Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Θα ταυτιστούν πολλοί και θα γίνει επιτυχία!!!!
Άλλωστε στις μέρες μόνο δράματα έχουν επιτύχει
Ελπίζω να μην περασε άλλο ζευγάρι αυτή τη θλίψη που περασα εγώ με τη γυναίκα μου. Εγώ υπεφερα να τη βλέπω να ποναει στα χέρια των παχυδερμων . Και η γυναίκα μου να ποναει και να υποφέρει απ αυτά τα λιγουρια
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Ελπίζω να μην περασε άλλο ζευγάρι αυτή τη θλίψη που περασα εγώ με τη γυναίκα μου. Εγώ υπεφερα να τη βλέπω να ποναει στα χέρια των παχυδερμων . Και η γυναίκα μου να ποναει και να υποφέρει απ αυτά τα λιγουρια
Αφού δεν τον έφαγες εσύ δεν υπεφερες καθόλου. Κάτσε να το φας πρώτα μετά μιλα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Αφού δεν τον έφαγες εσύ δεν υπεφερες καθόλου. Κάτσε να το φας πρώτα μετά μιλα
Δεν προκειτε να γίνει αυτό δεν είμαι γκέι. Υπεφερα γιατί αγαπώ τη γυναίκα μου και όταν την έβλεπα τη γυναίκα μου να υποφέρει υπεφερα και γω
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.220
Πόντοι
1.336
Πότε θα γράψεις το επόμενο επεισόδιο; Θες να σου πω σε πμ πως να συνεχίσεις;
Θες να σου πω διάφορους άλλους τύπους που είναι καλοί παραμυθάδες;
Για ότι βοήθεια χρειαστείς μην διστάσεις φίλε μου.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Ρε μην τον διακοπτετε τωρα που πηρε λιγη φορα!Αιντε Μανωλιο μου,γραψε τη συνεχεια
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Όσο περνουσαν ημέρες και η γυναίκα μου δε γυρνούσε τόσο πιο απελπισμένος ένιωθα. Σκέφτηκα να παω ξανά στο χωριό. Αν ο πουστης ο Κώστας είχε γυρίσει σπίτι του θα μάθαινα κάτι για τη γυναίκα μου ίσως
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τελικά πήγα στο χωριό ξανά πηγα στο σπιτι της θείας και τη ρώτησα αν γυρισε ο Κώστας. Αυτή μου είπε ότι δε γυρισε ακομα. Προέκυψε κάτι επείγον σε ένα φιλί του και έπρεπε να φυγει επειγόντως εκτός χώρας. Την πιεσα να μου πει που ακριβώς πηγε αλλά αυτή μου έλεγε ότι δεν έχει ιδέα. Ξέρεις ότι δε μου δίνει αναφορά ουτε μου λεει πολλα . Αν θελεις κάλεσε τον στο κινητό. Για να συννενοηθείς μαζί του. Εγώ πηρα τον αριθμό και φεύγοντας πήρα τηλέφωνο αλλά τιποτα καμια απάντηση.μου έλεγε ο τηλεφωνητης ότι το νουμερο δεν υπάρχει.Του έστειλα και μήνυμα ότι θα παω στην αστυνομία αν δεν αφήσει τη γυναίκα μου ελευθερη. Αλλά και παλι καμια απάντηση
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Γυρισα ξανά στην πολη στο διαμέρισμα. Ρώτησα την διαχειρίστρια αν είδε αυτές τις μέρες τους αλβανουσ γείτονες. Αυτή μου είπε ότι ήρθε μια μέρα κάποιος δικός τους πηρε κάτι πραγματα εξόφλησα και το τελευταίο νοικι και αυτά που χρωστούσαν τόσο καιρό και δεν ξανά φάνηκαν από τότε
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Την επόμενη μέρα ήμουν ακόμα χειρότερα. Όμως έπρεπε να παω στη δουλειά. Πριν παω περασα απ το μίνι μάρκετ να παρω τσιγάρα. Εκεί ήταν ο πιτσιρικας ο γιος του κυρ Θάνου. Ενός πολυ καλου φίλου και γείτονα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ο μικρός με το καλημέρα μου είπε να στείλω χαιρετίσματα στη γυναίκα μου απο εκείνον.μου ειπε οτι με θαυμάζει και συγχαρητήρια που έχω τετοια γυναίκα. Και ότι είμαι πολυ τυχερός. Και ότι είναι μεγάλος θαυμαστής των γυναικών που κάνουν ερωτικές ταινίες
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Νευριασα τον τράβηξα απ το γιακά και τον ρώτησα τι μαλακιες λέει. Αυτός τότε αγχωθηκε κάπως και μου είπε. Ε ηρεμησε δεν το είπα για κακό. Είδα την ταινία που ανεβάσατε και μου άρεσε παραπολυ . Τι λες ρε; ποια ταινία; - ελα τώρα αυτή στην τάδε σελίδα. Του είπα ότι δεν ξέρω τίποτα. Ενώ αυτός μου είπε τον τίτλο. Εγώ εξήγησα ότι δεν έχω ιδέα για τι μιλάει και ότι μπέρδεψε τη γυναίκα μου με άλλη. Αυτός μου είπε συγγνώμη και έφυγα τσατισμένος. Το μεσημέρι που γυρισα έψαξα τον τίτλο που μου είπε στην τάδε σελίδα. Ήταν μια σελίδα με πορνο. Μόλις πατησα τον τίτλο έβγαλε πολλά βίντεο. Το ένα όμως φαινόταν να έχει γνωριμο περιβαλον
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Γυρισα ξανά στην πολη στο διαμέρισμα. Ρώτησα την διαχειρίστρια αν είδε αυτές τις μέρες τους αλβανουσ γείτονες. Αυτή μου είπε ότι ήρθε μια μέρα κάποιος δικός τους πηρε κάτι πραγματα εξόφλησα και το τελευταίο νοικι και αυτά που χρωστούσαν τόσο καιρό και δεν ξανά φάνηκαν από τότε
τουλαχιστον πληρωνουν τα χρεη τους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο τίτλος ήταν Η καυτή γυναίκα του ξαδερφου μου
σε ποιο σαιτ ειπες;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Πάτησα να δω το βίντεο.το πρωτο πραγμα που έδειξε ήταν εμένα τη γυναίκα μου και τα τρία παχυδερμα να τρώμε στο τραπέζι του καθιστικου στο σπίτι της θείας
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η κάμερα φαινόταν να γράφει από ένα όπου έπιανε όλο το δωμάτιο. Δεν είχα ιδέα ότι είχε κάμερα στο σπίτι. Ακουγωνταν οι ομιλίες μας κανονικά. Και έτσι γρηγορα κατάλαβα πια μέρα ήταν. Ήταν η μέρα που είχα χάσει τα χάπια μου και τα έψαχνα. Το υποψιαστικα από αυτά που λέγαμε την ώρα του φαγητου. Ενώ μετά σε μια φάση τελειώσαμε το φαγητό είπαμε με τη γυναίκα μου να παμε για υπνο αλλά τα παχυδερμα θέλανε κι άλλο φαγητό. Είπα θα παω εγώ αλλά η γυναίκα μου μου είπε ασε μωρό μου θα παω εγώ για να μαζέψω και να καθαρίσω την κουζίνα. Τότε εγώ έφυγα στο μπάνιο.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
μαλακα Μανωλιο μην μας γραφεις παλι τα ιδια..μου ειπε,του ειπα και μπλαμπλα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η γυναίκα μου πηγε στην κουζίνα και τα τρία παχυδερμα έκατσαν στο άλλο τραπέζι στον μεγάλο καναπέ .η γυναίκα μου πηγαιβοερχοταν στην κουζίνα για να στρωσει το τραπέζι εκεί που έκατσαν τώρα για να βλέπουν τηλεοραση το ματσ καλυτερα. Όσο η γυναίκα μου πηγαινοερχοταν στην κουζίνα αυτα τα κτήνη την επερναν μάτι και έλεγαν προστυχιες για αυτήν. Έλεγαν ότι αποκλείεται να την ικανοποιω και μαλακιες.
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Ρε κερατά θα συνεχίσεις την ιστορία με την πουτανα την γυναίκα σού η θα έρθω εκει
Γυρισα ξανά στην πολη στο διαμέρισμα. Ρώτησα την διαχειρίστρια αν είδε αυτές τις μέρες τους αλβανουσ γείτονες. Αυτή μου είπε ότι ήρθε μια μέρα κάποιος δικός τους πηρε κάτι πραγματα εξόφλησα και το τελευταίο νοικι και αυτά που χρωστούσαν τόσο καιρό και δεν ξανά φάνηκαν από τότε
Εισαι εντελώς μαλάκας, με τα λεφτά σου πληρωσανε το νοίκι τους
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.457
Πόντοι
456
Ω ρε φίλε γύρισες πίσω να μας πεις τα ίδια σκηνικά;πολύ άγχος έχεις που έχει χαθεί η γυναίκα σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom