Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 217K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ενώ εάν ήταν κάποιοι γυμνασμένοι θα μπορούσες....συ είπας . . . :)
Οχι γενικά είπα δεν μου αρεσε να έβλεπα τη γυναίκα μου με άλλον άντρα. Αλλά βλεπωντας τη γυναίκα μου να υποφέρει με αυτά τα σιχαμένα παχυδερμα δεν ένιωσα νονό σκατα τη λυπήθηκα κιόλας.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
μωρέ και κάτω θα σε έβαζαν και τα μάτια έξω μαζί με την σύζυγο θα σου πετούσαν :fuck1:...την γλύτωσες κερατούκλη . ..
Οχι δε θα μ εβαζαν κάτω. Θα τους έσπαγα στο ξύλο . Εσυ εισαι κερατουκλης
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Αφου της έσκισαν το νυχτικό η γυναίκα μου έμεινε μόνο μ ενα κοκκινο στρινγκ. Ενώ το ένα σιχαμα ο Ανδρέας άρχισε να της γλυφει τα βυζιά και να παιζει με αυτά και με τις ρόγες της. Ενώ ο άλλος λιγουρης της έβαζε δάχτυλα στο μουνι. - πω πω καυλα μου ο κερατάς σου είναι πολυ τυχερός...που χει τετοια καυλα διπλα του. Ελεγε ο Ανδρέας. Μετά από λίγο ο Νώντας την έστησε στα τέσσερα παραμερισε το στρινγκ κορδόνι που φορουσε και άρχισε να της χωνει την ψωλη του μέσα κανονικά. Η γυναίκα μου εξαρχής αναστεναζε. Αλλά μόλις μπήκε ο περρισσοτερος πουτσος του μέσα στο μουνι της Στέλλας . Αυτή αναστεναζε δυνατότερα. - Αχχχχ αχ Νώντα! Αχ πώς μου το χώνεις έτσι! Αχ είναι τεράστιο. Αχ. Το παχυδερμο της έπιασε τα κωλομέρια και άρχισε να μπαίνει μέσα της και να κινείται με τρομερή μανία. - Αχχχχ αχ. - πω πω καυλα μου θα σε ξεπατωσω σημερα. Όπως την είχε στα τέσσερα ο Νώντας,ο Ανδρέας της έδωσε την πουτσα του στο στόμα της. Της έχωνε την βρωμοπουτσα του βαθιά μέσα στο στόμα της.
Είχε περασει ενα τεταρτο και αυτός ο λυγδας ο λιγουρης ο Νώντας είχε πιασει ενα ρυθμό μανιασμενο μέσα στο μουνι της γυναίκας μου σαν λυσασμενος . Φαινόταν ότι θα την εχυνε γρηγορα απο τον πολυ γρήγορο ρυθμό που κινούνταν μέσα της. Όμως ήδη είχε περασει ενα τεταρτο. Δεν έλεγε να τελειώσει ο λιγουρης. Ενώ ο άλλος λιγουρης ο Ανδρέας της το εχωνε ακόμα στο στόμα μόνο που τώρα είχε έρθει διπλα του και ο Κώστας και εχωναν τις πουτσες τους εναλαξ στο στόμα της γυναίκας μου.παραμιλοντας και λέγοντας όλο αηδίες και προστυχιες- πωωω τι τσιμπουκι ειν αυτο!ωχ τσουλάκι ρουφας τέλεια τον πουτσο μου ! - ωρε καυλα μου μου κάνες τον πουτσο κάγκελο παλι.πωω τι τσιμπουκοχειλα ειν αυτά που έχεις!ετσι ρουφα ωωωχ ρουφα τον!Σε μια φάση εκεί που πιστευα ότι δεν μπορουσαν να γίνουν τα πράγματα χειρότερα ο λιγουρης ο Νώντας άφησε τη λεπτή μέση της γυναίκας μου και γραπωσε με τα βρωμοχερα του τα κωλομέρια της Στέλλας με δυναμη . Αυτή αναστέναξε πιο δυνατά και πηγε να γυρίσει το κεφάλι πισω μάλλον να του πει να σταματήσει αλλά τα αλλά δυο λιγουρια μπροστά δεν την αφήνανε της κρατουσε το κεφάλι μια ο Ανδρέας μια ο Κώστας και της γαμουσανε το στόμα. Ενώ το παχυδερμο πισω της ο Νώντας όπως της γραπωσε δυνατά τα κωλομάγουλα ενώ εμπηξε τα βρωμονυχα του μέσα στα σφιχτά κωλομάγουλα της γυναίκας μου.σιγουρα θα έκαναν σημάδι τα βρωμερά νυχια του στο απαλο και αψεγαδιαστο δέρμα της γυναίκας μου.ενω είδα ότι άρχισε να αυξάνει κι άλλο το ρυθμό που έμπαινε μέσα της. Τότε η γυναίκα μου τραβηχτηκε από την πουτσα του Ανδρέα που μόλις είχε αδειάσει μέσα στο στόμα της και γυρισε το κεφάλι της πισω και κοιταξε τον βρωμιαρη τον Νώντα που τώρα έμπαινε μέσα της ακόμα πιο γρήγορα από πριν . Η γυναίκα μου αναστεναζε πολυ γρηγορα και είχε ένα βλεμα δυσφορίας φαινόταν ότι υπέφερε. Τον κοιτουσε με ένα βλεμα με τα φρυδια και τα μάτια της καπως σφιγμένα. Το προσωπο της είχε μια περιεργη εκφράσει έτσι οπως αναστεναζε δυνατά με ανοιχτό το στόμα τον κοιτουσε με ένα βλεμα ανησυχίας και σαν να ξαφνιαστηκε καπως.Ο βρωμιαρης ήταν τόσο αγαρμπος και βίαιος που πονουσε τη Στέλλα δεν ήξερε να κάνει ουτε τα βασικά στο σεξ για να ευχαριστησει μια γυναίκα. Δεν είχε ιδέα πως να φερθεί σε μια γυναίκα. Ο Κώστας μετά από λίγο της τράβηξε το κεφάλι μπροστά για να του παρει ξανά πιπα αλλά η γυναίκα μου δεν το γυρνουσε μπροστά το είχε πισω και κοιτουσε τον Νώντα που ασελγούσε μέσα της. Τότε ο Κώστας τράβηξε λίγο το τραπέζι να κάνει χώρο μπροστά απ τον καναπέ και ήρθε στο πλαι διπλα στη γυναίκα μου. Και αφου τώρα ήταν μπροστά της της έχωσε τον πουτσο του στο στόμα της ξανά και άρχισε να της κρατάει από πανω το κεφάλι για να τον παρει όλον μέσα κάτι που δεν άργησε να γίνει. Ο λιγουρης ο Κώστας σε μια φάση τραβήχτηκε όταν ο Νώντας άρχισε να ανεβάζει το ρυθμό κι άλλο. Τότε η γυναίκα μου γυρισε το κεφάλι μπροστά και το σώμα της φάνηκε να τεντωθηκε ενώ τα μάτια της γουρλωσαν και τεντωθηκαν ενώ άρχισε να αναστενάζει ακόμα πιο γρηγορα και δυνατά. - αααααχχχχ αχ αχ αχ ααααααααχχχχχχχ! Ενώ μετά έκλεισε σφιχτά τα μάτια της και συνέχισε να αναστενάζει στο μανιασμενο ρυθμό του λιγουρη που το εχωνε στο μουνι της. Ενώ άρχισε να φωνάζει κάτι ακαταλαβίστικα - αχ αχ τραχνι μινια ντα ! Τραχνι μινια! και φαινόταν να το επαναλαμβάνει μάλλον έλεγε συνέχεια το ίδιο. Ενώ μετά έλεγε και κάτι άλλο -ραζαρβι μινια! Ραζαρβι μινια! Αχ αχ ουτζιβιτσινλιχ ουτζιβιτσινλιχ ουτζιβιτσινλιχ! Αχ αχ
 
Τελευταία τροποποίηση:

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα συνέχισε να φωνάζει ακαταλαβίστικα ετο οτσιν καρασο ! ετο οτσιν καρασο! Αχ αχ αχ αχ παζαλουστα! Αχ παζαλουστα ! Νι οσταναβλουβισια ! ντα νι οσταναβλουβισια!
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ενώ μετά από λίγο άρχισε να φωνάζει ακόμα πιο δυνατά -αχ αχ Αααααχ για καντσάιο ντα! για καντσάιο! Ααααααααχχχ! Ενώ το παχυδερμο συνέχιζε πισω της να κινείται μέσα στο μουνι της σαν να μην υπάρχει αυριο. Τώρα ο ήχος απο τις απανωτές εισχωρησεις της βρωμοπουτσας του στο μουνί της Στέλλας ακουγωνταν δυνατά ενώ τα βρωμικα και τριχωτα αρχίδια του χτυπούσαν πανω στο μουνι της γυναίκας μου. Μετά από λίγο η γυναίκα μου σταμάτησε να αναστενάζει τόσο δυνατά απ τον πονο . Άνοιξε τα μάτια και γυρισε το κεφάλι πισω ξανά και τον κοιτουσε όπως αυτός συνέχισε να της το βάζει δυνατά. Ενώ ο Κώστας της το ξανά έδωσε στο στόμα. Μετά από λίγο ο λιγουρης ο Νώντας φώναξε - ωχχχ καυλα μου ωχχχ πουτανα ! Ωχχχ και τραβήχτηκε από μέσα της και άρχισαν να τρέχουν υγρά απ το μουνι της γυναίκας μου. Ενώ αυτός συνέχισε να χυνει πανω στα οπίσθια της Στέλλας. - ωχχχ παρτα τσουλάρα ! Παρτα πουτανα ! Ο βρωμιαρης την ήξερε λίγες μέρες μόνο και όχι μόνο της το έχωσε στο μουνι αλλά του έφυγαν και χυσια μέσα της. - πω πω καυλα μου! τι ξεκωλιάρα είσαι συ! Με ξεζουμισες. Είπε ενώ τινάζει την πουτσα του στα κωλομέρια της γυναίκας μου. Και μετά πηγε μπροστά της και άρχισε να της πιανει τα βυζιά και να κοπαναει την πουτσα του στο προσωπο της. Ο Κώστας τότε σταμάτησε να της δίνει τον πουτσο του στο στόμα της τραβήχτηκε και πηγε πισω της ενώ ο Νώντας της τον έχωσε στο στόμα αυτός. - έτσι καθάρισε τον καλά βυζαρου μου. Ωχχχ έτσι γλυψτο κιόλας ναι! Ωχχχ τι πουτανα που είσαι! Ωχχχ ρουφα το έτσι! Ο Κώστας τώρα μπήκε απότομα με δυο ατσαλες κινήσεις στο μουνι της Στέλλας. Και άρχισε να τη γαμαει αργά αλλά το εχωνε με δυναμη. Η γυναίκα μου μουγκριζε χωρίς να μπορεί να φωνάξει εξαιτίας του νωντα που είχε χώσει την πουτσα του στο στόμα της. Ενω ο Ανδρέας είχε κάτσει σε μια καρέκλα και τραβουσε βίντεο. Ο Βρωμοκωστας όσο περνουσε η ώρα ανέβαζε ρυθμό ώσπου έφτασε σε σημείο να της το βάζει σαν τον Νώντα. Ενώ της είπε - μας καυλωσες πολυ σημερα και θα το πληρωσεις ! Είπε και αρχισε ένα άγριο σφυροκόπημα ενώ σε κάποιες φάσης της έριχνε μπατσωκωλια
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Επειδή κουράστηκα να διαβάζω, ακόμα το πρώτο βιντεάκι περιγράφεις;έχουν περάσει 2 εβδομάδες και αντί να ψάχνεις τη γυναίκα σου ακόμα περιγράφεις το βιασμό της γυναίκας σου;τι να πω.Και πλάκα να μας κάνεις καταλαβαίνεις ότι το θέμα το κατάντησες αηδία.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Επειδή κουράστηκα να διαβάζω, ακόμα το πρώτο βιντεάκι περιγράφεις;έχουν περάσει 2 εβδομάδες και αντί να ψάχνεις τη γυναίκα σου ακόμα περιγράφεις το βιασμό της γυναίκας σου;τι να πω.Και πλάκα να μας κάνεις καταλαβαίνεις ότι το θέμα το κατάντησες αηδία.
Το πρώτο βίντεο τελείωσε , και τώρα νομίζω είμαστε στο δεύτερο βίντεο η μπορεί και στο τρίτο ... μικρή σημασία έχει.

Γιατί και να τελειώσει και αυτό το βίντεο , μετά μπορεί να βρεί κανένα ακόμα ... πχ με τον Κωστάκη και τον φίλο του , η κανένα άλλο :confused:

Πάντως πιστεύω οτι κάποιος που όντως ανησυχεί για την γυναίκα του , δεν θα καθόταν να μας περιγράψει αναλυτικά τα γαμήσια της γυναίκας του και μάλιστα κάποια απο αυτά εις διπλούν , δηλαδή και ζωντανά και στα βίντεο.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Το πρώτο βίντεο τελείωσε , και τώρα νομίζω είμαστε στο δεύτερο βίντεο η μπορεί και στο τρίτο ... μικρή σημασία έχει.

Γιατί και να τελειώσει και αυτό το βίντεο , μετά μπορεί να βρεί κανένα ακόμα ... πχ με τον Κωστάκη και τον φίλο του , η κανένα άλλο :confused:

Πάντως πιστεύω οτι κάποιος που όντως ανησυχεί για την γυναίκα του , δεν θα καθόταν να μας περιγράψει αναλυτικά τα γαμήσια της γυναίκας του και μάλιστα κάποια απο αυτά εις διπλούν , δηλαδή και ζωντανά και στα βίντεο.
Επειδή όσο πλάκα και να κάνω τα πράγματα τα βλέπω πάντα σοβαρά.Εδώ ο συγκεκριμένος τύπος με έχει προβληματίσει.Γιατί όσο και αστεία να πάρουμε την ιστορία του και να θέλει να μας τρολάρει όταν τον πειράζουν και απαντάει σοβαρά με πλήρη άγνοια του τι συμβαίνει πραγματικά εγώ 2 συμπεράσματα βγάζω.Ή ο τύπος είναι κανένας βλάκας που απλά νομίζει ότι κάνει το κέφι του όποτε μπαίνει και πετάει τη μαλακία του και παίρνει απαντήσεις και πιστεύει ότι υπάρχει κόσμος που ασχολείται μαζί του και νιώθει καλά μέσα στην μοναχικότητά του ή καυλώνει να γράφει αυτά που γράφει και να τα διαβάζουν άλλοι και να φαντάζεται ότι καυλώνει κόσμος με αυτά που γράφει.Και στις 2 περιπτώσεις ο τύπος έχει σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα και καλό είναι να πάει σε κανέναν γιατρό να τον βοηθήσει.Κατά τα άλλα η ιστορία είναι σίγουρα φανταστική.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.086
Κριτικές
9
Like
3.505
Πόντοι
456
Αυτο το ρημαδοβιντεο γιατι δεν το ανεβαζεις Μανωλιο μου;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
875
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Επειδή όσο πλάκα και να κάνω τα πράγματα τα βλέπω πάντα σοβαρά.Εδώ ο συγκεκριμένος τύπος με έχει προβληματίσει.Γιατί όσο και αστεία να πάρουμε την ιστορία του και να θέλει να μας τρολάρει όταν τον πειράζουν και απαντάει σοβαρά με πλήρη άγνοια του τι συμβαίνει πραγματικά εγώ 2 συμπεράσματα βγάζω.Ή ο τύπος είναι κανένας βλάκας που απλά νομίζει ότι κάνει το κέφι του όποτε μπαίνει και πετάει τη μαλακία του και παίρνει απαντήσεις και πιστεύει ότι υπάρχει κόσμος που ασχολείται μαζί του και νιώθει καλά μέσα στην μοναχικότητά του ή καυλώνει να γράφει αυτά που γράφει και να τα διαβάζουν άλλοι και να φαντάζεται ότι καυλώνει κόσμος με αυτά που γράφει.Και στις 2 περιπτώσεις ο τύπος έχει σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα και καλό είναι να πάει σε κανέναν γιατρό να τον βοηθήσει.Κατά τα άλλα η ιστορία είναι σίγουρα φανταστική.
περιμενε σε λιγακι απαντηση του 5χρονου ¨εσυ θελεις γιατρο , εμενα την γυναικα μου εκβιαζανε¨
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Αφου της έσκισαν το νυχτικό η γυναίκα μου έμεινε μόνο μ ενα κοκκινο στρινγκ. Ενώ το ένα σιχαμα ο Ανδρέας άρχισε να της γλυφει τα βυζιά και να παιζει με αυτά και με τις ρόγες της. Ενώ ο άλλος λιγουρης της έβαζε δάχτυλα στο μουνι. - πω πω καυλα μου ο κερατάς σου είναι πολυ τυχερός...που χει τετοια καυλα διπλα του. Ελεγε ο Ανδρέας. Μετά από λίγο ο Νώντας την έστησε στα τέσσερα παραμερισε το στρινγκ κορδόνι που φορουσε και άρχισε να της χωνει την ψωλη του μέσα κανονικά. Η γυναίκα μου εξαρχής αναστεναζε. Αλλά μόλις μπήκε ο περρισσοτερος πουτσος του μέσα στο μουνι της Στέλλας . Αυτή αναστεναζε δυνατότερα. - Αχχχχ αχ Νώντα! Αχ πώς μου το χώνεις έτσι! Αχ είναι τεράστιο. Αχ. Το παχυδερμο της έπιασε τα κωλομέρια και άρχισε να μπαίνει μέσα της και να κινείται με τρομερή μανία. - Αχχχχ αχ. - πω πω καυλα μου θα σε ξεπατωσω σημερα. Όπως την είχε στα τέσσερα ο Νώντας,ο Ανδρέας της έδωσε την πουτσα του στο στόμα της. Της έχωνε την βρωμοπουτσα του βαθιά μέσα στο στόμα της.
είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω
Ποιο χεράκι κάηκε ; τι εννοείς. Και όχι με το πεος μου η γυναίκα μου δεν κουράστηκε και ποτε δεν μου έκανε παραπονα παντα την ικανοποιουσα πληρως με το μέγεθος μου .
да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφου της έσκισαν το νυχτικό η γυναίκα μου έμεινε μόνο μ ενα κοκκινο στρινγκ. Ενώ το ένα σιχαμα ο Ανδρέας άρχισε να της γλυφει τα βυζιά και να παιζει με αυτά και με τις ρόγες της. Ενώ ο άλλος λιγουρης της έβαζε δάχτυλα στο μουνι. - πω πω καυλα μου ο κερατάς σου είναι πολυ τυχερός...που χει τετοια καυλα διπλα του. Ελεγε ο Ανδρέας. Μετά από λίγο ο Νώντας την έστησε στα τέσσερα παραμερισε το στρινγκ κορδόνι που φορουσε και άρχισε να της χωνει την ψωλη του μέσα κανονικά. Η γυναίκα μου εξαρχής αναστεναζε. Αλλά μόλις μπήκε ο περρισσοτερος πουτσος του μέσα στο μουνι της Στέλλας . Αυτή αναστεναζε δυνατότερα. - Αχχχχ αχ Νώντα! Αχ πώς μου το χώνεις έτσι! Αχ είναι τεράστιο. Αχ. Το παχυδερμο της έπιασε τα κωλομέρια και άρχισε να μπαίνει μέσα της και να κινείται με τρομερή μανία. - Αχχχχ αχ. - πω πω καυλα μου θα σε ξεπατωσω σημερα. Όπως την είχε στα τέσσερα ο Νώντας,ο Ανδρέας της έδωσε την πουτσα του στο στόμα της. Της έχωνε την βρωμοπουτσα του βαθιά μέσα στο στόμα της.
είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω
Οχι γενικά είπα δεν μου αρεσε να έβλεπα τη γυναίκα μου με άλλον άντρα. Αλλά βλεπωντας τη γυναίκα μου να υποφέρει με αυτά τα σιχαμένα παχυδερμα δεν ένιωσα νονό σκατα τη λυπήθηκα κιόλας.
да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω

да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω

да - да
да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφου της έσκισαν το νυχτικό η γυναίκα μου έμεινε μόνο μ ενα κοκκινο στρινγκ. Ενώ το ένα σιχαμα ο Ανδρέας άρχισε να της γλυφει τα βυζιά και να παιζει με αυτά και με τις ρόγες της. Ενώ ο άλλος λιγουρης της έβαζε δάχτυλα στο μουνι. - πω πω καυλα μου ο κερατάς σου είναι πολυ τυχερός...που χει τετοια καυλα διπλα του. Ελεγε ο Ανδρέας. Μετά από λίγο ο Νώντας την έστησε στα τέσσερα παραμερισε το στρινγκ κορδόνι που φορουσε και άρχισε να της χωνει την ψωλη του μέσα κανονικά. Η γυναίκα μου εξαρχής αναστεναζε. Αλλά μόλις μπήκε ο περρισσοτερος πουτσος του μέσα στο μουνι της Στέλλας . Αυτή αναστεναζε δυνατότερα. - Αχχχχ αχ Νώντα! Αχ πώς μου το χώνεις έτσι! Αχ είναι τεράστιο. Αχ. Το παχυδερμο της έπιασε τα κωλομέρια και άρχισε να μπαίνει μέσα της και να κινείται με τρομερή μανία. - Αχχχχ αχ. - πω πω καυλα μου θα σε ξεπατωσω σημερα. Όπως την είχε στα τέσσερα ο Νώντας,ο Ανδρέας της έδωσε την πουτσα του στο στόμα της. Της έχωνε την βρωμοπουτσα του βαθιά μέσα στο στόμα της.
είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω
Αυτό το μαλακισμενο το κοντοχοντρο την ανάγκασε να τα πει δεν τα εννοουσε
да - да
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 69fil

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
περιμενε σε λιγακι απαντηση του 5χρονου ¨εσυ θελεις γιατρο , εμενα την γυναικα μου εκβιαζανε¨
Ναι σε 2-3 μέρες θα μου απαντήσει "εσύ εισαι ο τρελός.Την αλήθεια σας λέω" και τέλος μετά θα συνεχίσει την ιστορία του σαν να μην συμβαίνει τίποτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω

да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω

да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


да - да
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω

да - да
Αν έβαζα τον μικρό Κω; τι εννοείς;
 

northern406

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2022
Μηνύματα
65
Like
147
Πόντοι
0
Αφου της έσκισαν το νυχτικό η γυναίκα μου έμεινε μόνο μ ενα κοκκινο στρινγκ. Ενώ το ένα σιχαμα ο Ανδρέας άρχισε να της γλυφει τα βυζιά και να παιζει με αυτά και με τις ρόγες της. Ενώ ο άλλος λιγουρης της έβαζε δάχτυλα στο μουνι. - πω πω καυλα μου ο κερατάς σου είναι πολυ τυχερός...που χει τετοια καυλα διπλα του. Ελεγε ο Ανδρέας. Μετά από λίγο ο Νώντας την έστησε στα τέσσερα παραμερισε το στρινγκ κορδόνι που φορουσε και άρχισε να της χωνει την ψωλη του μέσα κανονικά. Η γυναίκα μου εξαρχής αναστεναζε. Αλλά μόλις μπήκε ο περρισσοτερος πουτσος του μέσα στο μουνι της Στέλλας . Αυτή αναστεναζε δυνατότερα. - Αχχχχ αχ Νώντα! Αχ πώς μου το χώνεις έτσι! Αχ είναι τεράστιο. Αχ. Το παχυδερμο της έπιασε τα κωλομέρια και άρχισε να μπαίνει μέσα της και να κινείται με τρομερή μανία. - Αχχχχ αχ. - πω πω καυλα μου θα σε ξεπατωσω σημερα. Όπως την είχε στα τέσσερα ο Νώντας,ο Ανδρέας της έδωσε την πουτσα του στο στόμα της. Της έχωνε την βρωμοπουτσα του βαθιά μέσα στο στόμα της.
είδες τα τομάρια;...αν όμως έβαζεσ τον μικρό Κω
Αυτό το μαλακισμενο το κοντοχοντρο την ανάγκασε να τα πει δεν τα εννοουσε

Αν έβαζα τον μικρό Κω; τι εννοείς;
τον μικρο Κωστάκη....έλεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom