Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Sakmydickk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Like
44
Πόντοι
0
οταν εγραψα για πρωτη φορα σιγα τη γκομενα τυπε, αυτη η βλαμμενη πηγε και εφτιαξε ντεμεκ ψευτικες συνομιλιες οτι εγω της εστελνα διαφορα μηνυματα και τετοια και τα ανεβαζε στα τουιτερ... το αν αυτοι οι μαλακες παιξαν τους καλοθελητες η οχι, μου αρκει για να ξερω ποσο βλαμμενο ψυχοπαθες ατομο ειναι. οποτε θα την κραζω οπου σταθω και οπου βρεθω, γιατι σιγουρα δεν ειμαι ο μοναδικος στον οποιο το εχει κανει αυτο για να κερδισει τις εντυπωσεις....

το ατομο χρηζει ψυχολογικης υποστηριξης! δε βλεπεις οτι κοπτονται να απαντουν μολις τους θιξουμε το δηθεν ειδωλο? δε βλεπεις οτι κραζουν πολυ πιο εμφανισιμες γκομενες για να αποθεωσουν το μπαζο ? εχει και τελεγκραμ το οργιο!! χαχαχα

ΟΥΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΚΟΝΤΕΝΤ να εδινε θα το εβλεπα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και αλλος κλωνος με 13 μηνυματα κοπτεται για την "εφαρα" μπαζαρα?
Ρε φίλε εγώ λέω ότι είναι καύλα χέστηκα τι πιστεύεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κωλαραα
1000003708.png
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
οταν εγραψα για πρωτη φορα σιγα τη γκομενα τυπε, αυτη η βλαμμενη πηγε και εφτιαξε ντεμεκ ψευτικες συνομιλιες οτι εγω της εστελνα διαφορα μηνυματα και τετοια και τα ανεβαζε στα τουιτερ... το αν αυτοι οι μαλακες παιξαν τους καλοθελητες η οχι, μου αρκει για να ξερω ποσο βλαμμενο ψυχοπαθες ατομο ειναι. οποτε θα την κραζω οπου σταθω και οπου βρεθω, γιατι σιγουρα δεν ειμαι ο μοναδικος στον οποιο το εχει κανει αυτο για να κερδισει τις εντυπωσεις....

το ατομο χρηζει ψυχολογικης υποστηριξης! δε βλεπεις οτι κοπτονται να απαντουν μολις τους θιξουμε το δηθεν ειδωλο? δε βλεπεις οτι κραζουν πολυ πιο εμφανισιμες γκομενες για να αποθεωσουν το μπαζο ? εχει και τελεγκραμ το οργιο!! χαχαχα

ΟΥΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΚΟΝΤΕΝΤ να εδινε θα το εβλεπα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και αλλος κλωνος με 13 μηνυματα κοπτεται για την "εφαρα" μπαζαρα?
Ρε IGNORE κ πάλι IGNORE...να ταν τα πρόβληματα μας αυτά
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
347
Πόντοι
20
Ρε τύποι ούτε δικές σας γκόμενες να ταν...τι τρωγεστε για μλκς;;;
Ρε φίλε κατσαπλια κ να ναι προμοτορας σμπουτζασου ο πρώτος η ο τελευταίος είναι;
Ότι σε ενοχλεί κάνε ignore να βρεις την υγεία σου..
Φίλε penetrator εσύ γτ θιγεσαι έτσι;λαρωσε κ εσύ..
Δουλειά δεν είχε ο διάολος.....
Θιγομαι γιατι ειναι αδικια αυτο που γινεται και ειμαι και ο νουμερο ενα φαν της (την ειχα ανακαλύψη πριν την ανακαλύψουν ολοι οι αλλοι, οταν ειχε ακομα 9κ φολοερς.
 

Sakmydickk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2023
Μηνύματα
21
Like
44
Πόντοι
0
Και φυσικά οι βυζάρες ότι καλύτερο και γουστάρω γτ πολύ απλά τα λέει με την μια ότι θέλει να μας καυλωνει
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
347
Πόντοι
20
Και προσωπαρα για πολύ σπέρμα

1000003709.jpg


Μιας και ειπες σπερμα, μπορουμε να ανεβασουμε εδω cum tribute φωτο ή δεν το επιτρέπουν οι κανονες;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε IGNORE κ πάλι IGNORE...να ταν τα πρόβληματα μας αυτά
Ignore τον Κατσαπλια, ναι.
Την Εφάρα, ποτε!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Θιγομαι γιατι ειναι αδικια αυτο που γινεται και ειμαι και ο νουμερο ενα φαν της (την ειχα ανακαλύψη πριν την ανακαλύψουν ολοι οι αλλοι, οταν ειχε ακομα 9κ φολοερς.
Ω έλα τώρα πόσο είσαι κ εσύ 10χρονων;
Γκόμενα σου είναι η αδερφή σου;χάνεις ποσοστά;
Άλλο ένα πορνιδιο είναι που δείχνει τον κωλο της κ τα πίνεις εις υγείαν στα κορόιδα κάτι τύπους σα κ εσένα που την κάνετε θεό!
Κ οκ δικαίωμα σου ρε τύπε να κάνεις ότι θες αλλά έχεις γαμηθει να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας αλλά τελικά όσο προσπαθείς τόσο μακραίνει η προβοσκίδα σου..
Βγάλτε τις να τις μετρήσετε λέω εγώ,οποίος την έχει πιο μεγάλη έχει κ δίκιο!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356
Ω έλα τώρα πόσο είσαι κ εσύ 10χρονων;
Γκόμενα σου είναι η αδερφή σου;χάνεις ποσοστά;
Άλλο ένα πορνιδιο είναι που δείχνει τον κωλο της κ τα πίνεις εις υγείαν στα κορόιδα κάτι τύπους σα κ εσένα που την κάνετε θεό!
Κ οκ δικαίωμα σου ρε τύπε να κάνεις ότι θες αλλά έχεις γαμηθει να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας αλλά τελικά όσο προσπαθείς τόσο μακραίνει η προβοσκίδα σου..
Βγάλτε τις να τις μετρήσετε λέω εγώ,οποίος την έχει πιο μεγάλη έχει κ δίκιο!
για αυτο σου λεω. πεφτει πολυ γελιο εδω περα...
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
746
Κριτικές
131
Like
6.983
Πόντοι
17.576
Ω έλα τώρα πόσο είσαι κ εσύ 10χρονων;
Γκόμενα σου είναι η αδερφή σου;χάνεις ποσοστά;
Άλλο ένα πορνιδιο είναι που δείχνει τον κωλο της κ τα πίνεις εις υγείαν στα κορόιδα κάτι τύπους σα κ εσένα που την κάνετε θεό!
Κ οκ δικαίωμα σου ρε τύπε να κάνεις ότι θες αλλά έχεις γαμηθει να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας αλλά τελικά όσο προσπαθείς τόσο μακραίνει η προβοσκίδα σου..
Βγάλτε τις να τις μετρήσετε λέω εγώ,οποίος την έχει πιο μεγάλη έχει κ δίκιο!
Επιτέλους....
 

teli0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
18
Like
47
Πόντοι
0
οταν εγραψα για πρωτη φορα σιγα τη γκομενα τυπε, αυτη η βλαμμενη πηγε και εφτιαξε ντεμεκ ψευτικες συνομιλιες οτι εγω της εστελνα διαφορα μηνυματα και τετοια και τα ανεβαζε στα τουιτερ... το αν αυτοι οι μαλακες παιξαν τους καλοθελητες η οχι, μου αρκει για να ξερω ποσο βλαμμενο ψυχοπαθες ατομο ειναι. οποτε θα την κραζω οπου σταθω και οπου βρεθω, γιατι σιγουρα δεν ειμαι ο μοναδικος στον οποιο το εχει κανει αυτο για να κερδισει τις εντυπωσεις....
Δλδ, την εκραξες εδω χωρίς να σου εχει μιλήσει (αληθεια, γιατι να την μειώσεις χωρίς λόγο, αφου μπαζο δεν ειναι σιγουρα, κακα τα ψέματα) και σε τρολαρε μετα στο τουήτερ;

Χαχαχα, θεά!
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Ποια είναι αυτή η Έφη ρε τύποι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom