διπλο ταμπλο?
Και στο glamour και στη λατινοαλυσιδα? :sunglasses:
 

Spartan2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2020
Μηνύματα
386
Κριτικές
4
Like
1.230
Πόντοι
361
Παιδιά η maya είναι μεταγραφαρα! Μπράβο! Να δούμε αν κάνει συντήρηση δυνάμεων εδώ...
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Επίσκεψη σε γερμανοκαταστημα, πέρασα με Μιχαελα που έχω διαβάσει καλές κριτικές κατά καιρούς..
Οκ η κοπέλα έχει ωραιο σώμα και ειδικα βυζι και καλή διάθεση γενικα, αλλά ρε τύποι... είναι άσχημη.
Επίσης δηλώνει Ρουμάνα ενώ είναι από Αλβανια
Γενικώς η Γερμανοαλυσιδα έχει πέσει πάρα πολύ, υπήρχε μια περίοδος που είχε μουναρες και δεν ήξερες ποια να πρώτοδιαλέξεις, πλέον οπως έχω ξαναγράψει έτσι και φύγει η Κειτι παίζει να μην ξαναπατήσω προσωπικα
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Περασα χθες απο Χωματιανου 11Β να ξαναδοκιμασω με Αντριανα που απ'οτι εχω διαβασει εχει βελτιωθει. Η τσα2 ελεγε κατι για μασκα, η κοπελα φοραγε και στο σαλονι της. Μου λεει 20Ε ολα. Ωραια λεω, κανει και αυταρχικο; Ναι μου λεει. Παω να πληρωσω και μου λεει: Το αυταρχικο ειναι στα 30Ε. Εννοειται στραβωσα απο την πουτοπονηρια της και εφυγα, ενω αυτες μεινανε οι 2 τους, ψυχη δεν ειχε.
Πηγα Λιοσιων, εκει τα προγραμματα ηταν αλλα ντι αλλων. Πανω τελικα αντι για Καιτη ηταν η Ναταλια, συμπαθητικη μιλφ λεπτουλα και η Κιμπερλυ, καμια σχεση με τις φωτος που υπαρχουν, μια γεματη μελαχρινη κοπελα.
Κατεβηκα στο Α και ηταν η Αλεξανδρα. Ξεκινησε η τσα2 το προγραμμα λεγοντας οτι κανει τα παντα η κοπελα + πρωκτικο. Μου αρεσε η κοπελα, χαμογελαστη μελαχρινη με ασπρο δερμα και ανοιχτα ματια, γεματα στητα στηθη, οποτε ειπα να περασω. Μετα η τσα2 μου ειπε οτι το πραγραμμα ειναι πρωκτικο ή αυταρχικο, οχι και τα 2. Δεν με ενοιαξε και περασα με την κοπελα και οπως εφευγα ακουσα που ελεγε στο σαλονι η τσα2 οτι η κοπελα κανει φουλ προγραμμα εκτος πρωκτικου.... Οτι της ερθει...
Σημερα πηγα απο Αθηνων 413, να δω τις αφιξεις.... Η Σονια ειναι πιπινι καυλιαρικο λεπτο με λιγα τατου, φοραγε ωραιες κοκκινες γοβες, ειναι ασπρη στο δερμα και εχει χαριτωμενο προσωπο. Μετα βγηκε η Alice η πορνοσταρ, πραγματι βυζαρες, ομορφη και οχι παχια, οπως στα βιντεο. Κοντουλα με ωραια ποδια.
Η Ντινα ηταν δωματιο, περιμενα κανενα τεταρτο να βγει. Ειναι η κοπελα των φωτογραφιων, υστερα απο 10-15 χρονια. Ακομα πολυ γοητευτικη, ακομα κι εγω που δεν ειμαι μιλφακιας περασα... Προηγουμενως ρωτησα την τσα2 αν κανουν ολες οι κοπελες αυταρχικο για να λαβω απαντηση οτι κανει μονο η Ντινα. Μαλλον ηταν η πρωτη μου επιλογη, αλλα θα περναγα και με οποια απο τις αλλες εκανε, ολες ωραιες κοπελες.
Θα ακολουθησουν κριτικες.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Περασα απο το 12 και ειδα φωτα και αμαξια στο παρκιν, αλλα δεν περασα. Γνωριζει καποιος αν δουλευει το στουντιο;
 

Dimitris(13)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει κάποιος τηλεφωνο απο Μόνικα Ρωσίδα μαύρο μαλι που δελευει κασσανδρας 8 και 4;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.405
Πόντοι
3.715
η Λίλυ από Πειραιώς κ Σια, νυν Γερμανοαλυσίδα (η κοντούλα ρωσιδα άνω των 35 κι ας γράφει 29), βγήκε στο κλαρί στο εσκορτνιουζ πάντως. Φτωχές υπηρεσίες...δε διαφημίζεται για CIM/ CIF ή κάτι άλλο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom