Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

elemental_stom

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Η μπαζοελλειδα Έφη στο Λουτράκι τη βγάζει για μπανια την έχω δει από κοντά..κλασική κοντή χαμηλοκολα ελλεινιδα σουργελο με μέτρια φάτσα. και επιπεδο..ελλεινιδας...έχει βρει ένα 35αρη μπουχεσα χορηγό ντόπιο πλουσιόπαιδο..και νομίζει ότι έπιασε τον παπα από τα αρχιδια..αν θα τη γαμουσα?τζάμπα ναι..αλλά μη λέμε και πίπες..αν πάει στην Αμερική Αγγλία Γερμανία.και κάτσει δίπλα από τις ντόπιες εκει...απλά δεν θα τη προσέξει κανένας ντόπιος..
Κι εγώ την έχω δει μια χαρά είναι από κοντά. Μάλλον έφαγες χυλόπιτα καημένο κι εσύ
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
363
Πόντοι
20
Η μπαζοελλειδα Έφη στο Λουτράκι τη βγάζει για μπανια την έχω δει από κοντά..κλασική κοντή χαμηλοκολα ελλεινιδα σουργελο με μέτρια φάτσα. και επιπεδο..ελλεινιδας...έχει βρει ένα 35αρη μπουχεσα χορηγό ντόπιο πλουσιόπαιδο..και νομίζει ότι έπιασε τον παπα από τα αρχιδια..αν θα τη γαμουσα?τζάμπα ναι..αλλά μη λέμε και πίπες..αν πάει στην Αμερική Αγγλία Γερμανία.και κάτσει δίπλα από τις ντόπιες εκει...απλά δεν θα τη προσέξει κανένας ντόπιος..


Από Λουτράκι είσαι; Γιατί με το να την δεις μια φορά δεν μπορείς να βγάλεις τέτοιο συμπέρασμα. Θα μπορούσε να είναι φίλος της κολλητής της (μιας Δήμητρα).

Λίγο που έψαξα το προφίλ σου, είδα ότι βγάζεις τρελό κόμπλεξ για Ελληνίδες (μόνο αυτό γράφεις), και όλοι ξέρουμε τι σημαίνει αυτό (απόρριψη από Ελληνίδες). Πανω κάτω ότι έχει πάθει και ο Κατσαπλιας. Αρα η άποψη απορρίπτεται


Όσο για το χαμηλοκωλα ανεβάζω βίντεο που βρήκα και πείτε μου ρε παιδιά αν στέκει ο χαρακτηρισμός. Βέβαια αν μισείτε τοσο τις γυναίκες και τον θηλυκό Φασούλα (80ς reference) να σας έφερνα πάλι χαμηλοκωλα θα την λέγατε.
 

Συνημμένα

  • a69a653f6ae0d9e71e95ddbf669779e0.mp4
    11,9 MB · Εμφανίσεις: 0

teli0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
...τυπε με 3 μηνυματα και ημερομηνια εγγραφης σημερινη!!! τετοιες μυθομανεις τσουλαρες τις εχουμε για πρωινο...

Όπως έγραψα σε άλλο ποστ, δεν μπήκα με το κανονικό μου, γιατί το θέμα τραβάει πολύ aggro, και δεν ήθελα να μπλέξω σε προσωπικές διαμάχες με άτομα που γνωρίζω εδώ μέσα. Απλά να σου πω ότι ήμουν μέλος όταν ακόμα το site ήταν στο .gr domain


Btw, για να σπάσει ο πάγος, ένα αστείο βίντεο που βρήκα στο τικτοκ της που έψαξα ύστερα από την Φαίη ιδεα του προηγούμενου πόστερ που ανέβασε κατι, θα το ονομάσω "Όταν η Έφη συναντησε τον Κατσαπλια"
 

Συνημμένα

  • η Έφη και ο Κατσαπλιας.mp4
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 0

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
570
Like
262
Πόντοι
26
Η μπαζοελλειδα Έφη στο Λουτράκι τη βγάζει για μπανια την έχω δει από κοντά..κλασική κοντή χαμηλοκολα ελλεινιδα σουργελο με μέτρια φάτσα. και επιπεδο..ελλεινιδας...έχει βρει ένα 35αρη μπουχεσα χορηγό ντόπιο πλουσιόπαιδο..και νομίζει ότι έπιασε τον παπα από τα αρχιδια..αν θα τη γαμουσα?τζάμπα ναι..αλλά μη λέμε και πίπες..αν πάει στην Αμερική Αγγλία Γερμανία.και κάτσει δίπλα από τις ντόπιες εκει...απλά δεν θα τη προσέξει κανένας ντόπιος..
Δεν σας προλαβαίνω! Η Έφη είναι η καινούργια Μαριάννα και εξάπτει το κοινό αίσθημα. A star is born
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
570
Like
262
Πόντοι
26
Η μπαζοελλειδα Έφη στο Λουτράκι τη βγάζει για μπανια την έχω δει από κοντά..κλασική κοντή χαμηλοκολα ελλεινιδα σουργελο με μέτρια φάτσα. και επιπεδο..ελλεινιδας...έχει βρει ένα 35αρη μπουχεσα χορηγό ντόπιο πλουσιόπαιδο..και νομίζει ότι έπιασε τον παπα από τα αρχιδια..αν θα τη γαμουσα?τζάμπα ναι..αλλά μη λέμε και πίπες..αν πάει στην Αμερική Αγγλία Γερμανία.και κάτσει δίπλα από τις ντόπιες εκει...απλά δεν θα τη προσέξει κανένας ντόπιος..
Λοιπόν έρχομαι Λουτράκι για να είμαι αντικειμενικός. Αν δω τα θέλγητρα της Έφης και εσείς δίκιο θα συμφωνήσω αν όμως καψώσω από το φώς στο βάθος του τούνελ......
 

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
52
Like
269
Πόντοι
20
Λοιπόν έρχομαι Λουτράκι για να είμαι αντικειμενικός. Αν δω τα θέλγητρα της Έφης και εσείς δίκιο θα συμφωνήσω αν όμως καψώσω από το φώς στο βάθος του τούνελ......
Απο την ομαδικη με πληροφορούν οτι το 35 χρονο Λουτρακιοτικο πλουσιοπαιδο ειναι παραπληροφόρηση.

Η Εφη βρισκεται στο Λουτρακι το τελευταιο 15νθήμερο γιατι ειναι καλεσμένη ενος 35χρονου Αραβα τράπερ που εχει δεσει το γιωτ του στο μόλο του Λουτρακιου και πηγαινοερχεται μεταξί του Καζινο και του club Waves. Η Εφη ειναι η επιτιμη προσκεκλημένη του αυτην την περίοδο και για χάρη της εχει χύσει πολλές 'σαμπάνιες' στα κλαμπ του Λουτρακίου. Εχει γυρισει πολύ κοντεντ η Εφη και μαλλον θα το σηκώνει (το κοντεντ) ολο το καλοκαίρι. Ο Αραβας τράπερ της εχει δώσει ολοκληρο κινηματογραφικό συνεργείο (θα πέσει το ινστα και το τικτοκ)


Πάρτε και μια αποκλειστική φώτο που έχουμε ανεβασει στην ομαδικη μας στο τελε απο το μπαλκόνι του δωματιου στο Καζινο που μένει!
(Φοβερή κοιλια, και ο τυπος που την ειπε χαμηλοκώλα, να του τρυπήσουν ολες οι καπότες)
1721283268824.png
 

TheGamer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
128
Like
308
Πόντοι
21
Τι έχει η μύτη της; Ειναι λεπτή και αριστοκρατική, οχι χοντρη σαν μελιτζάνα (οπως της Ναταλίας)

Και οπως σου υποσχεθηκα παρε και μια φωτο απο καποιο ρεπορταζ που της ειχαν κανει
1721222429535.png
Αν εννοείς της Λάμπου η μύτη είναι σαν μελιτζάνα.. τράβα να σε δει γιατρός.. προλαβαίνεις δε προλαβαίνεις !!!!

ΥΓ μας πρίξατε τα φρύδια.. α σιχτιρ γαμώ το σπαμ σας μ..λακες !!!! Στο πάτο σας και οι μύτες τους και τα δάχτυλα τους.. βαρεμένοι όλοι εδω μέσα.. :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
363
Πόντοι
20
Και τώρα που κοιτάω τις φωτο τις Λαμπρου, παιζει τρελο φωτοσοπ.

Δειτε πως ειναι το βυζι σε φωτο, και πως ειναι σε βιντεο...

1721284983765.png
1721285268007.png
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
363
Πόντοι
20
..κλασική κοντή χαμηλοκολα ελλεινιδα σουργελο...
χαμηλοκώλα λεει... αλλος ενας τυφλος χρήστης του μπου. Η μαλακία τυφλώνει τελικα μάγκες!!! Δειτε (οσοι μπορείτε χαχα) τις φωτο παρακατω

Απο την ομαδικη με πληροφορούν οτι το 35 χρονο Λουτρακιοτικο πλουσιοπαιδο ειναι παραπληροφόρηση.

Η Εφη βρισκεται στο Λουτρακι το τελευταιο 15νθήμερο γιατι ειναι καλεσμένη ενος 35χρονου Αραβα τράπερ που εχει δεσει το γιωτ του στο μόλο του Λουτρακιου και πηγαινοερχεται μεταξί του Καζινο και του club Waves. Η Εφη ειναι η επίτιμη προσκεκλημένη του αυτην την περίοδο και για χάρη της εχει χύσει πολλές 'σαμπάνιες' στα κλαμπ του Λουτρακίου.
Φίλε, αυτο με το Καζινο Λουτρακιου και τον Αραβα τραπερ, και μαλλον αληθεύει..
.
1721300588169.png
1721300654550.png
 
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
984
Like
8.796
Πόντοι
1.046
Δεν ξέρω για άλλους αλλά έχετε κουράσει με την Έφη,
Ή μπορεί και Έφη έχεις κουράσει....
Ανοίξτε την ένα νήμα και γράψτε για αυτήν ότι θέλετε,τότε θα μπορείτε να λέτε, αν δεν σου αρέσει φίλε μην μπαίνεις στο νήμα της....
Δηλαδή κάπου έλεος ....
 

Sakmydickk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τέτοια κωλαρα δεν αξίζει hate ίσα ίσα είναι για επιβράβευση
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
363
Πόντοι
20
Δεν ξέρω για άλλους αλλά έχετε κουράσει με την Έφη,
Ή μπορεί και Έφη έχεις κουράσει....
Ανοίξτε την ένα νήμα και γράψτε για αυτήν ότι θέλετε,τότε θα μπορείτε να λέτε, αν δεν σου αρέσει φίλε μην μπαίνεις στο νήμα της....
Δηλαδή κάπου έλεος ....
Αφου κατα τα αλλα ειναι νεκρό εδω το νήμα. Δεν γραφει κανεις. Μηπως να μην το κοιτας εσυ αν δεν σου αρεσουν οι influencers;

Αλλιως ανέβασε εσύ κατι. Εκτος και αν θες να αλλαξουμε θεμα και να μιλάμε για μπαλίτσα εδω.
 

Perennial

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
75
Like
186
Πόντοι
0
Οχι σου ειπε κατι πολυ απλο φιλε. Ανοιξτε νημα για την ιδια. Εχουν πολλες αλλες δικο τους ηδη. Το νημα αν ειναι νεκρο ας πεθανει λοιπον. Δεν ειναι ομως σωστο να εχουμε καθε μερα μαχη. Κουραστικο ειναι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom