Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Που μηδένιστηκαν ρε άνθρωπε???
Στις στατιστικές?
Και όλους αυτούς που βλέπω που από Πατησίων και κάτω έχει γίνει Ισλαμαμπάντ τι είναι Ολογράμματα????
Ωχου ρε φιλε....
Ειπαμε, οι ροες την τελευταια τετραετια ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ.
98% μειωμενες σε σχεση με την περιοδο πριν το 2019.
Με ρωτας τι εχει γινει με οσους μπηκαν επι Συριζα?
Τι σχεση εχει αυτο? Οι πιο πολλοι εχουν νομιμοποιηθει ή περιμενουν ασυλο.
Επιμενω.
Τι σχεση εχει αυτο με τις ροες 2019-2023?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.613
Πόντοι
3.656
Εσύ το έκανες ακόμα χειρότερο. Τι παλαβά είναι αυτό που γράφεις; Με δυο ψηφοδέλτια, θα ψήφιζε ο καθένας το δικό του και θα είχαμε και διασπαρτες ψήφους;
Η δική μου ανάγνωση είναι ότι στον δεύτερο γύρο ψήφισαν τον άλλον του πασόκ για να μη βγει ο μπακογιάννης και άλλοι που σε διαφορετική περίπτωση δεν θα τον ψήφιζαν.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.118
Πόντοι
3.786
Παμε παλι. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι κανετε μερικοι τους χαζους.
Καλώς ή κακώς, οταν εισαι 41-14, δεν εχεις κανενα λογο να κανεις ντιμπέιτ.
Κανένα. Ειναι λαθος. ΛΑΘΟΣ. Τι δεν καταλαβαινετε?
Και καθονται μερικοι και γραφουν "ναι αλλά ειχε μικρη θεαματικοτητα", "ναι αλλά γιατι να μην μαθει ο κοσμος την αλλη επιλογη", "ναι αλλά ειναι πολιτισμός"....αρες, μαρες, κουκουναρες.
Ειναι λαθος να δεχεσαι ντιμπέιτ οταν εισαι πρωτος με διαφορα? Ειναι. Αυτο λεμε. Τι στον πούτσο δεν καταλαβαινετε και πρεπει να τα εξηγουμε εκατο φορες? Ποιος ξενερωσε? Λεμε για πολιτικη πραγματικοτητα. Δεχθηκε ντιμπειτ ποτέ ο Ανδρέας ενω ηταν πρωτος? Δεχθηκε ο Κουλης φετος? Οχι, γιατι δεν ειχαν να κερδισουν κατι απο αυτο. Στοιχειωδης πολιτικη πρακτικη και σκεψη. Καλυτερα τωρα? Ή θα πρεπει να εξηγουμε παλι γιατι "ξενερωσαμε" επειδη εγινε ντιμπέιτ?
Και τι ήταν ρε τύπε ο Ανδρέας,τέλειος;Έχουμε μπουχτίσει από τις σοφιστίες σου.Το ντιμπέιτ είναι σωστό να γίνεται,για να βλέπει ο κόσμος τις θέσεις του υποψηφίου.Για τη μη προβολή του Δούκα από τα διαπλεκόμενα κανάλια τι γνώμη έχεις;
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Ωχου ρε φιλε....
Ειπαμε, οι ροες την τελευταια τετραετια ειναι ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ.
98% μειωμενες σε σχεση με την περιοδο πριν το 2019.
Με ρωτας τι εχει γινει με οσους μπηκαν επι Συριζα?
Τι σχεση εχει αυτο? Οι πιο πολλοι εχουν νομιμοποιηθει ή περιμενουν ασυλο.
Επιμενω.
Τι σχεση εχει αυτο με τις ροες 2019-2023?
Απελασεις εσύ προσωπικά πιστεύεις ότι γίνονται?
Επίσης, κάναμε συμφωνίες να έρθουν και άλλοι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Και από όσο ξερω(διόρθωσε με αν κάνω λαθος)

Εχουμε κάνει ΚΑΙ συμφωνία να έρθουν και άλλοι σωστά?
Τι σχεση εχουν οι απελασεις ρε φιλε, για ονομα του Θεου πια.
Λεω οτι μηδενιστηκαν οι ροες τα τελευταια χρονια, και αυτο που μου απαντας ειναι "τι γινεται με τις απελασεις οσων ειναι ηδη μεσα"?
Συμφωνια εχουμε κανει, ναι, γιατι καποιος πρεπει να μαζεψει την αγροτικη παραγωγη. Τι σχεση εχει παλι αυτο με την λαθρομεταναστευση?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.078
Πόντοι
5.506
Αυτό που εννοούν αλλά δε λένε είναι ότι αν δεν είχε γίνει ντιμπέιτ πολλοί δε θα ήξεραν τι να ψηφίσουν και ή δε θα πήγαιναν καθόλου ή θα ψήφιζαν ο καθένας τον δικό του....μικρή προσέλευση και διάσπαρτες ψήφοι....=βγαίνει ο μπακογιάννης με μεγάλη αποχή αλλά και πάλι βγαίνει...μήπως το 41% που ευαγγελίζονται με τις εθνικές εκλογές τι είναι? έτσι βγήκε.

Οι δημοκρατικότατοι φίλοι του μπακογιάννη με αρχηγό τον Άδωνη ξενέρωσαν επειδή -άκου κόσμε- έγινε ντιμπέιτ και έμαθε ο λαός ότι υπάρχει και άλλη επιλογή από τον γόνο.
Μαυρα μεσανυχτα εχεις. Ο επομενος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Και τι ήταν ρε τύπε ο Ανδρέας,τέλειος;Έχουμε μπουχτίσει από τις σοφιστίες σου.Το ντιμπέιτ είναι σωστό να γίνεται,για να βλέπει ο κόσμος τις θέσεις του υποψηφίου.Για τη μη προβολή του Δούκα από τα διαπλεκόμενα κανάλια τι γνώμη έχεις;
Μαλλον πρεπει να εχετε καποιο προβλημα αντιληψης, δεν εξηγειται αλλιως.

Λεω οτι ο Ανδρεας "ΗΞΕΡΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ", που σημαινει ηξερε να ΚΕΡΔΙΖΕΙ.
Και αποδεικνυεται απο το οτι ηταν 11 χρονια πρωθυπουργος.

Και πεταγεσαι και μου λες "ασε τις σοφιστειες, τι ηταν, τελειος"?
Οχι ρε μεγαλε, δεν ηταν τελειος, ενας λαικιστής ηταν, νιωσε τι λεω γαμω το στανιο μου επιτελους, ΛΕΩ ΟΤΙ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ, ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΧΘΗΚΕ ΝΤΙΜΠΕΙΤ ΠΟΤΕ. ΑΥΤΟ ΛΕΩ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΤΕ, ΑΥΤΟ ΛΕΩ. ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΜΟΥ? ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ.

Αντε μπραβο πια
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Τι σχεση εχουν οι απελασεις ρε φιλε, για ονομα του Θεου πια.
Λεω οτι μηδενιστηκαν οι ροες τα τελευταια χρονια, και αυτο που μου απαντας ειναι "τι γινεται με τις απελασεις οσων ειναι ηδη μεσα"?
Συμφωνια εχουμε κανει, ναι, γιατι καποιος πρεπει να μαζεψει την αγροτικη παραγωγη. Τι σχεση εχει παλι αυτο με την λαθρομεταναστευση?
Ποια αγροτική παραγωγή ρε τυπε ?Βρήκαμε τώρα μία παπαρια για να βαφτίσουμε την μπίζνες στην κολυμπηθρα του Σιλωάμ??Που θα πάνε όλοι αυτοί?
Επίσης είπες ότι οι απελασεις είναι άλλο θέμα και να το συζητήσουμε.Και όταν το ανοίγουμε μου λες ασε τις απελασεις τωρα και τι σχέση έχουν.. εμένα βρήκες βρε πουλάκι μου?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
.Για τη μη προβολή του Δούκα από τα διαπλεκόμενα κανάλια τι γνώμη έχεις;
Οταν πεισθώ οτι σε ενδιαφερει η γνωμη μου, θα σου την πω.

Αλλά πρεπει καποτε να αποφασισετε, αν τα καναλια ειναι τελικα αυτα που εκλεγουν ή οχι.

Γιατι αν δεν απατωμαι, ο Δουκας ΕΞΕΛΕΓΗ.
Αν ομως ΔΕΝ τον επαιξαν τα καναλια, αρα τα καναλια ΔΕΝ παιζουν ρολο, οπως μας εχετε πρηξει. Και φυσικα ΔΕΝ παιζουν, ειδικα σε μια εποχη που τα σοσιαλ κανουν κουμαντο. Κι εσεις μιλατε για καναλια, λες και ειμαστε στο 1990
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποια αγροτική παραγωγή ρε τυπε ?Βρήκαμε τώρα μία παπαρια για να βαφτίσουμε την μπίζνες στην κολυμπηθρα του Σιλωάμ??Που θα πάνε όλοι αυτοί?
Επίσης είπες ότι οι απελασεις είναι άλλο θέμα και να το συζητήσουμε.Και όταν το ανοίγουμε μου λες ασε τις απελασεις τωρα και τι σχέση έχουν.. εμένα βρήκες βρε πουλάκι μου?
Τα εχεις μπερδεψει λιγο τύπε μαλλον
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.239
Κριτικές
5
Like
13.118
Πόντοι
3.786
Μαλλον πρεπει να εχετε καποιο προβλημα αντιληψης, δεν εξηγειται αλλιως.

Λεω οτι ο Ανδρεας "ΗΞΕΡΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ", που σημαινει ηξερε να ΚΕΡΔΙΖΕΙ.
Και αποδεικνυεται απο το οτι ηταν 11 χρονια πρωθυπουργος.

Και πεταγεσαι και μου λες "ασε τις σοφιστειες, τι ηταν, τελειος"?
Οχι ρε μεγαλε, δεν ηταν τελειος, ενας λαικιστής ηταν, νιωσε τι λεω γαμω το στανιο μου επιτελους, ΛΕΩ ΟΤΙ ΗΞΕΡΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ, ΗΞΕΡΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ, ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΧΘΗΚΕ ΝΤΙΜΠΕΙΤ ΠΟΤΕ. ΑΥΤΟ ΛΕΩ. ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΣ, ΔΕΝ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑ ΠΟΤΕ, ΑΥΤΟ ΛΕΩ. ΠΙΟ ΚΑΤΑΝΟΗΤΟ ΤΩΡΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΜΟΥ? ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ.

Αντε μπραβο πια
Ρε τύπε με τα κεφαλαία γράμματα δεν γίνεσαι πιο επιβλητικός.Πολύ καλά κατάλαβα τι έγραψες.Παραθέτεις τη στάση της άλλης ιδεολογίας,του Παπανδρέου,και καλά για να μας πεις ότι ακόμα και αυτός την ίδια στάση τήρησε,άρα να μη μιλάμε.Ωραία λογική ρε!Για τους εκβιασμούς του φασίστα Άδωνη και του αρχιδιού Αυγενάκη τι άποψη έχεις;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ρε τύπε με τα κεφαλαία γράμματα δεν γίνεσαι πιο επιβλητικός.Πολύ καλά κατάλαβα τι έγραψες.Παραθέτεις τη στάση της άλλης ιδεολογίας,του Παπανδρέου,και καλά για να μας πεις ότι ακόμα και αυτός την ίδια στάση τήρησε,άρα να μη μιλάμε.Ωραία λογική ρε!Για τους εκβιασμούς του φασίστα Άδωνη και του αρχιδιού του Αυγενάκη τι άποψη έχεις;
Εχω απαντησει σε ολα
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Οταν πεισθώ οτι σε ενδιαφερει η γνωμη μου, θα σου την πω.

Αλλά πρεπει καποτε να αποφασισετε, αν τα καναλια ειναι τελικα αυτα που εκλεγουν ή οχι.

Γιατι αν δεν απατωμαι, ο Δουκας ΕΞΕΛΕΓΗ.
Αν ομως ΔΕΝ τον επαιξαν τα καναλια, αρα τα καναλια ΔΕΝ παιζουν ρολο, οπως μας εχετε πρηξει. Και φυσικα ΔΕΝ παιζουν, ειδικα σε μια εποχη που τα σοσιαλ κανουν κουμαντο. Κι εσεις μιλατε για καναλια, λες και ειμαστε στο 1990
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τα εχεις μπερδεψει λιγο τύπε μαλλον
Κλασσική απάντηση...χαχαχα
Εγώ ξεκαθαρα τα έχω τυπε μου.Και για να τα ξεκαθαρίσεις και εσύ,μην πηγαίνεις γύρω γύρω από το κέντρο άλλη φορά.. περνα και από εκεί.. :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom