Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Δηλαδή ρε Μανωλιό τελικά η γυναίκα σου δεν έχει επιστρέψει;ακόμα την ψάχνεις;ο ξάδερφος γύρισε στο χωριό;στις πόσες μέρες τώρα είναι εξαφανισμένη;πόσο είναι το χρηματικό ποσό που ζήτησαν και εσύ τους έδωσες;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Δηλαδή ρε Μανωλιό τελικά η γυναίκα σου δεν έχει επιστρέψει;ακόμα την ψάχνεις;ο ξάδερφος γύρισε στο χωριό;στις πόσες μέρες τώρα είναι εξαφανισμένη;πόσο είναι το χρηματικό ποσό που ζήτησαν και εσύ τους έδωσες;
Πάντως αν δεν πρόκειται για παραμύθια , και συνέβη όντως η "απαγωγή" , πιστεύω πως το μοιραστήκαν όλοι το ποσό ... και κάτι θα πήρε και η Στέλλα , οπότε σε αυτή την περίπτωση πιθανόν να γυρίσει όταν τελειώσουν τα λεφτά :confused:

Άσε που είναι περίεργο οτι ζήτησαν ότι είχε και δεν είχε ο Μανωλιός , ούτε περισσότερα ούτε λιγότερα ... τυχαίο ; Δεν νομίζω !!! Μάλλον θα τους τα είπε η Στέλλα πόσα είχε ο Μανωλιός :P Απο μόνη της δηλαδή , χωρίς να την απειλήσουν ...
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Δηλαδή ρε Μανωλιό τελικά η γυναίκα σου δεν έχει επιστρέψει;ακόμα την ψάχνεις;ο ξάδερφος γύρισε στο χωριό;στις πόσες μέρες τώρα είναι εξαφανισμένη;πόσο είναι το χρηματικό ποσό που ζήτησαν και εσύ τους έδωσες;
Οχι δεν επέστρεψε ακόμα. Ουτε το παχυδερμο επέστρεψε στο χωριό. Έχει περάσει πανω απο μια εβδομάδα
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Δηλαδή ρε Μανωλιό τελικά η γυναίκα σου δεν έχει επιστρέψει;ακόμα την ψάχνεις;ο ξάδερφος γύρισε στο χωριό;στις πόσες μέρες τώρα είναι εξαφανισμένη;πόσο είναι το χρηματικό ποσό που ζήτησαν και εσύ τους έδωσες;
Τα χρήματα ήταν πολλα . Αλλά μπροστά στην ανθρώπινη ζωή ποσο μάλλον όταν αυτή είναι η γυναίκα μου δεν έχουν την ίδια αξία. Σε μια τόσο δυσκολη στιγμή δεν μπορουσα να λογαριασμό τα χρήματα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Πάντως αν δεν πρόκειται για παραμύθια , και συνέβη όντως η "απαγωγή" , πιστεύω πως το μοιραστήκαν όλοι το ποσό ... και κάτι θα πήρε και η Στέλλα , οπότε σε αυτή την περίπτω όλο ση πιθανόν να γυρίσει όταν τελειώσουν τα λεφτά :confused:

Άσε που είναι περίεργο οτι ζήτησαν ότι είχε και δεν είχε ο Μανωλιός , ούτε περισσότερα ούτε λιγότερα ... τυχαίο ; Δεν νομίζω !!! Μάλλον θα τους τα είπε η Στέλλα πόσα είχε ο Μανωλιός :P Απο μόνη της δηλαδή , χωρίς να την απειλήσουν ...
Οχι αυτό αποκλείεται. Η γυναίκα μου δεν υπάρχει περιπτωση να είχε σχέση σε όλο αυτό την εχουν απαγαγει.κινδυνευει η ζωή της. Δεν υπάρχει περιπτωση να πηρε χρήματα. Δηλαδή τι εννοείς ότι δεν την απήγαγαν;ότι έφυγε μαζί τους με τη θέλησή της;και τότε γιατί να μου πουν αυτά τα καθάρματα ότι η γυναίκα μου κινδυνεύει;και οι ίδιοι μου είπαν ότι αν θέλω να τη δω ζωντανή να τους δώσω το τάδε ποσο. Μου έδειξαν τη γυναίκα μου δεμένη σε καρέκλα.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Η περιπτωση , η γυναικα σου να γουσταρει χωριατικο λουκανικο αντι για λουκανικάκια μπυρας το εχεις σκφτει ?
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Τα χρήματα ήταν πολλα . Αλλά μπροστά στην ανθρώπινη ζωή ποσο μάλλον όταν αυτή είναι η γυναίκα μου δεν έχουν την ίδια αξία. Σε μια τόσο δυσκολη στιγμή δεν μπορουσα να λογαριασμό τα χρήματα.
Ναι αγόρι μου σε καταλαβαίνουμε.Πες μας πόσα τους έδωσες για να σου πούμε και εμείς με το αγαθό και αφελες μυαλουδακι μας πότε θα γυρίσει η Στέλλα γιατί εσύ με τόσο άγχος που έχεις δεν μπορείς να σκεφτείς.Οσο και να στεναχωριομαστε και εμείς θα κάνουμε την καρδιά μας πέτρα να βρούμε μια άκρη σε αυτή την τραγική ιστορία.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Πάντως αν δεν πρόκειται για παραμύθια , και συνέβη όντως η "απαγωγή" , πιστεύω πως το μοιραστήκαν όλοι το ποσό ... και κάτι θα πήρε και η Στέλλα , οπότε σε αυτή την περίπτωση πιθανόν να γυρίσει όταν τελειώσουν τα λεφτά :confused:

Άσε που είναι περίεργο οτι ζήτησαν ότι είχε και δεν είχε ο Μανωλιός , ούτε περισσότερα ούτε λιγότερα ... τυχαίο ; Δεν νομίζω !!! Μάλλον θα τους τα είπε η Στέλλα πόσα είχε ο Μανωλιός :P Απο μόνη της δηλαδή , χωρίς να την απειλήσουν ...
Και αποκλείεται η γυναίκα μου να έλεγε σ αυτά τα καθάρματα την οικονομική μας κατάσταση. Είναι γυναίκα μου και μ αγαπάει. Για ποιο λόγο να τους πει οτιδήποτε για χρήματα;εκτός αν απείλησαν να τη σκωτοσουν τότε μόνο μπορεί να το έκανε
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Ναι αγόρι μου σε καταλαβαίνουμε.Πες μας πόσα τους έδωσες για να σου πούμε και εμείς με το αγαθό και αφελες μυαλουδακι μας πότε θα γυρίσει η Στέλλα γιατί εσύ με τόσο άγχος που έχεις δεν μπορείς να σκεφτείς.Οσο και να στεναχωριομαστε και εμείς θα κάνουμε την καρδιά μας πέτρα να βρούμε μια άκρη σε αυτή την τραγική ιστορία.
τι θες να σου πει ? να παραδεχθει οτι ειναι κερατας και "λεβεντομαλάκας "
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η περιπτωση , η γυναικα σου να γουσταρει χωριατικο λουκανικο αντι για λουκανικάκια μπυρας το εχεις σκφτει ?
Που κολλάει αυτό; Δεν γουστάρει τιποτα απ τα δυο. Δεν τρώει σχεδον καθόλου κρέας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε
τι θες να σου πει ? να παραδεχθει οτι ειναι κερατας και "λεβεντομαλάκας "
Δεν είμαι κερατάς η γυναίκα μου είναι θυμα απαγωγής. Τι δεν καταλαβαίνεις;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Που κολλάει αυτό; Δεν γουστάρει τιποτα απ τα δυο. Δεν τρώει σχεδον καθόλου κρέας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε

Δεν είμαι κερατάς η γυναίκα μου είναι θυμα απαγωγής. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Συγνωμη αδελφε ...να με συγχωρνας το IQ μου ειναι -30 , ειμαι και βλαχακι απο χωριο ..απονηρευτος ...Μαλλον παρεξηγησα ..
Για να το κλεισουμε το κεφαλαιο...
Η γυναικα σου ειναι παρθενα ( κι απο πισω μπαινουν τρενα )
εσυ δεν εισαι κερατας ..τι με 5..10 ρουφοκαυλετες και 2.3 παρτουζες που εκανε η καλή σου ...οχι δεν εισαι κερατας ...
Ταρανδος εισαι
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ναι αγόρι μου σε καταλαβαίνουμε.Πες μας πόσα τους έδωσες για να σου πούμε και εμείς με το αγαθό και αφελες μυαλουδακι μας πότε θα γυρίσει η Στέλλα γιατί εσύ με τόσο άγχος που έχεις δεν μπορείς να σκεφτείς.Οσο και να στεναχωριομαστε και εμείς θα κάνουμε την καρδιά μας πέτρα να βρούμε μια άκρη σε αυτή την τραγική ιστορία.
Τα χρήματα ήταν πολλα αλλά καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να σου πω το ακριβές ποσο. Πάντως το ποσο ήταν εξαψηφιο
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Συγνωμη αδελφε ...να με συγχωρνας το IQ μου ειναι -30 , ειμαι και βλαχακι απο χωριο ..απονηρευτος ...Μαλλον παρεξηγησα ..
Για να το κλεισουμε το κεφαλαιο...
Η γυναικα σου ειναι παρθενα ( κι απο πισω μπαινουν τρενα )
εσυ δεν εισαι κερατας ..τι με 5..10 ρουφοκαυλετες και 2.3 παρτουζες που εκανε η καλή σου ...οχι δεν εισαι κερατας ...
Ταρανδος εισαι
Η γυναίκα μου δεν τον περνει από κωλο. Και δεν έχει κάνει ουτε ρουφοκαυλετες.πως το είπες αυτό. Ουτε παρτουζες έκανε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Συγνωμη αδελφε ...να με συγχωρνας το IQ μου ειναι -30 , ειμαι και βλαχακι απο χωριο ..απονηρευτος ...Μαλλον παρεξηγησα ..
Για να το κλεισουμε το κεφαλαιο...
Η γυναικα σου ειναι παρθενα ( κι απο πισω μπαινουν τρενα )
εσυ δεν εισαι κερατας ..τι με 5..10 ρουφοκαυλετες και 2.3 παρτουζες που εκανε η καλή σου ...οχι δεν εισαι κερατας ...
Ταρανδος εισαι
Δεν είμαι ταρανδος γιατί η γυναίκα μου δεν το έκανε με τη θέλησή της με άλλον
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
6
Like
9.401
Πόντοι
2.586
Η γυναίκα μου δεν τον περνει από κωλο. Και δεν έχει κάνει ουτε ρουφοκαυλετες.πως το είπες αυτό. Ουτε παρτουζες έκανε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν είμαι ταρανδος γιατί η γυναίκα μου δεν το έκανε με τη θέλησή της με άλλον
Σου ζητησα συγνωμη γιατι ειμαι και ασχετος απ αυτα
Οταν δηλαδη ρουφαει 3 λουκανικα και πινει και τα ζουμια και οταν την παιρνουν τρενακι στο χωριο σου πως το λενε ? δημοσιες σχεσεις ?
Και καλα δεν το περνει απο κωλο σκετο ..πιπα κωλο εμπλοκη μηπως ?

κοιτα μην τυχόν σε επομενο βιντεο της τον ακουμπισει κανενας απο πισω ..θα δε διασυρω εις το πανελληνιο

Αντε κερατουκλη ποιος στη χαρη σου
Θα στη βαλει στο καλαποδι ο ξαδελφος ..
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Τα χρήματα ήταν πολλα αλλά καταλαβαίνεις ότι δεν μπορώ να σου πω το ακριβές ποσο. Πάντως το ποσο ήταν εξαψηφιο
Ε κοίτα το πιο λογικό να επιστρέψει σε κανένα τρίμηνο με εξάμηνο ανάλογα με το που βρισκονταθ.Θα την έχουν σε ομηρία μέχρι να καταναλώσουν τα χρήματα σου.Ισως σε εκβιάσουν άλλη μια φορά για ακόμα μερικά χρήματα και θα ανεβάσουν μερικά βιντεάκια ακόμα γιατί θα την έχουν εκβιάσει αν θέλει να επιστρέψει στην αγκαλιά σου.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Σου ζητησα συγνωμη γιατι ειμαι και ασχετος απ αυτα
Οταν δηλαδη ρουφαει 3 λουκανικα και πινει και τα ζουμια και οταν την παιρνουν τρενακι στο χωριο σου πως το λενε ? δημοσιες σχεσεις ?
Και καλα δεν το περνει απο κωλο σκετο ..πιπα κωλο εμπλοκη μηπως ?

κοιτα μην τυχόν σε επομενο βιντεο της τον ακουμπισει κανενας απο πισω ..θα δε διασυρω εις το πανελληνιο

Αντε κερατουκλη ποιος στη χαρη σου
Θα στη βαλει στο καλαποδι ο ξαδελφος ..
Δεν ήθελε να ρουφήξει κανένα λουκάνικο. Και το σπέρμα σιχαίνεται να το πάρει στο στόμα. Την εκβίασαν και το έκανε γιατί δεν είχε άλλη επιλογή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom