Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Γιατι, πότε ψηφισανε ΝΔ αυτοι που λες? Το 1974?

Ο Καμμενος βουλευτης και υπουργος της ΝΔ ηταν . Μηπως ενα μεγαλό κομματι της ΧΑ δεν ηταν ψηφοφόροι της ΝΔ εως το 2009?

Κεντρωοι πια ειναι οι ψηφοφοροι της ΝΔ και μολις ειδαν τον Αδωνη στα καναλια αλλαξαν ψηφο ή δεν πηγαν στην κάλπη.

Υπαρχει μια μαχη στην ΝΔ μεταξυ των κεντρωων και των δεξιων . Οι δεξιοι θελουν τον Δενδια προεδρο . Αν επικρατησουν μεχρι και εγω Πασοκαρα θα ψηφισω . Οι δεξιοι της ΝΔ εχουν μεινει στα 90'ς και θα γυρισουν την ΝΔ στο 25%.
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.592
Κριτικές
36
Like
38.586
Πόντοι
19.795
Στην νοτια Κερκυρα με 60% ενας πολυ αξιολογος ανθρωπος και επιστημονας. Μοναδικο του ελλατωμα οτι παραμενει Πασοκος, παρολο τον πολεμο που του ειχαν κανει οι δικοι του σε παλιοτερη δημαρχιακη θητεια του. Τον εχω γνωρισει προσωπικα και ειναι αγνος, ως προς την μασαμπουκα, τουλαχιστον προς το παρον και με διαθεση για δουλεια.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.072
Like
74.476
Πόντοι
12.756
Α, έκανες λάθος δηλαδή;

"Ο δημαρχος αθηναιων δεν ειναι εκ του νoμου προεδρος της κεδε?" :coffee:

εκ νόμου κιολας , οχι παιζουμε :tooth:

Εχει βαλει ερωτηματικό όμως .. πρεπει να ειναι απο τα ελαχιστα που δεν ξερει :coffee:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.090
Κριτικές
8
Like
34.217
Πόντοι
6.536
Στην νοτια Κερκυρα με 60% ενας πολυ αξιολογος ανθρωπος και επιστημονας. Μοναδικο του ελλατωμα οτι παραμενει Πασοκος, παρολο τον πολεμο που του ειχαν κανει οι δικοι του σε παλιοτερη δημαρχιακη θητεια του. Τον εχω γνωρισει προσωπικα και ειναι αγνος, ως προς την μασαμπουκα, τουλαχιστον προς το παρον και με διαθεση για δουλεια.
:think:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
"Ο δημαρχος αθηναιων δεν ειναι εκ του νoμου προεδρος της κεδε?" :coffee:

εκ νόμου κιολας , οχι παιζουμε :tooth:

Εχει βαλει ερωτηματικό όμως .. πρεπει να ειναι απο τα ελαχιστα που δεν ξερει :coffee:
Το ερωτηματικό είναι δικολαβικό κόλπο, πάλαι ποτέ Ειρηνοδικείου. :confused:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
Τύπε δεν ξέρω αν είσαι μεγάλης ηλικίας, αλλά εγώ που είμαι λέω ότι το debate ήταν μεγαλύτερο αυτογκόλ κι από το ψαλιδάκι του Λιβαθηνού με τον Ολυμπιακό στη Λεωφόρο.

Είσαι 41,4% με 14,2% στον 1ο γύρο και πας σε debate? Τους έχεις πατήσει όλους κάτω και λες πάμε να το συζητήσουμε; Δηλ δέχεσαι ότι ο Δούκας είναι στο ίδιο level, όταν του έχεις ρίξει 27% διαφορά στο κεφάλι; :jerking:

Καλά να πάθει ο κόπανος όμως, διότι είμαι σίγουρος ότι του το έλεγαν διάφοροι γύρω του (όπως και με τον περίπατο :jerking:), αλλά δεν άκουγε κανέναν.
δες τους ψηφους και θα καταλαβεις...δεδομενο ηταν οτι ολοι οι αριστεροι θα ψηφιζαν τον δουκα.οι αριστεροι πανε στην καλπη δεν απεχουν και ειχε δωθει και γραμμη.και χωρις να υπολογιζω ψηφους απο κασιδιαρη που σιγουρα δεν θελανε τον μπακογιαννη..ο μπακογιαννης ηθελε 7-8 χιλιαδες ψηφους ακομα απο τον πρωτο γυρο για να τους περασει..παλι θα εχανε και να μην εκανε το ντιμπειτ.του στοιχησε η αποχη ...
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.850
Like
20.723
Πόντοι
6.056
δες τους ψηφους και θα καταλαβεις...δεδομενο ηταν οτι ολοι οι αριστεροι θα ψηφιζαν τον δουκα.οι αριστεροι πανε στην καλπη δεν απεχουν και ειχε δωθει και γραμμη.και χωρις να υπολογιζω ψηφους απο κασιδιαρη που σιγουρα δεν θελανε τον μπακογιαννη..ο μπακογιαννης ηθελε 7-8 χιλιαδες ψηφους ακομα απο τον πρωτο γυρο για να τους περασει..παλι θα εχανε και να μην εκανε το ντιμπειτ.του στοιχησε η αποχη ...
Ενω οι δεξιοι απεχουν,οι φανατικοι ανεξαρτητου χωρου παντα σπευδουν να ψηφισουν.Η ψηφος συνηθως ειναι τιμωρητικη στον 2ο γυρο,αφου δεν ειχαν να επιδειξουν κατι(Αθηνα,Σαλονικη και αλλες πολεις ή περιφερειες) εχασαν.:confused::confused::confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.951
Κριτικές
16
Like
14.889
Πόντοι
6.515
Ωραια πραγματα τύπε. Τους λες οτι η ΝΔ μηδενισε τις ροες, και αντι να συμφωνησουν και να πουν οτι εγινε κατι καλο, απαντανε οτι εχει μεταναστες στο κέντρο, αυτους που εφερε ο Συριζα δηλαδη, και κατηγορουν τη ΝΔ γιατι δεν τους εδιωξε ολους. Οι οποιοι ειναι και νομιμα στη χωρα με νομους του Συριζα.
ποιες ροες μηδενισε τυπε? καθε μερα στα καναλια ακουμε εδω διασωθηκαν 50, εκει 100 αλλου 150, το λιμενικο το 'χουν καταντησει ΜΚΟ λαθραιων.

χωρια ποσοι μπαινουν απο εβρο, ποσοι εντοπιζονται, ποσοι οχι, δεκαδες τροχαια εχουν συμβει με ημιφορτηγα γεματα στην εγναντια, οτι θελουμε λεμε? :headbang:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.116
Πόντοι
3.786
Οχι, το εψαξα.Ισχυε παλιοτερα επι ΚΕΔΚΕ. Δεν ισχυει πια αυτο που ειπα.
Έχει πολύ καιρό που άλλαξε,γιατί θυμάμαι πρόεδρο τον δήμαρχο Νεάπολης-Συκεών Δανιηλίδη που εκλέγεται δήμαρχος εδώ και 30 χρόνια.Όπως και παλαιότερα τον νυν βουλευτή Κοζάνης Κουκουλόπουλο,που εκλεγόταν δήμαρχος της πόλης για πολλά επίσης χρόνια.Αμφότεροι από τον πρώτο γύρο με μεγάλη διαφορά,όπως και ο Κυρίζογλου.

Εντάξει,όλοι κάνουμε λάθη.Καλό είναι να τα παραδεχόμαστε και βάζω πρώτο τον εαυτό μου
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.850
Like
20.723
Πόντοι
6.056
Έχει πολύ καιρό που άλλαξε,γιατί θυμάμαι πρόεδρο τον δήμαρχο Νεάπολης-Συκεών Δανιηλίδη που εκλέγεται δήμαρχος εδώ και 30 χρόνια.Όπως και παλαιότερα τον νυν βουλευτή Κοζάνης Κουκουλόπουλο,που εκλεγόταν δήμαρχος της πόλης για πολλά επίσης χρόνια.Αμφότεροι από τον πρώτο γύρο με μεγάλη διαφορά,όπως τώρα ο Κυρίζογλου.

Εντάξει,όλοι κάνουμε λάθη.Καλό είναι να τα παραδεχόμαστε και βάζω πρώτο τον εαυτό μου
Tυπε ο Σιμος τσιμπησε γυρω στο 75% παλι:rockon::confused::confused::confused:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.116
Πόντοι
3.786
Tυπε ο Σιμος τσιμπησε γυρω στο 75% παλι:rockon::confused::confused::confused:
Ναι,είναι τρομερός.Να φανταστείς ότι ήταν προηγουμένως δημοτικός σύμβουλος Συκεών το '82,νομίζω 22-23 ετών.Δεν είναι τέλειος,υπάρχουν κάποια μικρά παράπονα,αλλά είναι από τους καλύτερους δημάρχους.Για να είναι τόσο ευρείας αποδοχής,όπως και ο Κυρίζογλου,όπως και ο Παχατουρίδης στο Περιστέρι,κάτι σημαίνει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
71.072
Like
74.476
Πόντοι
12.756
Έχει πολύ καιρό που άλλαξε,γιατί θυμάμαι πρόεδρο τον δήμαρχο Νεάπολης-Συκεών Δανιηλίδη που εκλέγεται δήμαρχος εδώ και 30 χρόνια.Όπως και παλαιότερα τον νυν βουλευτή Κοζάνης Κουκουλόπουλο,που εκλεγόταν δήμαρχος της πόλης για πολλά επίσης χρόνια.Αμφότεροι από τον πρώτο γύρο με μεγάλη διαφορά,όπως και ο Κυρίζογλου.

Εντάξει,όλοι κάνουμε λάθη.Καλό είναι να τα παραδεχόμαστε και βάζω πρώτο τον εαυτό μου
τυπε .. μαλλον εισαι καινουργιος στις διαμαχες με τον συγκεκριμενο ..
Ο τυπος δεν παραδεχεται ουτε με πιστολι στον κρόταφο
προτιμά να αυτοκτονησει απο το να παραδεχτει οτι ειπε λαθος ή μαλακια ..

Αυτος ειναι ικανος να τσακωθει με μουγγο στο δρόμο και να ορκιζεται στην ζωη του οτι ο μουγγος του μίλησε άσχημα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.090
Κριτικές
8
Like
34.217
Πόντοι
6.536
τυπε .. μαλλον εισαι καινουργιος στις διαμαχες με τον συγκεκριμενο ..
Ο τυπος δεν παραδεχεται ουτε με πιστολι στον κρόταφο
προτιμά να αυτοκτονησει απο το να παραδεχτει οτι ειπε λαθος ή μαλακια ..

Αυτος ειναι ικανος να τσακωθει με μουγγο στο δρόμο και να ορκιζεται στην ζωη του οτι ο μουγγος του μίλησε άσχημα
Έχεις ξεσαλώσει.
Τον βρήκες στα 4 και έφτασες παχύ έντερο.
Νισάφι πιά....

:confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.850
Like
20.723
Πόντοι
6.056
Ναι,είναι τρομερός.Να φανταστείς ότι ήταν προηγουμένως δημοτικός σύμβουλος Συκεών το '82,νομίζω 22-23 ετών.Δεν είναι τέλειος,υπάρχουν κάποια μικρά παράπονα,αλλά είναι από τους καλύτερους δημάρχους.Για να είναι τόσο ευρείας αποδοχής,όπως και ο Κυρίζογλου,όπως και ο Παχατουρίδης στο Περιστέρι,κάτι σημαίνει
Παντα υπαρχουν παραπονα,αλλα εχει βοηθησει πολυ κοσμο,οχι σαν μερικους που τους βλεπεις ανα 4ετια και λες "Ρε συ,αυτον εχουμε δημαρχο?":confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχεις ξεσαλώσει.
Τον βρήκες στα 4 και έφτασες παχύ έντερο.
Νισάφι πιά....

:confused:
Θα αναφερεις νικ,ποσταρισματα και θα πετας και κανενα υπονοουμενο,αλλιως μας βλεπω για τσαϊ και συμπαθεια:coffee::confused::confused::confused::confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
24.090
Κριτικές
8
Like
34.217
Πόντοι
6.536
Παντα υπαρχουν παραπονα,αλλα εχει βοηθησει πολυ κοσμο,οχι σαν μερικους που τους βλεπεις ανα 4ετια και λες "Ρε συ,αυτον εχουμε δημαρχο?":confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα αναφερεις νικ,ποσταρισματα και θα πετας και κανενα υπονοουμενο,αλλιως μας βλεπω για τσαϊ και συμπαθεια:coffee::confused::confused::confused::confused:
Παχατουρίδης δεν αφήνει βάφτιση και γάμο να μην πάει.....

:confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.850
Like
20.723
Πόντοι
6.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom