Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.816
Like
6.413
Πόντοι
1.406
Βρυξελλες πριν λιγο μουσλιμι σκοτωσε 2...δεν ειναι θεμα ρατσισμου,δεν ενσωματωνονται τα μουνοπανα και σκοτωνουν αδιακριτως...
μου κανει εντυπωση που εμεις την εχουμε σκαπουλαρει μεχρι τωρα
Δεν τολμανε να κανουν τετοιες μαλακιες στη Πρωθυπουργαρα μας :rockon::rockon:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Άντε ρε μαλάκα.
Τι βλέπεις Αχαρνών και Πατησίων ;
Υπάρχει κανείς ελληνόφωνος ; Ούτε ένας.
Υπαρχουν. Το Σαββατο περασα με το ταξι και σε ενα γωνιακο μινι μαρκετ ειχε νταλαβερι απ εξω, παρεα νεαροι με νεαρες

Ρωταω τον ταξιτζη "τι παιζει εδω";
Μου λεει "Πακιστανικο μαγαζι"
"Και τα γκομενακια; Δικες τους;"
"Οχι, ελληνιδες"
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.611
Πόντοι
3.656
Αλλά τι σχέση έχουν αυτά με φασισμούς και σκοταδισμούς που εφευρίσκετε; Και ποιος απέκλεισε το Δούκα από τα κανάλια; Και ποιος νομίζετε ρε μλκς ότι πλέον ενημερώνεται από τα κανάλια; Μέχρι και ο Αδωνις σας έφταιξε για αυτά που είπε, όχι επειδή είναι λάθος ή σωστά απλά σας έχει πήξει η μαλακία πλέον στον εγκέφαλο και τα βαφτίζετε όλα "μαλακίες" επειδή "τα λέει ο Αδωνις/Κυριάκος/χ/ψ" επειδή δε συμφωνούν με σκέψη νηπίου που κουβαλάτε.
έχεις ένα φοβερό ταλέντο

να γράφεις παραγράφους και να μην λες ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ.

τι να κάτσω να σχολιάσω τώρα από αυτά? 10 κιλά προσωπικοί "χαρακτηρισμοί'' και 500 γραμμάρια νόημα.


Άσε μας ρε μπρό που θα βγει ο υπουργός να πει δεν έπρεπε να γίνει ντιμπέιτ γιατί δεν μας συνέφερε πολιτικά Λες και στην πολιτική κατέβηκαν για το χωράφι του παππού τους.

κάνε λίγο reboot να πούμε .
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.816
Like
6.413
Πόντοι
1.406
Τύπε ξέρουν οι ίδιοι οι μουσλιμ τι κάνουν .... πολλά είναι ... βλάκες δεν είναι ........
Τα κάνουν εκεί που τους παίρνει .

Στην ελλάδα, αν κάνουν χτύπημα εναντίον των ελλήνων .......

ξέρουν ότι αυτά που θα πάθουν , θα κάνουν τη μοίρα των τσάμηδων της θεσπρωτίας όταν τους άφησαν ξεκρέμαστους οι ιταλοί ....
να δείχνουν περιποίηση και ζωάρα στα πούπουλα ....... ....
Τους πετσοκοψε ο Ναπολεων αυτους :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.074
Πόντοι
5.506
Μα αυτό λέω και εγώ....ότι τον πασόκο που δεν τον ήξερε ούτε η μάνα του τον βοήθησε το ντιμπέιτ...και φυσικά ο μπακογιάννης δεν ξέρει να περπατάει ίσια όχι να μιλάει....

στα γαλάζια παιδιά δεν άρεσε το ντιμπέιτ γιατί έδωσε την ευκαιρία στον μπακογιάννη να δείξει τι κωθώνι είναι και στον άλλον να τον μάθει και κανένας άνθρωπος....

η δημοκρατία όμως έχει πάει περίπατο πρώτα στα μυαλά των ψηφοφόρων και κατεπέκταση αυτού στην συμπεριφορά των πολιτικών.
Ρε μλκ, ακόμα δεν καταλαβαίνεις. Το ντιμπέιτ είναι η δημοκρατία γαμω τα κεφάλια σας;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Εσύ που συνεχίζεις και επιμένεις για Πατησίων και κάτω να πας να βρεις την κυρα Τασία και τα συντροφια της να παραπονεθείς, όχι εδώ.
Ωραια πραγματα τύπε. Τους λες οτι η ΝΔ μηδενισε τις ροες, και αντι να συμφωνησουν και να πουν οτι εγινε κατι καλο, απαντανε οτι εχει μεταναστες στο κέντρο, αυτους που εφερε ο Συριζα δηλαδη, και κατηγορουν τη ΝΔ γιατι δεν τους εδιωξε ολους. Οι οποιοι ειναι και νομιμα στη χωρα με νομους του Συριζα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
Μα αυτό λέω και εγώ....ότι τον πασόκο που δεν τον ήξερε ούτε η μάνα του τον βοήθησε το ντιμπέιτ...και φυσικά ο μπακογιάννης δεν ξέρει να περπατάει ίσια όχι να μιλάει....

στα γαλάζια παιδιά δεν άρεσε το ντιμπέιτ γιατί έδωσε την ευκαιρία στον μπακογιάννη να δείξει τι κωθώνι είναι και στον άλλον να τον μάθει και κανένας άνθρωπος....

η δημοκρατία όμως έχει πάει περίπατο πρώτα στα μυαλά των ψηφοφόρων και κατεπέκταση αυτού στην συμπεριφορά των πολιτικών.
Δε λέμε το ίδιο. Εγώ λέω ότι δεν έπαιξε κανένα ρόλο. Κανέναν απολύτως.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Δε λέμε το ίδιο. Εγώ λέω ότι δεν έπαιξε κανένα ρόλο. Κανέναν απολύτως.
Κάνεις το λαθος να στεκεσαι στην θεαματικοτητα του ντιμπειτ. Ζουμε ομως στην εποχη των σοσιαλ, και το ντιμπειτ αναπαραχθηκε. Ακούστηκε ο Δουκας. Εγω ας πουμε, δεν τον ηξερα. Τον εμαθα λογω του ντιμπέιτ και των σχολιων που διαβασα εκ των υστερων. Και τον ψηφισα γι' αυτο. Αλλιως, αν δεν ηταν το ντιμπειτ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΖΑ. ΕΓΩ.
Καταλαβες τωρα? Αρα αυτα τα "δεν επαιξε κανενα ρολο" ειναι ισοπεδωτικά και ΛΑΘΟΣ.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Ωραια πραγματα τύπε. Τους λες οτι η ΝΔ μηδενισε τις ροες, και αντι να συμφωνησουν και να πουν οτι εγινε κατι καλο, απαντανε οτι εχει μεταναστες στο κέντρο, αυτους που εφερε ο Συριζα δηλαδη, και κατηγορουν τη ΝΔ γιατι δεν τους εδιωξε ολους. Οι οποιοι ειναι και νομιμα στη χωρα με νομους του Συριζα.
Ρε ο συριζα είναι σκουπίδια και καρκίνωματα αν θες.Το δέχομαι.
Το θεμα είναι ότι συντηρειτε.Και όχι απλά αυτο..κανουν ΚΑΙ συμφωνίες για...αγροτικές δουλειές και παπαριες που λες.
Υπολόγισε και τους υπόλοιπους που θα έρθουν από Γάζα σε κάνα 2 μηνο.Ξερεις ποιοι είναι πράκτορες και ποιοι όχι?
Πριν λίγο Βρυξέλλες νομίζω δολοφονήθηκαν 2 ατομα.....απλά έτσι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.074
Πόντοι
5.506
έχεις ένα φοβερό ταλέντο

να γράφεις παραγράφους και να μην λες ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ.

τι να κάτσω να σχολιάσω τώρα από αυτά? 10 κιλά προσωπικοί "χαρακτηρισμοί'' και 500 γραμμάρια νόημα.


Άσε μας ρε μπρό που θα βγει ο υπουργός να πει δεν έπρεπε να γίνει ντιμπέιτ γιατί δεν μας συνέφερε πολιτικά Λες και στην πολιτική κατέβηκαν για το χωράφι του παππού τους.

κάνε λίγο reboot να πούμε .
Δε φταίω εγώ αν δεν καταφέρνεις να καταλάβεις. Ούτε μπορώ να σου ανοίξω το κεφάλι για γρασάρισμα. Ότι καταλαβαίνεις.

Ο Αδωνις φταίει.
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.550
Like
1.725
Πόντοι
216
Αυτό λέω

το ντιμπέιτ απλά έδωσε ώθηση στον αντι-μπακογιάννη.

αυτό που είπε ο Γεωργιάδης επίσης απλά έδειξε πόσο αρχίδαρος είναι.
Σωστό είναι αυτό που είπε ο Αδωνης. Δεν συνέφερε πολιτικά τον Μπακογιάννη να κάνει ντιμπέιτ. Προφανώς έχασε μονάδες και από εκεί, γιατί προβλήθηκε ο Δούκας.

Αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν ο καθοριστικός παράγοντας της ήττας του. Ούτε ο Αδωνης είπε κάτι τέτοιο, ούτε νομίζω κάποιος άλλος.
Το λάθος του ντιμπέιτ και οι λόγοι της ήττας του Μπακογιάννη, δεν είναι διαζευτικές συνθήκες. Υφίστανται ταυτόχρονα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.611
Πόντοι
3.656
Δε λέμε το ίδιο. Εγώ λέω ότι δεν έπαιξε κανένα ρόλο. Κανέναν απολύτως.
θεωρώ ότι μπορεί και να έπαιξε


αν και τον βασικότερο προφανώς τον έπαιξαν οι συμπράξεις...η ψήφος στον αντι-μπακογιάννη όπως είπαμε και πιο πάνω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Ρε ο συριζα είναι σκουπίδια και καρκίνωματα αν θες.Το δέχομαι.
Το θεμα είναι ότι συντηρειτε.Και όχι απλά αυτο..κανουν ΚΑΙ συμφωνίες για...αγροτικές δουλειές και παπαριες που λες.
Υπολόγισε και τους υπόλοιπους που θα έρθουν από Γάζα σε κάνα 2 μηνο.Ξερεις ποιοι είναι πράκτορες και ποιοι όχι?
Πριν λίγο Βρυξέλλες νομίζω δολοφονήθηκαν 2 ατομα.....απλά έτσι.
Εχεις σκεφτει ποτέ γιατι ΔΕΝ εχουμε προσφυγες απο την Γαζα επι δεκαετιες, μολονοτι εκει κατω γινεται χαμός επι δεκαετιες? Ούτε τωρα θα ερθει κανενας.

Αν θελεις καποιος να μαζεψει τα πορτοκαλια απο τα δεντρα, θα φερεις ξενους, γιατι οι Ελληνες δεν πανε. Θα φερεις συντεταγμενα, με χρονικο οριζοντα και κανονες. Τιποτα κακο δεν βλεπω σε αυτο. Αλλιως ασε τα πορτοκαλια να σαπισουν, και να πανε 30 ευρω το κιλο. Αλλά ολα καλα τοτε ε?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.074
Πόντοι
5.506
Ωραια πραγματα τύπε. Τους λες οτι η ΝΔ μηδενισε τις ροες, και αντι να συμφωνησουν και να πουν οτι εγινε κατι καλο, απαντανε οτι εχει μεταναστες στο κέντρο, αυτους που εφερε ο Συριζα δηλαδη, και κατηγορουν τη ΝΔ γιατι δεν τους εδιωξε ολους. Οι οποιοι ειναι και νομιμα στη χωρα με νομους του Συριζα.
Και τώρα θα απαντήσουν από κάτω "ο Μητσοτάκης τι κάνει; Γιατί δεν τους διώχνει;' :headbang:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Εγώ φταίω που προσπαθώ να σε προστατεύσω.
Ρε μούτρο δίκιο έχεις.Λες να μη να ξερω τι τενεκεδες και επικίνδυνοι ήταν ο συριζα?Απλά το θέμα βλέπεις ότι ξεφεύγει.Θα έρθουν και αλλοι από τον πόλεμο.Θα έρθουν και τα ...αγροτικά χέρια..(γελάω).δεν νομίζεις ότι θα ξεφύγει μαθηματικα το πράμα ?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.611
Πόντοι
3.656
Δε φταίω εγώ αν δεν καταφέρνεις να καταλάβεις. Ούτε μπορώ να σου ανοίξω το κεφάλι για γρασάρισμα. Ότι καταλαβαίνεις.

Ο Αδωνις φταί
Ναι εγώ δεν μπορώ να καταλάβω....όχι ότι σε 12 σειρές το νόημα ήταν 3 λέξεις και τα υπόλοιπα ''χαρακτηρισμοί"

Ο άδωνης σε τι να φταίει? Απλά έδειξε την μαλακία που τον δέρνει.

Και για να καταλάβω...τώρα για πιο πράγμα συζητάμε? Γιατί έχασε ο μπακογιάννης? για την δήλωση του Άδωνη? Για το εκλογικό σώμα???

Ξέρεις η απλά ρίχνεις άσφαιρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom