Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.158
Like
15.775
Πόντοι
2.256
Δε νομιζω οτι υπάρχει σχεση με τις αλλες δοξασιες που αναφερεις.

Πραγματι υπάρχουν,ι οχι μονο φοιτητριες αλλα και κανονικες κοπέλιτσες σερβιτόρες πωλητριες και τετοια.Γνωριζω πολλές,που δουλευουν απο Χοντος σεντερ μεχρι φουρνο!
Η φαση αυτη εξιταρει πολλους,γιατι αλλο να παρεις μια απο γραφειο και αλλο να μαθεις οτι η περιπτερου της γειτονιας κανει βιζιτες.
Αυτο ειναι ολο νομιζω.
Και βέβαια υπάρχουν!!!
Και πωλήτριες και χήρες και χωρισμένες και παντρεμένες.
Κάνουν αυτές όμως την επιλογή.
Δεν ανοίγουν τον κύκλο σε πάνω από 5 και ίσως λέω και πολλούς!!! Όποιος κάνει το λάθος (αν έχει τηλ), να βάλει έξτρα άτομο στο παιχνίδι, αυτομάτως θέτει εκτός τον εαυτό του!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.513
Πόντοι
3.656
Δε νομιζω οτι υπάρχει σχεση με τις αλλες δοξασιες που αναφερεις.

Πραγματι υπάρχουν,ι οχι μονο φοιτητριες αλλα και κανονικες κοπέλιτσες σερβιτόρες πωλητριες και τετοια.Γνωριζω πολλές,που δουλευουν απο Χοντος σεντερ μεχρι φουρνο!
Η φαση αυτη εξιταρει πολλους,γιατι αλλο να παρεις μια απο γραφειο και αλλο να μαθεις οτι η περιπτερου της γειτονιας κανει βιζιτες.
Αυτο ειναι ολο νομιζω.
οτι και να νομίζεις, δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Η Πραγματικότητα είναι ότι τα κορίτσια που κάνουν περιστασιακή πορνεία, το κρύβουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. Δεν θα έδιναν τα τηλέφωνά τους να κυκλοφορήσουν δημόσια σε ένα σάιτ σαν το δικό μας
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.461
Πόντοι
25.186
οτι και να νομίζεις, δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Η Πραγματικότητα είναι ότι τα κορίτσια που κάνουν περιστασιακή πορνεία, το κρύβουν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. Δεν θα έδιναν τα τηλέφωνά τους να κυκλοφορήσουν δημόσια σε ένα σάιτ σαν το δικό μας
Δεν υπάρχει καποιο θεμα διαφωνιας.
Υπαρχουν οντως κοπέλες σε κλειστο κυκλο.
Αλλες ανοιγονται λιγο,αλλες περισσότερο.
Αλλες βγαινουν και επισημα.
Εξαρταται απο το τι ρισκα θελει να παρει η καθεμια,αν εχει οικογενεια,πόσα λεφτα χρειαζεται κλπ.

Ξερω κοπέλα που θεωρητικά το κρυβει,εχει οικογενεια και εχει και αγγελία με προσωπο κανονικα.Ο,τι ναναι δηλαδη.
Εννοειται η πλειοψηφια το κραταει κρυφο.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
Mαλακίζεστε

Μια 50άρα που γνώρισα
Οταν της είπα ότι μου αρέσουν οι φοιτήτριες
Πήγε και γράφτηκε
Και το κράτησε κρυφό (το ότι γράφτηκε)

Αλλάξτε οπτική
Η ζωή είναι εύκολη.

ΥΓ
Που και που βάζει και στολή
Γιατί μου αρέσουν και οι μαθήτριες.
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
147
Πόντοι
0
Γνώμη μου είναι ότι δεν υπάρχει κανόνας ούτε σύστημα για να ρίξεις μια φοιτήτρια ή άλλο νεουδι.
Καταρχάς είναι θέμα χαρακτήρα και οικογενειακής κατάστασης.
Όποτε όσο και να γουστάρει σεξ δεν θα το κάνει για χρήματα αν δεν της λείπουν. Θα το κάνει μόνο για την καυλα της.
Αλλά και σεξ να γουστάρει και χρήματα να χρειάζεται, λίγες είναι στην ηλικία αυτή που θα πηδηχτούν με κάποιον που δεν γουστάρουν.
Δεν εχω περάσει τα τριάντα ακόμη αλλά εχω τις εμπειριες μου.
Τα δωράκια παίζουν όταν υπάρχει και έλξη. Συνήθως τα φοιτητακια νιώθουν έλξη για μεγαλύτερους άντρες που τις γοητεύουν. Άρα το σεξ θα είναι πολύ καλύτερο αν καυλωνει με την ωριμότητα και την ασφάλεια που νιώθει δίπλα σε ενα μεγαλύτερο.
Εκεί όμως μπαίνει και το ρίσκο να κολλήσει και να γίνει κακός μπελάς.
Όποτε αν κάποιος έχει σχέση ή οικογένεια μπορεί να βρεθεί να απαντάει σε τηλέφωνα μέσα στα άγρια χαράματα αν πέσει σε κανένα κολλημένο κοριτσάκι και ν βρει τον μπελά του.
Έχω χάσει κοριτσάκια που έπαιζα απο σαραντάρηδες και πενηντάρηδες. Της γοήτευσαν με ολο το πακέτο.
Από την άλλη εχω φαει κοριτσάκια που έβγαιναν με μεγαλύτερους γιατί ήθελαν κάτι πιο φρέσκο και τσιτωμένο…
Καταλήγω λοιπόν στο αρχικό συμπέρασμα. Δεν υπάρχει κανόνας ή σύστημα.
Αν είναι το χρήμα η προτεραιότητά τους μπορεί και να πηδηχτούν για αυτό αλλά χλωμό να το κάνουν με την ψυχή τους.
Αν γουστάρουν το γαμησι και δεν τις χαλάνε και τα δωράκια θα ξεσκίζονται με αυτούς που γουστάρουν και θα παίρνουν και τα σουρπριζ τους.
Τέλος καλές περιπτώσεις είναι τα φοιτητακια απο επαρχία που μπορεί να είναι και λίγο στερημένα.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
32
Like
26.041
Πόντοι
8.346
Τελικά όλοι φρέσκο κρεατάκι προτιμάμε.. Που να βρούμε φοιτήτριες όμως?
...μαγκα μου, στα φοιτητικα μου χρονια, για ευκολο πηδημα πηγαιναμε στην Φιλοσοφικη (ειδικα στα παρτυ τους).
Καντε καμμια προσπαθεια, ποιος ξερει...... :wink:
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
131
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
301
Γνώμη μου είναι ότι δεν υπάρχει κανόνας ούτε σύστημα για να ρίξεις μια φοιτήτρια ή άλλο νεουδι.
Καταρχάς είναι θέμα χαρακτήρα και οικογενειακής κατάστασης.
Όποτε όσο και να γουστάρει σεξ δεν θα το κάνει για χρήματα αν δεν της λείπουν. Θα το κάνει μόνο για την καυλα της.
Αλλά και σεξ να γουστάρει και χρήματα να χρειάζεται, λίγες είναι στην ηλικία αυτή που θα πηδηχτούν με κάποιον που δεν γουστάρουν.
Δεν εχω περάσει τα τριάντα ακόμη αλλά εχω τις εμπειριες μου.
Τα δωράκια παίζουν όταν υπάρχει και έλξη. Συνήθως τα φοιτητακια νιώθουν έλξη για μεγαλύτερους άντρες που τις γοητεύουν. Άρα το σεξ θα είναι πολύ καλύτερο αν καυλωνει με την ωριμότητα και την ασφάλεια που νιώθει δίπλα σε ενα μεγαλύτερο.
Εκεί όμως μπαίνει και το ρίσκο να κολλήσει και να γίνει κακός μπελάς.
Όποτε αν κάποιος έχει σχέση ή οικογένεια μπορεί να βρεθεί να απαντάει σε τηλέφωνα μέσα στα άγρια χαράματα αν πέσει σε κανένα κολλημένο κοριτσάκι και ν βρει τον μπελά του.
Έχω χάσει κοριτσάκια που έπαιζα απο σαραντάρηδες και πενηντάρηδες. Της γοήτευσαν με ολο το πακέτο.
Από την άλλη εχω φαει κοριτσάκια που έβγαιναν με μεγαλύτερους γιατί ήθελαν κάτι πιο φρέσκο και τσιτωμένο…
Καταλήγω λοιπόν στο αρχικό συμπέρασμα. Δεν υπάρχει κανόνας ή σύστημα.
Αν είναι το χρήμα η προτεραιότητά τους μπορεί και να πηδηχτούν για αυτό αλλά χλωμό να το κάνουν με την ψυχή τους.
Αν γουστάρουν το γαμησι και δεν τις χαλάνε και τα δωράκια θα ξεσκίζονται με αυτούς που γουστάρουν και θα παίρνουν και τα σουρπριζ τους.
Τέλος καλές περιπτώσεις είναι τα φοιτητακια απο επαρχία που μπορεί να είναι και λίγο στερημένα.
Συμφωνώ απόλυτα τύπε.....
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Ρε τύποι γράφετε τόσοι ότι ψάχνετε φοιτήτρια...
Κι ούτε ένας δεν αναφέρει σχολή, εξάμηνο, καταγωγή, χρώμα μαλλιών, σωματότυπο...τίποτα !!
Άντε τώρα εμείς να σας βρούμε την κατάλληλη, δεν είμαστε τειρεσίες τύποι :dunno::tickedoff:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Μια φοιτήτρια που ξέρω στη γειτονια.. Πήγε σεζόν μυκονο να δουλέψει σε beach bar Και Τα έφτιαξε με το μυκονιατη 40αρη αφεντικό.. Αυτή τρίτο έτος σε ΤΕΙ οικονομικά 21χρονων πιπινακι.. Σάββατο ειχε έρθει να τη πάρει ο μυκονιατης με το τεσλα.. Οπότε ναι τα λεφτά μετράνε στις φοιτήτριες!
Καλος μαλακας ο μυκονιατης.
Αφεντικο σε νησι,αντι να γαμαει καθε βδομαδα μην πω καθε μερα,αλλη
φορτωθηκε πιτσιρικα να την ταιζει και το χειμωνα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Καλος μαλακας ο μυκονιατης.
Αφεντικο σε νησι,αντι να γαμαει καθε βδομαδα μην πω καθε μερα,αλλη
φορτωθηκε πιτσιρικα να την ταιζει και το χειμωνα.
Μπορεί να τον επρηζε η μάνα του να φέρει νυφη....:confused::embarrased:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Καλος μαλακας ο μυκονιατης.
Αφεντικο σε νησι,αντι να γαμαει καθε βδομαδα μην πω καθε μερα,αλλη
φορτωθηκε πιτσιρικα να την ταιζει και το χειμωνα.

Γιατί,αποκλείεται να γαμάει;

Είπαμε,ένα μικρό ποσοστό τις τρώει όλες
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Λοιπόν ξεκινάω ..πριν τρεις μέρες πάω σε ένα εστιατόριο Ερμού στον δρόμο όχι στον πεζόδρομο. Ήταν άδειο .ήταν μέσα δύο κοπέλες μόνο .πάω στο διπλανό τραπέζι .η μία ήταν μουναρα ξανθιά επίπεδο δουκισα νομικού.τους στέλνω με σερβιτόρο να ρωτήσει αν μπορώ να κερσσω κάτι .γελαγε η ξανθιά λέει όχι δεν θέλουνε κάτι ευχαριστώ .γελαγε όμως .της λέω μοντέλο είσαι .λέει όχι σπουδάζω νομική δικηγόρος .λέω εσύ έπρεπε να είχε μοντέλο γνωστό .γελαγε. Εγώ πήγα στο τραπέζι τους. Τελικά μπλα μπλα κατάφερα κερασα .μιλάγανε μαζί μου μαλακίες για μοντέλα για καλή ζωή μοντέλα Μύκονο κλπ .της λέω εσύ είσαι για μεγάλη ζωή στα γιώτ Μύκονο .που μένεις .λέει περιοχή της. Είχε κατέβει βόλτα κέντρο .της λέω εγώ έχω φίλους σε γραφεία μοντέλα .μου λέει αλήθεια ;λέω ναι .παραμύθι αυτό .μετά της λέω δώσε μου το τηλέφωνο σου είσαι κούκλα εσύ για μεγάλη ζωή ταξιδια .εγώ μένω Μύκονο της λέω .μου δίνει κινητό .μείνανε μια ώρα στο τραπέζι. Μετά φύγανε. Εγώ μετά στέλνω μύνημα σε παρακαλώ πολύ θα σου δώσω ότι θες για μια συνάντηση εγώ είμαι της λέω επιχειρήσεις σοβαρός κλπ .μου κλεει θα το σκεφτώ .μετά δύο ώρες λέω πάλι τι έγινε ;θες να σου δώσω 500 ευρώ να ψωνησειςτι θες Ερμού ;ένα βράδυ θέλω σήμερα πριν φύγω .της λέω εγώ είμε μεγάλος δεν θα έχεις πρόβλημα εχεμύθεια .μια φορά μπορώ εγώ κ μετά κάνα πίπα 69 τέτοια της λέω ..λέει θα το σκεφτώ .μετά μια ώρα μου απαντάει ..την γάμησα το ίδιο βράδυ ...στο Μπιλ πήγαμε κ μετά πριν το πρωί έφυγε ..μετά της στέλνω μύνημα έχεις ι φίλες ;αν μου γνωρίσεις φίλες σου θα σου κάτω ότι δώρο θες .μου είπε έχει πολλές φίλες κ θα με γνωρίσει. Για πολύ μουναρα 21 χρόνων. Στο εστιατόριο που είναι στην Ερμού κάτω από την πλατεία μετά το Θανάση σουβλάκια το επόμενο που έχει αραβικό όνομα


Σε πιστεύω τύπε.


1697024203832.gif
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Mαλακίζεστε

Μια 50άρα που γνώρισα
Οταν της είπα ότι μου αρέσουν οι φοιτήτριες
Πήγε και γράφτηκε
Και το κράτησε κρυφό (το ότι γράφτηκε)

Αλλάξτε οπτική
Η ζωή είναι εύκολη.

ΥΓ
Που και που βάζει και στολή
Γιατί μου αρέσουν και οι μαθήτριες.
Όταν μιλάω για άλλη νοοτροπία σε φοιτητουπολεις...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Ναι αλλά αυτοί σε κάτι χωριά φοιτητουπολεις όπως Γιάννενα και Κομοτηνή όνειρο τους έχουν να έρθουν να μείνουν Θεσσαλονίκη και Αθήνα.
Αμα ήταν καλά εκεί και γαμουσανε φοιτητριες
γιατι να θέλουν να μείνουν σε πόλη?
Αθηνεζοι και Θεσσαλονικείς φρικαρουν μακρυά από τα σπίτια τους γιατί κατά κύριο λογο είναι μαμακηδες και μπουχεσες και γιατι δεν αντέχουν μακρυά από...παραθαλάσσια μέρη...έριχνα πολύ γέλιο με αυτούς όταν υπηρετούσα μαζί τους στον Β.Εβρο και έπρεπε να κάνουν 130+ χλμ για να δουν την θάλασσα οι μοσχαναθρεμμενοι εθισμένοι στην θάλασσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Ναι αλλά αυτοί σε κάτι χωριά φοιτητουπολεις όπως Γιάννενα και Κομοτηνή όνειρο τους έχουν να έρθουν να μείνουν Θεσσαλονίκη και Αθήνα.
Αμα ήταν καλά εκεί και γαμουσανε φοιτητριες
γιατι να θέλουν να μείνουν σε πόλη?
Αν λες χωριό την Κομοτηνή και τα Γιάννινα ,σε βλέπω να αυτοκτονεις με κωλοδάχτυλο αν μείνεις έστω για δύο μέρες σε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ χωριό....:mrs-help::tooth:
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
728
Like
956
Πόντοι
86
Τα Γιάννενα πάντως είναι σαν ένα μεγαλο χωριό.. Ολο κατι θείες έχει.. Αν εχει φοιτήτριες εγώ πάντως δεν τις είδα.
γενικα αν ζεις στην επαρχία ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα αν θες να κανεις εξαλλη ζωη με πολυ σεξ...Πρεπει να αναγκαστεις να πουλάς παραμυθια στις γυναικες οτι θες σχεση αγαπες και μαλακίες γιατι πολυ απλα ακομα κι αυτες που τους αρεσει να γαμιουντε ειναι προσεκτικές λογω της κλειστης κοινωνίας.Αν ζουσα Αθηνα ειδικα δεν θα ειχα τετοιο προβλημα.Ο μονος λόγος που μενω ακομα στην επαρχια ειναι οτι εδω ειναι οικονομικά ενω στην Αθηνα για να ζησεις θες πολυ χρημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom