Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
118
Like
69
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές ψάχνω και εγώ για φοιτήτρια πάντα Ελληνίδα όμως έχω βάλει αγγελίες στο kane sex αλλά τίποτα το σοβαρό. Μήπως μπορεί κάποιος συναγωνιστής να βοηθήσει; Μόνο κάτι πρεζάκια έχω βρει που μου το παίζουν φοιτήτριες. Υπάρχει κανένα τηλέφωνο ευχαριστώ!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Στα Προπύλαια μνημείο της Άγνωστης Φοιτήτριας που θα είναι γυμνή όρθια δίπλα σε ένα ΑΤΜ.
που ειναι οι εποχες Τσιπρα που γαμιωντουσαν για μια τυροπιτα:cry: ... ειχα γαμισει μια σουπερ και τα καταπιε για μια κασεροπιτα και εφερε duo μια φιλη της για μια σπανακοτυροπιτα :undecided-old:
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
118
Like
69
Πόντοι
1
που ειναι οι εποχες Τσιπρα που γαμιωντουσαν για μια τυροπιτα:cry: ... ειχα γαμισει μια σουπερ και τα καταπιε για μια κασεροπιτα και εφερε duo μια φιλη της για μια σπανακοτυροπιτα :undecided-old:
Πες το ψέματα!!!!
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.173
Κριτικές
3
Like
4.329
Πόντοι
736
Και για να αποδείξουμε πλέον ότι ο αγαπητός Ισίδωρος δεν κάνει άσκοπες εμφανίσεις , εγώ και δύο γνωστοί από εδώ μέσα διαθέτουμε 500 έκαστος ανά ραντεβού .( 1500 δηλαδή άμεσα σε δύο ημέρες σε όποια εμφανιστεί ).
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα εμφανιστεί τίποτα απολύτως όμως !!!
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.202
Κριτικές
2
Like
22.511
Πόντοι
6.236
που ειναι οι εποχες Τσιπρα που γαμιωντουσαν για μια τυροπιτα:cry: ... ειχα γαμισει μια σουπερ και τα καταπιε για μια κασεροπιτα και εφερε duo μια φιλη της για μια σπανακοτυροπιτα :undecided-old:
Υπάρχει καλύτερη Ελλάδα και τη θέλουμε!!
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Και για να αποδείξουμε πλέον ότι ο αγαπητός Ισίδωρος δεν κάνει άσκοπες εμφανίσεις , εγώ και δύο γνωστοί από εδώ μέσα διαθέτουμε 500 έκαστος ανά ραντεβού .( 1500 δηλαδή άμεσα σε δύο ημέρες σε όποια εμφανιστεί ).
Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν θα εμφανιστεί τίποτα απολύτως όμως !!!
παρε 4 κοπελες απο το matzik ντυσε τις φοιτητριες και θα σου μεινουν και ρεστα :tooth:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.173
Κριτικές
3
Like
4.329
Πόντοι
736
παρε 4 κοπελες απο το matzik ντυσε τις φοιτητριες και θα σου μεινουν και ρεστα :tooth:
Παίρνω από άλλο γραφείο ...χωρίς να τις ντύσω φοιτήτριες !!! Αλλά για να λήγει το πανηγύρι αντί να πάμε στις επαγγελματίες ας το ρισκάρουμε και μια φορά !!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
114
Like
18.788
Πόντοι
20.686
που ειναι οι εποχες Τσιπρα που γαμιωντουσαν για μια τυροπιτα:cry: ... ειχα γαμισει μια σουπερ και τα καταπιε για μια κασεροπιτα και εφερε duo μια φιλη της για μια σπανακοτυροπιτα :undecided-old:
Έπρεπε να βαλεις και μια κρεατοπιτα.
Θα γαμουσες όλο το πανεπιστήμιο.:rockon:
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.173
Κριτικές
3
Like
4.329
Πόντοι
736
Έπρεπε να βαλεις και μια κρεατοπιτα.
Θα γαμουσες όλο το πανεπιστήμιο.:rockon:
Κρεατοπιπα έβαζε ο καλλιτέχνης ούτως ή άλλος και μάλλον έλεγε να μην τις μπερδέψει
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
καλά τι έχετε πάθει με τις φοιτήτριες; Ξέρετε για να τις σπουδάζουν οι γονείς τους, δεν είναι ακριβώς η φτωχότερη κοινωνική ομάδα ή μήπως θέλετε να γαμάτε άτομα με πτυχίο; Οι χουβαρντάδες πυρφόροι δεν έχουν παρά να κάνουν προφίλ στο Instagram να βρουν κανένα ξεκωλάκι που ανεβάζει όλο φωτογραφίες με εσώρουχα και μαγιό, της πετάς την παραμύθα ότι θα της δώσεις λεφτά, θα πληρώσεις φωτογράφο και instagram manager να την κάνεις Influencer ,αν έχεις και μαγαζί τη βάζεις να στο διαφημίσει. Γιατί να στιγματίζεται έτσι η μέση Ελληνίδα φοιτήτρια;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.502
Πόντοι
28.900
Θα το κρατούσα εγώ. Άραγε αν πάω με ένα χιλιάρικο στη τράπεζα θα δεχτούν να μου τα κάνουν 200ευρα. Από Δευτέρα τέρμα οι υπάλληλοι άκουσα.
Τέρμα οι υπάλληλοι;;;
Και αυτοί που εργάζονται τι θα απογίνουν;;;
Φουλ απολύσεις;;;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

gazoz

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2018
Μηνύματα
45
Like
69
Πόντοι
0
αντε μετα να ξεμπλεξεις με το κινημα metoo.
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1
Γκόμενα που κοιτάζει τα φράγκα μόνο αξίζουν να πάρουν και ανάλογη συμπεριφορά. Πουλήσετε παραμύθι, ξεφτιλιστε τες χωρίς τύψεις στο πουτσο και γράψτε τες στ αρχιδια σας μετά. Πάμε για επόμενα. Ούτε δώρα ούτε τπτ. Το μπουλεα.


Την είδε η κάθε κατεργάρα Κιμ Καρντάσιαν. Άντε ρε και γαμησου σαύρα. Αλλά κάτι μαλακές σαν εδώ μέσα χαλάτε τη πιάτσα. Τις κάνετε θεές και μετά παίρνετε και το καυλί στο χέρι.
Πολύ σωστό,διότι να γαμουσαν θα έλεγα οκ,αλλα πάλι αχυστοι φεύγουν.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Το 500άρικο σταμάτησε να τυπώνεται το 2018. Γι' αυτό κι είναι σπάνια και ανάρπαστα.

Σωστά.

200άρι βγήκε καινούργιο, αλλά και το παλιό δεν αποσύρθηκε ακόμα.

500άρι δεν θα βγει καινούργιο, αλλά όσα υπάρχουν θα εξακολουθήσουν να κυκλοφορούν.


71_n.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom