Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
263
Πόντοι
20
Μισο λεπτό ρε μπουρδελιαριδες γιατί θα μας τρελάνετε εσείς. Αυτό εδώ το θεομουνο το λέτε μπάζο;;;

 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Μισο λεπτό ρε μπουρδελιαριδες γιατί θα μας τρελάνετε εσείς. Αυτό εδώ το θεομουνο το λέτε μπάζο;;;

επιστρατευση ολων των κλωνων που ασχολουνται αποκλειστικα μονο με το συγκεκριμενο νημα και προφιλ....


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΠΑΤΖΟΥ
 

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
263
Πόντοι
20
επιστρατευση ολων των κλωνων που ασχολουνται αποκλειστικα μονο με το συγκεκριμενο νημα και προφιλ....


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΠΑΤΖΟΥ
Ρε κατσαπλια είσαι παρανοϊκός;

Τι μαλακίες γράφεις ότι και εγώ είμαι η Έφη. Εγώ είμαι ο admin του τελεγκραμ με τα leaks της και έχουμε μια ομαδική αφιερωμένη σε αυτήν και κυκλοφόρησε ότι την θαβεις και ήρθαμε να πάρουμε το μέρος της θεάς μας.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-07-11-23-49-25-769_org.telegram.messenger-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-11-23-49-25-769_org.telegram.messenger-edit.jpg
    392 KB · Εμφανίσεις: 164

Perennial

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
75
Like
183
Πόντοι
0
επιστρατευση ολων των κλωνων που ασχολουνται αποκλειστικα μονο με το συγκεκριμενο νημα και προφιλ....


ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΠΑΤΖΟΥ
Περα απο τον φαν της τον Penetrator η τον μπιχτη απο πανω μου που γραφει.. Μοιαζεις οτι εχεις εμμονη με τη συγκεκριμενη και ο τροπος που τους απαντας η να την βριζεις δεν εχει νοημα εκτος αν εχεις προσωπικα μαζι της. Μηπως ο καθενας να βγαλει απλα τα γουστα του εδω μεσα σε δημοσιο φορουμ; Για ινφλουενσερ ειναι οποιασδηποτε κοπης απο την Νιτσα στο χωριο μεχρι την Παπαμιχαλη.. Ας γουσταρει ο καθενας οπως θελει χωρις κραξιμο με το παραμικρο.. Τζαμπα χολη..
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Ρε κατσαπλια είσαι παρανοϊκός;

Τι μαλακίες γράφεις ότι και εγώ είμαι η Έφη. Εγώ είμαι ο admin του τελεγκραμ με τα leaks της και έχουμε μια ομαδική αφιερωμένη σε αυτήν και κυκλοφόρησε ότι την θαβεις και ήρθαμε να πάρουμε το μέρος της θεάς μας.
εσυ η ιδια δηλαδη κανεις τα leak μπας και τσιμπησει κανενας και σε βαφτισουν επιτελους ινφλουενσερ της κακιας ωρας?

πωπω κακο που μας βρηκε.... αλλα εσενα σε βρηκε μεγαλυτερο... δε θα κοιμηθεις ολο το βραδυ...
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Περα απο τον φαν της τον Penetrator η τον μπιχτη απο πανω μου που γραφει.. Μοιαζεις οτι εχεις εμμονη με τη συγκεκριμενη και ο τροπος που τους απαντας η να την βριζεις δεν εχει νοημα εκτος αν εχεις προσωπικα μαζι της. Μηπως ο καθενας να βγαλει απλα τα γουστα του εδω μεσα σε δημοσιο φορουμ; Για ινφλουενσερ ειναι οποιασδηποτε κοπης απο την Νιτσα στο χωριο μεχρι την Παπαμιχαλη.. Ας γουσταρει ο καθενας οπως θελει χωρις κραξιμο με το παραμικρο.. Τζαμπα χολη..
μη μας το χαλας και ασε να σπαμε πλακα μαζι της με τα ψευτικα προφιλ που φτιαχνει για να απαντησει....

εχεις χασει μεγαλο σωου αλλα περισσοτερο στο τουιτερ με φανταστικες ιστοριες και ποστ που εφτιαχνε δηθεν....

μιλαμε για πολυ νουμερο, μυθομανη γκομενα που θα πουλουσε και τη μανα της για αναγνωριση....
 

Perennial

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
75
Like
183
Πόντοι
0
μη μας το χαλας και ασε να σπαμε πλακα μαζι της με τα ψευτικα προφιλ που φτιαχνει για να απαντησει....

εχεις χασει μεγαλο σωου αλλα περισσοτερο στο τουιτερ με φανταστικες ιστοριες και ποστ που εφτιαχνε δηθεν....

μιλαμε για πολυ νουμερο, μυθομανη γκομενα που θα πουλουσε και τη μανα της για αναγνωριση....
Δεν ηρθα για να σου τη χαλασω αλλου συχναζω στο φορουμ ετσι κ αλλιως αλλα το παρακολουθω απο προχθες γιατι το ειδα στο front page. Οσο καθεσαι και ασχολεισαι ομως να τη λες μυθομανη τα λουζεσαι κ ο ιδιος στη φουσκα του μπου.. Αστο προσπερασε το.. ειναι υπερβολικο να λες θα πουλουσε οτιδηποτε για αναγνωριση. Δε τη συμπαθεις κατανοητο αλλα οκ αρεσει στους αλλους προχωραμε παρακατω.
 

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
263
Πόντοι
20
μη μας το χαλας και ασε να σπαμε πλακα μαζι της με τα ψευτικα προφιλ που φτιαχνει για να απαντησει....

εχεις χασει μεγαλο σωου αλλα περισσοτερο στο τουιτερ με φανταστικες ιστοριες και ποστ που εφτιαχνε δηθεν....

μιλαμε για πολυ νουμερο, μυθομανη γκομενα που θα πουλουσε και τη μανα της για αναγνωριση....
Τι είχε ψεύτικες ιστορίες είχε φτιάξει δλδ; Λες και δεν στέλνουν τρέλα πράγματα σε γυναίκες σε δμ
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Τι είχε ψεύτικες ιστορίες είχε φτιάξει δλδ; Λες και δεν στέλνουν τρέλα πράγματα σε γυναίκες σε δμ
δυστυχως επειδη δεν εισαι εμφανισιμη δεν ειχες και τοσο επιτυχια στα dm οσο αλλες, οποτε αυτος ο αποτυχημενος τροπος να προσπαθησεις να παρεις προβολη και κανενα σχολιο δεν επιασε τοπο....
σου προτεινω να ανεβασεις αγγελια για μελη του δεκαρικου και δε θα πας χαμενη!
 

Mpixtis99

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2023
Μηνύματα
51
Like
263
Πόντοι
20
δυστυχως επειδη δεν εισαι εμφανισιμη δεν ειχες και τοσο επιτυχια στα dm οσο αλλες, οποτε αυτος ο αποτυχημενος τροπος να προσπαθησεις να παρεις προβολη και κανενα σχολιο δεν επιασε τοπο....
σου προτεινω να ανεβασεις αγγελια για μελη του δεκαρικου και δε θα πας χαμενη!

Ρε είσαι τυφλός ή δεν σου αρέσουν οι γυναίκες;
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-07-12-00-12-46-655_com.instagram.android-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-12-00-12-46-655_com.instagram.android-edit.jpg
    916,4 KB · Εμφανίσεις: 201

Perennial

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
75
Like
183
Πόντοι
0
δυστυχως επειδη δεν εισαι εμφανισιμη δεν ειχες και τοσο επιτυχια στα dm οσο αλλες, οποτε αυτος ο αποτυχημενος τροπος να προσπαθησεις να παρεις προβολη και κανενα σχολιο δεν επιασε τοπο....
σου προτεινω να ανεβασεις αγγελια για μελη του δεκαρικου και δε θα πας χαμενη!
Ξεφευγεις.. δε σου αρεσει ειναι κατανοητο.. αλλα περι 10€ κλπ ειναι μλκιες τωρα το ξερεις κ υπερβολη.. Το προσπερνας το θεμα κ μενεις ησυχος.. αφου εχει τριβη..
 

Perennial

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
75
Like
183
Πόντοι
0
γυναικα ειναι αυτο που με δειχνεις?
στειλε την σε κανα λοατκι μπορει να εχει περαση στις λεσβιες
Να σε κατευθυνω προς lilatrianti στο ινστα να ξελαμπικαρεις.. Θα δεις ενα πατο θα καταλαβεις τι λεω :grin: Τελευταιο ποστ 7η φωτο
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Να σε κατευθυνω προς lilatrianti στο ινστα να ξελαμπικαρεις.. Θα δεις ενα πατο θα καταλαβεις τι λεω :grin: Τελευταιο ποστ 7η φωτο
την ξερω την κυρια αλλα δε σαπορτατω γκεη φρεντλι παπαριες
 

Perennial

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
75
Like
183
Πόντοι
0

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
568
Like
258
Πόντοι
26
χαμηλα στανταρτ εχεις τυπε.... ακου εκει βασικια!
ουτε για λαντζα θα την ειχα...
Αδερφέ μάλλον εσύ έχεις εστιατόριο .

Ρε σεις τι έγινε; Ανάψανε τα αίματα;

Λοιπόν εμένα κλώνο δε με λες εύκολα. Εγώ έμπαινα με τα χίλια.

Εκτιμώ το θέαμα που προσφέρει και το χιούμορ της.

Τόσο χαμό είχα να δω από τον καιρό της μαριάννας!
 

seasunsex

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
568
Like
258
Πόντοι
26
Ρε κατσαπλια είσαι παρανοϊκός;

Τι μαλακίες γράφεις ότι και εγώ είμαι η Έφη. Εγώ είμαι ο admin του τελεγκραμ με τα leaks της και έχουμε μια ομαδική αφιερωμένη σε αυτήν και κυκλοφόρησε ότι την θαβεις και ήρθαμε να πάρουμε το μέρος της θεάς μας.
I want in
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.608
Κριτικές
1
Like
5.523
Πόντοι
2.356
Αδερφέ μάλλον εσύ έχεις εστιατόριο .

Ρε σεις τι έγινε; Ανάψανε τα αίματα;

Λοιπόν εμένα κλώνο δε με λες εύκολα. Εγώ έμπαινα με τα χίλια.

Εκτιμώ το θέαμα που προσφέρει και το χιούμορ της.

Τόσο χαμό είχα να δω από τον καιρό της μαριάννας!
νοτ μαη ταηπ τυπε... ουτε για καδο ανακυκλωσης κανει...

περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Ποτέ δεν κατάλαβα γιατί κάποιος παρακολουθεί εμμονικά τις κοπελιές αυτές στο Instagram και να αγριεύει για κάποιο λόγο με αυτό που βλέπει, όταν σε σάιτ τύπου YouTube στο Ίντερνετ υπάρχει δωρεάν και άφθονο "σκληρό", από κάθε γωνιά του κόσμου.

Εκτός αν κάποιος είναι νταβατζής/προμότορας... τότε λογικό να αγριεύει επειδή το Instagram και γενικά το Ίντερνετ του γάμησε την μπίζνα, οι κοπελιές τα κάνουν όλα μόνες τους πια.
Η χαζομάρα του ανθρώπου είναι άπειρη
Όταν ξεκίνησαν αυτές οι εφαρμογές έλεγα μα καλά ποιος μλκας θα μπει σε αυτά τα ηκηθια κατασκεύασμα τα
Απάντηση
Το 90% του πλανήτη
Ζούμε ανάμεσα σε ηληθιιυς είναι προφανές από πολλά άλλα βασικά από αυτά τα φαινόμενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom