Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.353
Πόντοι
8.346
Πόσο πολύ γουστάρεις μωρη κουφάλα Μανωλάκη τα χοντρά χωριάτικα λουκάνικα. Καθε περιγραφή ειναι λες και εισαι εκει διπλα στην καριολα την γυναίκα σου.. αν υπάρχει γυναίκα κ δν ήσουν εσυ κάτω από το τραπέζι
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
επειδη ντρεπεται ας την βαλω εγω...
Εσυ εισαι αυτός
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μανωλάκη πότε θα μας γνωρίσεις την καργιολα σου??
Ποτε η γυναίκα μου δεν είναι καργιολα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να ρωτήσω ή να μη ρωτησω;
Τι;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: athal

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: athal

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Πόσο πολύ γουστάρεις μωρη κουφάλα Μανωλάκη τα χοντρά χωριάτικα λουκάνικα. Καθε περιγραφή ειναι λες και εισαι εκει διπλα στην καριολα την γυναίκα σου.. αν υπάρχει γυναίκα κ δν ήσουν εσυ κάτω από το τραπέζι
Εσυ γουστάρεις τα λουκάνικα παλιο καριόλα. Εσυ μπαίνεις κάτω απ το τραπέζι
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Μανωλιό μας έχεις σκάσει.Γύρισε η γυναίκα σου ή όχι;Το βίντεο τελείωσε.Πάμε παρακάτω.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Μετά απ ολα αυτα έψαχνα να βρω αν υπήρχαν κι αλλά βίντεο με τη γυναίκα μου. Και αν μπορουσα να τα αφερεσω κάπως απ αυτή τη σελίδα. Πάνω που αρχισα να ηρεμώ. Γιατί δεν έβρισκα αλλά βίντεο. Σε μια δόση όπως έψαχνα βρηκα κι άλλο δυστυχώς. Γρήγορα κατάλαβα ποιο ήταν
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το βίντεο ξεκινούσε με εμένα και τη γυναίκα μου να φευγουμε από το καθιστικό που τα τρία μοσχάρια έβλεπαν μπάλα. Και η γυναίκα μου τους ελεγε καληνυχτα.Τα δυο λιγουρια ο Νώντας και ο ανδρεας την καληνυχτιζαν έχοντας ένα ηλίθιο χαμογελο μέχρι τ αφτιά. Ενώ ο Κώστας ήταν κάπως πιο μαγκωμενος. Σαν να είχε ένα εκνευρισμό.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Εγώ πρωτα απ ολα δεν ήξερα καν ότι η γυναίκα μου ηταν κάτω απ το τραπέζι όταν έγινε αυτό το σκηνικό
δεν θελω να στεναχωρηθεις αλλά πρεπει να στο πω..πολλά είναι αυτά που δεν ξέρεις..
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.353
Πόντοι
8.346
Έρχεται το ξεκώλιασμα δίπλα στν κοιμισμένο Μανωλάκη
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Τι εννοείς;τι άλλο δεν ξέρω;
φήμες λενε πως πηρε τα λεφτα και πηγε στο καρναβαλι στην Βραζιλια..την ξεκωλιασε το μισο Ριο.Επαναλαμβανω ομως,φήμες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έρχεται το ξεκώλιασμα δίπλα στν κοιμισμένο Μανωλάκη
θυμιζει κοκκινο κυκλο..
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.687
Κριτικές
12
Like
6.911
Πόντοι
2.646
Καλά μωρέ μαλακα μανωλιο, είναι δυνατόν να σου γαμαει Νωντας τη γυναίκα?
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το βίντεο ξεκινούσε με εμένα και τη γυναίκα μου να φευγουμε από το καθιστικό που τα τρία μοσχάρια έβλεπαν μπάλα. Και η γυναίκα μου τους ελεγε καληνυχτα.Τα δυο λιγουρια ο Νώντας και ο ανδρεας την καληνυχτιζαν έχοντας ένα ηλίθιο χαμογελο μέχρι τ αφτιά. Ενώ ο Κώστας ήταν κάπως πιο μαγκωμενος. Σαν να είχε ένα εκνευρισμό.
Μόλις φυγαμε εμείς απ το δωμάτιο το πλανο έδειχνε ακόμα αυτους τους τρεις. Με το που φυγαμε . Τα δυο λιγουρια ο Νώντας με τον Ανδρέα έδωσαν τα χέρια κανωντας κολατο σαν μικρά παιδια . Και χασκογελουσαν λέγοντας προστυχιες όπως. - ωρε φιλε τι φάση ήταν αυτή! ! - ναι ρε τι ζήσαμε σημερα.ελεγαν και έκαναν χειρονομίες λέγοντας τι ξεκωλακι ειν αυτο;είπε ο ανδρεας και ο Νώντας ο άλλος λυγουρης είπε - και τουμπανο! Είδες αερόσακους! Που είχε!απο κοντά ήταν ακόμα μεγαλυτερα. Και οι ρογιτσες καυλωμενες συνέχεια.Είπε και έδειχνε με τα χέρια του ποσο μεγάλα ήταν τα στήθη της γυναίκας μου υπερβαλοντας. - και εχει και ένα πατο.....για σκίσιμο είπε ο ανδρεας- και ο Νώντας ο λυγουρης - και κάτι χειλάκια για τσιμπουκια .τσιμπουκοχειλα! - και είδες πως τα ρουφαγε! - ναι και οι χειλαρες της κολάν σαν βεντουζες στις ψωλες μας. - είχε μεγάλη πεινα για...λουκάνικα. - χα χα όντως ψοφαει για πουτσο!και συνεχισε- το περιμενες ότι θα προχοραγε η φάση τόσο; - δεν περιμενα να προχοραγε τόσο γρήγορα. Μπράβο ρε Κώστα άρχοντα ξηγηθηκες σήμερα. - είδατε που σας τα έλεγα και δε με πιστευατε . - συγγνώμη ρε φίλε ειμασταν λίγο δυσπιστοι. - τώρα είδαμε με τα μάτια μας! - και όχι μόνο! Χα χα χα. Δεν περασαν 5 λεπτά και η Στέλλα ξαναμπηκε στο καθιστικό που συζητουσαν τα λιγουρια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom