Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
"...αχ αχ ναι ναι αγόρι μου χυσε με. Χυσε..."...μωρέ θα πήγαινε....!!!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Δε θα πηγαινε με τίποτα με τη θέλησή της την ανάγκασε αυτό το σιχαμα με εκβιασμό
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
καλά....μπλε μαρέ θα σ΄ έκαναν . . . μόνο με τον καημένο τον Κωστάκη κάνεις το αντράκι . . .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Αυτά τα παχυδερμα αποκλείεται. Θα τους έσπαγα τα μουτρα. Με το ζόρι κρατήθηκα για να μάθω τι γίνεται.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
"...αχ αχ ναι ναι αγόρι μου χυσε με. Χυσε..."....χμμμ....δεν θα το ΄λεγα ότι και η γυναίκα σου το ίδιο πιστευει . . . γι΄αυτό σου λέω....πάρε την κατάσταση στα χέρια σου . . .
Το ίδιο πιστευει και η γυναίκα μου. Ξέρω καλά τα γουστα της. Δεν της αρέσουν οι άντρες με περιττα κιλά και άσχημα χαρακτηριστικά
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Αυτά τα παχυδερμα αποκλείεται. Θα τους έσπαγα τα μουτρα. Με το ζόρι κρατήθηκα για να μάθω τι γίνεται.
ναι ...θα τους εδινες μιαα, δυοο, τρειςς.. και μια σουβλερηηη....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.801
Κριτικές
126
Like
7.900
Πόντοι
7.885
Ρε τύποι είχα αφήσει το νήμα στην 44 και βλέπω έχει φτάσει στην 85. Έχασα κάτι σημαντικό??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Ρε τύποι είχα αφήσει το νήμα στην 44 και βλέπω έχει φτάσει στην 85. Έχασα κάτι σημαντικό??
Δεν θυμάμαι που ήμασταν στην σελίδα 44 , αλλά το πιθανότερο είναι πως δεν έχασες πολλά.

Στάσιμα τα πράγματα , ο Μανωλάκης ακόμη ψάχνει την γυναίκα του (απο τότε που έφυγε με τους Αλβανούς) και αντί να βρεί την ίδια βρίσκει βίντεό της στο διαδίκτυο :confused:
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
256
Like
863
Πόντοι
81
Ρε τύποι είχα αφήσει το νήμα στην 44 και βλέπω έχει φτάσει στην 85. Έχασα κάτι σημαντικό??
Κάτι πήγε να γίνει με τους γορίλες στην Πάτρα αλλά μας το άφησε στη μέση το σκηνικό και γύρισε στα χιλιοτραγουδισμένα γουρούνια/παχύδερμα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η γυναίκα μου-Αχ στα.. μα... τη... στεε... Εγώ.. Θέλω.. να... - εσυ θέλεις να τελειώσουμε το ματσ. Είπε ο Ανδρέας και ο Νώντας συμπλήρωσε - ναι γιατί το αφήσαμε στη μέση. Μέσα σε λίγο χρόνο το νυχτικό είχε γίνει κομάτια.
Αφου της έσκισαν το νυχτικό η γυναίκα μου έμεινε μόνο μ ενα κοκκινο στρινγκ. Ενώ το ένα σιχαμα ο Ανδρέας άρχισε να της γλυφει τα βυζιά και να παιζει με αυτά και με τις ρόγες της. Ενώ ο άλλος λιγουρης της έβαζε δάχτυλα στο μουνι. - πω πω καυλα μου ο κερατάς σου είναι πολυ τυχερός...που χει τετοια καυλα διπλα του. Ελεγε ο Ανδρέας. Μετά από λίγο ο Νώντας την έστησε στα τέσσερα παραμερισε το στρινγκ κορδόνι που φορουσε και άρχισε να της χωνει την ψωλη του μέσα κανονικά. Η γυναίκα μου εξαρχής αναστεναζε. Αλλά μόλις μπήκε ο περρισσοτερος πουτσος του μέσα στο μουνι της Στέλλας . Αυτή αναστεναζε δυνατότερα. - Αχχχχ αχ Νώντα! Αχ πώς μου το χώνεις έτσι! Αχ είναι τεράστιο. Αχ. Το παχυδερμο της έπιασε τα κωλομέρια και άρχισε να μπαίνει μέσα της και να κινείται με τρομερή μανία. - Αχχχχ αχ. - πω πω καυλα μου θα σε ξεπατωσω σημερα. Όπως την είχε στα τέσσερα ο Νώντας,ο Ανδρέας της έδωσε την πουτσα του στο στόμα της. Της έχωνε την βρωμοπουτσα του βαθιά μέσα στο στόμα της.
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Το ίδιο πιστευει και η γυναίκα μου. Ξέρω καλά τα γουστα της. Δεν της αρέσουν οι άντρες με περιττα κιλά και άσχημα χαρακτηριστικά
από τις ατάκες που λέει μάλλον δεν τα ξέρεις καλά . . . :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτά τα παχυδερμα αποκλείεται. Θα τους έσπαγα τα μουτρα. Με το ζόρι κρατήθηκα για να μάθω τι γίνεται.
Βρε δεν λες πάλι καλά που δεν σε πήραν πρέφα, να σε βάλουν και εσένα κάτω και να σε βρει και άλλο κακό . . . ! ! ! Πάλι καλά που..." κρατήθηκες" .... Άγιο είχες . . . . :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε θα πηγαινε με τίποτα με τη θέλησή της την ανάγκασε αυτό το σιχαμα με εκβιασμό
καλά...μην το παίξεις και στοίχημα . . .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε θα πηγαινε με τίποτα με τη θέλησή της την ανάγκασε αυτό το σιχαμα με εκβιασμό
καλά...μην το παίξεις και στοίχημα . . .
Τι λες ρε δεν θα μπορουσα ποτε να καυλωσω βλεπωντας τη γυναίκα μου με άλλον άντρα. Και με αυτά τα λιγουρια ακόμα χειρότερα
έλα τώρα...μεταξύ μας . . . ήσουν σε πλήρη ανάταση . . . 10εκ θηρίο . . .
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
από τις ατάκες που λέει μάλλον δεν τα ξέρεις καλά . . . :2funny:
Υπάρχει ένα που λέει "αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό , κάτσε και απόλαυσέ τον" η κάπως έτσι πήγαινε.

Αυτό μάλλον εφάρμοζε και η Στέλλα , απο οτι έχω καταλάβει :confused:
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Υπάρχει ένα που λέει "αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό , κάτσε και απόλαυσέ τον" η κάπως έτσι πήγαινε.

Αυτό μάλλον εφάρμοζε και η Στέλλα , απο οτι έχω καταλάβει :confused:
κρύβε λόγια-κρύβε λόγια....θα το δει ο σύζυγος και θα θυμώσει . . . . ςςςς!!!!
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
από τις ατάκες που λέει μάλλον δεν τα ξέρεις καλά . . . :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Ποιες ατάκες;την ξέρω πολυ καλα τη γυναίκα μου και τα γουστα της. Δεν θα πηγαινε ποτε με κάποιον σαν αυτόν τινγκα στα λυποι.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Βρε δεν λες πάλι καλά που δεν σε πήραν πρέφα, να σε βάλουν και εσένα κάτω και να σε βρει και άλλο κακό . . . ! ! ! Πάλι καλά που..." κρατήθηκες" .... Άγιο είχες . . . . :)
Δε θα με έβαζαν κάτω εγώ θα τους έβαζα και θα τους σακατευα στο ξυλο. Τα παχυδερμα
 
Τελευταία τροποποίηση:

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
τώρα...μεταξύ μας . . . ήσουν σε πλήρη ανάταση . . . 10εκ θηρίο . . .
Δεν θα μπορουσα ποτε να ερθω σε στυση με ένα τόσο σιχαμερό και αηδιαστικό θέαμα. Με τα παχυδερμα λιγουρια να ασελγουν πανω στη γυναίκα μου.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
καλά...μην το παίξεις και στοίχημα . . .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Για τη γυναίκα μου θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά την ξέρω πολυ καλα. Και μόνο που έβλεπε άντρες με πολλα περιττα κιλά αηδιαζε ήθελε να ξεράσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει ένα που λέει "αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό , κάτσε και απόλαυσέ τον" η κάπως έτσι πήγαινε.

Αυτό μάλλον εφάρμοζε και η Στέλλα , απο οτι έχω καταλάβει :confused:
Δεν απόλαυσε τιποτα. Ήταν απαίσιο μου είπε
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ..
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Για τη γυναίκα μου θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά την ξέρω πολυ καλα. Και μόνο που έβλεπε άντρες με πολλα περιττα κιλά αηδιαζε ήθελε να ξεράσει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν απόλαυσε τιποτα. Ήταν απαίσιο μου είπε
"...αχ αχ είσαι τόσο μεγάλος και σκληρός .........άντρας...".... Πάει το χεράκι φίλε μου...κάηκε....ρε ΄συ ...μήπως η κυρία κουράστηκε να ταλαιπωρείται με τα 10εκ και ζήτησε νέες συγκινήσεις;
:sunglasses:
Δεν θα μπορουσα ποτε να ερθω σε στυση με ένα τόσο σιχαμερό και αηδιαστικό θέαμα. Με τα παχυδερμα λιγουρια να ασελγουν πανω στη γυναίκα μου.
ενώ εάν ήταν κάποιοι γυμνασμένοι θα μπορούσες....συ είπας . . . :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε θα με έβαζαν κάτω εγώ θα τους έβαζα και θα τους σακατευα στο ξυλο. Τα παχυδερμα
μωρέ και κάτω θα σε έβαζαν και τα μάτια έξω μαζί με την σύζυγο θα σου πετούσαν :fuck1:...την γλύτωσες κερατούκλη . ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε θα με έβαζαν κάτω εγώ θα τους έβαζα και θα τους σακατευα στο ξυλο. Τα παχυδερμα
μωρέ και κάτω θα σε έβαζαν και τα μάτια έξω μαζί με την σύζυγο θα σου πετούσαν :fuck1:...την γλύτωσες κερατούκλη . ..
Ποιες ατάκες;την ξέρω πολυ καλα τη γυναίκα μου και τα γουστα της. Δεν θα πηγαινε ποτε με κάποιον σαν αυτόν τινγκα στα λυποι.
"...αχ αχ ναι ναι αγόρι μου χυσε με. Χυσε..."........αυτές τις ατάκες . . .
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
"...αχ αχ είσαι τόσο μεγάλος και σκληρός .........άντρας...".... Πάει το χεράκι φίλε μου...κάηκε....ρε ΄συ ...μήπως η κυρία κουράστηκε να ταλαιπωρείται με τα 10εκ και ζήτησε νέες συγκινήσεις;
:sunglasses:
Ποιο χεράκι κάηκε ; τι εννοείς. Και όχι με το πεος μου η γυναίκα μου δεν κουράστηκε και ποτε δεν μου έκανε παραπονα παντα την ικανοποιουσα πληρως με το μέγεθος μου .
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom