Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Το πιθανοτερο ειναι να τις κάνουν γι αυτό δεν πηγα
Εγώ πάντως θυμάμαι στην πρώτη επαφή με τους απαγωγείς , σου είχαν πει ότι μην ανησυχείς που δεν θα γυρίσει σήμερα η γυναίκα σου και ότι είναι σε καλά χέρια. Άρα μέχρι εκείνο το σημείο αφενός μεν δεν υπήρχε απαγωγή και αφετέρου άφηναν να εννοηθεί ότι η γυναίκα σου θα γυρνούσε αύριο η έστω μεθαύριο , χωρίς να χρειαστεί να δώσεις λεφτά.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Το πιθανοτερο ειναι να τις κάνουν γι αυτό δεν πηγα
τιποτα δεν θα της κανουν , αντε αγορακι μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

συγγενεις και φιλους δεν εχει η γυναικα σου;
αυτοι δεν την εχουν ψαξει;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
τιποτα δεν θα της κανουν , αντε αγορακι μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

συγγενεις και φιλους δεν εχει η γυναικα σου;
αυτοι δεν την εχουν ψαξει;
Την Καλημερα μου Φιλε Quares......γινε σε παρακαλω πιο διευκρινιστικος στον Φιλο Μανωλακη......συγγενεις και φιλους να την ψαχνουν γιατι ανησυχησανε????η συγγενεις και φιλοι να την πηδηξουνε και αυτοι????
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Την Καλημερα μου Φιλε Quares......γινε σε παρακαλω πιο διευκρινιστικος στον Φιλο Μανωλακη......συγγενεις και φιλους να την ψαχνουν γιατι ανησυχησανε????η συγγενεις και φιλοι να την πηδηξουνε και αυτοι????
οχι εκεινοι οι συγγενεις...
μαμα, μπαμπας, αδερφια, φιλες της, η δουλεια της...
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Εγώ πάντως θυμάμαι στην πρώτη επαφή με τους απαγωγείς , σου είχαν πει ότι μην ανησυχείς που δεν θα γυρίσει σήμερα η γυναίκα σου και ότι είναι σε καλά χέρια. Άρα μέχρι εκείνο το σημείο αφενός μεν δεν υπήρχε απαγωγή και αφετέρου άφηναν να εννοηθεί ότι η γυναίκα σου θα γυρνούσε αύριο η έστω μεθαύριο , χωρίς να χρειαστεί να δώσεις λεφτά.
Μέχρι που έφυγαν απ το σπίτι. Μετά πηραν τηλέφωνο και ζητουσαν λεφτά
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
τιποτα δεν θα της κανουν , αντε αγορακι μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

συγγενεις και φιλους δεν εχει η γυναικα σου;
αυτοι δεν την εχουν ψαξει;
Τους γονείς της δυστυχώς τους έχασε νωρίς. Και με τους λιγοστους συγγενείς που έχει δεν έχει πολκες σχέσεις εκτός από έναν πρωτο της ξάδερφο. Μόλις του είπα τι έγινε τρελάθηκε από την αγωνία του. Το ίδιο και οι φίλοι μας φυσικά
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Τους γονείς της δυστυχώς τους έχασε νωρίς. Και με τους λιγοστους συγγενείς που έχει δεν έχει πολκες σχέσεις εκτός από έναν πρωτο της ξάδερφο. Μόλις του είπα τι έγινε τρελάθηκε από την αγωνία του. Το ίδιο και οι φίλοι μας φυσικά
και δεν πηγαν στην αστυνομια; απο την δουλεια της κανεις;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Μέχρι που έφυγαν απ το σπίτι. Μετά πηραν τηλέφωνο και ζητουσαν λεφτά
Δεν νομίζω , στην πρώτη κλήση η βιντεοκλήση τι ήταν ... έδειχνε απλά που της έκαναν ότι της έκαναν και σου είχαν πει "μην ανησυχείς που δεν θα γυρίσει σπίτι σήμερα , είναι σε καλά χέρια" άρα απο εκεί και πέρα έπρεπε απλά να μην ξανασηκώσεις το τηλέφωνο και να περιμένεις να γυρίσει , θα είχες γλυτώσει και τα λύτρα :P
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
και δεν πηγαν στην αστυνομια; απο την δουλεια της κανεις;
Οχι δεν πηγαν τους είπα πως έχουν τα πραγματα. Τον τελευταίο καιρό είχε σταματήσει απ τη δουλειά της στο γυμναστήριο.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Οχι δεν πηγαν τους είπα πως έχουν τα πραγματα. Τον τελευταίο καιρό είχε σταματήσει απ τη δουλειά της στο γυμναστήριο.
ρε τι συπτωση.
παντως εγω αν ημουν γυναικα σου θα σε χωριζα ή θα προτιμουσα να μεινω με τους απαγωγεις απο το να ειμαι με εναν αβουλο μπαγλαμα σαν εσενα που δεν κανει τιποτα...
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Δεν νομίζω , στην πρώτη κλήση η βιντεοκλήση τι ήταν ... έδειχνε απλά που της έκαναν ότι της έκαναν και σου είχαν πει "μην ανησυχείς που δεν θα γυρίσει σπίτι σήμερα , είναι σε καλά χέρια" άρα απο εκεί και πέρα έπρεπε απλά να μην ξανασηκώσεις το τηλέφωνο και να περιμένεις να γυρίσει , θα είχες γλυτώσει και τα λύτρα :P
Ειρωνικά το είπαν . Μετά από αυτό είχα τρομοκρατηθεί εννοείται πως θα σηκωνα το τηλέφωνο. Αν δεν το έκανα και παλι δε θα την άφηναν να φυγει και μπορεί να της έκαναν κι άλλο κακό.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ρε τι συπτωση.
παντως εγω αν ημουν γυναικα σου θα σε χωριζα ή θα προτιμουσα να μεινω με τους απαγωγεις απο το να ειμαι με εναν αβουλο μπαγλαμα σαν εσενα που δεν κανει τιποτα...
Δεν είμαι αβουλος. Δεν έχω επιλογή. Κινδυνεύει η γυναίκα μου αν κάνω το οτιδήποτε
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
ειδες που εισαι μπαγλαμας; δεν σκοτωνουν χωρις λογω ετσι.
πανε στην αστυνομια και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ειδες που εισαι μπαγλαμας; δεν σκοτωνουν χωρις λογω ετσι.
πανε στην αστυνομια και θα δεις οτι ολα θα πανε καλα
Εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις που έχει συμβεί. Δεν μπορώ να το ρισκάρω
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις που έχει συμβεί. Δεν μπορώ να το ρισκάρω
αμα δεν ρισκαρεις ρε μπαγλαμα για την γυναικα σου για ποιον θα ρισκαρεις;
επισης ρε παιδι απο το ιδρυμα, τραβας ολα αυτα και αντι να σκεφτεις κατι τα γραφεις μαλιστα και σε μπουρδελοsite;
που θα βοηθησει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom