Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εδειξα κατι φωτογραφιες στην κολομπιανα χθες. Ωραιος αντρας λεει ο Δούκας, χάλια ο Μπακογιαννης, νορμαλ αλλά τιποτα ιδιαιτερο ο Κούλης.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.659
Κριτικές
2
Like
19.686
Πόντοι
3.656
μπαλίτσα χωρίς γκολ δεν γίνεται.... για φόρτσαρε λίγο να έρθει αθήνα το κορίτσι , εγώ ο συναγωνιστής αθηναίος, ο νιπλης , ο βολκάνο
και εσύ φυσικά
θα την έχουμε πριγκίπισσα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
μπαλίτσα χωρίς γκολ δεν γίνεται.... για φόρτσαρε λίγο να έρθει αθήνα το κορίτσι , εγώ ο συναγωνιστής αθηναίος, ο νιπλης , ο βολκάνο
και εσύ φυσικά
θα την έχουμε πριγκίπισσα
Κατι μου θυμιζει αυτη η συζητηση. Εχει ξαναγινει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.072
Like
74.476
Πόντοι
12.756
μπαλίτσα χωρίς γκολ δεν γίνεται.... για φόρτσαρε λίγο να έρθει αθήνα το κορίτσι , εγώ ο συναγωνιστής αθηναίος, ο νιπλης , ο βολκάνο
και εσύ φυσικά
θα την έχουμε πριγκίπισσα
Εγω ειμαι εκτος :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.072
Like
74.476
Πόντοι
12.756
καλά και ο άλεξ εκτός είναι , με τηλεπάθεια μόνο ο Πανταζής το έκανε :confused:


εχε το νου σου μην ανοιξεις κανα skype και σου ριξει κανά πούτσο μονο μπρο :confused::confused:
Εχει ακουστει στο dark web οτι εχει γεμισει ολη την ιντερνετικη κοινότητα εξωγαμα :coffee:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.659
Κριτικές
2
Like
19.686
Πόντοι
3.656
εχε το νου σου μην ανοιξεις κανα skype και σου ριξει κανά πούτσο μονο μπρο :confused::confused:
Εχει ακουστει στο dark web οτι εχει γεμισει ολη την ιντερνετικη κοινότητα εξωγαμα :coffee:
μπαααα !!! εξώγαμα ? δε νομίζω !!
πιστεύω ότι "το κάνει" με προφυλακτικό , βρέχει παντόφλα της κυράς αν δεί λεκέδες στο χαλί
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.116
Πόντοι
3.786
Της ΚΕΔΕ? Τι εννοεις? Ο δημαρχος αθηναιων δεν ειναι εκ του νoμου προεδρος της κεδε?

:tooth::tooth::tooth::tooth:
Ξέρω από δημοσιογράφους εδώ στη Θεσσαλονίκη ότι ο Κούλης ήθελε με το ζόρι να επιβάλλει τον Μπακογιάννη ως πρόεδρο της ΚΕΔΕ και έκανε υπόγειο πόλεμο στον Κυρίζογλου.Ο οποίος Κυρίζογλου βγαίνει εδώ και δεκαετίες δήμαρχος Αμπελοκήπων-Μενεμένης.Δεν τον χάλασε τον Κούλη η Θεία δίκη!Μετά μην απορούμε γιατί βρίζουμε το κωλόσογο!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.072
Like
74.476
Πόντοι
12.756
Ξέρω από δημοσιογράφους εδώ στη Θεσσαλονίκη ότι ο Κούλης ήθελε με το ζόρι να επιβάλλει τον Μπακογιάννη ως πρόεδρο της ΚΕΔΚΕ και έκανε υπόγειο πόλεμο στον Κυρίζογλου.Ο οποίος Κυρίζογλου βγαίνει εδώ και δεκαετίες δήμαρχος Αμπελοκήπων-Μενεμένης.Δεν τον χάλασε τον Κούλη η Θεία δίκη!Μετά μην απορούμε γιατί βρίζουμε το κωλόσογο!

Φιλαράκο κάτι μου λέει οτι δεν είσαι μέλος ΝΔ ή κάνω λαθος :coffee:
 

ksefyliaris

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
26
Like
31
Πόντοι
0
Ξέρω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να το παραδεχτείς, ούτε έχω καμιά σκορδοκαίλα να δικαιώσω τον Άδωνη, αλλά όποιον επικοινωνιολόγο και να ρωτήσεις θα σου επιβεβαιώσει ότι όταν είσαι 1ος και με διαφορά αποφεύγεις σαν τον διάολο το λιβάνι ντιμπέιτ και όλα τα σχετικά. Ακόμα περισσότερο όταν ο αντίπαλος είναι μη αναγνωρίσιμος στο ευρύ κοινό όπως ήταν ο Δούκας – προσωπικά είδα την φάτσα του για 1η φορά στο ντιμπέιτ και αν και δεν ψηφίζω Αθήνα μπορώ να πω ότι τον συμπάθησα…

Δεν λέω φυσικά ότι αυτός είναι ο λόγος που έχασε ο γόνος, σίγουρα όμως ήταν μεγάλο λάθος που έπαιξε κι αυτό τον ρόλο του…
Συμφωνοι επικοινωνιακα ηταν λαθος του Μπακογιαννη να κανει ντιμπειτ. Αλλα λαθος επικοινωνιακα ειναι και να βγαινουν στελεχη της ΝΔ και να λενε πως ηταν λαθος. Ειναι σαν να λενε πως θελαμε να κερδισουμε τις εκλογες χαρη στην υπερπροβολη του υποψηφιου μας και οχι σε μια αντιπαραθεση ιδεων οπως ειναι το ντιμπειτ. Και επειδη δεν ειναι χαζοι νομιζω πως και ο Αδωνις και ο Βοριδης αδειαζουν τον Μπακογιαννη γιατι εχουν το βλεμμα τους στην επομενη μερα μετα τον Μητσοτακη και δεν θελουν να παρει το κομμα ο ανιψιος.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.116
Πόντοι
3.786

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.900
Κριτικές
2
Like
4.530
Πόντοι
456
Για ποιο λογο?
Επειδη καταφερε (σε αντιθεση με τον πατερα του, που δεν καταφερε ούτε μια τετραετια να ολοκληρωσει) να παρει και δευτερη τετραετια σερι, και πιθανοτατα και τριτη?
Επειδη καταφερε (σε αντιθεση με τον πατερα του) να μην εχει εσωκομματικη αντιπολιτευση?
Επειδη καταφερε (σε αντιθεση με τον πατερα του) να εχει το κομμα πρώτο επι οκτω σχεδον χρονια?
Επειδη καταφερε (σε αντιθεση με τον πατερα του) να εξοντωσει την αξιωματικη αντιπολιτευση και να αναγκασει τον αρχηγο της σε παραιτηση?
Επειδη καταφερε (σε αντιθεση με τον πατερα του) να εχει το κομμα πρώτο στους νέους?
Επειδη καταφερε (σε αντιθεση με τον πατερα του) να εχει το κομμα πρωτο στην....Κρητη?

Ε μην λεμε και ό,τι θελουμε ρε φιλε. Αντικειμενικα τα εχει καταφερει πολυ καλυτερα απο τον πατερα του.
Καλά μεταξύ μας οι καταστάσεις βγήκαν.Ο πατέρας του είχε να αντιμετωπίσει έναν Ανδρέα Παπανδρέου ένα άλλο ΠΑΣΟΚ και μια άλλη εποχή μετα χουντικής ευημερίας.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.659
Κριτικές
2
Like
19.686
Πόντοι
3.656
ο Ανδρέας που φέρνεις παράδειγμα ήταν κοντά στα 80 πρωθυπουργός και με ζωή μέσα στις καταχρήσεις
Ο Δένδιας είναι 64 κάνει ζωή μετρημένη, οικογενειακή οπότε why not ?

δεν έχεις πρόσβαση στον Δένδια ? έχω εγώ

και σίγουρα ο μασόνος του μπου αφού και ο Δένδιας μασόνος είναι :rockon:

Άντε πάλι θα σε βολέψουμε:smiling-face-with-heart-eyes:
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.052
Like
1.726
Πόντοι
216
ο Ανδρέας που φέρνεις παράδειγμα ήταν κοντά στα 80 πρωθυπουργός και με ζωή μέσα στις καταχρήσεις
Ο Δένδιας είναι 64 κάνει ζωή μετρημένη, οικογενειακή οπότε why not ?
Νομίζω ότι η εποχή των χούφταλων (over 70 χονδρικά) αρχηγών κομμάτων - υποψήφιων πρωθυπουργών έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Πως να το κάνουμε δεν είναι συμβατή με την εποχή των social που ζούμε....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.659
Κριτικές
2
Like
19.686
Πόντοι
3.656
Νομίζω ότι η εποχή των χούφταλων (over 70 χονδρικά) αρχηγών κομμάτων - υποψήφιων πρωθυπουργών έχει περάσει ανεπιστρεπτί. Πως να το κάνουμε δεν είναι συμβατή με την εποχή των social που ζούμε....
συμφωνώ
και απαραιτήτως να σπάσει "η γραμμή του αίματος" , οι γόνοι !!!
τσο+λο στους γόνους , στους ανάξιους να μπούνε σε ελληνικό πανεπιστήμιο ,που πληρώνουνε τα πτυχία στο εξωτερικό
για να μας κατσικωθούν στη πλάτη , βλέπε βλακογιάννη κ λοιπούς τενεκέδες...
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
Τυπε εσυ Αθηνα ψηφιζεις?
Μπα, όχι. Οικονόμου ψήφισα, γιατί είχε υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο άνθρωπο στον οποία οφειλα εξυπηρέτηση.
Αλλά ο μπαγλαμάς τον ήπιε τη δεύτερη Κυριακή για 280 ψήφους νομίζω.
Συμβαίνουν αυτά και σε μικροτερους Δήμους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom