Νέα

Δημοτικές εκλογές 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.111
Κριτικές
184
Like
44.846
Πόντοι
22.266
Τελευταία τροποποίηση:
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
4
Like
9.220
Πόντοι
2.306

Συνημμένα

  • FB_IMG_1697477057426.jpg
    FB_IMG_1697477057426.jpg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 12

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.078
Πόντοι
5.506
εχεις προλαβει να εργαστεις επι μητσοτακη γερου τυπε?....μηπως θυμασαι που δεναμε τα σκυλια με τα λουκανικα? δεν θα μας τρελανετε μπαγλαμαδες νυχτιατικα να ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε με σιγουρια!
Και τολμάς με αυτά που γράφεις να περιφέρεσαι σε νήματα και να βρίζεις άλλους δεξιά αριστερά;;;;;


Ρε, ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΓΡΑΨΕΣ;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
2
Like
19.702
Πόντοι
3.656
Δλδ όλοι τώρα σε πολεμούν κ σε κρίνουν και εσύ βρήκες εμένα τον αθωο να βάλεις στη λίστα σου :confused:
το μελανούρι τι κάνει Άρχοντα ? όχι η "φανταστική" :2funny:
η δικιά σου η αφρικάνα με τα γυαλάκια :smiling-face-with-heart-eyes:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.111
Κριτικές
184
Like
44.846
Πόντοι
22.266
το μελανούρι τι κάνει Άρχοντα ? όχι η "φανταστική" :2funny:
η δικιά σου η αφρικάνα με τα γυαλάκια :smiling-face-with-heart-eyes:
Χωρίσαμε με το αμόρε της Αφρικής κ τώρα παλευω να τα ξαναφτιάξω με την κολομπιανα μετά τη σκευωρία που μου έστησε ο μπατζανακ με τη δικιά του
 
Τελευταία τροποποίηση:

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.433
Like
23.078
Πόντοι
5.506
Γαμώ τις εποχές τύπε.

Με 780.000 δρχ αγόραζες ετήσιο κρατικό ομόλογο του 1.000.000 δρχ.
Το αντίστοιχο ετήσιο των 5.000.000 δρχ είχε 4.100.000 δρχ

Μόνο που η γκαντεμιά του είχε φέρει λειψυδρία και δεν μπορούσαμε να πλένουμε για την κάβλα στις αυλάρες μας
τις μπέμπες και τα μερσεντικά.

Επίσης ΕΙΧΕ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕΙ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ.


Όταν επανήλθε η ΝΔ το 2004 .... ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ....


από τα 400€ Χ 12 , τους πήγε 1300€ Χ 14 ....



και βουλιάξαμε ....
Και ήρθε και ο ΕΤΕΡΟΣ ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ με υποστηρικτικό υλικό στη ΜΑΛΑΚΙΑΡΑ ΤΟΥ ΚΛΟ ΚΛΟ..... :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
2
Like
19.702
Πόντοι
3.656
Χωρίσανε με το αμόρε της Αφρικής κ τώρα παλευω να τα ξαναφτιάξω με την κολομπιανα μετά τη σκευωρία που μου έστησε ο μπατζανακ με τη δικιά του
πάρε τη κολομπιάνα κ άστου το σκυλάκι πεκινουά να τσατάρουνε παρέα , γαβ γαβ γαβ :2funny:

πάντως το μωράκι το δικό σου πολύ δυνατό , κανόνισε να έρθει ελλάδα :rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.613
Πόντοι
3.656
Στον πρώτο γυρο ο ένας υποψηφιος, ο δεξιός, παίρνει 57800 ψηφους. Στο δεύτερο γύρο 50.400. Δηλαδή 7.400 ψήφους λιγότερες.
Ο δεύτερος υποψήφιος, ο μη δεξιός, στον πρώτο γύρο παίρνει 19.800 ψηφους. Στο δεύτερο γυρο 64.055. Δηλαδή 44.000 ψήφους περισσότερες.
Συνεπώς όλοι οι απέναντι ψήφισαν μονοκουκι το δεύτερο υποψήφιο. Το μη δεξιό.
Και γιατί έγινε αυτό; Γιατί οι δυο υποψήφιοι μετείχαν σε ντιμπέιτ.
Γιατί, αν δε γινόταν το ντιμπέιτ, με τη συγκλονιστική θεαματικότητα του 7,2%, οι ψηφοφοροι ΠΑΣΟΚ, ΣΥΡΙΖΑ, ΚΚΕ, ΑΝΤΑΡΣΥΑ θα ψήφιζαν αέρα τον πρώτο υποψήφιο. Το δεξιό.
Εντάξει, μιλάμε για πολιτικές αμοιβάδες.

Αυτό που εννοούν αλλά δε λένε είναι ότι αν δεν είχε γίνει ντιμπέιτ πολλοί δε θα ήξεραν τι να ψηφίσουν και ή δε θα πήγαιναν καθόλου ή θα ψήφιζαν ο καθένας τον δικό του....μικρή προσέλευση και διάσπαρτες ψήφοι....=βγαίνει ο μπακογιάννης με μεγάλη αποχή αλλά και πάλι βγαίνει...μήπως το 41% που ευαγγελίζονται με τις εθνικές εκλογές τι είναι? έτσι βγήκε.

Οι δημοκρατικότατοι φίλοι του μπακογιάννη με αρχηγό τον Άδωνη ξενέρωσαν επειδή -άκου κόσμε- έγινε ντιμπέιτ και έμαθε ο λαός ότι υπάρχει και άλλη επιλογή από τον γόνο.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
Τι θα κάνει ο μαλάκας ο Μπακογιάννης τώρα;

Rafting και τέτοια;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Τι θα κάνει ο μαλάκας ο Μπακογιάννης τώρα;

Rafting και τέτοια;
Τα ειπαμε και χθες
Ας βρει τον Τσιπρα να παιζουν ταβλι
Εχουν πλεον και οι δυο ατελειωτο ελευθερο χρονο
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.021
Πόντοι
3.936

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Δεν ξερω αν μηδενισε ελλειμματα. Ξερεις κατι διαφορετικο?
Εγω μιλησα για τις μεταναστευτικες ροες.
Δεν θα παθεις ανευρυσμα αν παραδεχθεις το οφθαλμοφανες, οτι την περιοδο 2019-2023 οι μεταναστευτικες ροες μηδενιστηκαν χαρη στην πολιτικη της ΝΔ.

Βεβαια εσεις οι γνησιοι πατριωτες δεξιοι, στενοχωριεστε γι αυτο, γιατι θα προτιμουσατε να ειναι αυξημενες οι ροες ωστε να εχετε να κατηγορειτε τη ΝΔ. Πατριδοκαπηλοι
Τυπε μου έχεις περάσει Αχαρνών,Πατησίων, Ομονοία?
Εδώ είσαι φάουλ.
Δεν φαντάζεσαι τι γινεται.
Όταν λες σωστά το αναγνωρίζω.
Αλλά εδώ...όχι τυπαρα μου.Μην με τρελάνεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Αυτό που εννοούν αλλά δε λένε είναι ότι αν δεν είχε γίνει ντιμπέιτ πολλοί δε θα ήξεραν τι να ψηφίσουν και ή δε θα πήγαιναν καθόλου ή θα ψήφιζαν ο καθένας τον δικό του....μικρή προσέλευση και διάσπαρτες ψήφοι....=βγαίνει ο μπακογιάννης με μεγάλη αποχή αλλά και πάλι βγαίνει...μήπως το 41% που ευαγγελίζονται με τις εθνικές εκλογές τι είναι? έτσι βγήκε.

Οι δημοκρατικότατοι φίλοι του μπακογιάννη με αρχηγό τον Άδωνη ξενέρωσαν επειδή -άκου κόσμε- έγινε ντιμπέιτ και έμαθε ο λαός ότι υπάρχει και άλλη επιλογή από τον γόνο.
Παμε παλι. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι κανετε μερικοι τους χαζους.
Καλώς ή κακώς, οταν εισαι 41-14, δεν εχεις κανενα λογο να κανεις ντιμπέιτ.
Κανένα. Ειναι λαθος. ΛΑΘΟΣ. Τι δεν καταλαβαινετε?
Και καθονται μερικοι και γραφουν "ναι αλλά ειχε μικρη θεαματικοτητα", "ναι αλλά γιατι να μην μαθει ο κοσμος την αλλη επιλογη", "ναι αλλά ειναι πολιτισμός"....αρες, μαρες, κουκουναρες.
Ειναι λαθος να δεχεσαι ντιμπέιτ οταν εισαι πρωτος με διαφορα? Ειναι. Αυτο λεμε. Τι στον πούτσο δεν καταλαβαινετε και πρεπει να τα εξηγουμε εκατο φορες? Ποιος ξενερωσε? Λεμε για πολιτικη πραγματικοτητα. Δεχθηκε ντιμπειτ ποτέ ο Ανδρέας ενω ηταν πρωτος? Δεχθηκε ο Κουλης φετος? Οχι, γιατι δεν ειχαν να κερδισουν κατι απο αυτο. Στοιχειωδης πολιτικη πρακτικη και σκεψη. Καλυτερα τωρα? Ή θα πρεπει να εξηγουμε παλι γιατι "ξενερωσαμε" επειδη εγινε ντιμπέιτ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
Τυπε μου έχεις περάσει Αχαρνών,Πατησίων, Ομονοία?
Εδώ είσαι φάουλ.
Δεν φαντάζεσαι τι γινεται.
Όταν λες σωστά το αναγνωρίζω.
Αλλά εδώ...όχι τυπαρα μου.Μην με τρελάνεις.
Αλλος απο εδω.
Λεω οτι μηδενιστηκαν οι ροές, και μου απαντας τι γινεται στην Αχαρνων?
Μηδενιστηκαν ή οχι?
Ναι ή οχι?
Η ερωτηση σου εχει να κανει γιατι δεν εχουν απελαθει οσοι ηρθαν τα προηγουμενα χρονια? Να το συζητησουμε. Αλλά ειναι ΑΛΛΟ θεμα.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Αλλος απο εδω.
Λεω οτι μηδενιστηκαν οι ροές, και μου απαντας τι γινεται στην Αχαρνων?
Μηδενιστηκαν ή οχι?
Ναι ή οχι?
Η ερωτηση σου εχει να κανει γιατι δεν εχουν απελαθει οσοι ηρθαν τα προηγουμενα χρονια? Να το συζητησουμε. Αλλά ειναι ΑΛΛΟ θεμα.
Που μηδένιστηκαν ρε άνθρωπε???
Στις στατιστικές?
Και όλους αυτούς που βλέπω που από Πατησίων και κάτω έχει γίνει Ισλαμαμπάντ τι είναι Ολογράμματα????
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.779
Like
6.562
Πόντοι
2.356
Αυτό που εννοούν αλλά δε λένε είναι ότι αν δεν είχε γίνει ντιμπέιτ πολλοί δε θα ήξεραν τι να ψηφίσουν και ή δε θα πήγαιναν καθόλου ή θα ψήφιζαν ο καθένας τον δικό του....μικρή προσέλευση και διάσπαρτες ψήφοι....=βγαίνει ο μπακογιάννης με μεγάλη αποχή αλλά και πάλι βγαίνει...μήπως το 41% που ευαγγελίζονται με τις εθνικές εκλογές τι είναι? έτσι βγήκε.

Οι δημοκρατικότατοι φίλοι του μπακογιάννη με αρχηγό τον Άδωνη ξενέρωσαν επειδή -άκου κόσμε- έγινε ντιμπέιτ και έμαθε ο λαός ότι υπάρχει και άλλη επιλογή από τον γόνο.
Εσύ το έκανες ακόμα χειρότερο. Τι παλαβά είναι αυτό που γράφεις; Με δυο ψηφοδέλτια, θα ψήφιζε ο καθένας το δικό του και θα είχαμε και διασπαρτες ψήφους;
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Αλλος απο εδω.
Λεω οτι μηδενιστηκαν οι ροές, και μου απαντας τι γινεται στην Αχαρνων?
Μηδενιστηκαν ή οχι?
Ναι ή οχι?
Η ερωτηση σου εχει να κανει γιατι δεν εχουν απελαθει οσοι ηρθαν τα προηγουμενα χρονια? Να το συζητησουμε. Αλλά ειναι ΑΛΛΟ θεμα.
Τυπε δεν ξέρω αν γίνονται απέλασης ή οχι.Εσυ έχεις γνώμη επί αυτού?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.072
Like
14.613
Πόντοι
3.656
Παμε παλι. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι κανετε μερικοι τους χαζους.
Καλώς ή κακώς, οταν εισαι 41-14, δεν εχεις κανενα λογο να κανεις ντιμπέιτ.
Κανένα. Ειναι λαθος. ΛΑΘΟΣ. Τι δεν καταλαβαινετε?
Και καθονται μερικοι και γραφουν "ναι αλλά ειχε μικρη θεαματικοτητα", "ναι αλλά γιατι να μην μαθει ο κοσμος την αλλη επιλογη", "ναι αλλά ειναι πολιτισμός"....αρες, μαρες, κουκουναρες.
Ειναι λαθος να δεχεσαι ντιμπέιτ οταν εισαι πρωτος με διαφορα? Ειναι. Αυτο λεμε. Τι στον πούτσο δεν καταλαβαινετε και πρεπει να τα εξηγουμε εκατο φορες? Ποιος ξενερωσε? Λεμε για πολιτικη πραγματικοτητα. Δεχθηκε ντιμπειτ ποτέ ο Ανδρέας ενω ηταν πρωτος? Δεχθηκε ο Κουλης φετος? Οχι, γιατι δεν ειχαν να κερδισουν κατι απο αυτο. Στοιχειωδης πολιτικη πρακτικη και σκεψη. Καλυτερα τωρα? Ή θα πρεπει να εξηγουμε παλι γιατι "ξενερωσαμε" επειδη εγινε ντιμπέιτ?
Δε μου λες ρε αλάνι

οι εκλογές και η πολιτική γενικότερα (α έπρεπε να) είναι για να παίρνει τις θέσεις και τα προνόμια ο κάθε γαμιόλης ή για να προωθείται το κοινό καλό και να διαλέγει ο κόσμος αυτόν που θα τον εκππροσωπήσει?

ο πολιτικός πρέπει να κοιτάει το συμφέρον του ή την δημοκρατία?

τόσο πολύ έχεις συνηθίσει την σαπίλα που δεν σε νοιάζει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom