Νέα

Ελληνίδες Ινφλουένσερς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livrpan1892
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

koropios

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2017
Μηνύματα
2.853
Like
9.943
Πόντοι
1.056
Πολύ μωρό...
IMG_20231015_150645.jpg
 

eteros_ego

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3.088
Like
6.284
Πόντοι
1.056

Γνωρίζει κάποιος κάτι για αυτή, ασχολείται με το άθλημα εκτός από την γυμναστική ?
Επί Πασοκ όταν ήταν pr στο Γκάζι έδινε ρέστα, τώρα νομίζω είναι με κάποιον one and only χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ονοματάκι..? Μια χαρά είναι το κορίτσι
 

VILENA52

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
15
Πόντοι
0
Επί Πασοκ όταν ήταν pr στο Γκάζι έδινε ρέστα, τώρα νομίζω είναι με κάποιον one and only χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ονοματάκι..? Μια χαρά είναι το κορίτσι
Κύπρια είναι μοντέλο και καλά, Νάσια. Παντρεμένη και με παιδί. Ήταν κάβλα και έγκυος, ανέβαζε πολλές φωτό
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
84
Like
233
Πόντοι
20
1 ώρα/150 κ μόνο αουτκαλλ! (ρώτησα)
όσο για το τρανσ δεν ξέρω αν ισχύει....
Την είχα πάρει στο imperial στη Λάρισα πριν 6 χρόνια με 60 ευρώ τότε... Είναι εγχειρισμενη τρανσέξουαλ αλλά ειναι πιο γυναίκα και από πραγματική γυναίκα..
Πλεον δεν το παραδέχεται ότι ήταν παλιά αγοράκι και τώρα παίρνει 150... Τα αξίζει πάντως
 

John_Savvidis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
432
Like
1.907
Πόντοι
201
«Η Τόνια Σωτηροπούλου είναι αντικειμενικά μία πολύ όμορφη γυναίκα και ηθοποιός. Μία άκρως καυτή στιγμή για εκείνη ήταν το 2016 στην ξένη ταινία «Brotherhood». Σε μία σκηνή, λοιπόν, εμφανίζεται με μία hot πετσέτα να καλύπτει τα άκρως απαραίτητα, να πιάνει το πέος του έγχρωμου συμπρωταγωνιστή της και στη συνέχεια να εκθέτει το στήθος της και τα ανοίγει τα πόδια της για να τα δείξει όλα.»

Πηγή : Τόνια Σωτηροπούλου: Όταν άνοιγε τα πόδια της γυμνή [vid] | Pagenews.gr

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom