Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η γυναίκα μου-Αχ στα.. μα... τη... στεε... Εγώ.. Θέλω.. να... - εσυ θέλεις να τελειώσουμε το ματσ. Είπε ο Ανδρέας και ο Νώντας συμπλήρωσε - ναι γιατί το αφήσαμε στη μέση. Μέσα σε λίγο χρόνο το νυχτικό είχε γίνει κομάτια.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Ψάχνωντας στη σελίδα με τα βίντεο και κάνοντας αναφορές σε καθε βίντεο που είχε τη γυναίκα μου μέσα. Βρήκα δυστυχώς κι άλλο βίντεο
Θα βρεις πολλα ακομα..υπομονη...
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
ρε μαλακα Μανωλακη μην αρχισεις παλι να γραφεις ολοκληρες σελιδες.Πες οτι την καταξεσκισαν στομα-μουνι-κωλο χωρις λεπτομερειες και προχωρα την κωλοιστορια
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Τι λες ρε ;για τη γυναίκα μου μιλάμε! Το τσογλάνι αυτό θα λυπηθώ. Ακόμα δε βγήκε απ τ αυγό και θέλει και γυναίκα; δεν κοιτάει εκεί που είναι σαν ποντικομαμη και γεμάτος λίπος ο μπουχεσας. Μου ήθελε και γυναίκα σαν τη Στέλλα που του ρίχνει και μισό κεφαλι.
Φίλε μου χαλάρωσε . . . το ξέρω ότι μιλάμε για την γυναίκα σου . . . ναι θα πρέπει να λυπηθείς τον Κωστάκη . . . όπως μόνος αναφέρεις είναι σαν ποτνικομαμή μέσα στο λίπος,που θα βρει τέτοια γυναίκα;;;....δες το λίγο διαφορετικά,σαν να κάνεις ψυχικό . . . είμαι σίγουρος ότι η σύζυγος δεν θα έχει αντίρρηση να επιτελέσει κοινωνικό έργο και ας του ρίχνει μισό κεφάλι . . . σκέψου το λίγο . . .
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Δεν την πηραν ολοι στο χωριό. Και δεν προλαβε να την γλεντήσει προλαβα και τον σταματησα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οποιος και να ήταν το ίδιο θα έκανα.
εεε...δεν έκανες το ίδιο με όλους . . . :)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Ψάχνωντας στη σελίδα με τα βίντεο και κάνοντας αναφορές σε καθε βίντεο που είχε τη γυναίκα μου μέσα. Βρήκα δυστυχώς κι άλλο βίντεο
Μανωλάκη , κοίτα τουλάχιστον μήπως μπορέσεις να πάρεις τα πνευματικά δικαιώματα απο αυτά τα βίντεο.

Δηλαδή εφόσον έχεις μείνει σχεδόν ταπί οικονομικά και ούτε η γυναίκα σου γύρισε ώστε να πείς χαλάλι τα λεφτά. Ε , τουλάχιστον έτσι μπορεί να βγάλεις κάτι.

Βέβαια όλα αυτά αν υποθέσουμε οτι υπάρχουν τα βίντεο :P
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Φίλε μου χαλάρωσε . . . το ξέρω ότι μιλάμε για την γυναίκα σου . . . ναι θα πρέπει να λυπηθείς τον Κωστάκη . . . όπως μόνος αναφέρεις είναι σαν ποτνικομαμή μέσα στο λίπος,που θα βρει τέτοια γυναίκα;;;....δες το λίγο διαφορετικά,σαν να κάνεις ψυχικό . . . είμαι σίγουρος ότι η σύζυγος δεν θα έχει αντίρρηση να επιτελέσει κοινωνικό έργο και ας του ρίχνει μισό κεφάλι . . . σκέψου το λίγο . . .
Τι ψυχικό ρε;με τη γυναίκα μου ;να παει να βρει κάποια στην ηλικία του που να είναι σαν αυτόν μεσ το λίπος. Ή να παει σε μπουρδελο
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
εεε...δεν έκανες το ίδιο με όλους . . . :)
Με όλους το ίδιο. Την πρωτη φορα όταν είδα τη γυναίκα μου με τα τρία παχυδερμα . Δεν ημουν σίγουρος τι συμβαίνει. Όταν όμως έμαθα όλη την αλήθεια δεν σταμάτησα να υπερασπίζομαι τη γυναίκα μου.
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Τι ψυχικό ρε;με τη γυναίκα μου ;να παει να βρει κάποια στην ηλικία του που να είναι σαν αυτόν μεσ το λίπος. Ή να παει σε μπουρδελο
Aκριβώς όπωςτο είπες . . . κάποια στην ηλικία του και μέσα στο λίπος μπορεί να βρει...κάποια όμως σαν την Στέλλα;;;...ΌΧΙ....αν το συζητήσεις και με την γυναίκα σου (όταν και αν ξαναγυρίσει) θα δεις ότι και αυτή θα συμφωνησει μαζί σου . . . θα το δει σαν να επιτελεί κοινωνικό έργο απέναντι σε μία ασθενέστερη ομάδα . . . μπορείς βέβαια και εσύ να συμμετέχεις με τα 10εκ . . . να βιώσει το παλικαράκι και αυτή την εμπειρία . . . μην έχεις παρωπίδες . . . ! ! !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με όλους το ίδιο. Την πρωτη φορα όταν είδα τη γυναίκα μου με τα τρία παχυδερμα . Δεν ημουν σίγουρος τι συμβαίνει. Όταν όμως έμαθα όλη την αλήθεια δεν σταμάτησα να υπερασπίζομαι τη γυναίκα μου.
ε τώρα . . . μεταξύ μας δεν είσαι το ίδιο με όλους . . . δεν χρειαζόνταν και πολύ να καταλάβεις τι της κάνουν τα τρία ¨παχύδερμα¨;ήξερες ότι αν κάνεις κάτι θα πέσει φάπα και έκανες ότι δεν καταλαβαίνεις . . . μόνο τον καημένο τον Κωστάκη κυνηγάς . . . ντροπή ρε ΄συ...ντροπή!!!!
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Aκριβώς όπωςτο είπες . . . κάποια στην ηλικία του και μέσα στο λίπος μπορεί να βρει...κάποια όμως σαν την Στέλλα;;;...ΌΧΙ....αν το συζητήσεις και με την γυναίκα σου (όταν και αν ξαναγυρίσει) θα δεις ότι και αυτή θα συμφωνησει μαζί σου . . . θα το δει σαν να επιτελεί κοινωνικό έργο απέναντι σε μία ασθενέστερη ομάδα . . . μπορείς βέβαια και εσύ να συμμετέχεις με τα 10εκ . . . να βιώσει το παλικαράκι και αυτή την εμπειρία . . . μην έχεις παρωπίδες . . . ! ! !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ε τώρα . . . μεταξύ μας δεν είσαι το ίδιο με όλους . . . δεν χρειαζόνταν και πολύ να καταλάβεις τι της κάνουν τα τρία ¨παχύδερμα¨;ήξερες ότι αν κάνεις κάτι θα πέσει φάπα και έκανες ότι δεν καταλαβαίνεις . . . μόνο τον καημένο τον Κωστάκη κυνηγάς . . . ντροπή ρε ΄συ...ντροπή!!!!
Τι λες ρε ;θα ήξερα ότι παρενοχλουσαν τη γυναίκα μου και θα φοβόμουν τις φάπες;θα τους ρημαζα στο ξυλο. Σιγά μη φοβηθώ αυτά τα παχυδερμα. Τότε δεν ήξερα αν η γυναίκα μου πηγε μαζί τους με τη θέλησή της ή όχι. Από τη στιγμή που έμαθα αργότερα όλη την αλήθεια.δηλαδη ότι τη γυναίκα μου την εκβίασαν.Δεν θα καθόμουν με σταυρωμένα τα χέρια.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Aκριβώς όπωςτο είπες . . . κάποια στην ηλικία του και μέσα στο λίπος μπορεί να βρει...κάποια όμως σαν την Στέλλα;;;...ΌΧΙ....αν το συζητήσεις και με την γυναίκα σου (όταν και αν ξαναγυρίσει) θα δεις ότι και αυτή θα συμφωνησει μαζί σου . . . θα το δει σαν να επιτελεί κοινωνικό έργο απέναντι σε μία ασθενέστερη ομάδα . . . μπορείς βέβαια και εσύ να συμμετέχεις με τα 10εκ . . . να βιώσει το παλικαράκι και αυτή την εμπειρία . . . μην έχεις παρωπίδες . . . ! ! !
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι λες ρε ;γιατί αν βρει ένα κορίτσι στα μέτρα του θα του πεσει λίγη;μια χαρά θα ναι γι αυτον ένα κορίτσι στα κιλά του και στο ύψος του. Και η γυναίκα μου το ίδιο πιστευει . Δεν θα πηγαινε μ αυτό τον μπουχεσα ποτε με τη θέλησή της
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι λες ρε ;γιατί αν βρει ένα κορίτσι στα μέτρα του θα του πεσει λίγη;μια χαρά θα ναι γι αυτον ένα κορίτσι στα κιλά του και στο ύψος του. Και η γυναίκα μου το ίδιο πιστευει . Δεν θα πηγαινε μ αυτό τον μπουχεσα ποτε με τη θέλησή της
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
. . μεταξύ μας δεν είσαι το ίδιο με όλους . . . δεν χρειαζόνταν και πολύ να καταλάβεις τι της κάνουν τα τρία ¨παχύδερμα¨;
οχι δεν ήξερα να σου πω την αληθεια οταν την είδα τη γυναίκα μου με αυτά τα σιχαμένα λιγουρια στον καναπε να την έχουν γυμνή έτσι δεν ήξερα τι να πιστεψω είχα παθει σοκ.στην αρχή παρεξηγυσα τη γυναίκα μου.δεν ήξερα τι να σκεφτω .φοβομουν μηπως το έκανε συναινετικα για καπιιο λόγο.μηπως ήταν μεθυσμένη ή κάτι τέτοιο. Αν και η λογική μου έλεγε ότι δεν είναι δυνατόν η γυναίκα μου μια τόσο ωραία και σεξυ γυναίκα να πηγαινε με τη θέλησή της Μ αυτά τα παχυδερμα άσχημα λιγουρια.εγω ήμουν πολυ καλυτερος απ αυτους.ομως παρολα αυτά με είχε τυφλωση η ζήλεια και δεν ήξερα τι να σκεφτω. Μετά όμως έμαθα για τα βίντεο και τον εκβιασμό και όλα έγιναν ξεκαθαρα η γυναίκα μου ποτε δε θα ήθελε να παει με αυτά τα γλοιώδη λιγουρια.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ξερες ότι αν κάνεις κάτι θα πέσει φάπα και έκανες ότι δεν καταλαβαίνεις . . .
Σιγά μη φοβόμουν αυτά τα παχυδερμα αυτους τους Κιφινες.ειλικρινα νομίζεις αν εμπαινε εκείνη την ώρα στο δωμάτιο όταν ασελγουσαν έτσι τα λιγουρια πανω στη γυναίκα μου θα τολμούσαν να το παιξουν και μάγκες ;καπνος θα γινόντουσαν.Αν τότε ήμουν σίγουρος για τη γυναίκα μου θα έμπαινα στο δωμάτιο και θα τους έσπαγα στο ξυλο. Επιτηδες δεν το έκανα γιατί ήθελα να σιγουρευτω ότι η γυναίκα μου είχε μπλέξει άθελά της.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
ΜΠΕΝ ΧΟΥΡ το έκανες!
Φρέσκα κουλούρια!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
τι γιατι ρε;μας περιγραφεις καθε ξεσκισμα του παρελθοντος.Τωρα τι γινεται;
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
οχι δεν ήξερα να σου πω την αληθεια οταν την είδα τη γυναίκα μου με αυτά τα σιχαμένα λιγουρια στον καναπε να την έχουν γυμνή έτσι δεν ήξερα τι να πιστεψω είχα παθει σοκ.στην αρχή παρεξηγυσα τη γυναίκα μου.δεν ήξερα τι να σκεφτω .φοβομουν μηπως το έκανε συναινετικα για καπιιο λόγο.μηπως ήταν μεθυσμένη ή κάτι τέτοιο. Αν και η λογική μου έλεγε ότι δεν είναι δυνατόν η γυναίκα μου μια τόσο ωραία και σεξυ γυναίκα να πηγαινε με τη θέλησή της Μ αυτά τα παχυδερμα άσχημα λιγουρια.εγω ήμουν πολυ καλυτερος απ αυτους.ομως παρολα αυτά με είχε τυφλωση η ζήλεια και δεν ήξερα τι να σκεφτω. Μετά όμως έμαθα για τα βίντεο και τον εκβιασμό και όλα έγιναν ξεκαθαρα η γυναίκα μου ποτε δε θα ήθελε να παει με αυτά τα γλοιώδη λιγουρια.
ή απλά μπορεί και να καυλωσες και να έπαιρνες μάτι . . . :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι λες ρε ;γιατί αν βρει ένα κορίτσι στα μέτρα του θα του πεσει λίγη;μια χαρά θα ναι γι αυτον ένα κορίτσι στα κιλά του και στο ύψος του. Και η γυναίκα μου το ίδιο πιστευει . Δεν θα πηγαινε μ αυτό τον μπουχεσα ποτε με τη θέλησή της
"...αχ αχ ναι ναι αγόρι μου χυσε με. Χυσε..."...μωρέ θα πήγαινε....!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σιγά μη φοβόμουν αυτά τα παχυδερμα αυτους τους Κιφινες.ειλικρινα νομίζεις αν εμπαινε εκείνη την ώρα στο δωμάτιο όταν ασελγουσαν έτσι τα λιγουρια πανω στη γυναίκα μου θα τολμούσαν να το παιξουν και μάγκες ;καπνος θα γινόντουσαν.Αν τότε ήμουν σίγουρος για τη γυναίκα μου θα έμπαινα στο δωμάτιο και θα τους έσπαγα στο ξυλο. Επιτηδες δεν το έκανα γιατί ήθελα να σιγουρευτω ότι η γυναίκα μου είχε μπλέξει άθελά της.
καλά....μπλε μαρέ θα σ΄ έκαναν . . . μόνο με τον καημένο τον Κωστάκη κάνεις το αντράκι . . .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι λες ρε ;γιατί αν βρει ένα κορίτσι στα μέτρα του θα του πεσει λίγη;μια χαρά θα ναι γι αυτον ένα κορίτσι στα κιλά του και στο ύψος του. Και η γυναίκα μου το ίδιο πιστευει . Δεν θα πηγαινε μ αυτό τον μπουχεσα ποτε με τη θέλησή της
"...αχ αχ ναι ναι αγόρι μου χυσε με. Χυσε..."....χμμμ....δεν θα το ΄λεγα ότι και η γυναίκα σου το ίδιο πιστευει . . . γι΄αυτό σου λέω....πάρε την κατάσταση στα χέρια σου . . .
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ή απλά μπορεί και να καυλωσες και να έπαιρνες μάτι . . . :)
Τι λες ρε δεν θα μπορουσα ποτε να καυλωσω βλεπωντας τη γυναίκα μου με άλλον άντρα. Και με αυτά τα λιγουρια ακόμα χειρότερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom