Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Όσο η γυναίκα μου πηγαινοερχοταν στην κουζίνα αυτα τα κτήνη την επερναν μάτι και έλεγαν προστυχιες για αυτήν. Έλεγαν ότι αποκλείεται να την ικανοποιω και μαλακιες.ο λιγουρης ο Νώντας έλεγε - πω ρε τι κωλάρα ειν αυτή που έχει η καυλα. - και είδες πως την τουρλωνει κάθε φορά που μαζευει απ το τραπέζι; μας το στήνει απροκάλυπτα. - ωρε φίλε κοίτα βυζάρες που έχει. Και πως φάνηκαν τώρα που εσκηψε να αφήσει το πιατο. - καλά τις βυζάρες της της είχε σε κοινή θέα όλη την ώρα. Ειδικά όταν ήμασταν στο τραπέζι και τρώγαμε όλοι μας προσεφερε πλουσιο θέαμα. - τι πεπονακια έχει η καριόλα! Λεσ να ναι αληθινά;- δεν ξέρω αν δεν τα πιασουμε πως θα μάθουμε. - αληθινά είναι. Αφού σας είπα τα χω πιασει τόσες φορές. Και τα πεπονια είναι σπεσιαλ και η κωλάρα της θεσπεσια. Και γελασαν οι τρεις τους. - ρε συ φαίνεται ότι ψοφαει για πουτσο. Σίγουρα θα τον έχει κάνει τάρανδο τον Μανο. - δεν κανονίζεις ρε Κώστα να την παρουμε και μεις την ξαδερφη. Μας έχει τρελάνει στην καυλα. - άνετα. - δηλαδή αν της πω να έρθει αυριο σπιτι μου θα έρθει. - και γιατί όχι σημερα;- σημερα; - ναι. Τι λέτε ψήνεστε να την παρουμε παρτουζα οι τρεις μας σήμερα; - μας δουλευεις ρε μαλακα; - καθόλου αφου το είδατε με τα μάτια σας πως ψοφαει για πουτσο. - ναι αλλά θα κάτσει ρε να την ξεσκιζουν τρεις μαζί ;πως ξέρουμε ότι κάνει παρτουζες . - ρε αφου τρελενετε για μεγάλες ψωλες λες να την πηραξει που αντί για 1 θα φάει τρεις ; - και που θα την παρουμε στο δωμάτιο σου; - και γιατί όχι εδώ; -εδώ; ποτε ρε; - τώρα. Τρελαθηκες ρε ο κερατάς της ειναι ακομα ξυπνιος. - σε λίγο θα παει για υπνο. Εχω μια ιδέα περιμενετε. Ο Κώστας πηγε μέσα στο δωμάτιο του μάλλον και μετά στην κουζίνα που ηταν η γυναίκα μου. Εκεί δεν είχε κάμερες. Μετά από λίγο γυρισε και έκατσε μαζί με τους άλλους δυο. - τι έγινε ρε; - θα δείτε τωρα. Η γυναίκα μου μετά από λίγο βγήκε απ την κουζίνα είχε ένα μικρό ηλεκτρικό σκουπακι. Το έβαλε μπρος έσκυψε κάτω και άρχισε να καθαρίζει το πατωμα. Στην αρχή καθάριζε μπροστά τους με τα στήθη της να φαίνονται κι άλλο έτσι όπως έσκυβε. Μετά τους γυρισε πλατη και συνεχίζει να καθαρίζει θέλοντας και μη ο κωλο της τουρλωνωντανε. Τα λιγουρια τους έτρεχαν τα σάλια ενώ έκαναν νοήματα και χειρονομίες μετάξυ τους. Ενώ το παχυδερμο ο Νώντας της ειπε- βρε κουκλα μου θα πιαστει η μέση σου έτσι γιατί δε γονατιζεις να καθαρίσεις κανονικά. - έχεις δίκιο βρε Νώντα. Αυτή γονάτισε έπεσε στα τέσσερα και καθάριζε έτσι. Σε μια δόση όπως ήταν στα τέσσερα φάνηκε το στρινγκ της λίγο πανω απ το παντελονι . Τα λιγουρια άρχισαν να χαιδευουουν τα παντελονια τους. Σε δευτερόλεπτα είχαν όλοι παρατησει το φαγητό. Ενώ ο Κώστας τράβηξε το τραπέζι πιο κοντά στον καναπέ. Η γυναίκα μου τεντώνεται το σώμα της να φτάσει κάτω απ την τραπεζαρία που τρώγαμε πριν μαζευοντας τα ψίχουλα με το σκουπακι. Όταν τελείωσε σηκώθηκε τότε ο Κώστας της είπε - ε κουκλα μου δεν έρχεσαι να σκουπισεις και να καθαρίσεις λίγο και κατω απ αυτό το τραπέζι; - μα τρώτε ακομα. - όχι τελειώσαμε μπορείς να καθαρίσεις. Τότε η γυναίκα μου πλησιασε το τραπέζι που κάθονταν τα λιγουρια. Έσκυψε και μπήκε από κάτω αρχίζοντας να καθαρίζει. Σε μια φάση μπήκε όλοι από κάτω απ το τραπέζι. Και το σκουπακι σταμάτησε να δουλευει. - πω πω δε το πιστευω
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
πω πω δε το πιστευω εδώ κάτω θέλει πολυ καθαρισμα! Δε μπορω να τα μαζέψω ολα με το σκουπακι. Έχει τεράστια κομάτια! -τόσο μεγάλα ειναι ; - μμμμ ναι! Σας έχουν πεσει μέχρι και ολόκληρα λουκάνικα εδώ κάτω! Μα δεν προσεχετε καθόλου; -να πριν που καθαριζες παραδιπλα είδαμε μια γκωλάρα και μας έπεσαν απ τα χέρια τα λουκάνικα. Θα τα μαζευαμε εμείς αλλά ολοι έχουμε τη μέση μας. Ασε που δε φοράμε κιόλας κάτω απ το τραπέζι. - ΜΜΜ ναι το βλέπω είστε αρκετά .... Ογκώδεις. - δεν πηραζει ρε παιδια μη σκάτε θα μας τα σηκώσει η Στέλλα. Ε Στέλλα τι λες; είναι τόσο μεγάλος... Κόπος για σένα; - μμμμ χλαπ. Μμμμμ ναι είναι πολυ μεγάλος..... ο κόπος..... Αλλά..... δεν πηραζει . Άλλωστε είμαι η μόνη γυναίκα εδω σημερα. Χλαπ χλαπ. Μετά το πλανο άλλαξε και έδειξε τα δυο παχυδερμα τον Κώστα και τον Νώντα με τις πουτσες απ εξω το βίντεο το τραβουσε τώρα κάποιος διπλα τους με κινητό μάλλον το τρίτο παχυδερμο ο Ανδρέας. Οι πουτσες τους ήταν ελαφρώς κάτω απ το τραπέζι ενώ τα λεπτά χέρια της Στέλλας έπιασαν τις πουτσες τους. Και άρχισε να τις παιζει αργά ενώ φαινόταν μόνο το κεφάλι της και λίγο το στήθος της στο βίντεο. Τα παχυδερμα χουφτωναν τα στήθη της πανω απ την μπλουζα της ενώ ο Κώστας της ελεγε- δε δοκιμάζεις λίγο λουκάνικο τώρα μιας και μας τα σηκωσες ; - αχ αφου ξέρεις βρε Κώστα μου ότι είμαι χορτοφάγος σχεδόν Αποφευγω τα ...κρεατα. - παμε στοίχημα αμα δοκιμασεις λίγο απ αυτό θα τρως μόνο λουκάνικα κάθε μέρα. - παμε. Είπε αυτή και έφερε τα χείλη της στο πουτσοκεφαλο του Κώστα . Και τα ακουμπησε πανω και άρχισε αργά να ανοίγει το στόμα της μέχρι που τα χείλη της άνοιξαν και τεντωθηκαν γυρω απο όλη την περιφερεια του χοντρου πουτσοκεφαλου . Ενώ συνέχισε να προχωραει και να σέρνει τα χείλη της πανω στη χοντροπουτσα του βρωμιαρη μέχρι που πηρε περιπου το μεγαλύτερο μέρος. Μετά τραβήχτηκε αργά έξω μέχρι το πουτσομεφαλι και το επανελαβε ρουφόντας το ξανά πιο γρήγορα. Ο χοντρό Κώστας έγειρε το κεφάλι πισω βογγοντας ωχχχ. Έτσι. Και άπλωσε τη χερουκλα του και την έβαλε πισω απ το κεφάλι της . Ενώ το άλλο χέρι συνέχιζε να της πιανει τα βυζιά. Μετά από λίγο η γυναίκα μου ήρθε ακριβώς στη μέση των τριών και ξεκουμπωσε μερικά κουμπιά απ το μπλουζάκι της με αποτέλεσμα τα μεγάλα στήθη της να βγουν σε μεγάλο βαθμό έξω. Τότε το πλανο του βίντεο μετακινήθηκε. Φάνηκε ο τρίτος να στερεώσεις κάπου το κινητό. Τώρα φαινόταν στο πλανο και ο άλλος λιγουρης. Τώρα η Στέλλα ρουφαγε την πουτσα του Νώντα και επαιζε τις πουτσες του Ανδρέα και του Κώστα με τα χέρια της
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
641
Like
1.390
Πόντοι
206
Όσο η γυναίκα μου πηγαινοερχοταν στην κουζίνα αυτα τα κτήνη την επερναν μάτι και έλεγαν προστυχιες για αυτήν. Έλεγαν ότι αποκλείεται να την ικανοποιω και μαλακιες.ο λιγουρης ο Νώντας έλεγε - πω ρε τι κωλάρα ειν αυτή που έχει η καυλα. - και είδες πως την τουρλωνει κάθε φορά που μαζευει απ το τραπέζι; μας το στήνει απροκάλυπτα. - ωρε φίλε κοίτα βυζάρες που έχει. Και πως φάνηκαν τώρα που εσκηψε να αφήσει το πιατο. - καλά τις βυζάρες της της είχε σε κοινή θέα όλη την ώρα. Ειδικά όταν ήμασταν στο τραπέζι και τρώγαμε όλοι μας προσεφερε πλουσιο θέαμα. - τι πεπονακια έχει η καριόλα! Λεσ να ναι αληθινά;- δεν ξέρω αν δεν τα πιασουμε πως θα μάθουμε. - αληθινά είναι. Αφού σας είπα τα χω πιασει τόσες φορές. Και τα πεπονια είναι σπεσιαλ και η κωλάρα της θεσπεσια. Και γελασαν οι τρεις τους. - ρε συ φαίνεται ότι ψοφαει για πουτσο. Σίγουρα θα τον έχει κάνει τάρανδο τον Μανο. - δεν κανονίζεις ρε Κώστα να την παρουμε και μεις την ξαδερφη. Μας έχει τρελάνει στην καυλα. - άνετα. - δηλαδή αν της πω να έρθει αυριο σπιτι μου θα έρθει. - και γιατί όχι σημερα;- σημερα; - ναι. Τι λέτε ψήνεστε να την παρουμε παρτουζα οι τρεις μας σήμερα; - μας δουλευεις ρε μαλακα; - καθόλου αφου το είδατε με τα μάτια σας πως ψοφαει για πουτσο. - ναι αλλά θα κάτσει ρε να την ξεσκιζουν τρεις μαζί ;πως ξέρουμε ότι κάνει παρτουζες . - ρε αφου τρελενετε για μεγάλες ψωλες λες να την πηραξει που αντί για 1 θα φάει τρεις ; - και που θα την παρουμε στο δωμάτιο σου; - και γιατί όχι εδώ; -εδώ; ποτε ρε; - τώρα. Τρελαθηκες ρε ο κερατάς της ειναι ακομα ξυπνιος. - σε λίγο θα παει για υπνο. Εχω μια ιδέα περιμενετε. Ο Κώστας πηγε μέσα στο δωμάτιο του μάλλον και μετά στην κουζίνα που ηταν η γυναίκα μου. Εκεί δεν είχε κάμερες. Μετά από λίγο γυρισε και έκατσε μαζί με τους άλλους δυο. - τι έγινε ρε; - θα δείτε τωρα. Η γυναίκα μου μετά από λίγο βγήκε απ την κουζίνα είχε ένα μικρό ηλεκτρικό σκουπακι. Το έβαλε μπρος έσκυψε κάτω και άρχισε να καθαρίζει το πατωμα. Στην αρχή καθάριζε μπροστά τους με τα στήθη της να φαίνονται κι άλλο έτσι όπως έσκυβε. Μετά τους γυρισε πλατη και συνεχίζει να καθαρίζει θέλοντας και μη ο κωλο της τουρλωνωντανε. Τα λιγουρια τους έτρεχαν τα σάλια ενώ έκαναν νοήματα και χειρονομίες μετάξυ τους. Ενώ το παχυδερμο ο Νώντας της ειπε- βρε κουκλα μου θα πιαστει η μέση σου έτσι γιατί δε γονατιζεις να καθαρίσεις κανονικά. - έχεις δίκιο βρε Νώντα. Αυτή γονάτισε έπεσε στα τέσσερα και καθάριζε έτσι. Σε μια δόση όπως ήταν στα τέσσερα φάνηκε το στρινγκ της λίγο πανω απ το παντελονι . Τα λιγουρια άρχισαν να χαιδευουουν τα παντελονια τους. Σε δευτερόλεπτα είχαν όλοι παρατησει το φαγητό. Ενώ ο Κώστας τράβηξε το τραπέζι πιο κοντά στον καναπέ. Η γυναίκα μου τεντώνεται το σώμα της να φτάσει κάτω απ την τραπεζαρία που τρώγαμε πριν μαζευοντας τα ψίχουλα με το σκουπακι. Όταν τελείωσε σηκώθηκε τότε ο Κώστας της είπε - ε κουκλα μου δεν έρχεσαι να σκουπισεις και να καθαρίσεις λίγο και κατω απ αυτό το τραπέζι; - μα τρώτε ακομα. - όχι τελειώσαμε μπορείς να καθαρίσεις. Τότε η γυναίκα μου πλησιασε το τραπέζι που κάθονταν τα λιγουρια. Έσκυψε και μπήκε από κάτω αρχίζοντας να καθαρίζει. Σε μια φάση μπήκε όλοι από κάτω απ το τραπέζι. Και το σκουπακι σταμάτησε να δουλευει. - πω πω δε το πιστευω
τέλειο ρε Μάνο, συνέχισε τι λέει παρακάτω. Καύλωσα. Έχω ταυτιστεί με τα παχύδερμα που θα της τον χώσουν.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ο Νώντας βογγουσε ωωωχ ρουφα ναι! Καυλα! Ωχ πως σου φαίνεται... Το λουκάνικο μου. - μμμ είναι πολυ καυτό Νώντα. Ενώ άρχισε να περνει πανω απ τη μιση πουτσα μέσα. - ωχ αν το πάρεις όλο μέσα σε δέκα λεπτά θα σου προσφερω και μαγιονεζα δώρο. Όλοι γελασαν. - η Στέλλα το βγάλε απ το στόμα. - μμμμ χα χα δέκα λεπτά με ντιπ θροατ. Αποκλείεται! Σε δυο λεπτά η μαγιονεζα θα είναι έτοιμη. Και συνέχισε να το ρουφάει περνωντας σχεδόν όλο τον πουτσο του τώρα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
- ωχ βέβαια δεν ξέρω αν μπορεις να το παρεις όλο μέσα. Είναι αρκετά μεγάλο. Η Στέλλα συνέχισε να βυθίζει την βρωμοπουτσα του λιγουρι μέσα στο στόμα της. Ώσπου την πηρε όλη. Ενώ πνιγικε λίγο και τραβήχτηκε απ την πουτσα του. - μμμ περιμενε και θα δεις. Του ειπε και έβγαλε ένα λαστιχάκι απ τον καρπο της και επιασε τα μακρια ίσια μαλλιά της κοτσίδα.Και πηρε παλι τον πουτσο του στο στόμα της . - ωχχχ ναι έτσι ρουφατο. Βογγουσε ο Νώντας. Ενώ η Στέλλα βυθιζε τον πουτσο του στο στόμα της μέχρι που τα χείλη της σε λίγο ακούμπησαν στ αρχιδια του και τα βυζιά της άρχισαν να ζουλιουνται πανω στα ποδια του . Ενώ ταυτόχρονα έπαιζε τις πουτσες του Κώστα και του Ανδρέα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα άρχισε να το κάνει στον Νώντα με πολυ γρήγορο ρυθμό . - ωχχχ καυλα μου έτσι ρουφα το λουκάνικο ρουφα το. Παμε στοίχημα ότι θα αντέξω 10 λεπτό . Η Στέλλα σταμάτησε να περνει την βρωμοπουτσα του χωριατη και του την έγλειψε από τη βάση μέχρι το πουτσοκεφαλο και του είπε -παμε . Μετά του γλείψε τ αρχιδια και αφου έσειρε τη γλώσσα της ξανά κατά μήκος όλης της πουτσας του και μόλις έφτασε στο πουτσοκεφαλο άρχισε να περνει τον πουτσο του στο στόμα της ξανά. Μετά από λίγο και απ τα επιφωνήματα θαυμασμού του Νώντα που της έλεγε χαμηλοφωνα και λαχανιασμενα. - ωχ καυλα μου ωχ τι τσιμπουκλού είσαι εσυ!ωωχχ πως το ρουφας έτσι!. Η Στέλλα εβγαλε ξανά την πουτσα του απ το στόμα της απότομα και τα χείλη της έκαναν ένα δυνατό ήχο σαν φελος που βγαίνει απ το μπουκάλι. -χλαπ. Αχ βλέπεις την ώρα ετσι; και βλέπω είσαι έτοιμος Ανδρέα μου.τα αλλά δυο λιγουρια είχαν πιασει τα βυζιά της γυναίκας μου και της τα είχαν βγάλει έξω εδώ και λίγα λεπτα και τα χουφτωναν και επαιζαν με τις ρόγες αγαρμπα.και λέγοντας προστυχιες- ωρε πεποναρες.! - πω πω κοίτα βυζάρες! Κοίτα οι ρόγες της σκληρηναν πολυ !έχει ρογαρες.ενω η Στέλλα τραβήχτηκε σε μια φάση πιανοντας τα στήθη της έβαλε τον πουτσο του νωντα ανάμεσα στα βυζιά της και άρχισε να του κάνει ισπανικό- ωχ βλέπω έβαλες τα μεγάλα μέσα. Το βαρυ πυροβολικο στο παιχνιδι. - πω πω Νώντα δε το πιστευω και το δικό σου λουκάνικο είναι τόσο μεγάλο! Αχ κοίτα ποσο εξέχει απ τα στήθη μου! - γιατί ποιου άλλου εξέχει του άντρα σου; χα χα όλοι γελασαν ενώ η Στέλλα ανεβοκατεβαζε τα μεγάλα στήθη της πανω στον πουτσο του του είπε - αχ όχι δεν εννοουσα του άντρα μου. Είπε και έσκυψε και όπως προεξυχε το πουτσοκεφαλο του Νώντα και λίγο παραπανω απ τα βυζιά της άνοιξε το στόμα και άρχισε να του ρουφάει τον πουτσο. - Ωχ καυλα μου ωχ εισαι φοβερή δε θα αντέξω δέκαλεπτο - ενώ ο Κώστας επαιζε την πουτσα του και έλεγε είναι μεγάλο ντερμπι θες 2 λεπτα ακόμα για το δέκαλεπτο.-ωχ είναι πολυ καλη ωχχ!
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τελικά μετά από δυο λεπτα σχεδόν ο Νώντας άρχισε να παραμιλαει πιο γρήγορα και λαχανιασμενος έχανε τα λόγια του. - ωχ ωχ έρχεται ωχ έρχεται... το... Η.. Μαγιονεζα. Ωχχχχχχ παρτα παρτα! Τσιμπουκλού. Παρτα βυζαρου! Ωχχχ χυνω! Χυνω ξεκωλιάρα ωχχ! Η Στέλλα συνέχισε να τον ρουφάει κοιτώντας τον στα μάτια ενώ συντομα άρχισαν να ξεχειλίζουν κάποια χυσια του Νώντα απ τα χείλη της. Μετά από λίγο τραβήχτηκε χλαπ. Και μόλις εβγαλε την πουτσα του απ το στόμα της συνέχισε το ισπανικό ενώ άρχισαν να πεταγωνται ρυπες από σπέρμα πανω στο προσωπο της Στέλλας και μετά στα βυζιά της. Ενώ συντομα σταμάτησε να χυνει. - αχ ευτυχώς ήταν τα τελευταία.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Μετά συνέχισε να του ρουφάει την πουτσα μέχρι τη βάση τώρα και μετά της είπε - ωχ καυλα έτσι καθαρισετο καλά και φάε όλη τη μαγιονεζα. Ενώ αυτή άρχισε να γλυφει τα χυσια που είχαν μηνει πανω στη βρωμοπουτσα του λιγουρι- μμμμ αυτό θα πει...βρώμικο! Και αφου τον έγλειψε λίγο ακόμα .ο ανδρεας τότε οπως επαιζε την πουτσα του της ειπε τι λες να βάλεις και με μένα στοίχημα; - μμμμ οκ άφησε τον πουτσο του και μετακινήθηκε δίπλα στον Ανδρέα. Ενώ ο Κώστας είπε στο Νώντα συγχαρητήρια μεγάλε το κέρδισες το.. στοίχημα. Και έκαναν κολατο.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
256
Like
863
Πόντοι
81
Ο καναπές του ξάδελφου Κώστα:
%CE%BA%CF%8D%CF%81%CE%B9%CE%B1-%CF%86%CF%89%CF%84%CE%BF%CE%B3%CF%81%CE%B1%CF%86%CE%AF%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B3%CE%AE%CF%82-loukanika-xoriatika-spitika.jpg
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Τελικά μετά από δυο λεπτα σχεδόν ο Νώντας άρχισε να παραμιλαει πιο γρήγορα και λαχανιασμενος έχανε τα λόγια του. - ωχ ωχ έρχεται ωχ έρχεται... το... Η.. Μαγιονεζα. Ωχχχχχχ παρτα παρτα! Τσιμπουκλού. Παρτα βυζαρου! Ωχχχ χυνω! Χυνω ξεκωλιάρα ωχχ! Η Στέλλα συνέχισε να τον ρουφάει κοιτώντας τον στα μάτια ενώ συντομα άρχισαν να ξεχειλίζουν κάποια χυσια του Νώντα απ τα χείλη της. Μετά από λίγο τραβήχτηκε χλαπ. Και μόλις εβγαλε την πουτσα του απ το στόμα της συνέχισε το ισπανικό ενώ άρχισαν να πεταγωνται ρυπες από σπέρμα πανω στο προσωπο της Στέλλας και μετά στα βυζιά της. Ενώ συντομα σταμάτησε να χυνει. - αχ ευτυχώς ήταν τα τελευταία.
Το κέρδισε το στοίχημα τελικά η Στέλλα , 10 λεπτά έλεγε ο άλλος 2 έλεγε εκείνη :P

Άκυρο τελικά , το δίλεπτο ήταν μετά το οχτάλεπτο που είχε ήδη περάσει , δεν διάβασα καλά :confused:
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα τώρα άρχισε να παιζει την πουτσα του Ανδρέα ενώ σε αυτόν αφου του έκανε μερικές πιπες μέχρι τη βάση πιο ευκολα μιας και την είχε μικρότερη απ του Νώντα σταμάτησε γρήγορα και έβαλε τα βυζιά της κατευθείαν πανω στον πουτσο του και άρχισε το ισπανικό. - μμμ και το δικό σου Ανδρέα δεν παει πισω προεξεχει λιγο απ τα βυζιά μου. - ωχ ρουφατο και άσε σε μένα τις πεποναρες σου. Ο ανδρεας της έπιασε αγαρμπα τα στήθη της λες και έπιανε καμια μπριζόλα ενώ η Στέλλα έσκυψε και άρχισε να ρουφάει το πουτσοκεφαλο του Ανδρέα που προεξηχε μετά βίας από τα μεγάλα στήθη της γυναίκας μου. Αν δεν της τα ζουλας ο λιγουρης ο ανδρεας δε θα έβγαινε όλο το πουτσομεφαλο θα το κάλυπταν τα βυζιά της γυναίκας μου. Η πουτσα του ήταν μικροτερη λίγο απ του Νώντα αλλά αρκετά χοντρή κι αυτή
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Σε μια δόση ο ανδρεας άρχισε να παραμιλαει φαινόταν να είναι κοντά στο τέλος. Η Στέλλα σταμάτησε να ρουφάει και του είπε ενώ έβαλε τα χέρια της πανω στα δικά του που της έκανε τα βυζιά και της της έχωνε ανάμεσα τους την πουτσα του . - αχ αυτό το στοίχημα θα το κερδίσω νομιζω είμαι μέσα στο δίλεπτο. Δεν σε βλέπω να αντέχεις Ανδρέα άλλο. Ενώ ο Κώστας της ειπε.- Μην εισαι σίγουρη κουκλα μου ήδη περασαν 5 λεπτα. - κιόλας! Δεν το πιστευω ποσο γρήγορα περασαν. Η Στέλλα τράβηξε τα στήθη της απ την πουτσα του Ανδρέα και άρχισε να του τη γλυφει σε όλο το μήκος της όπως και στου νωντα. Του έγλειψε μετά και τ αρχιδια. Και μετά άρχισε να περνει όλο τον πουτσο του στο στόμα της. Μόλις τον πηρε όλον άρχισε να ρουφάει με μεγάλη ταχυτητα. - ωχχχχ καυλιαρα! Πωωωω καριολα! Ωχ τι τσιμπουκόχειλα έχεις!!! Ωχχχ άρχισε να της πιανει τα βυζιά ξανά ενώ αυτή ρουφαγε όλο τον πουτσο του. Μετά από λίγο άρχισε να λέει- ωχχχ χχ ξεκωλιάρα ωωωωχ χυνω καυλα! Ωχ χυνω πεπονου! Χυνω βυζαρου ωωχχ
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα μετά από λίγο σταμάτησε να κινεί το κεφάλι της γρήγορα πανω στον άξονα του λιγουρι. Και έμεινε ακίνητη μετά χείλη της κολημενα πανω στην πουτσα του λιγουρη. Μετά από λίγο αυτή τραβήχτηκε αργά ενώ ειπε - αχ μπράβο Ανδρέα εσυ δε με λερω.... Δεν προλαβε να τελειώσει τη φράση της και μια τελευταία ρυπη απ την πουτσα του Ανδρέα πεταχτυκε στο προσωπο της γυναίκας μου και άρχισε να στάζει πανω στα βυζιά της. - ..... σες..-αχ δε το πιστευω ! Μαλον βιάστηκα να τραβηχτο. - ελα καθάρισε το λουκάνικο τώρα και αστα αυτά. Η Στέλλα με λίγο δισταγμό άρχισε να ρουφάει και να γλυφει την βρωμοπουτσα του λιγουρι ξανά μέχρι που της ειπε. - ωχ μπράβο Ψωλαρπαχτρα μου την στραγγιξες καλά. Είχα μαζέψει όλη αυτή τη μαγιονεζα για παρτι σου μέρες τώρα. Ενώ η Στέλλα ρώτησε- ποσο χρόνο κάναμε ; ο Νώντας ειπε -8 λεπτά κουκλα μου. - μμμ χωρίς το καθαρισμα ή μαζί ; - χωρίς καυλα μου αστο παλι μπουλο πηρες . - Αυτό είναι σίγουρο ειπε η Στέλλα και μετακινήθηκε μπροστά στον Κώστα. Που πριν προλαβει να του ρουφήξει την πουτσα της τον έχωσε αυτός στο στόμα και άρχισε να της γαμαει το λαρυγγι και το στόμα με πολυ άγριο τρόπο. - για να δουμε εμένα θα με τελειώσεις σε 2 λεπτά καυλιαρα μου. Η Στέλλα άρχισε τις πιπες στον Κώστα. Ενώ ο Νώντας ειπε - ρε μαλακα τι μανουλι! Τι καυλα ειν αυτή που βρήκε ο μπάμιας ;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Και έχει και κάτι πεπονια! - ναι ρε πεπονου. Είπαν τα λιγουρια και άρχισαν να της πιανουν τα βυζιά ατσαλα φως φαναρι ότι δεν ήξεραν να αγγίξουν μια γυναίκα. Ενώ η Στέλλα ρουφαγε την πουτσα του Κώστα. Μετά ο Νώντας συνέχισε να τους βλέπει και να σχολιάζει. Πω αυτή τη φορά ξεπέρασε τον εαυτό του βρήκε ξεκωλιάρα 10 αστέρων. - χα χα ναι ρε! - και μιλάμε για φοβερό υβρίδιο από πανω βυζάρες Ρωσίδας και από κάτω κωλαρα βραζιλιανας.. Και ο ανδρεας συνέχισε - λες να μπορεί να την κουμαντάρει ; - τι εννοείς; - να την κανονίζει. ;
-Ρε να την ικανοποιεί αποκλείεται. Όλοι ξέρουμε από παλια απ το λύκειο που τα χε με την...τέλος πάντων με κείνη την ξεκωλιάρα δε θυμάμαι τώρα πως τι λέγανε ,που ήταν λίγο μικρότερη . Αλλά όλοι σχεδον την είχαμε πάρει .και είχαμε μάθει τότε τι φασολάκι έχει ο δικός της . Και γι αυτό αυτή ήθελε να τον παρατήσει και αυτός έτρεχε απο πίσω της . Ενω αυτή γαμιόταν με άλλους και τον είχε ξεφωνήσει για το πόσο μικροτσούτσουνος ήταν. Θυμάσαι ποια λέω ρε; που τα είχανε για λίγο;
Ενώ ο Κώστας είπε μονολεκτικά
-Ναι ...ωχχ θυμάμαι. Ενώ με δυσκολία μιλούσε .Το αγριογούρουνο ήταν σε αφασία από το στόμα της Στέλλας που πηγαινοερχοταν πανω στην πουτσα του.Γιατί δεν φαινόταν πολύ άνετος.Ενώ ο άλλος απ τους δύο φίλους του είπε
-Ναί ρε τώρα θυμήθηκα ,την τέτοια λες ρε που ήταν λίγο μικρότερη νομίζω ναί. Κατάλαβα ποιά λες αλλά δεν θυμάμαι και γώ το όνομα τώρα . -Ναι ρε που το κανε μαζί του πρώτη φορά και δεν κατάλαβε τίποτα. Δεν μπόρεσε ούτε να την ξεπαρθενιάσει! χα χα χα.
-Και θυμάσαι ποιός το έκανε έτσι ;
-Έσυ.
-Ακριβώς και από τότε κόλλησε μαζί μου και με την πούτσα μου.
-Και όχι μόνο, γαμιοτανε με όλους μας εκτός απ τον μπάμια, και κείνος χαμπάρι. Θυμάσαι που πήγε στρατό και την πήρε τηλέφωνο μια φορά που ήμασταν μαζί της . Και μας έπιασε την ώρα που την μπαλαμουτιάζαμαι. Και μιλουσε σ αυτόν ενώ κατέληξε να ξεσκιζεται μαζί μας. Είχα φτιαχτεί τρέλα εκείνη τη μέρα.- αν και αυτό ειν ακόμα καλυτε.... Τότε σταμάτησαν οι δυο τους να μιλάνε ενώ ο Κώστας ο λιγουρης πιεσε λίγο το κεφάλι της Στέλλας προς τα κάτω για να σιγουρευτεί ότι ήταν κάτω απ το τραπέζι. ενω το πλανο άλλαξε τώρα φανηκα εγώ στο πλανο όταν τους μιλουσα και ρωτουσα - που είναι η Στέλλα;στην κουζίνα; ενώ το πλανο άλλαξε και εγώ δε φαινόμουν καλά τώρα φαινόταν όμως τι γινόταν μπροστά στα ποδια του Κώστα που η Στέλλα συνέχιζε να ρουφάει πιο αργά την πουτσα του Κώστα και αυτός μου είπε με δυσκολία. Προσπαθώντας να φανεί άνετος ξερωβηχωντας - ωχ ναι.... Στην... κουζίνα.. Ειναι.. Η... Γυναίκα... Σου.. Ξάδερφε. Μετά το πλανο με έδειξε στιγμιαία να πηγαινω στην κουζίνα ενώ μετά έδειξε ξανά τον Κώστα να κρατάει το κεφάλι της Στέλλας και να το πιεζει πανω στην πουτσα του ενώ οι δυο άλλοι λιγουριδες της έπιαναν ακόμα τα βυζιά. Όμως μετά την άφησαν και η Στέλλα βγήκε αμεσωσ κάτω απ το τραπέζι ενώ έβαλε γρήγορα τα μεγάλα στήθη της μέσα στο σουτιέν και την μπλουζα και άρπαξε λίγο χαρτί απ το τραπέζι και άρχισε να σκουπιζει τα βυζιά της πανω στο ντεκολτέ της το λαιμό και το προσωπο της που ήταν χάλια από τα χυσια των παχυδερμων βρωμολιγουριδων. Που ξέσπασαν τις αρωστημενες καυλες και ορέξεις τους πανω στη γυναίκα μου. Ενώ ο Κώστας της έλεγε για λίγο γαματο γιατί σηκώθηκες ;.σα να άκουσα την εξώπορτα μαλον σε ψάχνει έξω το βλήμα. Ελα ξανά από κάτω και παρτον στο στόμα σου. η Στέλλα κοντοσταθηκε ενώ σκουπιζοταν σκεπτικη .μετά ακουστικε ξανά η εξώπορτα ενώ ο αλλος παχυδερμος λιγουρης ο Νώντας ειπε-
 
Τελευταία τροποποίηση:

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Πάντως πρεπει να παραδεχτεις ότι έχασες το.. Στοίχημα.ενω η γυναίκα μου δυσανασχετησε λίγο περνωντας ένα υφος λίγο περιεργο χαμογελώντας ειρωνικα.Ενώ ο Κώστας είπε
-Ειδες που έλεγες θα αντέξουν με το ζόρι 2λεπτα;τελικα δεκάλεπτο έβγαλαν.Και μετά αφου το πλανο είχε αλλάξει φάνηκε να μπενω και γω στο καθιστικό την ώρα που η γυναίκα μου ελεγε -ναι οντως είχατε δίκιο.τελικα όσο πιο...μεγάλη ..είναι ..τόσο ..πιο μεγάλες ....αντοχές έχει....ήταν απιστευτο.....άντεξαν παρα...πολυ .δεν το περιμενα οτι θα επεφτα έξω παλι....τελικα. Εγώ τότε ρώτησα τι λέτε;τι έγινε;ενω η γυναίκα μου ήρθε μπροστά μου και μου εδωσε ένα φιλί στο στόμα.ενω ο κωστας ψιλογελασε και μου ειπε- τιποτα ξάδερφε να εδώ βάλαμε στοιχημα με τη γυναίκα σου .επειδη η ομάδα μας έμεινε με εννεα παικτες η Στέλλα έλεγε ότι δεν θα αντέξουμε ουτε δυο λεπτα στην άμυνα και θα φαμε γκολ. Ενώ εμείς λέγαμε ότι θα αντέξουμε όλο το δεκάλεπτο και θα παρουμε τη νίκη ξανά. Ενώ η Στέλλα με αγκάλιασε λέγωντας μου
-τι έγινε μωρό μου ;με ψαχνες;
Μου είπε και μου έδωσε ξανά ένα φιλί στο στόμα μπροστά στους κάφρους .. Ενώ μετά ρώτησα τη γυναίκα μου
-Ναι σε έψαχνα αγάπη μου που ήσουν ;
-Στο μπάνιο ήμουν μωρό μου και τώρα που βγήκα μου είπαν εδώ ....ο Κώστας ότι ...με έψαχνες.
-Ναι τέλειωσες με την κουζίνα ; Πάμε για ύπνο;
-εεεεε....Ναι..τέλειωσα πάμε. Ενώ ο Κώστας πεταχτηκε - Ε δεν τελείωσε ακόμα με όλα να έχει να συμμαζέψει και τα τελευταία απ αυτό το τραπέζι. Ενώ εγώ του είπα - δεν πηραζει θα τα μαζέψει αυριο δε θα παθουν τιποτα μια μέρα και η Στέλλα ειπε -καλό βράδυ ειπε η Στέλλα. Ενώ ο Νώντας ειπε -καλο βράδυ και ονειρα γλυκα,αν και... Μετά από.. Τέτοιο παιχνιδι που κάναμε στην ...ομάδα σας .. χλωμό το βλέπω. Ενώ η Στέλλα ειπε χαμογελώντας -δεν πηραζει έτσι κι αλλιώς ήταν υπέροχο.. παιχνίδι είχε ωραίες φάσεις το απόλαυσα . Εμείς να δείς! Είπαν αυτοι.ενω εγώ τη ρώτησα με απορεια για το ενδιαφέρον της στο ποδοσφαιρο. -Αγαπη μου δεν ήξερα ότι σ αρέσει η μπαλα. -Συνήθως όχι μωρό μου. Μόνο όταν βλέπω....μεγάλα...ματσ
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.357
Πόντοι
8.346
Ρε κερατά Μανωλάκη γτ λες λιγουρια τους αλλους και οχι ψωλοζητιανα και χυσοδοχειο την Στέλλα?
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Μετά εγώ με τη γυναίκα μου φυγαμε ενώ το βίντεο έδειξε κάτι γράμματα που έλεγε στα αγγλικά συνεχίζεται.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ρε κερατά Μανωλάκη γτ λες λιγουρια τους αλλους και οχι ψωλοζητιανα και χυσοδοχειο την Στέλλα?
Γιατί αυτή ειναι λιγουρια που οπότε βλέπουν μια ωραία γυναίκα οποία κι αν είναι παντρεμενη η όχι τους τρέχουν τα σάλια και της την πεφτουν αμέσως . Ακόμα κι αν είναι συγγενης τους. Ενώ η γυναίκα μου δεν είχε καμια προθεση να παει μαζί τους ουτε καν να τους δει δεν ήθελε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί αυτή ειναι λιγουρια που οπότε βλέπουν μια ωραία γυναίκα οποία κι αν είναι παντρεμενη η όχι τους τρέχουν τα σάλια και της την πεφτουν αμέσως . Ακόμα κι αν είναι συγγενης τους. Ενώ η γυναίκα μου δεν είχε καμια προθεση να παει μαζί τους ουτε καν να τους δει δεν ήθελε
Ήταν τελείως αδιαφορη και δεν τους εδινε σημασία ουτε τους συμπαθουσε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom