Νέα

Ελληνίδες φοιτήτριες σπουδάστριες στην Αθήνα που κάνουν κρυφά ραντεβού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα corfugreece2018
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 467
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Χάθηκα από το σάιτ .ήθελα όμως να σας πληροφορήσω όλους ότι τελικά έβγαλα γκόμενα μουναρα φοιτήτρια 19 χρόνων. Από το πολύ κυνήγι και ψάξιμο κ λπ τελικά έβγαλα μια μουναρα φοιτήτρια 19 χρόνων .ούτε εγώ δεν το πίστευα ότι θα γίνει και όμως έγινα .να έχετε υπομονή και όλα γινωντε να ξέρετε
Βαλε μας φωτο απο σωμα με. Εσωρουχα να σε πιστέψουμε κ να δουμε αν ειναι μουναρα. Φυσικα μπορεις να μας κοροιδεψει; κ να βαλςι; μουφα, αλλα φαίνεσαι καλο παιδί δεν θα το κάνεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπορείς να στείλεις πμ ??
Ρε πμ μπορει να στείλει κανείς
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
λοιπόν πήγα προχθες είναι δύο μπάζα ξανθές τα μεσημέρια γύρω στα 35 καπνίστριες και με ύφος σου λένε οτι τα κάνουν όλα
με προφύλαξη... μύριζαν καραφόλα έφυγα κατευθείαν!
Ψέματα. Είναι μουναρες πιτσιρικες κ πηδώνται ολη μερα με 30ε και οι δύο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Καλό το νήμα που ξεθαψατε, αλλά δεν είναι αρκετά παλιό..
Εγώ χθες ξεθαψα νήμα πενταετίας..
 

Andreas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Απλά δεν εκδίδονται καινούργια.
Αυτό σημαίνει οτι αν έχεις ένα σπίτι σου έχει ακόμα την αξία του.
Αν το καταθέσεις στην τράπεζα , από εκεί το στέλνουνε στην ΕΚΤ και το αποσύρουν.
Και πολύ καλά έκαναν και το σταματάνε κατά την γνώμη μου, γιατί η μόνη λειτουργία του ήταν η συσσώρευση και μεταφορά μαύρου χρήματος.
έκανα μία ανάληψη από την τράπεζα μου και ο ταμίας με έχει προτείνει να πάρω τα πεντακοσάρικα - δεν έχουνε καταργηθεί
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
7
Like
3.093
Πόντοι
736
Βρήκα σε παλιό πορτοφόλι 500ευρω.
Οπότε μπορεί ο νηματοθέτης ή κάποιος άλλος να μου πει τα επόμενα βήματα;
Ή να μου στείλει κατευθείαν τηλέφωνα διαθέσιμων φοιτητριών σε πμ, και αυτό δουλεύει. Με το ανάλογο εύρετρο βέβαια.
Θενκς!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.445
Πόντοι
2.306
Βρήκα σε παλιό πορτοφόλι 500ευρω.
Οπότε μπορεί ο νηματοθέτης ή κάποιος άλλος να μου πει τα επόμενα βήματα;
Ή να μου στείλει κατευθείαν τηλέφωνα διαθέσιμων φοιτητριών σε πμ, και αυτό δουλεύει. Με το ανάλογο εύρετρο βέβαια.
Θενκς!
Κάνε υπομονή το Πάσχα πλησιάζει και σου ετοιμάζω πραγματική φοιτήτρια εσένα...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: socos

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Σύστημα πεντακοσαρικο ...καθωμαι σε τραπέζι δίπλα σε δύο φοιτήτριες. Αυτές έπιναν καφέ .γεκαγαν μίλαγαν δυνατά .γύρω στα είκοσι. 19 ίσως .εγώ άνετος πήρα ένα ποτό .αυτές με κοιταγαν κ γελαγαν κάτι έλεγαν μεταξιιτους για μένα. Βγάζω να πληρώσω αμέσως μόλις ήρθε ποτό βγαζο από πορτοφόλι ένα πεντακοσαρικο που το έχω μόνιμο μέσα .μου λέει ο σέρβις δεν έχετε πιο μικρό ;εγώ έκανα ότι βγάζω ένα πενήντα με κοιταγαν αυτές. Μετά λέει η μία στην άλλη θέλω να φάω παγωτό .λέει η άλλη είναι ακριβά εδώ .με κοιταγαν.γελαγανε.μοθ φωνάζει η μία μπάρμπα θα μας κεράσεις παγωτό κ γελαγαν .λέω αμέσως πάρτε ότι θέλετε .παραγγέλνουν αυτές μετά από γέλιο. Ερχετε .μετά πάω κ καθωμαι ίδιο τραπέζι χωρίς να μιλήσω .αυτές γελαγαν .λέω πάρτε ότι θέλετε .φάγανε παγωτά .μετά λέει η ίδια θελουμε κ γλυκό .λέω πάρτε .πιάσαμε κουβέντα. Αφραγκες φοιτήτριες σε αισθητική νύχια σε μια σχολή κάτι .λέγαμε μαλακίες γελαγαν αυτές .μετά μου λένε θα πάμε βόλτα Γλυφάδα με τραμ κ θα γυρίσουμε κέντρο μετά. Λέω πάρε το κινητό μου όταν έρθετε πίσω να κεράσω σφηνάκια .λένε οκ.το πήραν .μετά από ώρες με περνει η μία τηλ. Είχε έρθει μόνη κ έψαχνε κέρασμα .ωραία λέω .την πάω σε ένα μαγαζί φίλου μου που με κερνάει αυτός πάντα. Παραγγείλα δυο ποτά .πλήρωσα .μετά το μαγαζί έγερνε σφηνάκια κέρασμα από δωρεάν .μετά μίλαγε αυτή μαλακίες .εγώ έλεγα ναι ότι την άκουγα κ καλά .έμενε Μαρούσι 19 χρόνων .κ πήγαινε βόλτες μοναστήρακι.δεν είχε γκόμενο .μετά παν τουαλέτα της στέλνω μύνημα από την τουαλέτα .θες να σου Δοσω λεφτά να αγοράσεις ένα κινητό αύριο ;μου είχε πει είχε ένα παλιό κινητό σπασμένη οθόνη χάλια μλεει αλήθεια ;;κεν στο μύνημα ναι .μου αρέσεις πολύ κ σε θέλω για σχέση να σου περνώ εγώ ότι θες .λέω το να τους κάνεις τους πιτσιρικάδες δεν έχουν μια .εσύ θες σοβαρό άντρα να σου κάνει δώρα .να περνάς καλά .μου λέει οκ στο μύνημα .βγαίνω πάω στο τραπέζι .με κοίταξε γελαγε. Λέω πάρε ένα δωράκι να πάρεις κινητό αύριο καινούργιο .της δίνω για το κινητό 150 ευρώ .μετά τα ποτά της λέω παμε στο σπίτι μένω κοντά να πιούμε κάνα ποτό ήσυχα .ήρθε τη γάμησα μια φορά .ήρεμα ήσυχα .έκανε μισή ώρα πίπα που ήθελα εγώ .της λέω να πεις κ στις φίλες σου για μένα .αυτό έγινε Σεπτέμβριο .την βρήκα άλλη μια φορά Οκτώβριο κ μου γνώρισε κ μια φίλη της λεσβία λίγο.
Από εγκεφαλικό το έπαθες τύπε;
 

Gademosavros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
282
Like
1.085
Πόντοι
201

Συνημμένα

  • Charmeur_de_serpents_à_Jaipur_(2).jpg
    Charmeur_de_serpents_à_Jaipur_(2).jpg
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 39

Nikossssssssss

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
124
Like
89
Πόντοι
1
Καλημέρα.Οποιος έχει φοιτήτρια...να στείλει...έχω και εγώ κάποιες που δεν παίζουν εδώ μέσα...
 

Nikossssssssss

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2016
Μηνύματα
124
Like
89
Πόντοι
1
Γράφω σπάνια... ανταλλαγή με κοπέλες εκτός χώρου έχω... μόνο σε έντιμους... δίνω γιατί υπάρχουν λαμόγια που περνούν και μετά δεν απαντάνε κάν..κανουνε την δουλειά τους και άντε γεια
 

Adly

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
134
Like
584
Πόντοι
81
Καλημερα και καλό μήνα. Όποιος έχει κάτι αξιόπιστο και θέλει ας μου στείλει. Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom