Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 459
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Σύστημα πεντακοσαρικο ...καθωμαι σε τραπέζι δίπλα σε δύο φοιτήτριες. Αυτές έπιναν καφέ .γεκαγαν μίλαγαν δυνατά .γύρω στα είκοσι. 19 ίσως .εγώ άνετος πήρα ένα ποτό .αυτές με κοιταγαν κ γελαγαν κάτι έλεγαν μεταξιιτους για μένα. Βγάζω να πληρώσω αμέσως μόλις ήρθε ποτό βγαζο από πορτοφόλι ένα πεντακοσαρικο που το έχω μόνιμο μέσα .μου λέει ο σέρβις δεν έχετε πιο μικρό ;εγώ έκανα ότι βγάζω ένα πενήντα με κοιταγαν αυτές. Μετά λέει η μία στην άλλη θέλω να φάω παγωτό .λέει η άλλη είναι ακριβά εδώ .με κοιταγαν.γελαγανε.μοθ φωνάζει η μία μπάρμπα θα μας κεράσεις παγωτό κ γελαγαν .λέω αμέσως πάρτε ότι θέλετε .παραγγέλνουν αυτές μετά από γέλιο. Ερχετε .μετά πάω κ καθωμαι ίδιο τραπέζι χωρίς να μιλήσω .αυτές γελαγαν .λέω πάρτε ότι θέλετε .φάγανε παγωτά .μετά λέει η ίδια θελουμε κ γλυκό .λέω πάρτε .πιάσαμε κουβέντα. Αφραγκες φοιτήτριες σε αισθητική νύχια σε μια σχολή κάτι .λέγαμε μαλακίες γελαγαν αυτές .μετά μου λένε θα πάμε βόλτα Γλυφάδα με τραμ κ θα γυρίσουμε κέντρο μετά. Λέω πάρε το κινητό μου όταν έρθετε πίσω να κεράσω σφηνάκια .λένε οκ.το πήραν .μετά από ώρες με περνει η μία τηλ. Είχε έρθει μόνη κ έψαχνε κέρασμα .ωραία λέω .την πάω σε ένα μαγαζί φίλου μου που με κερνάει αυτός πάντα. Παραγγείλα δυο ποτά .πλήρωσα .μετά το μαγαζί έγερνε σφηνάκια κέρασμα από δωρεάν .μετά μίλαγε αυτή μαλακίες .εγώ έλεγα ναι ότι την άκουγα κ καλά .έμενε Μαρούσι 19 χρόνων .κ πήγαινε βόλτες μοναστήρακι.δεν είχε γκόμενο .μετά παν τουαλέτα της στέλνω μύνημα από την τουαλέτα .θες να σου Δοσω λεφτά να αγοράσεις ένα κινητό αύριο ;μου είχε πει είχε ένα παλιό κινητό σπασμένη οθόνη χάλια μλεει αλήθεια ;;κεν στο μύνημα ναι .μου αρέσεις πολύ κ σε θέλω για σχέση να σου περνώ εγώ ότι θες .λέω το να τους κάνεις τους πιτσιρικάδες δεν έχουν μια .εσύ θες σοβαρό άντρα να σου κάνει δώρα .να περνάς καλά .μου λέει οκ στο μύνημα .βγαίνω πάω στο τραπέζι .με κοίταξε γελαγε. Λέω πάρε ένα δωράκι να πάρεις κινητό αύριο καινούργιο .της δίνω για το κινητό 150 ευρώ .μετά τα ποτά της λέω παμε στο σπίτι μένω κοντά να πιούμε κάνα ποτό ήσυχα .ήρθε τη γάμησα μια φορά .ήρεμα ήσυχα .έκανε μισή ώρα πίπα που ήθελα εγώ .της λέω να πεις κ στις φίλες σου για μένα .αυτό έγινε Σεπτέμβριο .την βρήκα άλλη μια φορά Οκτώβριο κ μου γνώρισε κ μια φίλη της λεσβία λίγο.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Αν έχεις κοινή παρέα με τις φοιτήτριες τρως πολύ εύκολα ακόμα και χωρίς λεφτά απλά κάνε της δώρο παπούτσια μπουφαν και θα πέσει σαν κοτοπουλάκι!!! ???Αλλά. Πρέπει να σε ξέρει να είστε στην ίδια παρέα.. Αλλιώς κάνε απλά μια πρόταση στο ινστα θα θέλεις 200ευρω για μια ωρίτσα?? Οι πιο πολλές φοιτητριουλες δεν ζητάνε και τρελά πόσα για ένα γαμησι..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Βρε εδώ το δίνουνε σε κάτι χαλιες φοιτητακους τζάμπα κάντε κίνηση μη φοβάστε οι πιο πολλές είναι και θεοχαζες????
 
OP
OP
C

corfugreece2018

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
180
Πόντοι
1
Ένα πολύ καλό μαγαζί για φοιτήτριες ίσως το καλύτερο στέκι για καμάκι με φοιτήτριες είναι το ντιεγκο που έχει ανοίξει στην Αδριανού στο μετρό Θησείο. Εγώ πηγαίνω εκεί κάθε Κυριακή που έχει πάρτυ το απόγευμα κ είναι γεμάτο φοιτήτριες .επίσης είναι ένα μπαρ στου ψηρρι μέσα στα στενά που είναι γεμάτο φοιτήτριες που ψάχνουν sugar daddy εκεί είναι γεμάτο κάθε βράδυ σε πίσω χώρο του όλο φοιτήτριες. Ειμασταν πέντε άντρες 40 φοιτήτριες χθες .μέσα εκεί τους μέτρησα εγώ .
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Σύστημα πεντακοσαρικο ...καθωμαι σε τραπέζι δίπλα σε δύο φοιτήτριες. Αυτές έπιναν καφέ .γεκαγαν μίλαγαν δυνατά .γύρω στα είκοσι. 19 ίσως .εγώ άνετος πήρα ένα ποτό .αυτές με κοιταγαν κ γελαγαν κάτι έλεγαν μεταξιιτους για μένα. Βγάζω να πληρώσω αμέσως μόλις ήρθε ποτό βγαζο από πορτοφόλι ένα πεντακοσαρικο που το έχω μόνιμο μέσα


i-monopoli-nomimopoiei-tis-klepsies-monopoly12.jpg
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Ρε τυπε 500 για μια τυχαία φοιτήτρια που βρήκες στον δρόμο;Δεν αμφιβάλω ότι ήταν καλή αλλά για ένα μουνι υπερβολή είναι. Και μετά κοροϊδεύουμε τα πιτσιρικια που παίρνουνε iPhone
ετσι καλομαθαίνουν μερικές μερικές
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Ρε μην γράφετε ολο φαντασιες για να βαράτε μλκια μετα
Αστο διαλο που δίνετε 500ευρω να γαμηαετε στην ελλαδα οου οι πιο πολυ εδω μεσα με 500 βγάζουνε εξαμηνο
Αντε φρούτα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.202
Κριτικές
2
Like
22.511
Πόντοι
6.236
...Μετά λέει η μία στην άλλη θέλω να φάω παγωτό .λέει η άλλη είναι ακριβά εδώ .με κοιταγαν.γελαγανε.μοθ φωνάζει η μία μπάρμπα θα μας κεράσεις παγωτό κ γελαγαν .λέω αμέσως πάρτε ότι θέλετε .παραγγέλνουν αυτές μετά από γέλιο. Ερχετε .μετά πάω κ καθωμαι ίδιο τραπέζι χωρίς να μιλήσω .αυτές γελαγαν .λέω πάρτε ότι θέλετε .φάγανε παγωτά .μετά λέει η ίδια θελουμε κ γλυκό .λέω πάρτε .
Έφαγαν παγωτό και μετά ήθελαν και γλυκό;; Το σάκχαρό τους να τους πεις να τσεκάρουνε.:confused:
Το "μπάρμπα" ασχολίαστο :sad2:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.832
Κριτικές
1
Like
9.654
Πόντοι
2.456
Να γράψουμε για Ελληνίδες φοιτήτριες και γενικά σπουδάστριες που κάνουν ραντεβού στην Αθήνα .κλπ..εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ οι Ελληνίδες φοιτήτριες που τις βλέπουμε έξω σε μαγαζιά καφέ .Μοναστηράκι κλπ .πολλές πιστεύω κάνουν ραντεβού στα κρυφά .να γράψουμε για αυτές που ξέρουμε .εγώ ξέρω δυο τρεις καλές που κάνουν ραντεβού κανονικά η ερωτικό μασάζ που μου αρέσει .
τυπε αυτα τα νηματα ανοίγονται σε λίγες ωρες που ξημερώνει Κυριακή :confused: κατατάσσονται στα Κυριακατικα:confused:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.883
Πόντοι
3.556
Σύστημα πεντακοσαρικο ...καθωμαι σε τραπέζι δίπλα σε δύο φοιτήτριες. Αυτές έπιναν καφέ .γεκαγαν μίλαγαν δυνατά .γύρω στα είκοσι. 19 ίσως .εγώ άνετος πήρα ένα ποτό .αυτές με κοιταγαν κ γελαγαν κάτι έλεγαν μεταξιιτους για μένα. Βγάζω να πληρώσω αμέσως μόλις ήρθε ποτό βγαζο από πορτοφόλι ένα πεντακοσαρικο που το έχω μόνιμο μέσα .μου λέει ο σέρβις δεν έχετε πιο μικρό ;εγώ έκανα ότι βγάζω ένα πενήντα με κοιταγαν αυτές. Μετά λέει η μία στην άλλη θέλω να φάω παγωτό .λέει η άλλη είναι ακριβά εδώ .με κοιταγαν.γελαγανε.μοθ φωνάζει η μία μπάρμπα θα μας κεράσεις παγωτό κ γελαγαν .λέω αμέσως πάρτε ότι θέλετε .παραγγέλνουν αυτές μετά από γέλιο. Ερχετε .μετά πάω κ καθωμαι ίδιο τραπέζι χωρίς να μιλήσω .αυτές γελαγαν .λέω πάρτε ότι θέλετε .φάγανε παγωτά .μετά λέει η ίδια θελουμε κ γλυκό .λέω πάρτε .πιάσαμε κουβέντα. Αφραγκες φοιτήτριες σε αισθητική νύχια σε μια σχολή κάτι .λέγαμε μαλακίες γελαγαν αυτές .μετά μου λένε θα πάμε βόλτα Γλυφάδα με τραμ κ θα γυρίσουμε κέντρο μετά. Λέω πάρε το κινητό μου όταν έρθετε πίσω να κεράσω σφηνάκια .λένε οκ.το πήραν .μετά από ώρες με περνει η μία τηλ. Είχε έρθει μόνη κ έψαχνε κέρασμα .ωραία λέω .την πάω σε ένα μαγαζί φίλου μου που με κερνάει αυτός πάντα. Παραγγείλα δυο ποτά .πλήρωσα .μετά το μαγαζί έγερνε σφηνάκια κέρασμα από δωρεάν .μετά μίλαγε αυτή μαλακίες .εγώ έλεγα ναι ότι την άκουγα κ καλά .έμενε Μαρούσι 19 χρόνων .κ πήγαινε βόλτες μοναστήρακι.δεν είχε γκόμενο .μετά παν τουαλέτα της στέλνω μύνημα από την τουαλέτα .θες να σου Δοσω λεφτά να αγοράσεις ένα κινητό αύριο ;μου είχε πει είχε ένα παλιό κινητό σπασμένη οθόνη χάλια μλεει αλήθεια ;;κεν στο μύνημα ναι .μου αρέσεις πολύ κ σε θέλω για σχέση να σου περνώ εγώ ότι θες .λέω το να τους κάνεις τους πιτσιρικάδες δεν έχουν μια .εσύ θες σοβαρό άντρα να σου κάνει δώρα .να περνάς καλά .μου λέει οκ στο μύνημα .βγαίνω πάω στο τραπέζι .με κοίταξε γελαγε. Λέω πάρε ένα δωράκι να πάρεις κινητό αύριο καινούργιο .της δίνω για το κινητό 150 ευρώ .μετά τα ποτά της λέω παμε στο σπίτι μένω κοντά να πιούμε κάνα ποτό ήσυχα .ήρθε τη γάμησα μια φορά .ήρεμα ήσυχα .έκανε μισή ώρα πίπα που ήθελα εγώ .της λέω να πεις κ στις φίλες σου για μένα .αυτό έγινε Σεπτέμβριο .την βρήκα άλλη μια φορά Οκτώβριο κ μου γνώρισε κ μια φίλη της λεσβία λίγο.
τύπε αν εχεις ακομα το 500ρικο βαλε το μια φωτο να απαξιώσεις τα νιαμου που σε λενε φιδεμπορα :undecided: :undecided: :undecided:
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2021
Μηνύματα
90
Like
73
Πόντοι
0
Παιδιά, όταν τελειώσετε με τις φοιτήτριες-σπουδάστριες στην Αθήνα που αγαπάνε τον λούτσο και το χρήμα, παρακαλώ ενημερώστε και για αυτές στη Θεσσαλονίκη. Κρίμα είναι...
Μόνο Πάτρα τύπε μου.
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.369
Πόντοι
736
Επίσης το 500ρικο έχει καταργηθεί σαν χαρτονόμισμα εδώ και χρόνια αν δε κάνω λάθος.
Απλά δεν εκδίδονται καινούργια.
Αυτό σημαίνει οτι αν έχεις ένα σπίτι σου έχει ακόμα την αξία του.
Αν το καταθέσεις στην τράπεζα , από εκεί το στέλνουνε στην ΕΚΤ και το αποσύρουν.
Και πολύ καλά έκαναν και το σταματάνε κατά την γνώμη μου, γιατί η μόνη λειτουργία του ήταν η συσσώρευση και μεταφορά μαύρου χρήματος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
Επίσης το 500ρικο έχει καταργηθεί σαν χαρτονόμισμα εδώ και χρόνια αν δε κάνω λάθος.
Πάλι καλά που δεν ειπε έβγαλε χιλιάρικο.... Ετσι κι αλλιώς κ τα δυο τα φανραζετσι ο.. Ποιητής
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.699
Like
11.642
Πόντοι
2.406
O Σώρρας ο θεός. Εσκαγε πάντα με 500ρικο σε ραντεβού σε καφέ και πάντα τον κερνούσαν γτ δεν είχαν ρέστα να τ δώσουν. Χαχχα
Ολοι οι άφραγκοι αυτο κανουν
Εχουν πανω τους 100 η 200 κ κανουν δηθεν οτι δεν εχουν ψιλα
Ο σωρρας σκέτος ηταν το ιδιο έκανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom