Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.356
Πόντοι
8.346
Γιατί αυτή ειναι λιγουρια που οπότε βλέπουν μια ωραία γυναίκα οποία κι αν είναι παντρεμενη η όχι τους τρέχουν τα σάλια και της την πεφτουν αμέσως . Ακόμα κι αν είναι συγγενης τους. Ενώ η γυναίκα μου δεν είχε καμια προθεση να παει μαζί τους ουτε καν να τους δει δεν ήθελε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ήταν τελείως αδιαφορη και δεν τους εδινε σημασία ουτε τους συμπαθουσε
Ναι τύπε μου το βλέπω... Εχει ξεχασει πως ειναι να περπατάει στα 2 ποδια η καημένη η γυναικουλα σου
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Ρε Μανωλιό πόσες λήψεις είχε το βιντεάκι;γιατί όλα αυτά που περιέγραψες από ένα κινητό δεν καταγράφονται.Εχεις ξεχάσει τον μικρό Κωστάκη στην ιστορία σου.Που ήταν αυτός;
Επιπλέον για την ώρα δεν έχει υπάρξει εκβιασμός.Με τη θέληση της γίνονται.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τελευταία τροποποίηση:

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.356
Πόντοι
8.346
Ρε Μανωλιό πόσες λήψεις είχε το βιντεάκι;γιατί όλα αυτά που περιέγραψες από ένα κινητό δεν καταγράφονται.Εχεις ξεχάσει τον μικρό Κωστάκη στην ιστορία σου.Που ήταν αυτός;
Το be continued ειπε.. εχει και part 2 με την ψωλαρπαχτρα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ρε Μανωλιό πόσες λήψεις είχε το βιντεάκι;γιατί όλα αυτά που περιέγραψες από ένα κινητό δεν καταγράφονται.Εχεις ξεχάσει τον μικρό Κωστάκη στην ιστορία σου.Που ήταν αυτός;
Επιπλέον για την ώρα δεν έχει υπάρξει εκβιασμός.Με τη θέληση της γίνονται.
Ο εκβιασμός έγινε νωρίτερα.δε φαίνεται στο βίντεο.Γι αυτό η γυναίκα μου δέχτηκε να υποκύψει στις αρρωστημένες ορέξεις των λιγουριδων.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Το be continued ειπε.. εχει και part 2 με την ψωλαρπαχτρα
To part 2 θα έβαζα και στοίχημα οτι είναι όταν θα έχει κοιμηθεί ο Μανωλιός , και την καημένη την Στέλλα επειδή δεν θα την πιάνει ο ύπνος θα την "δούμε" σε νέες περιπέτειες :2funny:
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Όταν είδα το βίντεο παντως και σιγουρευτηκα στο τέλος πια μέρα ήταν αυτό το σκηνικό. Έπαθα μεγάλο σοκ. Ποτε δεν φανταζόμουν μέχρι τώρα ότι είχε συμβεί κάτι τέτοιο τόσο κοντά μου. Πόσο μάλλον εκείνη τη μέρα που έψαχνα τη γυναίκα μου. Και ήθελα να τη ρωτησω και για τα χάπια και όσο μιλουσα μ αυτά τα παχυδερμα λιγουρια. Αυτοί οι σιχαμενοι κοιλαραδες είχαν στριμώξει τη γυναίκα μου κάτω απ το τραπέζι. Και απ ότι είδα μέχρι τώρα κανεις και από εσάς δεν είχε παει το μυαλό του σε κάτι τέτοιο. Και είναι λογικό. Μόνο αυτά τα αρωστημενα λιγουρια θα σκέφτονταν κάτι τόσο προστυχο που θα εξευτελιζε την προσωπικοτητα μιας γυναίκας. Και θα την έκανε να νιώσει απαίσια
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.356
Πόντοι
8.346
Ο εκβιασμός έγινε νωρίτερα.δε φαίνεται στο βίντεο.Γι αυτό η γυναίκα μου δέχτηκε να υποκύψει στις αρρωστημένες ορέξεις των λιγουριδων.
Κ συ που το ξέρεις? Στο είπε η Στέλλα?
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.356
Πόντοι
8.346
To part 2 θα έβαζα και στοίχημα οτι είναι όταν θα έχει κοιμηθεί ο Μανωλιός , και την καημένη την Στέλλα επειδή δεν θα την πιάνει ο ύπνος θα την "δούμε" σε νέες περιπέτειες :2funny:
Μη του την πηδανε δίπλα του ενώ κοιμάται. Εγω τουλάχιστον σαν σωστός ξάδερφος αυτό θα εκανε. Κ μετά θα εχυνα τον κοιμισμένο Μανωλάκη κ θα έβαζα το χυσοδοχειο να τα μαζέψει από το πρόσωπο του οπαδού των Μιλγουόκι με την γλώσσα
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.195
Κριτικές
60
Like
25.823
Πόντοι
22.886

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.195
Κριτικές
60
Like
25.823
Πόντοι
22.886
Πω ρε τώρα είναι αστείο αυτό;την εκβιασανε φυσικά
Στεναχωρήθηκες μανολιο μου ? :2funny::2funny:
Για πες μας τώρα γιατί βαριέμαι να διαβάσω 73 σελίδες .
Εσένα σου τον έχουν ακουμπήσει καθόλου τα παχύδερμα ή όχι ακόμα ??
Πάντως πιστεύω είσαι σε καλό δρόμο :wink:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Ρε Μανωλιό κάτσε γιατί χάθηκα με όλα αυτά.Τελείωσε το βίντεο;τώρα θα μας πεις ότι κάθεσαι στο σπίτι και περιμένεις νέα από τη γυναίκα σου που είναι εξαφανισμένη;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.356
Πόντοι
8.346
Πω ρε τώρα είναι αστείο αυτό;την εκβιασανε φυσικά
Τύπε μου κανονικά πρέπει να φανεις άντρας και να βγεις μπροστά και να προστατευσεις την ανυπεράσπιστη γυναίκα σου. Την επόμενη φορά που θα την εκβιάσουν προταξε τον κωλο σου και κατσε φατον εσυ. Αυτοι ειναι χωριατες,δν καταλαβαίνουν. Τρυπα να ναι κ οτι να ναι.
Be a man
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Στεναχωρήθηκες μανολιο μου ? :2funny::2funny:
Για πες μας τώρα γιατί βαριέμαι να διαβάσω 73 σελίδες .
Εσένα σου τον έχουν ακουμπήσει καθόλου τα παχύδερμα ή όχι ακόμα ??
Πάντως πιστεύω είσαι σε καλό δρόμο :wink:
Δεν είμαι γκέι. Ουτε τα παχυδερμα ειναι. Μήπως στον ακουμπάει εσένα κανεις και το έχεις τόσο καημό;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τύπε μου κανονικά πρέπει να φανεις άντρας και να βγεις μπροστά και να προστατευσεις την ανυπεράσπιστη γυναίκα σου. Την επόμενη φορά που θα την εκβιάσουν προταξε τον κωλο σου και κατσε φατον εσυ. Αυτοι ειναι χωριατες,δν καταλαβαίνουν. Τρυπα να ναι κ οτι να ναι.
Be a man
Θα βάλω εσένα μπροστά που είσαι πιο άντρας να τον φας εσυ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε Μανωλιό κάτσε γιατί χάθηκα με όλα αυτά.Τελείωσε το βίντεο;τώρα θα μας πεις ότι κάθεσαι στο σπίτι και περιμένεις νέα από τη γυναίκα σου που είναι εξαφανισμένη;
Ναι
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.356
Πόντοι
8.346
Θα βάλω εσένα μπροστά που είσαι πιο άντρας να τον φας εσυ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι
Δν εκβιάζουν την δικιά μου γυναίκα μωρη κολομπα. Τι σοι αντρας εισαι αν δν βγεις μπροστά να προστατεύσεις την γυναίκα σου
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Μανωλιο ειναι ξεκαθαρο πως η Στελλιτσα επεσε θυμα εκβιασμου.Αυτο αποδεικνυεται απο το οτι ενω στραγγιξε 3 πουτσες,δεν τους εδωσε ουτε ενα φιλι στο μαγουλο.
Αληθεια,οταν σε φιλησε,παρατηρησες κατι διαφορετικο στην γευση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom