Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
αμα δεν ρισκαρεις ρε μπαγλαμα για την γυναικα σου για ποιον θα ρισκαρεις;
επισης ρε παιδι απο το ιδρυμα, τραβας ολα αυτα και αντι να σκεφτεις κατι τα γραφεις μαλιστα και σε μπουρδελοsite;
που θα βοηθησει;
Αν ρισκάρω μπορεί να τη σκωτοσουνν αν δεν το κάνω μπορεί να γλιτώσει. Δεν μπορώ να παεω τέτοιο ρίσκο με τη ζωή της γυναίκας μου. Ναι ρίσκαρα τη δική μου ζωή εντάξει
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
επισης ρε παιδι απο το ιδρυμα, τραβας ολα αυτα και αντι να σκεφτεις κατι τα γραφεις μαλιστα και σε μπουρδελοsite;
που θα βοηθησει;

δεν απαντησες...
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
οτι σε παρατησε για κατι τετοιο
Τι ότι με παρατησε η γυναίκα μου για ένα Αφρικανό ;πρωτον εγώ δε θα έδινα την συγκατάθεση μου να με παει με άλλον άντρα ποτε. Όπως έγινε στο βίντεο. Και φυσικά ουτε η γυναίκα μου θα ήθελε να παει με άλλον άντρα. Ειδικά με Αφρικανό
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Τι ότι με παρατησε η γυναίκα μου για ένα Αφρικανό ;πρωτον εγώ δε θα έδινα την συγκατάθεση μου να με παει με άλλον άντρα ποτε. Όπως έγινε στο βίντεο. Και φυσικά ουτε η γυναίκα μου θα ήθελε να παει με άλλον άντρα. Ειδικά με Αφρικανό
απο οτι εχω καταλαβει ολοι χεσμενο σε εχουν ακομα και η μανα που σε γεννησε
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Εγώ έχω καταστεναχωρεθεί από το δράμα που περνάει ο Μανωλιος και έκανα έγγραφη καταγγελία για απαγωγή γυναίκας και κατ'εξακολουθηση βιασμό της στην Ασφάλεια Αττικής. Μανωλιό θα σε ειδοποιήσουν απ' την Ασφάλεια....
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
επισης ρε παιδι απο το ιδρυμα, τραβας ολα αυτα και αντι να σκεφτεις κατι τα γραφεις μαλιστα και σε μπουρδελοsite;
που θα βοηθησει;

δεν απαντησες...
Δεν κάθομαι προσπαθώ να βρω λυση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

απο οτι εχω καταλαβει ολοι χεσμενο σε εχουν ακομα και η μανα που σε γεννησε
Εσένα έχουν χεσμένο οχι εμένα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Εγώ έχω καταστεναχωρεθεί από το δράμα που περνάει ο Μανωλιος και έκανα έγγραφη καταγγελία για απαγωγή γυναίκας και κατ'εξακολουθηση βιασμό της στην Ασφάλεια Αττικής. Μανωλιό θα σε ειδοποιήσουν απ' την Ασφάλεια....
Ευτυχώς δεν ξέρεις το επίθετο της αλλιώς θα την έβαζες σε κίνδυνο
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Εννοούσα αυτό που λένε οι γυναίκες και αυτό που καταλαβαίνουμε είναι συχνά δύο διαφορετικά πράγματα.
Και το λέω εκ πείρας.
Αποκλείεται να μου έλεγε ψεματα οτι την ικανοποιω. Αν δεν την ικανοποιούσα δε θα με παντρευοταν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: athen

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Εννοούσα αυτό που λένε οι γυναίκες και αυτό που καταλαβαίνουμε είναι συχνά δύο διαφορετικά πράγματα.
Και το λέω εκ πείρας.
Όταν η γυναίκα μου μου λέει ότι μ αγαπάει και κάθε φορά που το κάναμε μου έλεγε πως τρυφερός και γλυκός ειμαι. Δεν μπορουσε να με κορόιδευε. Γιατί να μου το πει αν δεν την ικανοποιουσα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ψάχνωντας στη σελίδα με τα βίντεο και κάνοντας αναφορές σε καθε βίντεο που είχε τη γυναίκα μου μέσα. Βρήκα δυστυχώς κι άλλο βίντεο
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Ψάχνωντας στη σελίδα με τα βίντεο και κάνοντας αναφορές σε καθε βίντεο που είχε τη γυναίκα μου μέσα. Βρήκα δυστυχώς κι άλλο βίντεο
Υπάρχει κανένα link , η έστω κανένα key word (για την αναζήτηση) που λένε και στο χωριό μου.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το βίντεο ήταν η συνέχεια απ το προηγουμενο. Το βίντεο έδειξε λίγες σκηνές απ το προηγουμενο. όπου ο Κώστας έχωνε σα λιγουρης τη βρωμοκοπάει πουτσα του στο στόμα της γυναίκας μου. Αφου την εχυσε .ο Νώντας αρπαξε τη γυναίκα μου και την έφερε πανω στα πόδια του και της έβαζε χέρι. Μετά απο λιγο η γυναίκα μου όμως σηκώθηκε και έφυγε. Μετά η σκηνή άλλαξε έδειξε όμως πάλι τα τρία παχυδερμα στον καναπέ είχαν βάλει τις πουτσες μέσα και χαζευα ένα αγώνα στην τηλεόραση. Σε μια φάση ήρθε μέσα στο καθιστικό η γυναίκα μου με σοβαρό υφος και είπε - με συγχωρείτε που σάς διακόπτω απ τον αγώνα αλλά ήθελα να ...σας..πω ..κατι σοβαρό. - ο Κώστας - τι να ενοχλείς κουκλα μου εσυ εισαι παντα καλοδεχούμενη. Ενώ ο Ανδρέας ειπε- πεε μας σε παρακολουθουμε με μεγάλη προσοχη. Και ο Νώντας- απ τα χείλη σου... Κρεμομαστε... Τις έλεγαν αλλά τα λιγουρια κοιτουσαν τα βυζιά της και τα ποδια της. - ενώ ο Νώντας ειπε - πολυ ωραίο αυτό το νυχτικό παντως σου ταιριάζει... Τέλεια καυλα μου. Δεν άντεξε ο σαλιαρης και σχολίασε. Η γυναίκα μου φορουσε ένα νυχτικό αρκετά ανάλαφρο λόγο του καλοκαιριου. Αμέσως να το παρεξηγησει ο λυγδας. Η γυναίκα μου είπε ενώ τους πλησιασε - ξέρετε..... Δεν προλαβε να τελειώσει την προταση και ο Κώστας σηκώθηκε και την πηρε αγκαλιά αυτή τον απωθήσει και είπε - αχ Κώστα κάτσε. Σιγά θέλω να μιλήσουμε. - εντάξει ελα θα... Μιλήσουμε. Ελα να καθήσεις. Την έβαλε να καθήσει ανάμεσα τους - η γυναίκα μου έκατσε και τους είπε - ξέρετε νιώθω ... Τόσο... Άσχημα γι αυτό που έγινε... - ενώ ο λιγουρης ο Νώντας είχε απλωσει τη χερουκλα του και της χάιδευε το μπουτι .λέγοντας της -γιατί κουκλα μου;μη μου πεις ότι δε σαρεσε. - αχ περιμένετε αφήστε με να .. Ολοκληρώσω... - θα...ολοκληρωσεις κουκλα μου. Αυτό είναι σίγουρο. - νιώθω άσχημα για ότι έγινε και δε θα ήθελα να....ξαναγίνει .... Κάτι ....αχ παρομοιο. Τα παχυδερμα λιγουρια δεν άφηναν τη γυναίκα μου να τελειώσει την προταση ο Νώντας είχε ήδη βάλει το βρωμιχερο του βαθιά ανάμεσα στο σταυροπόδι της γυναίκας μου. Κάτι ήξερε και έκατσε αμέσως έτσι σταυροπόδι. Μάλλον φοβήθηκε μην της βάλουν χέρι.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
- αχ σταματήστε. Τι κάνετε. Εγώ... δεν... Μμμμμ. - πω πω κουκλα μου πρωτη φορα το βλέπω αυτό το να νυχτικό. Είναι πολυ ωραίο. Σε κάνει ακόμα πιο καυλα. Δεν κρυβει τιποτα. - ω ρε ναι και οι βυζάρες φαίνονται και τα μπουτακια. Πω πω μάνα μου τι καυλα είσαι συ! - αχ Νώντα! Αχ σταματήστε. Αχ Ανδρέα. Μη. Ο Νώντας παρολο που η γυναίκα μου τους παρακαλαγε να σταματήσουν συνεχίζει ο πουστης. Το ίδιο και ο Ανδρέας που είχε χώσει ι λιγουρης ο σιχαμενος τη βρωμοφατσα του μέσα στο ντεκολτέ της γυναίκας μου. Ενώ συντομα άρχισε να της χουφτωνει άγαρμπα τα στήθη της έχοντας βάλει τα χέρια του μέσα απ το νυχτικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Όταν η γυναίκα μου μου λέει ότι μ αγαπάει και κάθε φορά που το κάναμε μου έλεγε πως τρυφερός και γλυκός ειμαι. Δεν μπορουσε να με κορόιδευε. Γιατί να μου το πει αν δεν την ικανοποιουσα
Γιατί σε αγαπάει πραγματικά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom