Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Μανώλη τελικά έμαθες κάτι για την Στέλλα...έχω απορία γτ στα έκανε όλα αυτά αφού τα σιχενετε...τι πιστευεις
Δεν είμαι σίγουρος. Αλλά η μόνη λογική εξήγηση είναι ότι την εκβίασαν
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.117
Κριτικές
20
Like
27.344
Πόντοι
8.346
Eιναι γάτα είναι γάτα...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Δεν κάνει παρτουζα την εκβίασαν
Κοιτα δε θα τα χαλασουμε τωρα ...
Την εκβιασαν ..αντρες ειμαστε και το λογο μας τον κραταμε

Παμε παρα κατω....
Για περιεγραψε μας και αλλες σκηνες εκβιασμου

κρεμομαστε απ το πληκτολογιο σου
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.686
Κριτικές
12
Like
6.910
Πόντοι
2.646
Ρε μανωλιο, σου γαμαει νωντας την ελλεηνιδα. Αυτοκτονία, η μόνη λύση
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ρε μανωλιο, σου γαμαει νωντας την ελλεηνιδα. Αυτοκτονία, η μόνη λύση
Δεν της το κάνει με τη θέλησή της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν δε κανω λαθος δεν ειναι Ελλεηνιδα ....ΚΑΕ ειναι
Τι είναι ΚΑΕ
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
-αχ μωρό μου δεν είναι αυτό που φαίνεται. Εγώ δεν άκουγα τιποτα πηγα επιασα απ το σβέρκο τον πουστη τον Κωστακη -ρε μπουχεσα θα σε σκοτώσω. Δε σου πα μακριά απ τη γυναίκα μου. Ο άλλος μόλις είδε ότι αρχισα στα μπουνιδια τον μπουχεσα έφυγε τρέχοντας με τα σωβρακα στα χέρια. - αχ μη μωρό μου να σου εξηγήσω. Εγώ δεν άκουγα τιποτα τράβηξα μια κλωτσιά στον μπουχεσα έπεσε κάτω ενώ μετά άρχισε να
τρέχει . Άρπαξε το παντελονι του και εφυγε τρέχοντας μόλις είδε ότι τον κυνηγουσα. Βγήκε απ το σπίτι ξεβρακωτος κι αυτός . Η γυναίκα μου προσοαθουσε να με συγκρατήσει και να με ηρεμησει αλλά εγώ δεν άκουγα την εσπρωξα της ειπα να μη μ αγγίζει και τον ακολουθησα έξω και αυτός τελευταία στιγμή ανέβηκε στη μηχανή του φίλου βάζοντας κακήν κακός το παντελονι του και έγιναν καπνός.
Για τι τέτοιο άχτι με τον καημένο τον Κωστάκη ; ; ; ; ; Μόνο μαζί του κάνεις τσαμπουκάδες . . . άφησε το παλικαράκι λίγο να το απολαύσει . . . τι του το χαλάς συνέχεια . . . ; ; ; ...η κακία θα σε φάει . . . . ! ! ! ! ! !
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.117
Κριτικές
20
Like
27.344
Πόντοι
8.346
Για τι τέτοιο άχτι με τον καημένο τον Κωστάκη ; ; ; ; ; Μόνο μαζί του κάνεις τσαμπουκάδες . . . άφησε το παλικαράκι λίγο να το απολαύσει . . . τι του το χαλάς συνέχεια . . . ; ; ; ...η κακία θα σε φάει . . . . ! ! ! ! ! !
Την γλεντησε κ αυτός μην νομίζεις. Τέτοια ψωλα που είναι ,ολοι την πήραν στο χωριό
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Για τι τέτοιο άχτι με τον καημένο τον Κωστάκη ; ; ; ; ; Μόνο μαζί του κάνεις τσαμπουκάδες . . . άφησε το παλικαράκι λίγο να το απολαύσει . . . τι του το χαλάς συνέχεια . . . ; ; ; ...η κακία θα σε φάει . . . . ! ! ! ! ! !
Τι λες ρε ;για τη γυναίκα μου μιλάμε! Το τσογλάνι αυτό θα λυπηθώ. Ακόμα δε βγήκε απ τ αυγό και θέλει και γυναίκα; δεν κοιτάει εκεί που είναι σαν ποντικομαμη και γεμάτος λίπος ο μπουχεσας. Μου ήθελε και γυναίκα σαν τη Στέλλα που του ρίχνει και μισό κεφαλι.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Την γλεντησε κ αυτός μην νομίζεις. Τέτοια ψωλα που είναι ,ολοι την πήραν στο χωριό
Δεν την πηραν ολοι στο χωριό. Και δεν προλαβε να την γλεντήσει προλαβα και τον σταματησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Eντάξει , αλλά μόνο τον πιτσιρικά κυνηγάει . . . κρίμα το παιδάκι . . . ! ! ! :)
Οποιος και να ήταν το ίδιο θα έκανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom