Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

hotshoot

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
189
Like
192
Πόντοι
1
Λοιπόν ξεκινάω ..πριν τρεις μέρες πάω σε ένα εστιατόριο Ερμού στον δρόμο όχι στον πεζόδρομο. Ήταν άδειο .ήταν μέσα δύο κοπέλες μόνο .πάω στο διπλανό τραπέζι .η μία ήταν μουναρα ξανθιά επίπεδο δουκισα νομικού.τους στέλνω με σερβιτόρο να ρωτήσει αν μπορώ να κερσσω κάτι .γελαγε η ξανθιά λέει όχι δεν θέλουνε κάτι ευχαριστώ .γελαγε όμως .της λέω μοντέλο είσαι .λέει όχι σπουδάζω νομική δικηγόρος .λέω εσύ έπρεπε να είχε μοντέλο γνωστό .γελαγε. Εγώ πήγα στο τραπέζι τους. Τελικά μπλα μπλα κατάφερα κερασα .μιλάγανε μαζί μου μαλακίες για μοντέλα για καλή ζωή μοντέλα Μύκονο κλπ .της λέω εσύ είσαι για μεγάλη ζωή στα γιώτ Μύκονο .που μένεις .λέει περιοχή της. Είχε κατέβει βόλτα κέντρο .της λέω εγώ έχω φίλους σε γραφεία μοντέλα .μου λέει αλήθεια ;λέω ναι .παραμύθι αυτό .μετά της λέω δώσε μου το τηλέφωνο σου είσαι κούκλα εσύ για μεγάλη ζωή ταξιδια .εγώ μένω Μύκονο της λέω .μου δίνει κινητό .μείνανε μια ώρα στο τραπέζι. Μετά φύγανε. Εγώ μετά στέλνω μύνημα σε παρακαλώ πολύ θα σου δώσω ότι θες για μια συνάντηση εγώ είμαι της λέω επιχειρήσεις σοβαρός κλπ .μου κλεει θα το σκεφτώ .μετά δύο ώρες λέω πάλι τι έγινε ;θες να σου δώσω 500 ευρώ να ψωνησειςτι θες Ερμού ;ένα βράδυ θέλω σήμερα πριν φύγω .της λέω εγώ είμε μεγάλος δεν θα έχεις πρόβλημα εχεμύθεια .μια φορά μπορώ εγώ κ μετά κάνα πίπα 69 τέτοια της λέω ..λέει θα το σκεφτώ .μετά μια ώρα μου απαντάει ..την γάμησα το ίδιο βράδυ ...στο Μπιλ πήγαμε κ μετά πριν το πρωί έφυγε ..μετά της στέλνω μύνημα έχεις ι φίλες ;αν μου γνωρίσεις φίλες σου θα σου κάτω ότι δώρο θες .μου είπε έχει πολλές φίλες κ θα με γνωρίσει. Για πολύ μουναρα 21 χρόνων. Στο εστιατόριο που είναι στην Ερμού κάτω από την πλατεία μετά το Θανάση σουβλάκια το επόμενο που έχει αραβικό όνομα.

μου ετυχε και μενα κατι αναλογο, και με ιδια περιγραφη, και απο νομικη. θυμασαι μηπως ονομα της μικρο?στειλε μου πμ. αρχιζει απο δ? μενει περιοχη κολιατσου προς κυψελη?
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
385
Κριτικές
34
Like
3.036
Πόντοι
2.591
Αν κάποιος έχει πάρει καμία και την προτείνει ας μου στείλει.
Ευχαριστώ
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Δηλαδή τύποι, θέλετε τα κρυφά ραντεβού των κορασίδων, να γίνουν φανερά;
Να φανερωθούν οι κρυφές φοιτήτριες;
Αν θέλουν να παραμείνουν κρυφές;
 

George Petite Fan

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
15
Like
6
Πόντοι
0
Θα ηθελα και εγω info απο κανα φοιτητικο μωρακι αν μπορει να διαθεσει καποιος κανα προφιλ σε dm. Ευχαριστω!
 

DoBeL

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
385
Κριτικές
34
Like
3.036
Πόντοι
2.591
Δηλαδή τύποι, θέλετε τα κρυφά ραντεβού των κορασίδων, να γίνουν φανερά;
Να φανερωθούν οι κρυφές φοιτήτριες;
Αν θέλουν να παραμείνουν κρυφές;
Υπάρχουν τρόποι να παραμείνουν κρυφες. Αν θέλουν να βγάλουν κανα εξτραδακι γιατί να μη της βοηθήσουμε;
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.159
Like
15.775
Πόντοι
2.256
10 χρόνια μετά, ακόμα είναι Αννούλα;
"Άπαρτα κάστρα" τυπάρα μου!!!
Άβγαλτες φοιτήτριες και Αννούλα ΠΦ.!!!
Δεν αλλάζει τίποτα :cheesy::cheesy::cheesy:
Δεν υπάρχει ούτε το ένα ούτε το άλλο!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: socos

tthanoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2010
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
"Άπαρτα κάστρα" τυπάρα μου!!!
Άβγαλτες φοιτήτριες και Αννούλα ΠΦ.!!!
Δεν αλλάζει τίποτα :cheesy::cheesy::cheesy:
Δεν υπάρχει ούτε το ένακαλημερα και εγω ενδιαφερομαι .αν υπαρχει κατι εχεμυθο. ευχαριστω.
 

tthanoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2010
Μηνύματα
178
Κριτικές
2
Like
62
Πόντοι
1
καλημερα ενδιαφερομαι και εγω εαν υπαρχει κατι εχεμυθο. ευχαριστω.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
"Άπαρτα κάστρα" τυπάρα μου!!!
Άβγαλτες φοιτήτριες και Αννούλα ΠΦ.!!!
Δεν αλλάζει τίποτα :cheesy::cheesy::cheesy:
Δεν υπάρχει ούτε το ένα ούτε το άλλο!!!
Μιας και μένω ΠΦ
Λέει τίποτα η Αννούλα ?
Τηλ επαφής?
Και pm δέχομαι
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.159
Like
15.775
Πόντοι
2.256
καλημερα ενδιαφερομαι και εγω εαν υπαρχει κατι εχεμυθο. ευχαριστω.
Από το "εχέμυθο", κρατήστε μόνο το "μύθο" και μάλιστα αστικό!!! Αστικός μύθος είναι παιδιά!!!
 

Epiloxias21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
19
Like
31
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέρφια ενδιαφέρομαι και εγώ για φοιτιτριουλες.Οποτε ενημερώστε με και εμένα με DM, ευχαριστώ πολύ !!
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.461
Πόντοι
25.186
Λοιπόν ξεκινάω ..πριν τρεις μέρες πάω σε ένα εστιατόριο Ερμού στον δρόμο όχι στον πεζόδρομο. Ήταν άδειο .ήταν μέσα δύο κοπέλες μόνο .πάω στο διπλανό τραπέζι .η μία ήταν μουναρα ξανθιά επίπεδο δουκισα νομικού.τους στέλνω με σερβιτόρο να ρωτήσει αν μπορώ να κερσσω κάτι .γελαγε η ξανθιά λέει όχι δεν θέλουνε κάτι ευχαριστώ .γελαγε όμως .της λέω μοντέλο είσαι .λέει όχι σπουδάζω νομική δικηγόρος .λέω εσύ έπρεπε να είχε μοντέλο γνωστό .γελαγε. Εγώ πήγα στο τραπέζι τους. Τελικά μπλα μπλα κατάφερα κερασα .μιλάγανε μαζί μου μαλακίες για μοντέλα για καλή ζωή μοντέλα Μύκονο κλπ .της λέω εσύ είσαι για μεγάλη ζωή στα γιώτ Μύκονο .που μένεις .λέει περιοχή της. Είχε κατέβει βόλτα κέντρο .της λέω εγώ έχω φίλους σε γραφεία μοντέλα .μου λέει αλήθεια ;λέω ναι .παραμύθι αυτό .μετά της λέω δώσε μου το τηλέφωνο σου είσαι κούκλα εσύ για μεγάλη ζωή ταξιδια .εγώ μένω Μύκονο της λέω .μου δίνει κινητό .μείνανε μια ώρα στο τραπέζι. Μετά φύγανε. Εγώ μετά στέλνω μύνημα σε παρακαλώ πολύ θα σου δώσω ότι θες για μια συνάντηση εγώ είμαι της λέω επιχειρήσεις σοβαρός κλπ .μου κλεει θα το σκεφτώ .μετά δύο ώρες λέω πάλι τι έγινε ;θες να σου δώσω 500 ευρώ να ψωνησειςτι θες Ερμού ;ένα βράδυ θέλω σήμερα πριν φύγω .της λέω εγώ είμε μεγάλος δεν θα έχεις πρόβλημα εχεμύθεια .μια φορά μπορώ εγώ κ μετά κάνα πίπα 69 τέτοια της λέω ..λέει θα το σκεφτώ .μετά μια ώρα μου απαντάει ..την γάμησα το ίδιο βράδυ ...στο Μπιλ πήγαμε κ μετά πριν το πρωί έφυγε ..μετά της στέλνω μύνημα έχεις ι φίλες ;αν μου γνωρίσεις φίλες σου θα σου κάτω ότι δώρο θες .μου είπε έχει πολλές φίλες κ θα με γνωρίσει. Για πολύ μουναρα 21 χρόνων. Στο εστιατόριο που είναι στην Ερμού κάτω από την πλατεία μετά το Θανάση σουβλάκια το επόμενο που έχει αραβικό όνομα
Aυτο το ποστ συγκεντρωνει ολα τα φιδια που εχουν γραφτει κατα καιρους στο σαιτ.
Μαρεσουν οι 18 που πάτησαν like:2funny:

"Eισαι για μεγαλη ζωη εσυ,για Μυκονο!":2funny::2funny:και αμεσως δήθεν ραντεβου για γαμησι...Μιλαμε για μιξη Σταματη Γαρδελη,Πανου Μιχαλοπουλου και Κωστα Βουτσα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
'Αλλη μια απόδειξη για ποιο λόγο αμέτρητες μπουρδολογίες, στυλ θαυματουργές θεραπείες, εικόνες που δακρύζουν, τάματα που κάνουν σε Αγίους και Παναγία και πραγματοποιήθηκαν, συνεχίζουν να διαδίδονται ακάθεκτα. Τα μέλη θεωρούν βέβαιο ότι
1. Υπάρχουν Φοιτήτριες που κάνουν πιάτσα
2. Αυτές οι Φοιτήτριες έχουν μοιράσει τα τηλέφωνά τους δεξιά και αριστερά
3. Κάποιο / κάποια μέλος/ μέλη του σάιτ έχει / έχουν αυτά τα τηλέφωνα
4. Αυτά τα άτομα θα μοιραστούν τα εν λόγω τηλέφωνα σε δημόσιο μέσο

Στο πιάτσες Αθήνας, πληροφορίες δίνουν 3 - 4 μέλη, κι όλοι οι άλλοι ζητάνε πληροφορίες, αντί να πάνε οι ίδιοι και να ενημερώσουν τους υπόλοιπους. ΚΙ ΟΜΩΣ, ενώ αυτή είναι πραγματικότητα, κάποιοι συνεχίζουν να ζητάνε τηλέφωνα από Φοιτήτριες που εκδίδονται. Λογικούς σας βρίσκω
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.461
Πόντοι
25.186
'Αλλη μια απόδειξη για ποιο λόγο αμέτρητες μπουρδολογίες, στυλ θαυματουργές θεραπείες, εικόνες που δακρύζουν, τάματα που κάνουν σε Αγίους και Παναγία και πραγματοποιήθηκαν, συνεχίζουν να διαδίδονται ακάθεκτα. Τα μέλη θεωρούν βέβαιο ότι
1. Υπάρχουν Φοιτήτριες που κάνουν πιάτσα
2. Αυτές οι Φοιτήτριες έχουν μοιράσει τα τηλέφωνά τους δεξιά και αριστερά
3. Κάποιο / κάποια μέλος/ μέλη του σάιτ έχει / έχουν αυτά τα τηλέφωνα
4. Αυτά τα άτομα θα μοιραστούν τα εν λόγω τηλέφωνα σε δημόσιο μέσο

Στο πιάτσες Αθήνας, πληροφορίες δίνουν 3 - 4 μέλη, κι όλοι οι άλλοι ζητάνε πληροφορίες, αντί να πάνε οι ίδιοι και να ενημερώσουν τους υπόλοιπους. ΚΙ ΟΜΩΣ, ενώ αυτή είναι πραγματικότητα, κάποιοι συνεχίζουν να ζητάνε τηλέφωνα από Φοιτήτριες που εκδίδονται. Λογικούς σας βρίσκω
Δε νομιζω οτι υπάρχει σχεση με τις αλλες δοξασιες που αναφερεις.

Πραγματι υπάρχουν,ι οχι μονο φοιτητριες αλλα και κανονικες κοπέλιτσες σερβιτόρες πωλητριες και τετοια.Γνωριζω πολλές,που δουλευουν απο Χοντος σεντερ μεχρι φουρνο!
Η φαση αυτη εξιταρει πολλους,γιατι αλλο να παρεις μια απο γραφειο και αλλο να μαθεις οτι η περιπτερου της γειτονιας κανει βιζιτες.
Αυτο ειναι ολο νομιζω.
 

ThoJoan

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2023
Μηνύματα
580
Like
9.562
Πόντοι
1.046

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
'Αλλη μια απόδειξη για ποιο λόγο αμέτρητες μπουρδολογίες, στυλ θαυματουργές θεραπείες, εικόνες που δακρύζουν, τάματα που κάνουν σε Αγίους και Παναγία και πραγματοποιήθηκαν, συνεχίζουν να διαδίδονται ακάθεκτα. Τα μέλη θεωρούν βέβαιο ότι
1. Υπάρχουν Φοιτήτριες που κάνουν πιάτσα
2. Αυτές οι Φοιτήτριες έχουν μοιράσει τα τηλέφωνά τους δεξιά και αριστερά
3. Κάποιο / κάποια μέλος/ μέλη του σάιτ έχει / έχουν αυτά τα τηλέφωνα
4. Αυτά τα άτομα θα μοιραστούν τα εν λόγω τηλέφωνα σε δημόσιο μέσο

Στο πιάτσες Αθήνας, πληροφορίες δίνουν 3 - 4 μέλη, κι όλοι οι άλλοι ζητάνε πληροφορίες, αντί να πάνε οι ίδιοι και να ενημερώσουν τους υπόλοιπους. ΚΙ ΟΜΩΣ, ενώ αυτή είναι πραγματικότητα, κάποιοι συνεχίζουν να ζητάνε τηλέφωνα από Φοιτήτριες που εκδίδονται. Λογικούς σας βρίσκω
Προσφορά και ζήτηση.

Από ζήτηση άλλο τίποτα, όλοι θέλουν πιπίνι που να μην παίρνει όμως 50/μέρα γιατί θεωρούν ότι θα έχει πιο πολύ συναίσθημα, σου δημιουργεί την ψευδαίσθηση ότι θα την πιάσεις γκόμενα επειδή είναι κορίτσι της διπλανής πόρτας.
Από προσφορά πάντα θα υπάρχουν οι μπαχαλάκηδες που θα σπάνε πλάκα με τα λιγούρια.
Και φυσικά πάντα θα υπάρχουν τα θύματα που πιστεύουν ότι ένας άγνωστος που δεν έχει κάτι να κερδίσει θα δώσει το τηλέφωνο μόνο σε αυτούς (είπαμε να μην παίρνει 50 πελάτες τη μέρα).

Εγώ πάντως διαβάζω απο περιέργεια, μη μου στείλετε φοιτήτριες δεν ψάχνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom