Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Johnm91

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2019
Μηνύματα
92
Like
116
Πόντοι
0
Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω για scam στη προκειμένη περίπτωση.
Δεν αναφέρει ούτε αφήνει υπόνοιες για γυμνό στο Patreon της.
Να πω ότι έχει Telegram(free) και ότι κατά καιρούς το Instagram της κατεβάζει φώτο λόγω report.
Ναι οκ ελεγα μηπως...μπας και...αλλα ενταξει ισως στην πορεια δειξει κατι ακομα αλλα δεν ξερω και το πατρεον κατα ποσο αφηνει το γυμνο...ισως ειναι κι εκει σαν το ινσταγκραμ
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Επέτρεψέ μου να διαφωνήσω για scam στη προκειμένη περίπτωση.
Δεν αναφέρει ούτε αφήνει υπόνοιες για γυμνό στο Patreon της.
Να πω ότι έχει Telegram(free) και ότι κατά καιρούς το Instagram της κατεβάζει φώτο λόγω report.
Επειδή δεν παρακολούθησα από την αρχή τον διάλογο σας, αν αναφέρεσαι στην Έρη, την δασκάλα γιόγκα, όντως το instagram κατεβάζει πολύ συχνά φωτογραφίες της. Είναι αρκετά προκλητικές, κάποιες φωτό είναι καθαρά γυμνό (π.χ. ρώγες φόρα παρτίδα) και αρκετοί (μάλλον αρκετές) κάνουν report. Εγώ απορώ πάντως πως και δεν της έχουν κλείσει τον λογαριασμό στο instagram με αυτά που ανεβάζει (και ελπίζω να μην της το κλείσουν).
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.027
Κριτικές
5
Like
5.424
Πόντοι
1.336
Όσο τις κάνει ο κόσμος θεές επειδή ανεβάζουν απλώς φωτογραφίες, αυτά θα γίνονται. Για να εμέναν κανένα 6μηνο.χωρις ακόλουθους στα σοσιαλ κτλ και οι τιμές αυτές οριακά θα ήταν για πρωκτικό.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
Μαγκες η δασκαλα γιογκα ζει στην Νεα Υορκη πρωτα απ ολα....
Και μια φορα καποιος ειχε σχολιασει..
"Σε ειδα χτες στο ταδε μαγαζι μαζι με τον LLCool J.."
Τωρα τι παιζει με αυτην...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Μαγκες η δασκαλα γιογκα ζει στην Νεα Υορκη πρωτα απ ολα....
Και μια φορα καποιος ειχε σχολιασει..
"Σε ειδα χτες στο ταδε μαγαζι μαζι με τον LLCool J.."
Τωρα τι παιζει με αυτην...
Η βάση της είναι η Θεσσαλονίκη. Η καταγωγή της από Καβάλα.
Κατά καιρούς ταξιδεύει στο εξωτερικό π.χ. Νέα Υόρκη, Ισπανία. Δεν μένει μόνιμα στο εξωτερικό.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
Η βάση της είναι η Θεσσαλονίκη. Η καταγωγή της από Καβάλα.
Κατά καιρούς ταξιδεύει στο εξωτερικό π.χ. Νέα Υόρκη, Ισπανία. Δεν μένει μόνιμα στο εξωτερικό.
εγω οσα στορις βλεπω ολα απο εξω ειναι....
 

kavloston

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
51
Like
1.136
Πόντοι
200
εγω οσα στορις βλεπω ολα απο εξω ειναι....
Νομίζω έχει να κάνει με την ελευθερία που νοιώθει για τις φωτογραφήσεις και το περιβάλλον.
Πάντως έχει πει για μία που της την "έπεσε" για την ηθική της και τις φώτο όταν έφτασε στο AirBnB στη Νέα Υόρκη.
Γρήγορο Google Translate της ιστορίας:
"Έχω αναφέρει σε προηγούμενες αναρτήσεις ότι αντιμετώπισα κάποιες δυσκολίες κατά το τελευταίο μου ταξίδι στη Νέα Υόρκη και ήθελα να μιλήσω περισσότερο για το τι συνέβη.
Έκλεισα ένα AirBnb για να μείνω και είχα μια γυναίκα συγκάτοικο που είχε πολύ καλές κριτικές. Σκέφτηκα ότι ήταν μια πιο ασφαλής επιλογή καθώς θα είχα έναν ντόπιο σε περίπτωση που χρειαζόμουν κάτι και ως σόλο γυναίκα ταξιδιώτη το εκτιμώ αυτό.
Τα πράγματα ήταν εντάξει μέχρι που της έδειξα το ig προφίλ μου και τη φωτογραφία μου. Στην αρχή προσποιήθηκε ότι ήταν εντάξει με αυτό, αλλά δεν ήξερα τι πραγματικά συνέβαινε στο μυαλό της.
Λίγες μέρες αργότερα, ξεκίνησε αυτό που μπορώ να περιγράψω μόνο ως μια μεγάλη επίθεση λεκτικού μίσους εναντίον της ταυτότητάς μου και της δουλειάς μου. Για να αναφέρω μερικά πράγματα είπε ότι η φωτογραφία μου δεν είναι τέχνη, υπαινίχθηκε ότι είμαι πόρνη, ότι δεν πρέπει να φοράω εσώρουχα, ότι πρέπει να αλλάξω στυλ φωτογραφίας μου, ότι τέτοιες φωτογραφίες τραβήχτηκαν από p0rnstars κ.λπ.
Αυτή η ομιλία συνεχίστηκε για περίπου 15 λεπτά και παρόλο που προσπάθησα να εξηγήσω την άποψή μου ήταν σαν να μιλάω σε έναν τοίχο. Αρχίζοντας να φοβάμαι ακόμη και για την ασφάλειά μου γύρω της, έφυγα από το διαμέρισμα την ίδια μέρα.
Ήμουν εντελώς συντετριμμένος συναισθηματικά γιατί εκτός από το ότι έπρεπε να αντιμετωπίσω έναν μισητή στην πραγματική ζωή για πρώτη φορά, αντιμετώπιζα επίσης έναν από τους μεγαλύτερους φόβους μου όταν ταξιδεύω, που είναι να μην έχω πού να μείνω.
Είμαι ευγνώμων που μπόρεσα να αντιδράσω όμως και ευτυχώς βρήκα ξενοδοχείο για τις υπόλοιπες μέρες του ταξιδιού μου.
Η ιστορία όμως δεν τελειώνει εκεί. Αφού της ζήτησε επιστροφή χρημάτων για τις υπόλοιπες ημέρες που δεν θα έμενα στο διαμέρισμά της, αρνήθηκε λέγοντας "Επέλεξα να φύγω". Επικοινώνησα με την υποστήριξη της Airbnb μόνο και μόνο για να ανακριθώ σαν εγκληματίας και με ρωτούσαν για δημόσιο γυμνό και άλλα πράγματα που δεν είχαν καν νόημα. Εφόσον δεν είχα καμία απόδειξη για τη λεκτική παρενόχληση, δεν νομίζω ότι με πίστεψαν.
Ο λογαριασμός μου είναι πλέον κλειδωμένος, κάτι που είναι άλλη μια απώλεια, καθώς θα έβρισκα συχνά μέρη για να τραβήξω, αλλά αυτή η επιλογή έχει πλέον εξαφανιστεί.
Είμαι πίσω στο σπίτι τώρα, αλλά ακόμα προσπαθώ να συνέλθω ψυχικά και συναισθηματικά από όλα αυτά τα περιστατικά. Δεν υπερβάλλω όταν σας λέω ότι αυτή ήταν μια από τις πιο δύσκολες περιόδους της ζωής μου. Το να έρθω πρόσωπο με πρόσωπο με τόσο απόλυτο μίσος πήρε μέρος της ψυχής μου.
Ξέρω όμως ποιος είμαι και πιστεύω στη δουλειά μου. Καταλαβαίνω ότι δεν θα το πάρουν ή δεν θα το εκτιμήσουν όλοι, αλλά επέλεξα να εμφανιστώ με θάρρος στον κόσμο. Δημιουργώ συναρπαστικά έργα που δεν μπορούν να χωνέψουν πολλοί γιατί ξυπνά κομμάτια του εαυτού τους που δεν θέλουν να δουν. Αλλά αυτή είναι η ομορφιά του και αυτό είναι η Τέχνη για μένα. Ξεσηκώνει συναισθήματα, συζητήσεις και σε κάνει να αμφισβητείς όλες αυτές τις έννοιες που έχεις συγκεντρώσει στη ζωή.
Αυτές οι εικόνες τραβήχτηκαν στο Μπρούκλιν από έναν φωτογράφο την επόμενη μέρα του περιστατικού που περιέγραψα. Η τεράστια ευγνωμοσύνη μου πηγαίνει σε αυτόν τον φωτογράφο που με βοήθησε να ξεπεράσω το μούδιασμα που ένιωθα ακόμα εκείνο το πρωί και με βοήθησε να νιώσω άνετα να ποζάρω ξανά.
" Προβολή συνημμένου DSC01667.jpg
Προβολή συνημμένου DSC01720.jpg
 

secbou

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
132
Like
121
Πόντοι
1
Γιατί τα τρίβει συνέχεια ρε παιδιά (στην φωτό τους κάνει και τεστ θλίψης)


Effie Papamichali on Instagram: "Πολυλίμνιο bloopers!"
Screenshot_2024-07-08-11-31-26-350_com.instagram.android-edit.jpg
Με φτιάχνει πολύ αυτό το μωράκι!!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.735
Κριτικές
1
Like
5.708
Πόντοι
2.356

DirkDiggggler

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2018
Μηνύματα
156
Like
809
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom