Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
φήμες λενε πως πηρε τα λεφτα και πηγε στο καρναβαλι στην Βραζιλια..την ξεκωλιασε το μισο Ριο.Επαναλαμβανω ομως,φήμες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


θυμιζει κοκκινο κυκλο..
Αποκλείεται να έφυγαν τόσο μακριά δε μπορεί;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ο Κώστας μόλις την είδε χαμογέλασε - μπράβο ρε κουκλα ήρθες για το δευτερο ημιχρονο ε; ελα γρήγορα γιατί αυτές τις δουλειές δεν είναι να τις αφήνεις στη μέση.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το αηδιαστικό παχυδερμο εβγαλε ξανά την πουτσα του έξω που ήταν μια αηδία. Η γυναίκα μου τον πλησιασε και του είπε - αστα αυτά τώρα δεν ήρθα για... Αυτό. Ενα... Ποτήρι...νερό .. Ηρθα να παρω. - διψασες;ελα σου χω εδώ κάτι πολυ πιο ωραίο απ το νερό. - αχ όχι δεν έχουμε χρόνο άλλη φορά. Η Στέλλα έφυγε και πηγε στην κουζίνα. Αυτός έβαλε την ψωλη του μέσα. Και έτρεξε πισω της στην κουζίνα. Μετά από λίγο βγηκανε μαζί ενώ αυτός της είπε- όπως είπαμε ε; - μμμμ το θρασσος σου δεν έχει όρια πια. - δωστο και ξανά ελα γρήγορα. - και τι θα του πω; - ξερω γω βρες κάτι. - θα δω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αχ Μανωλιό μου..λες και δεν ξερεις τι ποτανες ειναι καποιες γυναικες
Η Στέλλα δεν είναι πουτανα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η γυναίκα μου έφυγε με ένα ποτυρι νερό στα χέρια. Ο Κώστας έκατσε άνετος τώρα στον καναπέ ξανά. - τι έγινε ρε;τον ρώτησαν οι άλλοι - θα ξανάρθει; ανυπομονώ να περιποιηθω τον πατο της. - εγώ να δεις! Όσο βλέπω αυτή την κωλαρα όλο πιο πολυ τρελενομαι και δεν μπορώ να το πιστεψω ότι αυτό το καυτό μωρό πριν λίγο τα πηρε όλα μέσα. - και που σαι ακόμα. - κανονισες; περιμενε και θα δεις.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Δεν περασε πολυ ώρα και η γυναίκα μου ξανά γυρισε στο καθιστικό που ήταν τα παχυδερμα κρατώντας δυο πετσετες μπανιου. Ο Κώστας μόλις την είδε εβγαλε την πουτσα του έξω ξανά - ελα κουκλα τελείωσε ότι αρχησες. ... -αχ δε το πιστευω ! Ακόμα έτσι ειν αυτό;!! - πως ήθελες να ναι:εσυ το σηκωσες έτσι. - καλά ...αλλά..για λίγο... Είπε η Στέλλα και τον πλησιασε μπηκε κάτω απ το τραπέζι γονάτισε μπροστά του και αφου του πιασε την πουτσα άρχισε να την παιζει. Και μετά άρχισε τις πιπες. - ωχχ έτσι μπράβο τσιμπουκλού μου κανε τι δουλειά σου! Ωχ την κάνεις τέλεια! Αυτός τις ξεκουμπώσε παλι τα κουμπια απ την μπλουζα της και άρχισε να παιζει με τα βυζιά της. Η γυναίκα μου σταμάτησε τις πιπες και του είπε. - δεν έχουμε πολυ χρόνο του είπα ότι θα κανω μπάνιο. - αλήθεια είπες θα κάνεις τώρα... Σε λίγο.. Με γάλα καρύδας είπε ο Νώντας και γελασαν. Η Στέλλα συνέχισε να το ρουφάει βαθιά φτάνοντας σχεδόν μέχρι τ αρχιδια του γλυωδη λιγουρη κωστα. - ωχχ έτσι καυλα σφυξε τις χειλαρες σου! Ωωχχ
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Το αηδιαστικό παχυδερμο εβγαλε ξανά την πουτσα του έξω που ήταν μια αηδία. Η γυναίκα μου τον πλησιασε και του είπε - αστα αυτά τώρα δεν ήρθα για... Αυτό. Ενα... Ποτήρι...νερό .. Ηρθα να παρω. - διψασες;ελα σου χω εδώ κάτι πολυ πιο ωραίο απ το νερό. - αχ όχι δεν έχουμε χρόνο άλλη φορά. Η Στέλλα έφυγε και πηγε στην κουζίνα. Αυτός έβαλε την ψωλη του μέσα. Και έτρεξε πισω της στην κουζίνα. Μετά από λίγο βγηκανε μαζί ενώ αυτός της είπε- όπως είπαμε ε; - μμμμ το θρασσος σου δεν έχει όρια πια. - δωστο και ξανά ελα γρήγορα. - και τι θα του πω; - ξερω γω βρες κάτι. - θα δω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η Στέλλα δεν είναι πουτανα
να πεσει φωτια να με καψει.Για αλλες το εγραψα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ελα βάλτο μεσ τις βυζάρες τώρα. Η Στέλλα υπάκουσε στην προσταγη του και άρχισε το ισπανικό. Επάνω στα πλουσια στήθη της γυναίκας μου η πουτσα του Κώστα προεξυχε σε μεγάλο βαθμό. Η Στέλλα έσκυψε και άρχισε να γλυφει και να ρουφάει όση πουτσα προεξυχε από τα στήθη της. Ο Κώστας τις έπιασε αυτός τα βυζιά απομακρυνωντας τα δικά της χέρια. Και άρχισε να της γαμαει τα βυζιά με τρελό ρυθμό. Μετά από λίγα λεπτά αυτος ο λιγουρης άρχισε να λέει-ωχχχ καυλα , έρχεται ! Έρχεται το αφρόλουτρο. Ωχ χυνω βυζαρου! Χυνω πουτανα ωχ χυνω!!!! Συντομα το στόμα της γυναίκας μου γέμισε με το σπέρμα του βρωμιάρη και ξεχυθεί λίγο απ το στόμα της. Και έγινε παλι χάλια,πολλές ριπες επεσαν στο προσωπο και πολυ περρισσοτερες στο στήθος. - ωχ έτσι καριολα με γάλα γαιδαρας σε λουσαμε! - ενώ ο Νώντας είπε- όχι γαιδαρας - γαϊδάρου. Χα χα χα. Μετά η γυναίκα μου έκανε να σηκωθεί αλλά ο Νώντας την άρπαξε και την τράβηξε πάνω στα ποδια του και άρχισε να την χουφτωνει παντου. Στα βυζιά στα μπουτια, στον κωλο. - αχ σιγά κάτσε. Πρέπει να παω στον άντρα μου. - αστον αυτόν τώρα. Εδώ εμείς έχουμε ολόκληρο ημίχρονο να τελειώσουμε. Μέχρι τώρα νικάς 0-3.μας ξελαφρώσεις όλους. Μας τελείωσες. Και τους τρεις. Τώρα είναι σειρά μας... Πόσο λες να γίνει το σκορ;παμε στοίχημα ότι θα στο κάνουμε 8-3; - αχ 8; ΜΜΜ παμε . Αλλά πρωτα να παω στο δωμάτιο να ... Δω. Η Στέλλα σηκώθηκε απ τα ποδια του λιγουρη και εφυγε απ το καθιστικό αφήνοντας των γλοιώδη Νώντα με την όρεξη.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Οχι η γυναίκα μου δεν γυρισε.
Κάτσε , αν δεν γύρισε τότε πότε σου είπε οτι την εκβίαζαν ;

Επίσης χτες προχτές έγραψες οτι έχασες τα λεφτά αλλά όχι την γυναίκα σου , άρα άφησες να εννοηθεί οτι έχει γυρίσει :confused: :confused:
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Ρε Μανωλάκη μας επριξες τα αρχιδια κ μια φωτογραφία από την πουτανα σου δεν μας έδειξες
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Κάτσε , αν δεν γύρισε τότε πότε σου είπε οτι την εκβίαζαν ;

Επίσης χτες προχτές έγραψες οτι έχασες τα λεφτά αλλά όχι την γυναίκα σου , άρα άφησες να εννοηθεί οτι έχει γυρίσει :confused: :confused:
Ότι την εκβίασαν μου το είπε όταν ακόμα ήμασταν στο χωριό. Ότι δεν έχασα την γυναίκα μου το είπα επειδή παντα θα υπάρχει ελπίδα να γυρίσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε Μανωλάκη μας επριξες τα αρχιδια κ μια φωτογραφία από την πουτανα σου δεν μας έδειξες
Η γυναίκα μου δεν είναι πουτάνα
 

Χιπης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
551
Like
1.089
Πόντοι
206
Ότι την εκβίασαν μου το είπε όταν ακόμα ήμασταν στο χωριό. Ότι δεν έχασα την γυναίκα μου το είπα επειδή παντα θα υπάρχει ελπίδα να γυρίσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η γυναίκα μου δεν είναι πουτάνα
Προς Θεού δεν την είπαμε πουτανα απλά μας έχει κίνηση το ενδιαφέρον κ θα θέλαμε να την δούμε με μια απλή φωτογραφία. Να διαπιστώσουμε αν είναι τόσο μουναρα όσο μας έκανες να πιστεύουν
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Προς Θεού δεν την είπαμε πουτανα απλά μας έχει κίνηση το ενδιαφέρον κ θα θέλαμε να την δούμε με μια απλή φωτογραφία. Να διαπιστώσουμε αν είναι τόσο μουναρα όσο μας έκανες να πιστεύουν
κατ΄αποκλειστικοτητα σας δειχνω την φωτο απο την στελλα, λιγο πριν ξεκινησει να τσιμπουκωνει ολα τα ¨παχυδερμα¨... εχει ψησει και λουκανικο !!
 

Συνημμένα

  • stella.jpg
    stella.jpg
    116,4 KB · Εμφανίσεις: 51

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom