Νέα

Έχετε δάνεια - κάρτες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 421
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
εγω ρε μαγκες εχω δανειο 50000 με υποσημειωση τη προικα της γυναικας μου .το πηραμε να ανοιξουμε ενα μαγαζακι να μην εχουμε κανενα πανω απο τη κεφαλα μας.το θεμα ειναι οτι δεν εχει δουλεια και το δανειο αργει να πληρωθει τα εξοδα παρα πολλα και δε ξερω τι σκατα θα γινει εχω φρικαρει
σελιδα 2
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε κάρτες, ούτε δάνεια. Αν θέλω κάτι καί έχω λεφτά το αγοράζω. Αν δεν έχω, δεν αγοράζω ούτε τσίχλα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Προτεινω να ενωθει το νημα με το στοματικος ερωτας....λεμε για τεραστιες πιπες που τραβαμε... :pipa1: :pipa1: :fuck2: :fuck2:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Κάτσε ακόμα...
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
προσημειωση...
Ζήτα μια περιοδο χαριτος ενα χρονο απ την Τραπεζα
προσημιωση ηθελα να γραψω.το θεμα ειναι οτι υπαρχει περιουσια να πουληθει και δεν κουνιεται τιποτα.περιοδο χαριτος θα δωσουν?καθε πρωτη του μηνου δινω τη δοση αν δεν εχει πληρωθει μεχρι να κλεισουν οι τραπεζες το μεσημερι 3.30 ωρα παιρνουνε τηλεφωνο και τους διαολοστελνω
 

Επισκέπτης
προσημιωση ηθελα να γραψω.το θεμα ειναι οτι υπαρχει περιουσια να πουληθει και δεν κουνιεται τιποτα.περιοδο χαριτος θα δωσουν?καθε πρωτη του μηνου δινω τη δοση αν δεν εχει πληρωθει μεχρι να κλεισουν οι τραπεζες το μεσημερι 3.30 ωρα παιρνουνε τηλεφωνο και τους διαολοστελνω

απ την Τραπεζα σε παιρνουν η απο εισπρακτικη; μαλακια μου φαινεται απ την πρωτη μερα
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
απ την Τραπεζα σε παιρνουν η απο εισπρακτικη; μαλακια μου φαινεται απ την πρωτη μερα
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
λενε οτι ειναι απο τραπεζα τις κραζω φουλ φιλε το ιδιο και η γυναικα μου .στη πρωτη μαρτη μεσημερι που πηρανε τηλεφωνο 4 παρα της λεει η γυναικα μου ελα να κοιμησεις το παιδι που το ξυπνησες παλιο φωκια και η καριολα το εκλεισε το τηλεφωνο
 

Επισκέπτης
Ενα στεγαστικο στην Αγροτικη με υποθηκη το σπιτι που εφτιαξα. Υπολοιπονται καπου 21000 ευρα. Τωρα ειμαι 3 δοσεις πισω. Τηλεφωνο στο σπιτι που μενω δεν εχω, ουτε κινητο, οποτε αποφευγω τις ενοχλησεις τους. Ενοχλουν ομως την μανα μου που περνουν μεσημερια σπιτι της και με ψαχνουν κι αυτο με εκνευριζει σε βαθμο που σκεφτομε να βρω καποια απο τις καριολες που ενοχλουν τη γρια και να της κανω τη μουρη αγνωριστη.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καταναλωτικο δανειο 200 ευρω... 4 χρονια  δυνατοτηα αποπληρωμης χωρις εκτοκισμο...

τιποτα δηλαδη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
λενε οτι ειναι απο τραπεζα τις κραζω φουλ φιλε το ιδιο και η γυναικα μου .στη πρωτη μαρτη μεσημερι που πηρανε τηλεφωνο 4 παρα της λεει η γυναικα μου ελα να κοιμησεις το παιδι που το ξυπνησες παλιο φωκια και η καριολα το εκλεισε το τηλεφωνο
τη καργιωλα και μενα πηρε μια το μεσημερι και την διαολοστειλα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Ενα στεγαστικο στην Αγροτικη με υποθηκη το σπιτι που εφτιαξα. Υπολοιπονται καπου 21000 ευρα. Τωρα ειμαι 3 δοσεις πισω. Τηλεφωνο στο σπιτι που μενω δεν εχω, ουτε κινητο, οποτε αποφευγω τις ενοχλησεις τους. Ενοχλουν ομως την μανα μου που περνουν μεσημερια σπιτι της και με ψαχνουν κι αυτο με εκνευριζει σε βαθμο που σκεφτομε να βρω καποια απο τις καριολες που ενοχλουν τη γρια και να της κανω τη μουρη αγνωριστη.
ΔΕΝ εχεις και αδικο ,αλλα απο την αλλη παλι θα χρωστας της μιχαλους και θα σε τραβολογαει και στα αυτοφορα η καριολα...ΚΑΝΕ λιγο υπομονη,ΕΝΑ πρωι θα ακουσουμε καποιον κακομοιρη να μπουκαρει με καμια καραμπινα και περνει μαζι του καμια 10αρια τετοια κορακια...τοτε δεν νομιζω να ξαναπαρουν τη μανα σου...τα χρεη ειναι χρεη ομως.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Με το νόμο για τα υπερχρεωμένα νοικοκυριά αφενός  και το γεγονό ςότι η α' κατοικία προστατευεται από πλειστηριασμό σε βαθμό που το να βγει στο σφυρί είναι στα όρια του στατιστικού σφάλματος και αν ακόμη βγει, μάλλον είναι απίθανο να την χτηπήσει κάποιος, μπορείτε να πετύχετε καλά deals με τις τράπεζες αφού ξέρουν ότι θα σας κλάσουν μια μάντρα αρχίδια αν κινηθούν δικαστικώς...
Προσοχή, δεν λέω να μην πληρώνετε αλλά ας πούμε ότι μπορείτε να διαπραγματευτείτε από πλεονεκτικότερη θέση απ' όσο πιστεύετε...
Και αν τυχόν έχετε κάποια μετρητά, μπορείτε να πετύχετε αξιόλογα haircuts.

Και φυσικά, τα προστατευτικά μέτρα δεν ισχύουν κατά ιδιωτών, ιδίως όταν οι οφειλές είναι από επιταγές.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Να τους πείτε. Εμένα είχαν αρχίσει να μ' ενοχλούν και με πολύ *και καλά* ύφος τους είχα πει ότι ενημερώστε το σύστημά σας ότι την επόμενη φορά που θα μ' ενοχλήσετε ώρες κοινής ησυχίας θα σας μηνύσω. Μετά απ' αυτό παίρνουν νορμάλ ώρες...
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
και κατι που ξεχασα οταν σας περνουν τηλεφωνο να τους λετε οτι τη κληση τη καταγραφετε και εσεις.κολονουν και για 5-6 δευτερολεπτα δεν ξερουν τι να πουν το εχω κανει κανα 2 φορες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom