Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
263
Πόντοι
20
ασε μας ρε εφη που εκανες λογαριασμο στο μπου.κομ μπας και τσιμπησεις κανενα φολλωου και ολη μερα ασχολεισαι με τη μυτη και το σαγονι σου... και πανε κανε καμια δουλεια της προκοπης γιατι τα νιατα παιρνουν και το ινφλουενσιγκ σου δε παει και πολυ καλα...
Η κοπέλα πάει ταξίδια εκδρομές ανεβάζει κάθε μέρα φωτογραφίες. Κανει ζωαρα. Την έχουν εμπιστευτεί διάφορες εταιρείες για προμο. Έχει κανονική δουλειά (την έχω βρει και στο LinkedIn) . Κάνει την καυλα της με τα σοσιαλ και έχει μια αξιοπρεπή απήχηση και μου λες ότι θα κάτσει να ασχοληθεί με 20 καμμενους που γράφουμε εδώ μέσα; Τι θα κερδίσει; δλδ τώρα που το σκέφτομαι για να τα προλαβαίνει όλα αυτά θα πρέπει να έχει και κανέναν γκομενο να βοηθάει
Μην ασχολείσαι μαζί της αν δεν γουστάρεις. Όπως όλοι οι νορμάλ τύποι. Την κάνεις και συμπαθή μου στέλνουν DM εδώ μέσα και μου σπάνε τις μπάλες.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Η κοπέλα πάει ταξίδια εκδρομές ανεβάζει κάθε μέρα φωτογραφίες. Κανει ζωαρα. Την έχουν εμπιστευτεί διάφορες εταιρείες για προμο. Έχει κανονική δουλειά (την έχω βρει και στο LinkedIn) . Κάνει την καυλα της με τα σοσιαλ και έχει μια αξιοπρεπή απήχηση και μου λες ότι θα κάτσει να ασχοληθεί με 20 καμμενους που γράφουμε εδώ μέσα; Τι θα κερδίσει; δλδ τώρα που το σκέφτομαι για να τα προλαβαίνει όλα αυτά θα πρέπει να έχει και κανέναν γκομενο να βοηθάει
Μην ασχολείσαι μαζί της αν δεν γουστάρεις. Όπως όλοι οι νορμάλ τύποι. Την κάνεις και συμπαθή μου στέλνουν DM εδώ μέσα και μου σπάνε τις μπάλες.

δε κουραστηκες να γραφεις παραμυθια για την περσονα σου ακομη? τοσο ψυχοπαθης?

δε τσιμπανε τα μεγαλα ψαρια ετσι... το πολυ πολυ να τη βγαλει με κανενα ποδοσφαιριστη αλφα τοπικου...

χρειαζεσαι πλαστικο, ελλειψη ηθικης και οχι απλα σκετη βλακεια που σε δερνει, και μια σωστη life coach να σου δειξει πως γινονται οι ινφλουενσερ
 

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
263
Πόντοι
20
δε κουραστηκες να γραφεις παραμυθια για την περσονα σου ακομη? τοσο ψυχοπαθης?

δε τσιμπανε τα μεγαλα ψαρια ετσι... το πολυ πολυ να τη βγαλει με κανενα ποδοσφαιριστη αλφα τοπικου...

χρειαζεσαι πλαστικο και μια σωστη life coach να σου δειξει πως γινονται οι ινφλουενσερ
Μην κάνεις σαν παρατημένη γκόμενά. Προχώρα παρακάτω.
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
347
Πόντοι
20
δε κουραστηκες να γραφεις παραμυθια για την περσονα σου ακομη? τοσο ψυχοπαθης?

δε τσιμπανε τα μεγαλα ψαρια ετσι... το πολυ πολυ να τη βγαλει με κανενα ποδοσφαιριστη αλφα τοπικου...

χρειαζεσαι πλαστικο, ελλειψη ηθικης και οχι απλα σκετη βλακεια που σε δερνει, και μια σωστη life coach να σου δειξει πως γινονται οι ινφλουενσερ
Ρε καμμενε, νομίζεις οτι οι life coach ειναι managers για inlfuencers;

Σταμάτα το hate κάτω απο καθε ποστ σχετικά με την Εφη. Καρφώνεσαι οτι εχεις φαει χυλοπιτα. Στα αρχιδια μας αν τσιμπήσει μεγάλο ψάρι ή ποδοσφαιριστή αλφα τοπικου.

Εσυ, απο τις κριτικές που εχεις γραψει, πληρώνεις 200 ευρώ για) κατι τελειωμένες, οποτε θα σου εξηγησω, οτι οι πιτσιρικές σαν αυτές, αν ψαχνονται, βγαζουν φωτο απο τον καθρεφτη στην χέστρα). Αν βγαζουν φωτο απο ταξίδια, μαλλον δεν ψαχνουν να κονομήσουν λεφτά γιατι δεν εχουν αναγκη. Γκε γκε (φράση 80ς, για να μην λες οτι ειμαι η ιδια - και έχω και το ΝΙΤΡΟ που είχε αφιέρωμα στην Tracy Lords).
 

teli0s

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
18
Like
49
Πόντοι
0
Αρκετό καιρό lurker εδω, εμπαινα κυριώς για να δω τιποτα leak απο ινφλουενσερς που σαν ζωα στελνουν σε γκομενους και νομιζουν οτι δεν θα κυκλοφοροήσουν οταν χωρίσουν, στο εν λογω θρεντ.

Βλεπω γίνεται χαμός με την effieppm που καιρό τώρα έχω κανει follow (τικτοκ και ινστα) και απο εδω είδα οτι εχει και εντρυ στο babepedia (thanks για την ενημέρωση), και απλά είπα να κανω ενα λογαριασμό εδω για να μπορώ να αλληλοεπιδρώ.

Ακόμα διαβάζω την διαμάχη με τον hater και τους φαν της, αλλα βλεπω είχε ξεκινήσει κανα χρόνο πριν. Μπορεί κάποιος να μας κανει update να ξέρουμε τι παίζει; Σαν σαπουνοπερα έχει γινει εδω και ειναι κριμα να μην ξέρουμε την υπόθεση!

Τέλης ο Τέλειος
 

TheGamer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
128
Like
302
Πόντοι
21
Ο κώλος της Ναταλιάς, ο αλβανος τραπερ και ο πεθερος του (κοιτάνε τον κώλο της κορης του;;;)
GSqhqzqXQAAmwlz
αυτή η σκα..φατσα, γαμάει αυτό το μουνί ?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Ρε καμμενε, νομίζεις οτι οι life coach ειναι managers για inlfuencers;

Σταμάτα το hate κάτω απο καθε ποστ σχετικά με την Εφη. Καρφώνεσαι οτι εχεις φαει χυλοπιτα. Στα αρχιδια μας αν τσιμπήσει μεγάλο ψάρι ή ποδοσφαιριστή αλφα τοπικου.

Εσυ, απο τις κριτικές που εχεις γραψει, πληρώνεις 200 ευρώ για) κατι τελειωμένες, οποτε θα σου εξηγησω, οτι οι πιτσιρικές σαν αυτές, αν ψαχνονται, βγαζουν φωτο απο τον καθρεφτη στην χέστρα). Αν βγαζουν φωτο απο ταξίδια, μαλλον δεν ψαχνουν να κονομήσουν λεφτά γιατι δεν εχουν αναγκη. Γκε γκε (φράση 80ς, για να μην λες οτι ειμαι η ιδια - και έχω και το ΝΙΤΡΟ που είχε αφιέρωμα στην Tracy Lords).
σε μηχανη αναζητησης εψαχνες για να γραψεις το γκεκε δευτερε κλωνε?

γιατι εχεις νευρακια? δε πανε καλα οι δουλειες?
περιοδος?
μπλοκ απο τον ερωτα της ζωης σου?
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Ρε καμμενε, νομίζεις οτι οι life coach ειναι managers για inlfuencers;

Σταμάτα το hate κάτω απο καθε ποστ σχετικά με την Εφη. Καρφώνεσαι οτι εχεις φαει χυλοπιτα. Στα αρχιδια μας αν τσιμπήσει μεγάλο ψάρι ή ποδοσφαιριστή αλφα τοπικου.

Εσυ, απο τις κριτικές που εχεις γραψει, πληρώνεις 200 ευρώ για) κατι τελειωμένες, οποτε θα σου εξηγησω, οτι οι πιτσιρικές σαν αυτές, αν ψαχνονται, βγαζουν φωτο απο τον καθρεφτη στην χέστρα). Αν βγαζουν φωτο απο ταξίδια, μαλλον δεν ψαχνουν να κονομήσουν λεφτά γιατι δεν εχουν αναγκη. Γκε γκε (φράση 80ς, για να μην λες οτι ειμαι η ιδια - και έχω και το ΝΙΤΡΟ που είχε αφιέρωμα στην Tracy Lords).
καμμενη και μυθομανης εισαι και φαινεσαι....

life coach θες γιατι σε ψυχολογο δε προκειται να πας... οχι οτι και να πας θα σε βοηθησει μια και ζεις σε αρνηση...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
ειναι πολυ τυχαιο που οι "προμοτορες" μπηχτης και πενετρεητορ γραφτηκαν την ιδια μερα στο σαη και κοπτονται αν πιανω εγω στο στομα μου την μπαζοεφη...
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
347
Πόντοι
20
ειναι πολυ τυχαιο που οι "προμοτορες" μπηχτης και πενετρεητορ γραφτηκαν την ιδια μερα στο σαη και κοπτονται αν πιανω εγω στο στομα μου την μπαζοεφη...
Παμε παλι γιατι πολύ μιλάς και απαντήσεις δεν δίνεις.

1. Οταν γραφτηκα ακολουθησα λινκ απο καποια ομαδική που ηταν τοτε μεσα η Εφη, ισως απο το chatango του /r/greekbaddies. Λογικα το ιδιο εκανε και ο αλλος.
2. Γιατι εχεις κολημα και κραζεις μονο αυτην. Για τόσες γραφουμε εδω μέσα, με αυτην ομως οποτε γραφουν κατι, πεταγεσαι σαν την πουτσα να πεις την μαλακια σου.
3. Γραδεις οτι "Σε εκνευριζει που δεν πηδιεται" αλλα επισης γραφεις οτι σε "εκνευρίζει που προμοτάρει τον εαυτό της εδω μεσα". Εισαι διπολικός; Τι προβλημα εχεις να ερχονται εδω γυναικες; Πουστήδες ειμαστε να θελουμε να τον παιζουμε ο ενας με τις ιστορίες του άλλου; Κωλοτουμπες θα επρεπε να κανουμε οταν ερχονται εδω ινσταγκραμερ που θελουν να προωθήσουν τον εαυτό τους. Οι πιο πολλες απλα θελουν να ριξουν το θρεντ.
3. Δεν ειμαι η Εφη, ξεκωλα. Εχω δει το Terminator 2 στο Αθηναιον το 1994 (χονδρικα μιλάω, μπορει να ηταν λιγο πιο μετα). Θυμάμαι το Λαζόπουλο να βρίζει τον Παπαθεμελή για τον νομο που ειχε κανει τοτε να κλεινουν τα μαγαζια στις 12 το βραδυ και βγαιναμε και καναμε παρτυ στο Συνταγμα. Τι αλλο θες να σου πω; Για το Τσερνομπιλ που πλακονομασταν για μια κονσερβα αποστεριομενο γαλα νουνου εβαπορε; Ή οτι αγοραζα το Αγορι και το Μπλεκ για 100 δραχμες καθε Πεμπτη (γαμαγε το 13ο πατωμα, ο Δικαστης Ντρεντ, Slaine αλλα και ο Dan Dare.


Υ.Γ. Υποσχομαι οτι καθε φορα που θα γραφεις μαλακια για την Εφη, θα ανεβάζω και μια φωτο απο το ινστα της.
1721221424270.png
 

elemental_stom

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
ειναι πολυ τυχαιο που οι "προμοτορες" μπηχτης και πενετρεητορ γραφτηκαν την ιδια μερα στο σαη και κοπτονται αν πιανω εγω στο στομα μου την μπαζοεφη...
Παρακολουθώ το νήμα τόσο καιρό και δεν μιλάω..
Η Έφη είναι μουνάρα και καυλώνει πολύ κόσμο. Το είπες πολλές φορές ότι δεν σου αρέσει το εμπεδώσαμε. Η συμπεριφορά σου βγάζει μια ψυχοπαθεια και πολλά απωθημένα. Είναι ενοχλητικό αυτό που κάνεις με το σπαμ. Τα προσωπικά σου σε DM στη τελική
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Παμε παλι γιατι πολύ μιλάς και απαντήσεις δεν δίνεις.

1. Οταν γραφτηκα ακολουθησα λινκ απο καποια ομαδική που ηταν τοτε μεσα η Εφη, ισως απο το chatango του /r/greekbaddies. Λογικα το ιδιο εκανε και ο αλλος.
2. Γιατι εχεις κολημα και κραζεις μονο αυτην. Για τόσες γραφουμε εδω μέσα, με αυτην ομως οποτε γραφουν κατι, πεταγεσαι σαν την πουτσα να πεις την μαλακια σου.
3. Γραδεις οτι "Σε εκνευριζει που δεν πηδιεται" αλλα επισης γραφεις οτι σε "εκνευρίζει που προμοτάρει τον εαυτό της εδω μεσα". Εισαι διπολικός; Τι προβλημα εχεις να ερχονται εδω γυναικες; Πουστήδες ειμαστε να θελουμε να τον παιζουμε ο ενας με τις ιστορίες του άλλου; Κωλοτουμπες θα επρεπε να κανουμε οταν ερχονται εδω ινσταγκραμερ που θελουν να προωθήσουν τον εαυτό τους. Οι πιο πολλες απλα θελουν να ριξουν το θρεντ.
3. Δεν ειμαι η Εφη, ξεκωλα. Εχω δει το Terminator 2 στο Αθηναιον το 1994 (χονδρικα μιλάω, μπορει να ηταν λιγο πιο μετα). Θυμάμαι το Λαζόπουλο να βρίζει τον Παπαθεμελή για τον νομο που ειχε κανει τοτε να κλεινουν τα μαγαζια στις 12 το βραδυ και βγαιναμε και καναμε παρτυ στο Συνταγμα. Τι αλλο θες να σου πω; Για το Τσερνομπιλ που πλακονομασταν για μια κονσερβα αποστεριομενο γαλα νουνου εβαπορε; Ή οτι αγοραζα το Αγορι και το Μπλεκ για 100 δραχμες καθε Πεμπτη (γαμαγε το 13ο πατωμα, ο Δικαστης Ντρεντ, Slaine αλλα και ο Dan Dare.


Υ.Γ. Υποσχομαι οτι καθε φορα που θα γραφεις μαλακια για την Εφη, θα ανεβάζω και μια φωτο απο το ινστα της.
1721221424270.png
θα σε κραζω οπου σταθεις και οπου βρεθεις προμοτορα μπας και σου κατσει απο τα πολλα τα ποστ που κανεις!!!

αποκρουστικο το θεαμα στη φωτο. στη μυτη χωραει πουρο
 

PenetratorXXX

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
347
Πόντοι
20
θα σε κραζω οπου σταθεις και οπου βρεθεις προμοτορα μπας και σου κατσει απο τα πολλα τα ποστ που κανεις!!!

αποκρουστικο το θεαμα στη φωτο. στη μυτη χωραει πουρο

Τι έχει η μύτη της; Ειναι λεπτή και αριστοκρατική, οχι χοντρη σαν μελιτζάνα (οπως της Ναταλίας)

Και οπως σου υποσχεθηκα παρε και μια φωτο απο καποιο ρεπορταζ που της ειχαν κανει
1721222429535.png
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.181
Πόντοι
1.056
Ρε τύποι ούτε δικές σας γκόμενες να ταν...τι τρωγεστε για μλκς;;;
Ρε φίλε κατσαπλια κ να ναι προμοτορας σμπουτζασου ο πρώτος η ο τελευταίος είναι;
Ότι σε ενοχλεί κάνε ignore να βρεις την υγεία σου..
Φίλε penetrator εσύ γτ θιγεσαι έτσι;λαρωσε κ εσύ..
Δουλειά δεν είχε ο διάολος.....
 

elemental_stom

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Ο πενετρειτορ αν γεύεται καλά κάνει ο άλλος εμένα μου φαίνεται πολύ λαμακας. Απατημένος πρωην;
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.600
Κριτικές
1
Like
5.509
Πόντοι
2.356
Ρε τύποι ούτε δικές σας γκόμενες να ταν...τι τρωγεστε για μλκς;;;
Ρε φίλε κατσαπλια κ να ναι προμοτορας σμπουτζασου ο πρώτος η ο τελευταίος είναι;
Ότι σε ενοχλεί κάνε ignore να βρεις την υγεία σου..
Φίλε penetrator εσύ γτ θιγεσαι έτσι;λαρωσε κ εσύ..
Δουλειά δεν είχε ο διάολος.....
οταν εγραψα για πρωτη φορα σιγα τη γκομενα τυπε, αυτη η βλαμμενη πηγε και εφτιαξε ντεμεκ ψευτικες συνομιλιες οτι εγω της εστελνα διαφορα μηνυματα και τετοια και τα ανεβαζε στα τουιτερ... το αν αυτοι οι μαλακες παιξαν τους καλοθελητες η οχι, μου αρκει για να ξερω ποσο βλαμμενο ψυχοπαθες ατομο ειναι. οποτε θα την κραζω οπου σταθω και οπου βρεθω, γιατι σιγουρα δεν ειμαι ο μοναδικος στον οποιο το εχει κανει αυτο για να κερδισει τις εντυπωσεις....

το ατομο χρηζει ψυχολογικης υποστηριξης! δε βλεπεις οτι κοπτονται να απαντουν μολις τους θιξουμε το δηθεν ειδωλο? δε βλεπεις οτι κραζουν πολυ πιο εμφανισιμες γκομενες για να αποθεωσουν το μπαζο ? εχει και τελεγκραμ το οργιο!! χαχαχα

ΟΥΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΚΟΝΤΕΝΤ να εδινε θα το εβλεπα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοίτα είναι τρομερά καυλιαρα κοπέλα η Έφη και ας έχει μεγάλο στόμα αλλά και πάλι αν εφόσον δεν ενοχλεί είναι μια χαρά και επίσης τρομερή κωλαρα
1000003698.jpg
και αλλος κλωνος με 13 μηνυματα κοπτεται για την "εφαρα" μπαζαρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom