Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

akis123456

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2021
Μηνύματα
45
Like
200
Πόντοι
20
Εσυ εισαι αυτός
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποτε η γυναίκα μου δεν είναι καργιολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι;
Με αυτά που μας διηγήθηκες γουστάρη να γίνετε καργιολα όμως να σ έριχνε υπνοτικα να πάει να γαμηθει με τον κωστακη
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Δεν είπα καποιο ανέκδοτο είναι σοβαρό το προβλημα .26 χρονών είναι η γυναίκα μου
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Με αυτά που μας διηγήθηκες γουστάρη να γίνετε καργιολα όμως να σ έριχνε υπνοτικα να πάει να γαμηθει με τον κωστακη
Οχι το αντίθετο αυτά που διηγηθηκα είναι τα γεγονότα που δείχνουν ότι η γυναίκα μου σιχαινόταν τα λιγουρια αυτά. Και δεν μου έριξε ποτε υπνωτικά. Τον λιγουρη τον χοντροκωστα δεν τον γουστάρει και δε θα πηγαινε ποτε μαζί του με τη θέλησή της. Και αποκλείεται να μου εδινε υπνωτικο για να γαμηθει μ αυτόν τον παχυδερμο λιγουρη
 

akis123456

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2021
Μηνύματα
45
Like
200
Πόντοι
20
Οχι το αντίθετο αυτά που διηγηθηκα είναι τα γεγονότα που δείχνουν ότι η γυναίκα μου σιχαινόταν τα λιγουρια αυτά. Και δεν μου έριξε ποτε υπνωτικά. Τον λιγουρη τον χοντροκωστα δεν τον γουστάρει και δε θα πηγαινε ποτε μαζί του με τη θέλησή της. Και αποκλείεται να μου εδινε υπνωτικο για να γαμηθει μ αυτόν τον παχυδερμο λιγουρη
Και μας λες τότε ότι την βιαζε...αλλά τις αρεσε
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Δεν θα την έλεγα περπατημενη. Γιατί το λες αυτό;πριν από εμένα είχε 2 σχέσεις σοβαρές μόνο
Είναι 26 παντρεμένη με σένα και πριν είχε και 2 σοβαρές σχέσεις;ποτέ τι γνώρισες και πότε παντρευτηκατε;με τις προηγουμενες σοβαρές σχέσεις πόσο διάρκεια είχαν;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Είμαστε παντρεμενοι ένα χρόνο περιπου . Και γνωριστήκαμε 3 μήνες πριν παντρευτουμε.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Είναι 26 παντρεμένη με σένα και πριν είχε και 2 σοβαρές σχέσεις;ποτέ τι γνώρισες και πότε παντρευτηκατε;με τις προηγουμενες σοβαρές σχέσεις πόσο διάρκεια είχαν;
Οι προηγούμενες σχέσεις της είχαν διάρκεια η μια 2χρονια περιπου νομιζω. Και η άλλη τουλάχιστον 3 χρόνια αν θυμάμαι καλά
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Είναι 26 παντρεμένη με σένα και πριν είχε και 2 σοβαρές σχέσεις;ποτέ τι γνώρισες και πότε παντρευτηκατε;με τις προηγουμενες σοβαρές σχέσεις πόσο διάρκεια είχαν;
Γιατί ρωτας;
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Κοιτα να σου πω την αληθεια..εστι οπως τη περιγραφεις μου θυμισε μια βιζιτα ( απ τις ακριβες βεβαια ) ετσι με βυζαρες ,,,πολυ καλη στη πιπα ... μαστορισα στο πιπα κωλο και εμπλοκη ,,και μιλαμε δεν αφηνε σταγονα...ζουσε με σπερμα ( φουλ στις πρωτεινες ) Αλλα ηταν πιο μεγαλη (32 ελεγε ) αλλα τηνεχασα ..και ειπα μηπως πεσαμε σε γνψστες φυσιογνωμιες
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Κοιτα να σου πω την αληθεια..εστι οπως τη περιγραφεις μου θυμισε μια βιζιτα ( απ τις ακριβες βεβαια ) ετσι με βυζαρες ,,,πολυ καλη στη πιπα ... μαστορισα στο πιπα κωλο και εμπλοκη ,,και μιλαμε δεν αφηνε σταγονα...ζουσε με σπερμα ( φουλ στις πρωτεινες ) Αλλα ηταν πιο μεγαλη (32 ελεγε ) αλλα τηνεχασα ..και ειπα μηπως πεσαμε σε γνψστες φυσιογνωμιες
Και τι σχέση έχει η γυναίκα μου με μια βιζιτα με δουλευεις;ναι όντως έχει πλουσιο στήθος αυτό είναι όμως το μόνο κοινό που έχουν. Αλλά η γυναίκα μου δεν έχει ιδέα απο πιπες . Δεν δίνει κωλο και δεν καταπίνει ουτε τα περνει στο στόμα. Που την είδες την ομοιότητα;εεεε;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.118
Κριτικές
20
Like
27.348
Πόντοι
8.346
Και τι σχέση έχει η γυναίκα μου με μια βιζιτα με δουλευεις;ναι όντως έχει πλουσιο στήθος αυτό είναι όμως το μόνο κοινό που έχουν. Αλλά η γυναίκα μου δεν έχει ιδέα απο πιπες . Δεν δίνει κωλο και δεν καταπίνει ουτε τα περνει στο στόμα. Που την είδες την ομοιότητα;εεεε;
Σωστά. Η γυναίκα σου ρουφάει ψωλαρες γτ γουσταρει. Η αλλη το κανει για βιοποριστικούς λόγους. Καμία σχέση
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Σωστά. Η γυναίκα σου ρουφάει ψωλαρες γτ γουσταρει. Η αλλη το κανει για βιοποριστικούς λόγους. Καμία σχέση
Τι λες ρε;η γυναίκα μου δεν γουστάρει ποτέ. Σιχαίνεται τις πιπες . Το θεωρεί υποτιμητικο για την κάθε γυναίκα. Ουτε σε εμένα τον ίδιο της τον άντρα δεν έκανε. Και μου έλεγε ότι είναι ασέβεια απέναντι στο γυναικείο φύλο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.118
Κριτικές
20
Like
27.348
Πόντοι
8.346
Τι λες ρε;η γυναίκα μου δεν γουστάρει ποτέ. Σιχαίνεται τις πιπες . Το θεωρεί υποτιμητικο για την κάθε γυναίκα. Ουτε σε εμένα τον ίδιο της τον άντρα δεν έκανε. Και μου έλεγε ότι είναι ασέβεια απέναντι στο γυναικείο φύλο
Αα ρε κατακαημενε Μανωλάκη
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Τι λες ρε;η γυναίκα μου δεν γουστάρει ποτέ. Σιχαίνεται τις πιπες . Το θεωρεί υποτιμητικο για την κάθε γυναίκα. Ουτε σε εμένα τον ίδιο της τον άντρα δεν έκανε. Και μου έλεγε ότι είναι ασέβεια απέναντι στο γυναικείο φύλο
Λοιπον σταματαμε ...
Συνεχισε σε παρακαλω τη περιγραφη πως "εκβιασαν τη γυναικα σου "
Αλλα μη το κανεις σαν τη Λαμψη ....του Φωσκολου νταξ ....
Οχι το ιδιο σκηνικο και live και να μας περιγραφεις το video
ΣΤην αναγκη ανεβασε το video να μη κουραζεσαι
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Και γω καημένος και η γυναίκα μου ακόμα πιο καημένη που έπαθε όλα αυτά μέχρι τώρα και την έχουν και ομηρο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.118
Κριτικές
20
Like
27.348
Πόντοι
8.346
Και γω καημένος και η γυναίκα μου ακόμα πιο καημένη που έπαθε όλα αυτά μέχρι τώρα και την έχουν και ομηρο
Μια χαρά είναι. Σε λουξ διαμερισματακι ειναι π το πληρώνει απο τα "λυτρα" κ μπαινοβγαινουμε οι γαμιαδες της και αδειάζουμε πανω της. Αχόρταγη ειναι η καριολα σου
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τι λες ρε;η γυναίκα μου δεν γουστάρει ποτέ. Σιχαίνεται τις πιπες . Το θεωρεί υποτιμητικο για την κάθε γυναίκα. Ουτε σε εμένα τον ίδιο της τον άντρα δεν έκανε. Και μου έλεγε ότι είναι ασέβεια απέναντι στο γυναικείο φύλο
Τι έγινε ρε παιδια γιατί γελάτε μ αυτά που λέω. Μιλαω σοβαρα. Τόσο περιεργα σας φαίνονται αυτά που λέω ;δεν τα έχετε ξανακούσει ;αυτά είναι η αλφάβητα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom